MITSUBISHI "FTO"

Leidsid netist kena Mitsu ? Nägid linnapeal ? Anna aga teada.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » K Juun 13, 2007 12:49 pm

galtz kirjutas:
kolhoos kirjutas:Huvi pärast uurin et mis see rooli ümbertõstmine umbes maksma läheks?


Vot seda uurisin mina ka, kuid kui lugesin milline töö see on, siis isegi ei mõelnud hinda küsida, sest nagu pildid juba rääkisid enda eest:D
Aga: http://www.es-tuning.ee/?action=projects.view&id=3
Mis räägib ühest Galant Vr4'jast. Eks sealt võib küsida hinnapäringut, kui isegi seda jutu sees ei ole..


see kuidas seal seda autot tehti on tunduvalt töömahukam ja lollim töö kui mina tegin. :wink: ja asi ei ole nii hull midagi 8)
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » K Juun 13, 2007 5:30 pm

minu käest saab kuskil 20 000 - 50 000 krooni sees oleneb autost ja varuosade hindadest.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Juun 13, 2007 6:58 pm

bullet kirjutas:
morgan kirjutas:
bullet kirjutas:ma nagu ei teagi ühtegi fto-d mis oleks vasakpoolse rooliga tehasest välja sõitnud ;) ..... muidugi osavnäpud viivad selle teisele poole lihtsalt :D ....... nagu mina :lol:

kas on siis olemas doonor kus rool teisel pool asetseb ?


kui mõttled, et kas mul on doonor momendil olemas siis seda kindlasti mitte :D ..... pidasin pigem silmas seda teostuse poolt, et oleme suutelised rooli teisele poole viima.....

ei pidasin silmas et, kas on siis juppe saada millega ümberehitus teostada
kui neid masinaid on tehasest tulnud ainult parempoolse rooliga.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » K Juun 13, 2007 8:22 pm

morgan kirjutas:
bullet kirjutas:
morgan kirjutas:
bullet kirjutas:ma nagu ei teagi ühtegi fto-d mis oleks vasakpoolse rooliga tehasest välja sõitnud ;) ..... muidugi osavnäpud viivad selle teisele poole lihtsalt :D ....... nagu mina :lol:

kas on siis olemas doonor kus rool teisel pool asetseb ?


kui mõttled, et kas mul on doonor momendil olemas siis seda kindlasti mitte :D ..... pidasin pigem silmas seda teostuse poolt, et oleme suutelised rooli teisele poole viima.....

ei pidasin silmas et, kas on siis juppe saada millega ümberehitus teostada
kui neid masinaid on tehasest tulnud ainult parempoolse rooliga.


ise oma silmaga näinud ei ole ja käega ka katsunud ei ole...... aga meie sõbrad ameerikas on viinud roole teisele poole ja olen ise kunagi Googel-ist ka pilte vaadanud kus on tõesti rool vasakul pool...... et kui usakad vahetavad kül siis meie ka kuskilt ned armatuurid välja kaevame :D
täpselt sama lugu ju on Nissan Skyline-dega.... need ju sammuti originaalis kõik tulid parempoolse rooliga..... aga on olemas täiesti sellised armatuurid kus rool õigele poole läheb..... nendega on füüsilised kogemused ka olnud ;)
Et siis raha eest saab kõike :D
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

galtz
Tösine huviline
Postitusi: 179
Liitunud: L Juul 22, 2006 1:59 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas galtz » R Juun 15, 2007 1:09 am

bullet kirjutas:
morgan kirjutas:
bullet kirjutas:
morgan kirjutas:
bullet kirjutas:ma nagu ei teagi ühtegi fto-d mis oleks vasakpoolse rooliga tehasest välja sõitnud ;) ..... muidugi osavnäpud viivad selle teisele poole lihtsalt :D ....... nagu mina :lol:

kas on siis olemas doonor kus rool teisel pool asetseb ?


kui mõttled, et kas mul on doonor momendil olemas siis seda kindlasti mitte :D ..... pidasin pigem silmas seda teostuse poolt, et oleme suutelised rooli teisele poole viima.....

ei pidasin silmas et, kas on siis juppe saada millega ümberehitus teostada
kui neid masinaid on tehasest tulnud ainult parempoolse rooliga.


ise oma silmaga näinud ei ole ja käega ka katsunud ei ole...... aga meie sõbrad ameerikas on viinud roole teisele poole ja olen ise kunagi Googel-ist ka pilte vaadanud kus on tõesti rool vasakul pool...... et kui usakad vahetavad kül siis meie ka kuskilt ned armatuurid välja kaevame :D
täpselt sama lugu ju on Nissan Skyline-dega.... need ju sammuti originaalis kõik tulid parempoolse rooliga..... aga on olemas täiesti sellised armatuurid kus rool õigele poole läheb..... nendega on füüsilised kogemused ka olnud ;)
Et siis raha eest saab kõike :D


Skylineist nii palju, et seda tehakse 200zx(vist on õige mudel) osadega, seega pm vist peaks saama ka FTO saama teiste mitsude osadega ümberteha:P

Pedaal kirjutas:see kuidas seal seda autot tehti on tunduvalt töömahukam ja lollim töö kui mina tegin. :wink: ja asi ei ole nii hull midagi 8)


Sull sellest mõnda topicut siin ole? Huvitaks täitsa kohe näha, kuidas seda tegid:P
Pole mitsu omanik enam:(

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » R Juun 15, 2007 7:36 am

ei topicut ei ole kuid asi sai tehtud 100% teisiti.
ma ei kujutanud ette hakata tuleseina hakkima tükk tüki haaval. uued augud ja vanade aukude kinni lappimine ja noh kojameeste vann ümber ehitada lapi tehnikas :lol: ma võtsin asja ikka suure tükina ette 8)
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » R Juun 15, 2007 12:32 pm

Skylineist nii palju, et seda tehakse 200zx(vist on õige mudel) osadega, seega pm vist peaks saama ka FTO saama teiste mitsude osadega ümberteha:P

Skyline oleme ikka originaal osadega ümber tõstnud aga muidu GTR 32 ja GTR 33 saab kül ja ka teiste Nissanite osadega ümber teha.

ja kindlasti saab ka seda FTO -d varustada teiste mitsu osadega.
alati on kõike võimalik teha :D mina ja mu paarimees oleme oma TR-3 offroadi maasturi mingi 6 autost kokku ehitanud..... kui originaalis kokku ei istunud siis lasti mingi pabul valmis ehitada nii et istuks :lol:[/quote]
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » N Juun 28, 2007 8:49 am

Kui keegi kunagi FTO-le hakkab juppe otsima ja vajab koode siis neid leiab http://www.camskill.co.uk/ . Mitsu tehase koodid on seal peidetud valge kirjaga -valgel taustal.
Näiteks:
http://www.camskill.co.uk/products.php?plid=m3b0s536p367

PRODUCT MODEL YEAR All Models of FTO
Description Standard replacement rear brake discs.
Pack Quantity TWO Discs
: "valge kirjaga" MR128734 BDC1616 ADC44359 NBD1055

fto

PostitusPostitas fto » K Juul 11, 2007 9:39 pm

tervist rahvas

k6simus siis selline kas kellegil on 6nnestunud fto le saada eesti numbrimargid voi ei ise olin esimene nagu ark is 6eldi. Ja kindlasti pole tehtud vasakpoolese rooliga fto sid ja isegi parempoolse rooliga gpx manuale on suhteliselt voimatu saada. Varuosade koht utlen e-bay ja lihtsalt googlest otsides inglismaa suht tore koht nende otsimiseks.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » K Juul 11, 2007 9:52 pm

täitsa põnevaks läheb juba :P klubis juba 2 FTO'd nagu ma aru saan =)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » N Juul 12, 2007 7:46 am

fto kirjutas:tervist rahvas

k6simus siis selline kas kellegil on 6nnestunud fto le saada eesti numbrimargid voi ei ise olin esimene nagu ark is 6eldi. Ja kindlasti pole tehtud vasakpoolese rooliga fto sid ja isegi parempoolse rooliga gpx manuale on suhteliselt voimatu saada. Varuosade koht utlen e-bay ja lihtsalt googlest otsides inglismaa suht tore koht nende otsimiseks.


Arvele saab parempoolse rooliga suht lihtsalt, tuleb ainult suuta tõestada et see on ümberasuja vara. Mul parempoolse rooliga Saab 9-3 ilusti Eestis arvel. Kuna FTO-l on veel 8 kuud üle-euroopalist kasko peal, ei kiirusta arvelevõtmisega. Varuosade kohapealt - kõige parem on ikka www.camskill.co.uk lehelt tehase koodid võtta ja minna http://www.japanparts.ee/ ja jupid tellida - võidad hinnas kordades.

Eriti lahe oleks kui kasutaja "FTO" mõne pildi oma masinast siia üles paneks:)

fto

PostitusPostitas fto » L Juul 14, 2007 4:43 pm

kust sa fto le ned oige poolega tuled saad

Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » L Juul 14, 2007 10:21 pm


Kasutaja avatar
kolhoos
liige
Postitusi: 85
Liitunud: P Juun 10, 2007 8:57 am
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas kolhoos » E Aug 20, 2007 8:20 pm

Mitsubishi FTO GR 2000 cc DOHC 24 valve V6 `95 - kolhoos
Panen siia kah pildid ja info kõigile mitte liikmetele vaatamiseks
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kütus: bensiin
Vedavsild: esi
Tüüp: 2ukseline sportkupee
Kütusekulu: keskmine ca 10l/100 km
Läbisõit: 102000 miili
Käigukast: tiptronic
Sound: Blaupunkt
Ehitatud: 1995
Rool: parempoolne
Võimsus: 200 hj at 7,500 rpm
Kaal 1170kg
http://www.mitsubishi-fto.org/info/specs.htm
http://www.carrating.org/car.php?16688
Elektritööd, signad, stereod - Tartus - http://www.oos.ee


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist