Vool kadus sõidu pealt?

Kõik küsimused seoses elektrisüsteemi jms´ga.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

raivoest
Uus Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: L Aug 27, 2016 11:55 pm

Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas raivoest » P Aug 28, 2016 1:08 am

:?: Tere. kas kellegil on midagi taolist juhtunud et sõiduajal kaob vool ja kõik on tumm armatuur, raadio, tuled jne. Ühesõnaga pimedus. Auto siis Mitsubishi Space Wagon 2000.a 2,4 110,kw 4WDE. Teepealt sain auto slepis ära tuua ja kodus leidsin arvatava põhjuse. Kapotiall olevas kaitsmeplokis olev kaitse 30amprit oli ära kärsant,(kaitse mis ära kärssas on süütevõtme kujutis ja kaitsme kaanepeal on ta nr6). Panin uue käis minutit 2-3 ja jälle kutu. olen juba kõik võimalikud asjad üle vaadanud juhtmed, starter kontrolitud , keneka vahetasin ära. Kuna olen ka põhja Norras ja siin asi üsna kitsas nende autoservistega siis loodan et ehk keegi oskab midagi soovitada, oleksin väga tänulik. Kas võib olla et mingi relee on kuskilt ära küpsenud. Ei ole ka siin kuskilt autoelektriku võtta ja lähim Mitsu esindus on 130 km kaugusel.Suured tänud kui keegi viitsib ja oskab midagi tarka soovitada. :idea:

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas Aap » P Aug 28, 2016 11:15 pm

maki või sigarisüütaja taga ühtegi lahtist juhtmeotsakest ei ole?

raivoest
Uus Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: L Aug 27, 2016 11:55 pm

Re: Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas raivoest » E Aug 29, 2016 9:21 pm

Aap kirjutas:maki või sigarisüütaja taga ühtegi lahtist juhtmeotsakest ei ole?





Ei ole lahtisiotse. Nüüdseks kõik juhtmed üle vaadatud + ja - sed kõik juhtmed korras. Algul jäi selline mulje et ülepinge tekkib, et kenekas on viga aga ei, ostsin uue panin peale auto läks käima. Käis kuskil 2-3minti ja jälle kaitse läbi. Kakusin ka aju lahti seal ka kõikk nagu tutikas. Uurisin kohe luubiga aga ei hakkand midagi kahtlast silma. Mul hakkab mõistus otsa saama. Ehk mingi relee aga pole joonist mille pealt vaadata. Pole ise ka eriti kõva elektrik aga üht teist ikka tean. Tänud kui viitsite vastata.

raivoest
Uus Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: L Aug 27, 2016 11:55 pm

Re: Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas raivoest » E Aug 29, 2016 9:37 pm

Olen terve armatuuri lahti võtnud ja ka sealt kõik juhtmed ülevaadanud et äkkiseal kuskil mingi lühis aga ei kõikk korras ja pani kokku tagasi.

raivoest
Uus Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: L Aug 27, 2016 11:55 pm

Re: Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas raivoest » T Aug 30, 2016 11:00 am

:?: Halloo. On keegi kes saaks aidata oleks väga tänulik kui saaks mõne autoelektriku kontakti kes saaks natuke seletada kus või mis viga. Suured tänud juba ette. :oops:

raivoest
Uus Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: L Aug 27, 2016 11:55 pm

Re: Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas raivoest » L Sept 03, 2016 9:21 pm

Paistab et ei toimi see abipalve sellel lehel :?: olen pettunud selle lehe olemuses :?:. Aga paistab et saan ka ilma selleta hakkama ja kui kellegil peaks tekkima sama probleem siis lahenduse peab leidama igamees ise sest siit abi ei leia. Edu kõigile :idea:

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas Aap » L Sept 03, 2016 9:33 pm

No võid ju panna testri kaitsme klemmi ja kere vahele takistust mõõtma sissekeeratud süütega. Aku maha kindlasti. Seejärel hakkad pistikuid eemaldama, kuni talistus muutub märgatavalt suuremaks. Üldiselt võiks alustada konkreetse kaitsme kaitstavast ahelast

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Vool kadus sõidu pealt?

PostitusPostitas Zafari » L Sept 03, 2016 10:02 pm

raivoest kirjutas:Paistab et ei toimi see abipalve sellel lehel :?: olen pettunud selle lehe olemuses :?:. Aga paistab et saan ka ilma selleta hakkama ja kui kellegil peaks tekkima sama probleem siis lahenduse peab leidama igamees ise sest siit abi ei leia. Edu kõigile :idea:


enda esimese viie postituse alusel ei ole mõtet siin üldistama ja halama hakata. Järelikult ei leidunud kedagi parasjagu sulle nõu andma. Ma ka hommikul mõtlesin su teema peale aga mida ma kirjutan, kui midagi pädevat pähe ei tule :?:
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist