Mitsubishi EVO X elusalt fännidele katsuda

Leidsid netist kena Mitsu ? Nägid linnapeal ? Anna aga teada.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

rual

Mitsubishi EVO X elusalt fännidele katsuda

PostitusPostitas rual » K Nov 08, 2006 5:45 pm

Paraku tuleb küll tunnistada, et selle ilusa hetkeni on eestimaal veel mõni jagu aega, kuid paistab, et kusagil USAs tehti selline tükk ilusasti ära. Oleks varem teadnud ja üritus veidi lähemal, oleks ise ka uudistama roninud.

Pilt

See on see massin, mis minumeelest tõsiselt Mitsubishiks kutsuma peab. Talle nimeks pandud Evolution X on enam kui lihtsalt sobiv.

Uudise lehel on hunnikus pilte veel ja lõppeks ka video, mille sa saad lahti selle lingi peal klõpsides: Ainult üks Mitsubishi :P

Kusagil on kuulujutud, et pidi teine ka meile ilusasti järgmise aasta kandis müügile ilmuma. Eks näis.

alar
huviline
Postitusi: 78
Liitunud: T Juun 06, 2006 4:18 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas alar » K Nov 08, 2006 5:59 pm

ilus püss. huvitav, kas neid hakataksegi müüma yokohama slikkidega ja palju võimsuse kasvu tuli juurde võrreldes evo 9-ga.
tel: 50 71 082

rual

PostitusPostitas rual » K Nov 08, 2006 6:06 pm

alar kirjutas:ilus püss. huvitav, kas neid hakataksegi müüma yokohama slikkidega ja palju võimsuse kasvu tuli juurde võrreldes evo 9-ga.


Pagan seda täpselt praegu oskab öelda. Kuulujutud käviad loomulikult neliveost, on juttu ka mingist ulmelisest käigukastist ja siis erinevate allikate alusel 280-st kuni 450 hobuseni... mina ei tea...

Esimene versioon temast nägi kohutavalt lahe välja nii seest kui väljast. Ma ei ole sisemusest pilte rohkem näinud, aga pahatihti on prototüüpide ja show autodega sedapsi, et nad kohitsetakse sõna otseses mõttes ära. Pole enam nelja punktiga turvavöösid tagaistmel ja ei saa sa ka slikke kaasa. Eks me näe.

vihmabuss
liige
Postitusi: 188
Liitunud: P Aug 20, 2006 12:17 pm
Asukoht: Loo

PostitusPostitas vihmabuss » K Nov 08, 2006 7:49 pm

väga kuri esiots meenutab galanti aga ILUDUS on, suu jookseb ila :P

Kasutaja avatar
zux
liige
Postitusi: 35
Liitunud: R Jaan 06, 2006 12:04 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zux » K Nov 08, 2006 8:19 pm

Tundub et mitus hakkab õigele kursile tagasi jõudma. Tõesti esiots meentab väga galanti.
Jään igal juhul huviga ootama millas eestisse sellised jõuavad.

rual

PostitusPostitas rual » N Nov 09, 2006 12:58 pm

Mind teeb ärevaks just-just veebiavarustest avastatud VW Iroc. See esiots tundub mulle täiesti ebameeldivalt sarnane:

Pilt

Loodetavasti minu silmad petavad mind ja ma näen valesti. Samas pole mingit kahtlust, et EVO on ikka kõvasti ilusam.

Kogu artikkel ja veel pilte on saadaval siin.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist