Petturid, probleemid äri tegemisel jms.

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

nokotho

Petturid, probleemid äri tegemisel jms.

PostitusPostitas nokotho » E Okt 12, 2009 10:23 am

Alustaksin kohe ise siis teemat tõsise huvilise kohta kellel nimeks -TaRtS-.

Lühike kirjeldus on selline et , siiamaani ta ostab minult tagumisi tulesid + muud sinna juurde kuuluvat. Ainuke vahe et millegipärast ei tule raha, loeb privaatsõnumid läbi aga ei vasta ning põhimõtteliselt mina kui viisakas inimene olen paarile teisele inimesele ära öelnud et juba müüdud ning nüüd jään igatepidi pika ninaga.

Mõtlesin, et ei tee sellist teemat kuid targem oleks ka teisi sellise inimese eest hoiatada. Ilmselgelt enda sõna ei pea ning kui asi muutub imelikuks siis ei suvatse enam isegi ühendust võtta. Igatahes -TaRtS- sinu tuledekomplekt seisab mul ikka ja ootab millal ma postitaks selle sinule.
Aega annan veel kuni järgmise esmaspäevani.

Imestama paneb see et tal igalpool ostusoovid, küll soovib liiste osta, siis tulesid ning vahepeal ka järelmaksuga autosid. Kui aga isegi tulesid välja ei suudeta osta siis milleks üldse neid teemasid teha. Milleks nõuda kaubast iga nurga pealt pilte, milleks teisi inimesi jooksutada.

Ühesõnaga ma ei pea -TaRtS- 'i petturiks ega millekski, ainult et hoiatan teisi foorumi inimesi, et temalt võib olla väga raske rahasid kätte saada. Seega olge ettevaatlikud.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » E Okt 12, 2009 11:26 am

pane end järjekorda.ma ootan oma rattapoltide raha juba 3-ndat kuud
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
ddc84
liige
Postitusi: 15
Liitunud: T Juul 15, 2008 1:27 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas ddc84 » T Okt 13, 2009 12:04 am

sander147 kirjutas:pane end järjekorda.ma ootan oma rattapoltide raha juba 3-ndat kuud

Mul oli ka sama probleem, sama isikuga aga õnneks asi lahenes , aega võttis see küll kaua. Väga mugav on teiste raha kasutada ja loota ,et too selle ära unustab.Sai ka talle raha ette makstud ja oodata tuli kaua, siis oli kümme erinevat versiooni ,et mis juhtus. Siis lubas iga päev raha üle kanda aga lõpuks tuli ka mingi 3 nädalat hiljem pärast suurt jama,aja raiskamist ja närvide mängu.
Ise tahtsin osta temalt 24 mitsu originaal valuvelje mutrit hinnaga 25EEK-i tk. nii,et 24x25.-=600.- kokku päris arvestatav summa.
Jõudu ja närvi kõigile kellel on selle isikuga probleemid!
Tigu kihutab!

Kasutaja avatar
-TaRtS-
Uus Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: L Juul 14, 2007 7:21 pm
Asukoht: Tartu

teema

PostitusPostitas -TaRtS- » R Okt 16, 2009 6:25 pm

paneb täitsa asja üle pikemalt mõtlema,,, iga väikse asja pärast hakatakse kohe teemat kirjutama,Nagu inimene oleks kohe suurim kurjategija,,, :cry:

Kasutaja avatar
Tõru
liige
Postitusi: 132
Liitunud: N Dets 27, 2007 11:23 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Tõru » L Okt 17, 2009 8:01 am

no mõtle siis hoolega tarts, enne kui tüngatama hakkad :evil:

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » L Okt 17, 2009 11:49 am

Küsimus ... kas -TaRtS- on kellegile reaalset raha või mingeid juppe võlgu kaa? või ta lihtsalt ei ole eriti sõnapidaja mees?
Üldiselt foorumis võiks kajastada neid inimesi (vaba teema alafoorumis "Hoiatus" teema all) kes on reaalselt inimesi pettnud (juppe ostnud ilma maksmata, raha laenanud, raha saanud ilma osasid satmata jne...)
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
thesilentone
liige
Postitusi: 77
Liitunud: P Mai 13, 2007 2:22 pm
Asukoht: Eestis

PostitusPostitas thesilentone » L Okt 17, 2009 2:33 pm

sander147 kirjutas:pane end järjekorda.ma ootan oma rattapoltide raha juba 3-ndat kuud


nu ma loen siit küll välja et ta on kellegile võlgu või mis?
M G 2.5 V6

Kasutaja avatar
-TaRtS-
Uus Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: L Juul 14, 2007 7:21 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas -TaRtS- » L Okt 17, 2009 6:22 pm

otseselt pole ma kellegile võlgu,kuna pole asju enda kätte saand, lihtsalt olen viimasel minutil alt hüppand,,,mõne asja ostmise puhul,,

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » L Okt 17, 2009 6:37 pm

to nokotho:

kui sa natukene süveneksid oma muresse, siis saaksid ise ka aru,et nn pettur pole sinult midagi ostnud veel. pigem on ta uurinud hindasid( minu arvamus) kuna teen ise ka sama suht tihti. ise asi kuidas te kokku leppisite. kui leppisite, et tarts ostab need ära selle ja selle summa eest. ning ärgu sa neid kellelegi maha müügu.siis kehtib see. kui ei leppinud.siis oled ise loll et ei ole teistele soovijatele müünud.

ikkagi kehtib see seadus: kes ees, see mees.

kui mulel pakutakse 100.- asja eest 300.- siis ma tühistan esimese ostja tahte.ning müün kõrgeimale pakkujale.

nii et. põhimõtteliselt ta sulle võlgu pole.

mulle aga on. kuna tellitud toodete eest olen ma juba ise tasunud.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
-TaRtS-
Uus Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: L Juul 14, 2007 7:21 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas -TaRtS- » L Okt 17, 2009 6:48 pm

Nõustun sander147-ga. on olnud jamasid,kuid on ka lahendused tulnud. hetkel olen ainult võlgu sander147-le ning ka temaga saime maksmisviisis kokkulepitud nüüd. loodan et arusaamatused minu maksusuutlikkuses on lõppenud
või mis??

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » L Okt 17, 2009 6:53 pm

kinnitan et leppisime kokku. ehk edaspidi mingeid jamasid kellelgi kellegagi ei tule. ükskõik mis teemal siis.

arvestada tuleb ikkagi seda,et kõik mis foorumis tehakse,öeldakse või näidatakse. läheb nagu kulutuli edasi. ning mõnest väikesest arusaamatusest võib tekkida süüdistataval edaspidi rohkem muresid kui vaja.

enne mõtleme JA SIIS kirjutame, eks mehed-naised??
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

nokotho

PostitusPostitas nokotho » L Okt 17, 2009 7:49 pm

See teema ongi sellepärast algatatud et meie kaasfoorumlane on väga sõnapidamatu ning võib hoida ära palju jamasid kui teised ennem teavad kellega äri tegema hakkavad.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » P Okt 18, 2009 11:10 am

Tuletades tekstis, et "kostja", "hagejale" siiski võlgu ei ole ja ka kellelgi teisel ei ole otsest pretensiooni peturluse, kui sellise kohta. Võlgu ei ole kellelegi ja kellele on, siis sellega on kompromiss saavutatud?
Seega läheb teema lukku ja kui kellelgi on selle teema sulgemiega pretensioone, siis palun minuga ühendust võtta.

Väikesed tarkusterad ka kõikile kirjutanutele edasiseks eluks:
"Meest sõnast, härga sarvist"
"Hoian sulle nänni nädal aega ja kui siis ära ei võta, lähevad uuesti turgu ... kes ees see mees".
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist