uus outlander (alates 2007 )

Leidsid netist kena Mitsu ? Nägid linnapeal ? Anna aga teada.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

kalvi

uus outlander (alates 2007 )

PostitusPostitas kalvi » T Juul 24, 2007 7:00 pm

kas keegi oskab öelda midagi uue outlanderi kohta

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Juul 30, 2007 11:02 am

oskan seda öelda, et on väga ilus auto ja omaklassis on üks võimekamaid ja maastikupeal tegija.
Ühe taevakanali pealt näitas selle klassi auto testi kus Mitsu õnneks/kahjuks küfeldas kõigile ära .... maastiku peal ronis ainult uus Landrover Freelander natuke paremini kuna tal oli tiba vihasem mootor.
ja need uue põlvkonna Mitsu mootorid on ka väga armsad asjad... kütet ei võta, minek on selline, et tõmbab igeme kuivaks (diisel eriti veel) ja vastupidavus on juba kõigile tuntud eelis.

Et siis kui plaanid osta siis saad väga hea auto, millega käid teatris ja vajadusel sõidad ka vähe halvemal maastikul koos perega jõe äärde piknikule.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Vaska
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: L Jaan 20, 2007 1:06 am
Asukoht: Kohila

PostitusPostitas Vaska » E Juul 30, 2007 9:03 pm

Kas eksin rängalt kui arvan ,et uuel Outlanderil on VW-i diisel süda?

:roll:

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Juul 30, 2007 11:20 pm

Vaska kirjutas:Kas eksin rängalt kui arvan ,et uuel Outlanderil on VW-i diisel süda?

:roll:


ei eksi jut tõiesti tõsi.... sama 2.0 liitrist turbo diislit kasutab ka Mitsu Grandis, Jeep cerokeed, chrisler sebringud (jut käib uutest autodest) (et siis seda mootorit kasutab terve Daimler-i kontsern ja nagu teada siis kas mingi 37% omab Daimler ka Mitsubishist) ..... ja seda liigutas see mootor ikka väga toredalt edasi.
mingi Mitsu mehhanik väitis, et mingi väike erinevus pidi ikka olema nendel mootoritel ( kas pritsungi süsteem või midagi... ei mäleta täpselt enam) aga mis täpselt seda ma ei tea.
aga see 2,4 liitrine bensukas on ikka vana hea Mitsubishi sõjavõitja seal vahel :D

vabandust et natuke teemast välja aga äkki mingit infi ikka veel juurde ;)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

puravik

PostitusPostitas puravik » L Nov 15, 2008 8:26 pm

Ma olen nüüd juba aasta sõitnud enda omaga (20 000km) - Instyle C15 2,4 Mivec CVT ja olen väga õnnelik


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist