uued mitsubishid

Leidsid netist kena Mitsu ? Nägid linnapeal ? Anna aga teada.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

taliz
liige
Postitusi: 123
Liitunud: K Juun 01, 2005 1:59 pm
Asukoht: elva

uued mitsubishid

PostitusPostitas taliz » E Juul 17, 2006 9:38 am

Uurisin netist tuleviku jaoks 2003-... mitsusid, aga tundub , et 90 aastate "kurjast" disainist pole enam midagi alles jäänud. galanti pole siinmail enam üldse müügil, lancer näeb välja nagu mingi suvaline auto tänavalt ja uue lanceri inerjöör ei kannata üldse kommentaare.
ainuke ilus ja traditsioone järgiv mitsu on alles ideeauto.
Kui asi nii edasi läheb, siis järgmise auto puhul on suur täenäosus, et see pole enam mitsubishi.


Galant Wagon -97 omanik
Galant 2.0 -97 Wagon (müüdud)
Galant 2.0 -91 luukpära (müüdud)

taliz
liige
Postitusi: 123
Liitunud: K Juun 01, 2005 1:59 pm
Asukoht: elva

PostitusPostitas taliz » E Juul 17, 2006 9:42 am

ahjaa, ei taha kedagi oma sõnavõtuga solvata, see lihtsalt minu arvamus
Galant 2.0 -97 Wagon (müüdud)

Galant 2.0 -91 luukpära (müüdud)

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » E Juul 17, 2006 10:20 am

Kahjuks see tõesti nii on :( Lanceri välimus on vast maitse asi, aga sees on tõesti üritatud väga odavalt hakkama saada.

Tundub, et vahepealne Euroopa poliitika oli EVO peal väljas, aga see on väga nižži toode ja igale mehele ei sobi ralli auto.

Ameerikast võib veel mõned viisakad Mitsud leida, aga nende siinmail kasutusele võtuga on vist suuri probleeme (pole ise täpsemalt kokku puutunud).

Näis, mis tulevik meile toob.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

taliz
liige
Postitusi: 123
Liitunud: K Juun 01, 2005 1:59 pm
Asukoht: elva

PostitusPostitas taliz » E Juul 17, 2006 10:24 am

jap, ainuke ilus mitsubishi (mille ehitamisel on ka vaeva nähtud) on lancer evo aga tavakasutajale pole midagi võtta.
Galant 2.0 -97 Wagon (müüdud)

Galant 2.0 -91 luukpära (müüdud)

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » E Juul 17, 2006 12:44 pm

yep mitsu võiks ennast jah kokku võtta, teha kasvõi kombineeritud auto sigmast, gt3000 -st galandist, eclitsest ja evost, võtaks osad jupid ühest osa teisest ja välimuse ehitamisel mõtleks millegi peale mis neid kurjaks ajab, kasvõi natuke soliitselt

pole enam gt3000, sigmat mulle meeldib(küljelaiendite ja antitiivaga versioon)[asjast miks nad sigmale originaalis nii koledad veljed alla panid, ei saa siiamaadi aru], viimane eclipse pole enam ka ni ilus kui nad natuke aega tagasi olid(kuigi tal pole ka midagi viga)

nagu eelpool mainitudki usa sse tehakse nagu ilusamaid mitsusid, kasvõi eclipset vaadates
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

usku
liige
Postitusi: 250
Liitunud: E Sept 19, 2005 12:10 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas usku » E Juul 17, 2006 2:07 pm

eks see koledate (= mitte huvitavate) autode probleem pole mitte üksnes mitsu rida - mida aeg edasi, seda isikupäratumaks ja ühenäolisemaks on autod muutunud. Usun, et see on meie ajastu eripära ning kui autotootjad julgevad ükskord uhked ja huvitavad ideeautod genfist tänavatele lasta, muutub olukord taas põnevamaks. mõelge 60.-ndate kuni 80.-ndate peale ja milliseid vahvaid masinaid siis loodi - tõsi, paljude silmis on need just eriti koledad, kuid vähemalt on neis isikupära.

tänapäeval on üks väheseid oma positiivselt kaunist joont säilitanud automarke näiteks alfad ning sinna suunas liiguvad tagasi ka sidrunid ja pesood (omal ajal nt DS jms huvitavad autod olnud)
Termicolt Mitsunaator

Kasutaja avatar
ac
liige
Postitusi: 100
Liitunud: L Mär 05, 2005 10:28 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas ac » E Juul 17, 2006 2:09 pm

Lanceril pole midagi viga :roll:

2007ndast siis oodata vist uut Lancerit mis peaks olema juba päris kena :twisted:

Mootorite valikus siis tulekul ka Outlanderi turbomootor Lancerile
Lancer MR :D

kais
liige
Postitusi: 69
Liitunud: R Nov 18, 2005 5:19 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas kais » E Juul 17, 2006 2:45 pm

Outlanderi turbomootor on "kohitsetud" Evo mootor :wink:

Uus Lancer tuleb väga ilus. Ja kuri :twisted:

Kasutaja avatar
ac
liige
Postitusi: 100
Liitunud: L Mär 05, 2005 10:28 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas ac » E Juul 17, 2006 10:07 pm

tean :D
Lancer MR :D

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » K Juul 19, 2006 7:33 pm

Loodetavalt on see viimaseaja disaini mannetus ajutine... Nagu Toyotal olid vahepeal hirm koledad universaal Corollad :twisted: . Muide kui siis kelle käes meie MMC. praegu üldse on, omal kogu aeg silmad-kõrvad õli täis :) pole asjaga kursis. Kuuldavasti Mersu ( 4. reich nagu Chrisleri omad kirusid :lol: ) alla Mitsu enam ei käi :?: Siit kah üleskutse eriti Tallinna liikmetele(seal see papp keerleb) ,kui aktsiad saadaval ostaks selle MITSUBISHI HEAVI INDRUSTRI Eestisse kokku :lol: . Kuskil siin juba oli lugeda huvitavaid ideid ristanditest ja teemat arandades kuidas oleks kui saata EVO mehed appi nt. laeva mootorite osakonda :idea:
Aga ilma naljata kui on pange oma ideed Mitsubishi poole teele, kuuldavasti on keegi eesti disainer Hyundai palgal. Päris võimatut siin midagi pole sest isegi minu olematutele joonistus oskustele (kere disain) võeti vaevaks BMW-st vastata. Tõsi 1-he vastusega see ka piirdus ja sisu oli umbes selline et hästi paned saada veel :oops: aga kui ei proovi ei saa ka teada.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

insener
liige
Postitusi: 217
Liitunud: K Apr 13, 2005 9:03 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas insener » R Juul 21, 2006 11:46 am

Üks täitsa ilus Mitsubishi on minu arvates Grandis. http://www.silberauto.ee/mitsubishi/?topic=lineup&vehicle=4&show=gallery&lang=est
Oleks mul nii palju raha, siis selle võtaks küll. :wink:

Arno
Uus Kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: K Juun 28, 2006 3:54 pm

PostitusPostitas Arno » R Juul 21, 2006 12:29 pm

See Grandis on ju mõttetult suur masin...

insener
liige
Postitusi: 217
Liitunud: K Apr 13, 2005 9:03 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas insener » R Juul 21, 2006 12:57 pm

Arno kirjutas:See Grandis on ju mõttetult suur masin...


Maitse asi, mulle meeldib. Enamus maastureid ei käi ka iialgi maastikul sõitmas ja võtavad rõvedalt palju kütust, ikkagi ostetakse. Minu galant on ka kahe inimese jaoks mõttetult suur masin, aga colti ka ei tahaks.

Lisaks veel, et kui sul peaks olema näiteks 4 või enam last, mida nii mõnelgi inimesel on, ongi sellise suurusega auto üks väheseid variante, kuidas terve perega korraga ära mahtuda. Niiet kellele mõtetu, kellele hädavajalik.
Viimati muutis insener, R Juul 21, 2006 1:03 pm, muudetud 1 kord kokku.

taliz
liige
Postitusi: 123
Liitunud: K Juun 01, 2005 1:59 pm
Asukoht: elva

PostitusPostitas taliz » R Juul 21, 2006 1:03 pm

sama siin, mul ka universaal galant ja enamasti sõidan kahekesi või üksi aga väiksemat autot ikkagi ei taha.
mugavus maksab:)
Galant 2.0 -97 Wagon (müüdud)

Galant 2.0 -91 luukpära (müüdud)

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » R Juul 21, 2006 3:37 pm

taliz kirjutas:sama siin, mul ka universaal galant ja enamasti sõidan kahekesi või üksi aga väiksemat autot ikkagi ei taha.
mugavus maksab:)


Mul seniajani olid ka kõik autod ikka rohkem kui tegelt vaja, sest enamus ajast kas üksi võik kaksi sõidad ikkagi, seega tegelikutl on jah suht mõttetu ju maksta tühjade istekohtade kaasasõidutamise eest, kuid ikkagi vahe on sees, kas sul on nati suurem auto või ikkagi nati väiksem...ise tahaks ka järgmiseks taaskord võtta Galanti...
Seni aga sõidan Lanceriga edasi-ökonoomne ja (minu vajadustele) piisavalt ruumikas ja sedaan...
Ja mugavus tõesti maksab..., kuid lõppkokkuvõttes arvan, et tuleks ikkagi lähtuda reaalsest vajadusest jamuidugi ka võimalus(t)est
Grandis muidu kena, kuid minujaoks liiga suur-pole peret ega ei sõida taksot:-)
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

Arno
Uus Kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: K Juun 28, 2006 3:54 pm

PostitusPostitas Arno » P Juul 23, 2006 8:50 pm

Ah, teate. Käisin nädal aega Poolas, seal tundus peamine masin sõitmiseks Fiat 126p. Isegi mõni lipsuga vend sõitis. Sellist suurte BMW, Mersu ja Toyota dziipide hulka võib vist kohata vaid Eestis. Ning ega ka muid luksmasinaid silma ei hakka. Põhilised ikka FIAT ja Reanult ja VW. Eks see meie vaesuse viga siin ole... Aga 12 põnnile oli too 126 väga sümpaatne.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist