Väikesed ettepanekud

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

Väikesed ettepanekud

PostitusPostitas galtz » E Veebr 05, 2007 11:20 pm

Teeks sellise nurga nagu "Tee ise". Ehk õpetuste taolised postitused, kus oleks palju kasuliku ja kui midagi ise hakkad auto juures tegema, siis saad sealt kasulike nõuandeid või isegi step-by-step õpetuse.


Idee veel selline, et kuna ma ise olen phpBB foorumeid ise ehitanud ja arendanud, siis tuli mõte soovitada Mitsubishi Klubi foorumi administraatoritele sellist phpBB mod'i, nagu phpBB-Garage. Täpsem info siit.
Näidet saab näha siit.
Selle mod'i mõte on selles, et sa saad enda auto, ning selle kohta täpse info lisada. Lisaks on veel Quartermile tabel, kus enda auto tulemusi teistega võrrelda saab(näide siit). Minul foorumis seda eriti keegi ei kasuta, kui üldse kasutab.. Aga siin foorumis on sellel tõesti mõte sees.. Võin installimise juures nõuks ja jõuks olla, ning vead(scripti bug'id) ära näidata..

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Väikesed ettepanekud

PostitusPostitas morgan » T Veebr 06, 2007 4:46 pm

galtz kirjutas:Idee veel selline, et kuna ma ise olen phpBB foorumeid ise ehitanud ja arendanud, siis tuli mõte soovitada Mitsubishi Klubi foorumi administraatoritele sellist phpBB mod'i, nagu phpBB-Garage. Täpsem info siit.
Näidet saab näha siit.
Selle mod'i mõte on selles, et sa saad enda auto, ning selle kohta täpse info lisada. Lisaks on veel Quartermile tabel, kus enda auto tulemusi teistega võrrelda saab(näide siit). Minul foorumis seda eriti keegi ei kasuta, kui üldse kasutab.. Aga siin foorumis on sellel tõesti mõte sees.. Võin installimise juures nõuks ja jõuks olla, ning vead(scripti bug'id) ära näidata..
Andmed kuidas siis sisestatakse kas igaüks saab sisestada oma auto kohta seda mida soovib? No siis läheb vist ikka ulmeliste andmete sisestamiseks
et, ikka paremad tulemused, andmed tabelisse saada !

Oli siin vahepeal üks teema stiilis "kui kiiresti oled söitnud?"
juba sealt oli näha. Mis "sellistest" teemadest "selgub"

Kõige parema võrdluse saab ikka joonele pannes.
Tihtipeale liiga kriitiline !

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Väikesed ettepanekud

PostitusPostitas morgan » T Veebr 06, 2007 4:57 pm

galtz kirjutas:Teeks sellise nurga nagu "Tee ise". Ehk õpetuste taolised postitused, kus oleks palju kasuliku ja kui midagi ise hakkad auto juures tegema, siis saad sealt kasulike nõuandeid või isegi step-by-step õpetuse.

see iseenesest pole halb idee, näiteks teema "tegin ise"
praeguseks pole nagu märganud et, selliseid piltidega öpetusi isetehtu kohta oleks siin kohanud. Kui leiate teie neid ja arvate et, peaks kõik kokku koguma andke julgesti teada.
Tihtipeale liiga kriitiline !

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas galtz » T Veebr 06, 2007 5:59 pm

Tegin ise: http://forum.clubmitsubishi.org/viewtop ... highlight=

Aga see andmete asi on tõesti vist nii, minul on lihtne kuna kasutajaid alla 150, teil noh rohkem :D Seal originaalis on nii, et kui oma auto kohta andmeid lisad, siis admin/moderaator peab selle ennem heaks kiitma.. Aga siis ka ju võimalus, et 1/4-miili tabelisse pääseb ainult mingisel tõendusel, kuid tõesti läheks vist siis asi liiga keeruliseks.. Üldiselt see tabel ole lisa, mina pigem mõtlesin, et kõik saaksid enda autodest pilte üles panna..ja siis teised seda pilti kommenteerida. Võib ka ära määrata, et iga kasutaja saab ühe pildi panna.. Ja siis natukene andmeid..

Kuigi nüüd ma mõtlesin, et kui ainult üks pilt siis oleks küll asi lihtne. Selleks saab kasutada Userpic in Profile mod'i. See lisab profiili vaatamisel avatari kõrvale väikse thumbnaili ja sinna, siis saab kasutaja pildi lisada. Kuna auto-teemaline foorum, siis miks mitte enda autost pilt. See mod ei võta serveri-ruumi eriti ja ei aja mysql'it umbe. Seda saaks ka nii teha, et väiksed lisa lahtrid profiili, ning postitusi lugedes on avatari all link ja sellelt avaneb popup, kus siis pilt ja lühike kirjeldus auto kohta.
Pole mitsu omanik enam:(

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » T Veebr 06, 2007 9:33 pm

pilte oma autost saad panna "liikmete autod" alla seal saavad ka teised sinu autot kommenterida
Tihtipeale liiga kriitiline !

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas galtz » T Veebr 06, 2007 9:46 pm

Heh ok. Eks tegelikult foorumi lihtsana hoidmine ole hea asi. Aga "tegin ise" ehk, siis nn. kogemuste nurk on küll väärt mõte, sest sealt oleks alati midagi uut ja huvitavad lugeda ja teada saada.
Pole mitsu omanik enam:(

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » T Veebr 06, 2007 10:02 pm

laseks sellel nädalakese käärida vaatab mida rahvas arvab.
Kui on ikka suur huvi sellise teema vastu eks siis paneme üles.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » K Veebr 07, 2007 10:39 am

selle "isetehtud nurga" võiks tekitada kuigi on olemas igas alajaotuses vist selline manualide ja juhendite teema, kui sinna panna ka omad tegemised piltide ja seletustega siis ei ole kah paha ju, ainult asi siis kui neid teemasid rohkem siis oleks vaja eraldi sorteerida omasse alajaotusesse "vist äkki või ma ei tea" ?.
See teine jutt oleks sama nagu carrating vä, ?, kui, siis pole sellel küll siin mõtet, minu arust.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas galtz » K Veebr 07, 2007 7:37 pm

See teine jutt oleks sama nagu carrating vä, ?, kui, siis pole sellel küll siin mõtet, minu arust.


Selle nurga alt pole sellel mõtet küll. Aga siis äkki teeks profiili alla lahtri, et "Carrating.org konto:" ja siis väike klikk ja näed teise autot..
Pole mitsu omanik enam:(

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Veebr 07, 2007 7:58 pm

galtz kirjutas:äkki teeks profiili alla lahtri, et "Carrating.org konto:" ja siis väike klikk ja näed teise autot..


pane oma profiilis koduleheks link (carrating.org konto) ja volaaa !
või veel parem, postituse allkirjaks see link
nagu minu posti all on näha "247ARV"
Tihtipeale liiga kriitiline !

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas galtz » N Veebr 08, 2007 12:52 am

Ja.. Sul veab.. Tänu sellele kainele mõtlemisele ja rahulikule lähenemisele ongi vist sellest foorumist asja saanud.. Minul on nii palju asju ümber tehtud, et ei viitsi enam isegi seal käia.

Et langetan garaaži idee, aga "tegin ise", oleks rohkem kui huvitav. Siis oleks koht, kuhu saab oma kogemused kirja panna..ja järgmine, kes seda sama teeb..ei pea enam katsetama ja riske võtma..vaid tuleb siia, vaatab kus temale vajaminev teema on..loeb maha, mis teha ja teeb või leiab, et liiga keeruline ja viib parandusse.
Pole mitsu omanik enam:(

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » N Veebr 08, 2007 10:05 am

galtz kirjutas:Ja.. Sul veab.. Tänu sellele kainele mõtlemisele ja rahulikule lähenemisele ongi vist sellest foorumist asja saanud..

Tänan kiidusõnade eest.
Et, see foorum üldse eksisteerib kuulub suur kummardus Vip´ile
Mina proovi tasakesi, aegamööda siin ikka korda hoida ja vahel saab ka siin pisikesi muudatusi tehtud.
Tihtipeale liiga kriitiline !

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas galtz » E Veebr 12, 2007 1:26 am

Väga nice, saigi tehtud.. Aga good, loodan et sinna neid siis koguneb :) Ja vb. keegi neid sinna vaikselt liigutab.
Pole mitsu omanik enam:(


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist