Mitsubishi ajude ennetav remont

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

beasty
huviline
Postitusi: 71
Liitunud: K Mär 22, 2006 11:29 pm

PostitusPostitas beasty » N Sept 03, 2009 11:16 am

Seal on see teema ,et see ahel kus konded ära väsivad toodab just ajule vajaliku 5V toite pinget.Üldiselt disaini ja tehnilise lahenduse viga inseneeride poolt. Kui nüüd see 5V ahel on hetkeliselt muutunud 12V ahelaks siis pole selle ajuga suurt teha kuna prosed ei kannata 12v toidet välja. On olnud minu käes selliseid ajusid ka millest asja pole enam saanud. Tartus saan ka aidata auto elektroonika remondiga.
Elektritööd, signad,autoelektroonika remont Tartus

Kasutaja avatar
-V-
liige
Postitusi: 309
Liitunud: R Veebr 02, 2007 9:49 pm
Asukoht: Kuressaare 5268900

PostitusPostitas -V- » N Sept 03, 2009 1:09 pm

andu123 kirjutas:Kui kondekad on juba lekkind ja neid vahetama hakata siis kuidas saaks seda mõksi eemaldada mis trükiplaadile on immitsend?Ja kui komponentide vahetamiseks läheb siis kuidas ma saaks teada nende andmeid.

muidu puhastatakse isopropanooliga, aga selle võid vabalt asendada piirituse või hädajuhul ka Viinaga ja nühid lihtsalt pehme harjaga.. 10 kroonine hamba-hari sobib väga hästi :)

Väärtused saad vanade kondekate pealt..
näiteks kondekas pildil on 100 mikro faradit ja 16 Volti
Pilt
Search Is Your Friend !

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re:

PostitusPostitas jaan mmc » P Jaan 24, 2010 3:26 pm

jaan mmc kirjutas:
cartman kirjutas:Ta tglt ei tegele ajudega, ta muu peene elektronika mees(mitte auto). Aga kuna ma teda enda muredega tyydanud siis minu asju ta on teinud. Jaan, räägi lähemalt , mis murex . Edastan ja vaatan , mis ytleb/räägib.


Mure on lihtne nimelt mul seisab töö juures paar vanema Lanceri aju milledest on teada vaid seda et need ei toimi aga kuna neid lammutustes napib oleks vaja kedagi kes suudaks katkiseid parandada, olgu või osaliseltki st. lihtsamaid vigu kõrvaldada või diagnoosida. Pärnu elektroonika firmadest paraku sellele probleemile lahendusi ei pakuta :x


Nii, ajude remondimured on jätkuvalt päevakorral, vahepeal on aga liikunud infot et Pärnus keegi siiski remondib või on hakanud remontima neid (keegi Tanel Raekülast :roll: ). Kas kellelgi on täpsemat infot, aadressi, telefoni... :?:
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas Zafari » P Jaan 24, 2010 9:01 pm

selline lõik yhest teisest foorumist
TANEL on tema nimi. Ühtki silti tal seal üleval ei ole ning tuleb otsida kus ta asub, aadress on rannametsa tee 17. Remondib hästi ja seda väga odavalt... aga sellekohapealt on jutt õige, et kohe ära sinna mine midagi küsima, igal remondimehel on pidevalt tööjärg ees ning kohe ei tehta midagi. Vii makk sinna, anna oma number ja ütle, et kiiret pole, helistage kui valmis on. Seda ei tasu karta, et kui nii ütled läheb kuu aega selle remondiga, ei ole nii... max nädal, kui sedagi.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas Sander147 » P Jaan 24, 2010 9:20 pm

Ma lasin oma auto aju kondekad vahetada meie klubi kasutajal.Kartuses,et eelolev talv võib midagi tuksi keerata,eriti arvestades et see aju seisis üle 2 a puu all niiskes autos. Kasutajanimi kahjuks ei meenu. Aga mob nr on küll olemas. Elab Tallinnas. Aega võttis asi nats üle tunni,maksis päris päris vähe.

Meelis, kui ennast ära tunned siin,sisi anna teistele ka märku :wink:
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas jaan mmc » E Jaan 25, 2010 7:23 pm

Tänud Zafari, sa oled tõeline Sherlok 8)
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas Zafari » E Jaan 25, 2010 7:31 pm

jaan mmc kirjutas:Tänud Zafari, sa oled tõeline Sherlok 8)



alati abivalmis 8)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
meelis11
huviline
Postitusi: 80
Liitunud: T Okt 31, 2006 1:45 am
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas meelis11 » P Jaan 31, 2010 6:48 pm

Sander147 kirjutas:Ma lasin oma auto aju kondekad vahetada meie klubi kasutajal.Kartuses,et eelolev talv võib midagi tuksi keerata,eriti arvestades et see aju seisis üle 2 a puu all niiskes autos. Kasutajanimi kahjuks ei meenu. Aga mob nr on küll olemas. Elab Tallinnas. Aega võttis asi nats üle tunni,maksis päris päris vähe.

Meelis, kui ennast ära tunned siin,sisi anna teistele ka märku :wink:


Mina see olin :) On mõni huviline tekkinud kes soovib kondesid vahetada?
Eks võite privada või helistada 56218428
Mitsubishi Eclipse GS 2.0, 1992 (müüdud)

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas jaan mmc » K Veebr 03, 2010 7:39 pm

meelis11 kirjutas:
Sander147 kirjutas:Ma lasin oma auto aju kondekad vahetada meie klubi kasutajal.Kartuses,et eelolev talv võib midagi tuksi keerata,eriti arvestades et see aju seisis üle 2 a puu all niiskes autos. Kasutajanimi kahjuks ei meenu. Aga mob nr on küll olemas. Elab Tallinnas. Aega võttis asi nats üle tunni,maksis päris päris vähe.

Meelis, kui ennast ära tunned siin,sisi anna teistele ka märku :wink:


Mina see olin :) On mõni huviline tekkinud kes soovib kondesid vahetada?
Eks võite privada või helistada 56218428


Vajadus oleks, juba tõsiseid toimimis probleeme ilmutavat aju remontida, kondekate vahetus tehtud kuid viga ei kadunud... :cry:
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
meelis11
huviline
Postitusi: 80
Liitunud: T Okt 31, 2006 1:45 am
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas meelis11 » N Veebr 04, 2010 9:32 am

jaan mmc kirjutas:Vajadus oleks, juba tõsiseid toimimis probleeme ilmutavat aju remontida, kondekate vahetus tehtud kuid viga ei kadunud... :cry:


Mis auto ajuga on tegu?
Mis need tõsised toimimise vead on?
Mitsubishi Eclipse GS 2.0, 1992 (müüdud)

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas jaan mmc » N Veebr 04, 2010 7:17 pm

meelis11 kirjutas:
jaan mmc kirjutas:Vajadus oleks, juba tõsiseid toimimis probleeme ilmutavat aju remontida, kondekate vahetus tehtud kuid viga ei kadunud... :cry:


Mis auto ajuga on tegu?
Mis need tõsised toimimise vead on?


Hyundai Poni 1,5b. 61 kw. 92a. st. sisuliselt Lancer :)
Külmalt see masin ei tööta, soojalt on kõik ok. va. põlev mootori tuli, mis viitab töötavate andurite probleemidele... ja näib kahtlaselt aju probleemimoodi välja.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas Sigma » N Veebr 04, 2010 9:25 pm

jaan mmc kirjutas:
meelis11 kirjutas:
jaan mmc kirjutas:Vajadus oleks, juba tõsiseid toimimis probleeme ilmutavat aju remontida, kondekate vahetus tehtud kuid viga ei kadunud... :cry:


Mis auto ajuga on tegu?
Mis need tõsised toimimise vead on?


Hyundai Poni 1,5b. 61 kw. 92a. st. sisuliselt Lancer :)
Külmalt see masin ei tööta, soojalt on kõik ok. va. põlev mootori tuli, mis viitab töötavate andurite probleemidele... ja näib kahtlaselt aju probleemimoodi välja.



milliste sümtomite põhjal väidad et aju piiksus... no siis vaata mis veakood välja tuleb..., ma küll väidaks et selliste tunnuste põhjal mida sina nimetad ei pruugi aju metsas olla...

kahjuks ei tea kui täiuslik sellel autol juhtimine juba on kuid metsas andur või midagi sellist...

veel mis välistab aju metsas oleku on see et soojalt on kõik ok...

sest aju poolest on sooja ja külma mootori vahe see sellel autol ilmselt et segu üritatakse hoida etteantud väärtusel lamda järgi...(lisaks muule) ja külma mootoriga ilmselt lamda veel ei tööta... kuna tal on vaja minna töö tempini (seetõttu lamdal soendus...)...
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

kkzxxx

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas kkzxxx » R Veebr 12, 2010 1:37 am

tartus ka keegi väikse raha eest kondesid vahetab?

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re:

PostitusPostitas cartman » R Veebr 12, 2010 7:52 pm

cartman kirjutas:Väike reklaam a siinsete heaolu nimel(loodan et ei kustuta mu posti). Mul vend, tartus, võib seda tööd vabalt teha. Minu autode ajud kõik yle käinud ja paaril tuttavalgi(just see mitsu tyypviga, kondekad). Ex kui kellegil huvi kysige kontakti
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

kkzxxx

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas kkzxxx » E Veebr 15, 2010 10:59 am

niisiis, mõtlesin et kirjutan siia ära ka mis probleem minu autol oli, nagu esimesel lehel kirjas siis peaks see aju viga tähendama:
A rapid clicking or chattering from under the dash. Usually accompanied with the engine stalling or losing power during the noise

aju kondekas vahetati mul väikse raha eest ära(tänud) aga asi polnudki selles, tuleb välja et täpselt sama asja tekitab küünlajuhtmete ülepeksmine, ja kuna taket Tartus küsib küünlajuhtmete komplekti eest üle 500 kr siis sai juhtmed lihtsalt teibiga üle tõmmatud ja kõik töötab :wink:

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas cartman » T Veebr 16, 2010 6:24 am

Teip kahjux ei kesta pikat. Yx kiht tavalist isoleer teipi kestab kuni korra gaasi kõvemini vajutad.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

kkzxxx

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas kkzxxx » T Veebr 16, 2010 12:37 pm

cartman kirjutas:Teip kahjux ei kesta pikat. Yx kiht tavalist isoleer teipi kestab kuni korra gaasi kõvemini vajutad.


kahjuks küll jah aga vähemalt ajutiselt käib kuni netist tellitud komplekt(250 kr :)) kohale jõuab

Kasutaja avatar
meelis11
huviline
Postitusi: 80
Liitunud: T Okt 31, 2006 1:45 am
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas meelis11 » T Veebr 16, 2010 3:38 pm

Mis netipood see on, kust 250kr eest komplekti küünlajuhtmeid saab?
Küünalde hindu ka oskad öelda?
Mitsubishi Eclipse GS 2.0, 1992 (müüdud)

kkzxxx

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas kkzxxx » K Veebr 17, 2010 9:04 am

meelis11 kirjutas:Mis netipood see on, kust 250kr eest komplekti küünlajuhtmeid saab?
Küünalde hindu ka oskad öelda?



http://www.autoosad.ee/
ja
http://ladu24.ee/

mina tellisin ladu24-st kuna olen seal registreeritud siis on väike allahindlus ja seekord oli kohaletoomine tasuta(muidu lisandub 99kr ) , autoosad.ee lehelt on üldiselt odavam tellida kuna kulleri hind väiksem(50kr) ja varuosad ka odavamad(sama juhtmete komplekt 227kr) ja kõige odavam küünal oli autoosades 32 kr :)

OnuJack
huviline
Postitusi: 53
Liitunud: T Mai 25, 2010 4:04 pm
Asukoht: Taani, Eesti (Kuressaare, Viljandi, Tallinn, Tartu)
Kontakt:

Re: Mitsubishi ajude ennetav remont

PostitusPostitas OnuJack » K Mai 26, 2010 5:37 pm

Kuna ei tea Mitsudest veel suurt miskit, siis küsin igaks juhuks.

Tegu on 2.0td galandiga aastast 93. Kas sellel ka mingi ajuteema vajalik?


Jaak
kõik on mööduv ;)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron