Audio, video, navigatsiooni ostu ja müügi uus reegel.

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Audio, video, navigatsiooni ostu ja müügi uus reegel.

PostitusPostitas Sigma » K Nov 05, 2008 9:15 pm

morgan kirjutas:Alates 5.nov.2008 on kohustuslik kuulutusse märkida müüdava toote seeria nr.


idee iseenestest positiivne aa ma olen näinud asju millel seeria nr on tühi ehk pole sinna midagi järgi kirjutatud



või siis neid ei tohi müüa w?
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Alates 5.nov.2008 on kohustuslik

PostitusPostitas morgan » N Nov 06, 2008 8:52 pm

Sigma kirjutas:
morgan kirjutas:Alates 5.nov.2008 on kohustuslik kuulutusse märkida müüdava toote seeria nr.


idee iseenestest positiivne aa ma olen näinud asju millel seeria nr on tühi ehk pole sinna midagi järgi kirjutatud



või siis neid ei tohi müüa w?

kui töesti sinul on selline stereo millel tehase poolt pole seeria nr. siis palun märgi see ära ka oma kuulutuses. Ja kuulutus võib püsima jääda.

Isiklikult puuduvad kogemused sellise tehnikaga kus tehase poolt pole paigaldatud nr.
Kuidas tehas siis garantiid teeb ? kuidas eristab tooteid ?
Aga kõik on võimalik maailm on suur.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Alates 5.nov.2008 on kohustuslik

PostitusPostitas Sigma » N Nov 06, 2008 9:25 pm

morgan kirjutas:
Sigma kirjutas:
morgan kirjutas:Alates 5.nov.2008 on kohustuslik kuulutusse märkida müüdava toote seeria nr.


idee iseenestest positiivne aa ma olen näinud asju millel seeria nr on tühi ehk pole sinna midagi järgi kirjutatud



või siis neid ei tohi müüa w?

kui töesti sinul on selline stereo millel tehase poolt pole seeria nr. siis palun märgi see ära ka oma kuulutuses. Ja kuulutus võib püsima jääda.

Isiklikult puuduvad kogemused sellise tehnikaga kus tehase poolt pole paigaldatud nr.
Kuidas tehas siis garantiid teeb ? kuidas eristab tooteid ?
Aga kõik on võimalik maailm on suur.


no mul pole aa olen näinud ja mitmel, et mis siin imelik on, mõni saab tehasest otse ja ametlikult asi müüki ei lähegi(et tehas nagu ei ole seda toodet kunagi ametlikult tootnudki
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » R Nov 07, 2008 8:40 am

miks ajada pilli lõhki :roll:

sa saad ju aru, et NEID asju on ju nii vähe.

Reegleid tehes püüame arvestada iga erineva juhtumiga - kuid seal on ka piir, kus iga asjaga ei saa arvestada kui nende osatähtsus on märkamatu või puudub üldse.

kui kellegil on asi kus ei ole seerianubrit paneb sellest asjast ülesse pildi
ja siis on see ka pildil näha.

Lihtne - kas pole ?

kokkuvõtteks - see on kõik selleks, et omal pisikesel moel piirata varastatud kauba turustamist.
ja anda võimalikule ostjale kindlus ja südamerahu, et tal on ikka õige asi.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » R Nov 07, 2008 9:06 am

Pedaal kirjutas:miks ajada pilli lõhki :roll:

sa saad ju aru, et NEID asju on ju nii vähe.

Reegleid tehes püüame arvestada iga erineva juhtumiga - kuid seal on ka piir, kus iga asjaga ei saa arvestada kui nende osatähtsus on märkamatu või puudub üldse.

kui kellegil on asi kus ei ole seerianubrit paneb sellest asjast ülesse pildi
ja siis on see ka pildil näha.

Lihtne - kas pole ?

kokkuvõtteks - see on kõik selleks, et omal pisikesel moel piirata varastatud kauba turustamist.
ja anda võimalikule ostjale kindlus ja südamerahu, et tal on ikka õige asi.


eks tiba ta võibolla piirab varastatud kauba liikumist ja siis mõni jätab auto akna ka terveks, kuna teab, et müüa seda ei saa, kuid see märkamatu kuid idee see-eest ikkagi hea

kindlustunnet see annab nulli, kuna kõik kes millegist ilma jäänud ei pasunda igalepoole seda serial numbrit ja ei ole eriti isegi kust selle järgi otsida

ja see piiri teema, kui te ürite mõnda reeglit teha siis tuleb apsull iga asjaga arvestada, kui sellega hakkama ei saa siiis pole mõtet üldse teha, muidu tekib lihtsalt vihaseid kasutajaid, kui tema seadmel serial puudub ja teema ära kustutatakse

(((üldiselt tundub, et õnneks moded on viimasel ajal normaalsemaks muutunud, pole enam nii ülbed kui mõni erand välja jätta, ilmselt teised said aru , et kui mitsu klubil veel palju aktiivseid liikmeid oli ja moded hullult ülbitsema hakkasid ning nina kõrgele liigutasid jäeti see klubi sinna paika)))

nüüd mõtle miks ma selle kir, ei teinud kogemata viimast lõiku OT-ks, väike vihje: uuri oma poste
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » R Nov 07, 2008 11:18 am

Sigma kirjutas:
....

kindlustunnet see annab nulli, kuna kõik kes millegist ilma jäänud ei pasunda igalepoole seda serial numbrit ja ei ole eriti isegi kust selle järgi otsida

ja see piiri teema, kui te ürite mõnda reeglit teha siis tuleb apsull iga asjaga arvestada, kui sellega hakkama ei saa siiis pole mõtet üldse teha, muidu tekib lihtsalt vihaseid kasutajaid, kui tema seadmel serial puudub ja teema ära kustutatakse

......


miks null - jah kui seerianumber on müüdaval kaubal küljes ja sellest ei ole teatatud kui varastatud asjast siis ei ole midagi teha
kuid siiski on see reegel pigem eemaldatud või rikutud seerianumbrite vastu.

ja nagu öeldud kui puudub seeria number siis ei ole ju raske teha pilt ning näidata kaupa ning silti mis on rikkumata
ei hakka kohe kustutama kui asi puudub.

vihased kasutajad ? - need kes on foorumit kasutanud mingi aeg on juba taibanud, et selles foorumis on kord ja reeglid täitmiseks
kes on aga uus ja teeb esimese postituse kohe huupi nii nagu ise tahab saab ka vastavalt koheldud - kui kuulutus pisivigadega siis parandame kui juba mitu reeglit rikutud siis kustutame ja viitame reeglitele
kus on põhjus saada vihaseks ?
see foorum ei ole põhiseadusliku õigusega tagatud kõigile kasutada nii nagu ta seda soovib.

Sigma kirjutas:.....

(((üldiselt tundub, et õnneks moded on viimasel ajal normaalsemaks muutunud, pole enam nii ülbed kui mõni erand välja jätta, ilmselt teised said aru , et kui mitsu klubil veel palju aktiivseid liikmeid oli ja moded hullult ülbitsema hakkasid ning nina kõrgele liigutasid jäeti see klubi sinna paika)))

nüüd mõtle miks ma selle kir, ei teinud kogemata viimast lõiku OT-ks, väike vihje: uuri oma poste


vihje siis sulle ja teistele kes ei ole võibolla veel taibanud
Mitsubishi Klubi foorum on suunatud subjektile Mitsubishi kui auto.
See foorum ei ole nagu mõni autonduse foorum kus "Vaba Teema" postituste arv ületab kõikide tehniliste teemade postituste summat ja seda siis kordades - meil on asi vastupidi, ehk nii nagu ka meie nägemus autonduse kui tehnika foorumist.
Kui ei meeldi, et foorumis on kord ja reeglid ja ei soovi neid täita siis ei pea (ei käsi keegi) siin olema.
Jah: muusika, naised, naljad, mängud, filmid jne. on toredad ja asjalikud teemad kuid mitte autonduse foorumis kui nendes teemades tehtud postitusi on nagu öeldud kordades rohkem kui teemasi autode ehitusest arendusest ja remondist ?

Foorumi aktiivsus :roll: - noh kui ütleme nii, et inimene tuleb siia selleks et saada abi või infot ja ta selle leiab ilma postitust tegamata siis see ei tähenda ju et foorum sureb/pole aktiivne ?
Minuarust on see mõistlikum kui näiteks kunstlikult aktiivsuse hoidmine vabade teemadega kus lõpuks on ikka vaid ~10....20 kasutajat.

Vihjeks: selle foorumi moderaatorid ja administraator on kõik omade ettevõtete juhid - ei ole siin tegu ülbete tühikargajatega, kõik on siiski asjalikud inimesed.
väidad vastu ? tee seda aga siis konkreetselt - võibolla on tõest vaja midagi parandada.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » R Nov 07, 2008 11:40 am

Sigma kirjutas:
Pedaal kirjutas:miks ajada pilli lõhki :roll:

sa saad ju aru, et NEID asju on ju nii vähe.

Reegleid tehes püüame arvestada iga erineva juhtumiga - kuid seal on ka piir, kus iga asjaga ei saa arvestada kui nende osatähtsus on märkamatu või puudub üldse.

kui kellegil on asi kus ei ole seerianubrit paneb sellest asjast ülesse pildi
ja siis on see ka pildil näha.

Lihtne - kas pole ?

kokkuvõtteks - see on kõik selleks, et omal pisikesel moel piirata varastatud kauba turustamist.
ja anda võimalikule ostjale kindlus ja südamerahu, et tal on ikka õige asi.


eks tiba ta võibolla piirab varastatud kauba liikumist ja siis mõni jätab auto akna ka terveks, kuna teab, et müüa seda ei saa, kuid see märkamatu kuid idee see-eest ikkagi hea

kindlustunnet see annab nulli, kuna kõik kes millegist ilma jäänud ei pasunda igalepoole seda serial numbrit ja ei ole eriti isegi kust selle järgi otsida

ja see piiri teema, kui te ürite mõnda reeglit teha siis tuleb apsull iga asjaga arvestada, kui sellega hakkama ei saa siiis pole mõtet üldse teha, muidu tekib lihtsalt vihaseid kasutajaid, kui tema seadmel serial puudub ja teema ära kustutatakse

(((üldiselt tundub, et õnneks moded on viimasel ajal normaalsemaks muutunud, pole enam nii ülbed kui mõni erand välja jätta, ilmselt teised said aru , et kui mitsu klubil veel palju aktiivseid liikmeid oli ja moded hullult ülbitsema hakkasid ning nina kõrgele liigutasid jäeti see klubi sinna paika)))

nüüd mõtle miks ma selle kir, ei teinud kogemata viimast lõiku OT-ks, väike vihje: uuri oma poste


Ma ei saa sinust aru miks peab su põhimõte oleme "Raudne ei kõigile reeglitele ja muudatustele" ??

Meie eesmärk oligi see, et äkki meie oma pisikese muudatusega suudame seda "maailma" paremaks muuta ja ausalt asju müüa ... ok võibolla see tõesti ei muuda s*ttagi aga vähemalt me võime öösel rahulikult magada teadmisega , et me oleme omalt poolt midagi teinud.

Sinu väide, et asjad on vaja alati peendetailsusteni läbi mõelda ... noo seda me teeme alati ja rohkem kui sa oskad arvata. Plussid ja miinused pannakse alati kirja ja kui plussid siiski ületavad miinuseid siis läheb asi töösse ... ja üldiselt ma leian, et sina oled natuke vale inimene seda mainima.

Mis puudutab Modede "ülbust", siis oleme me alati sellised olnud, oleme praegu ja jääme selliseks ka tulevikus ... see, et kas reglitest ja korast kinnipidamine on ülbus on muidugi subjektivne aga tundes sind ja sinu käitumis maneere ja suhtumist korda, siis ma väga ei pahandagi, et sa meid ülbikuteks pead ... äkki see arvamine muudab sinu päeva paremaks :lol: Nagu Pedaal ütles, et keegi ju ei ole sunnitud siin käima ... aga millegi pärast sa käid ikka siin rõvedas "surnud" foorumis :lol:
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » R Nov 07, 2008 12:52 pm

Mida te ulute rafas. Kõik ok, pyytaxe muutusi teha, ikka paremuse poole, Harjuge no. Mul kyll siin foorumis modedega probleeme ple(ei tunne yhtegi isklikult ,et öelda"sõprade värk"). Mina olen igati poolt et ei tekix teis SR foorumit. Kui siin ei meeldi käige mujal. Kui midagi ei tehta on häda, kui tehaxe ikka häda, saage suurex. Asi ikkagi vabatahtlik. Ok võib selle ä kustusta a tahtsin ä rääkida sydamelt :wink:
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » R Nov 07, 2008 1:31 pm

bullet kirjutas:
Sigma kirjutas:
Pedaal kirjutas:miks ajada pilli lõhki :roll:

sa saad ju aru, et NEID asju on ju nii vähe.

Reegleid tehes püüame arvestada iga erineva juhtumiga - kuid seal on ka piir, kus iga asjaga ei saa arvestada kui nende osatähtsus on märkamatu või puudub üldse.

kui kellegil on asi kus ei ole seerianubrit paneb sellest asjast ülesse pildi
ja siis on see ka pildil näha.

Lihtne - kas pole ?

kokkuvõtteks - see on kõik selleks, et omal pisikesel moel piirata varastatud kauba turustamist.
ja anda võimalikule ostjale kindlus ja südamerahu, et tal on ikka õige asi.


eks tiba ta võibolla piirab varastatud kauba liikumist ja siis mõni jätab auto akna ka terveks, kuna teab, et müüa seda ei saa, kuid see märkamatu kuid idee see-eest ikkagi hea

kindlustunnet see annab nulli, kuna kõik kes millegist ilma jäänud ei pasunda igalepoole seda serial numbrit ja ei ole eriti isegi kust selle järgi otsida

ja see piiri teema, kui te ürite mõnda reeglit teha siis tuleb apsull iga asjaga arvestada, kui sellega hakkama ei saa siiis pole mõtet üldse teha, muidu tekib lihtsalt vihaseid kasutajaid, kui tema seadmel serial puudub ja teema ära kustutatakse

(((üldiselt tundub, et õnneks moded on viimasel ajal normaalsemaks muutunud, pole enam nii ülbed kui mõni erand välja jätta, ilmselt teised said aru , et kui mitsu klubil veel palju aktiivseid liikmeid oli ja moded hullult ülbitsema hakkasid ning nina kõrgele liigutasid jäeti see klubi sinna paika)))

nüüd mõtle miks ma selle kir, ei teinud kogemata viimast lõiku OT-ks, väike vihje: uuri oma poste


Ma ei saa sinust aru miks peab su põhimõte oleme "Raudne ei kõigile reeglitele ja muudatustele" ??

Meie eesmärk oligi see, et äkki meie oma pisikese muudatusega suudame seda "maailma" paremaks muuta ja ausalt asju müüa ... ok võibolla see tõesti ei muuda s*ttagi aga vähemalt me võime öösel rahulikult magada teadmisega , et me oleme omalt poolt midagi teinud.

Sinu väide, et asjad on vaja alati peendetailsusteni läbi mõelda ... noo seda me teeme alati ja rohkem kui sa oskad arvata. Plussid ja miinused pannakse alati kirja ja kui plussid siiski ületavad miinuseid siis läheb asi töösse ... ja üldiselt ma leian, et sina oled natuke vale inimene seda mainima.

Mis puudutab Modede "ülbust", siis oleme me alati sellised olnud, oleme praegu ja jääme selliseks ka tulevikus ... see, et kas reglitest ja korast kinnipidamine on ülbus on muidugi subjektivne aga tundes sind ja sinu käitumis maneere ja suhtumist korda, siis ma väga ei pahandagi, et sa meid ülbikuteks pead ... äkki see arvamine muudab sinu päeva paremaks :lol: Nagu Pedaal ütles, et keegi ju ei ole sunnitud siin käima ... aga millegi pärast sa käid ikka siin rõvedas "surnud" foorumis :lol:


ok sry ma siis ei väljenda ennast hästi reegilid on enamvähem ok

siis lihtsalt tõin välja võimaliku probleemi antud reegilga

ja ülbust mõtlen mitte reeglite kaudu vaid otseseid modede, adminite väljaütlemised, eriti kui on teravad teemad(ma ilmselt vihjan liiga palju, pean otse hakkama välja ütlema)

kui vajad tõestust võtan väikese aja ja neid fraase tuleb lehekülgede kaupa

et miks ma siin üldse kir et kui te oleksite normaalsete väljaütlemistega siis on teoreetiliselt selle klubi tõsisemalt mitsubishi kui autotootjaga siduda jne


ja see ettevõtte omanikud vms
no see pole mingi näitaja, mingi apsull loll võib ka vedamise pärast kuhugi saada(see polnud üldse mingi vihje)
viimane mõte polnud kadeduse vms pärast, ise ka lootust osa firmast endale saada
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Sigma-le

PostitusPostitas jaan mmc » R Nov 07, 2008 3:42 pm

Sigma-le !
Kehtestatud nõue on selleks et võiksid oma vara ise müüa kui sellest isu täis ja selleks et Mitsu foorum ei aitaks otseselt kaasa vargustele.
Väite et see ei toimi perfektse lahendusena on tühine kuna seerja nr-i lisamine kuulutusele pole raske ning samas kui on pakkuda toimivamaid ideid siis lase tulla.
Viimati muutis jaan mmc, K Nov 12, 2008 9:33 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

nrvous

PostitusPostitas nrvous » P Nov 09, 2008 5:07 pm

Sigma kirjutas:
bullet kirjutas:
Sigma kirjutas:
Pedaal kirjutas:miks ajada pilli lõhki :roll:

sa saad ju aru, et NEID asju on ju nii vähe.

Reegleid tehes püüame arvestada iga erineva juhtumiga - kuid seal on ka piir, kus iga asjaga ei saa arvestada kui nende osatähtsus on märkamatu või puudub üldse.

kui kellegil on asi kus ei ole seerianubrit paneb sellest asjast ülesse pildi
ja siis on see ka pildil näha.

Lihtne - kas pole ?

kokkuvõtteks - see on kõik selleks, et omal pisikesel moel piirata varastatud kauba turustamist.
ja anda võimalikule ostjale kindlus ja südamerahu, et tal on ikka õige asi.


eks tiba ta võibolla piirab varastatud kauba liikumist ja siis mõni jätab auto akna ka terveks, kuna teab, et müüa seda ei saa, kuid see märkamatu kuid idee see-eest ikkagi hea

kindlustunnet see annab nulli, kuna kõik kes millegist ilma jäänud ei pasunda igalepoole seda serial numbrit ja ei ole eriti isegi kust selle järgi otsida

ja see piiri teema, kui te ürite mõnda reeglit teha siis tuleb apsull iga asjaga arvestada, kui sellega hakkama ei saa siiis pole mõtet üldse teha, muidu tekib lihtsalt vihaseid kasutajaid, kui tema seadmel serial puudub ja teema ära kustutatakse

(((üldiselt tundub, et õnneks moded on viimasel ajal normaalsemaks muutunud, pole enam nii ülbed kui mõni erand välja jätta, ilmselt teised said aru , et kui mitsu klubil veel palju aktiivseid liikmeid oli ja moded hullult ülbitsema hakkasid ning nina kõrgele liigutasid jäeti see klubi sinna paika)))

nüüd mõtle miks ma selle kir, ei teinud kogemata viimast lõiku OT-ks, väike vihje: uuri oma poste


Ma ei saa sinust aru miks peab su põhimõte oleme "Raudne ei kõigile reeglitele ja muudatustele" ??

Meie eesmärk oligi see, et äkki meie oma pisikese muudatusega suudame seda "maailma" paremaks muuta ja ausalt asju müüa ... ok võibolla see tõesti ei muuda s*ttagi aga vähemalt me võime öösel rahulikult magada teadmisega , et me oleme omalt poolt midagi teinud.

Sinu väide, et asjad on vaja alati peendetailsusteni läbi mõelda ... noo seda me teeme alati ja rohkem kui sa oskad arvata. Plussid ja miinused pannakse alati kirja ja kui plussid siiski ületavad miinuseid siis läheb asi töösse ... ja üldiselt ma leian, et sina oled natuke vale inimene seda mainima.

Mis puudutab Modede "ülbust", siis oleme me alati sellised olnud, oleme praegu ja jääme selliseks ka tulevikus ... see, et kas reglitest ja korast kinnipidamine on ülbus on muidugi subjektivne aga tundes sind ja sinu käitumis maneere ja suhtumist korda, siis ma väga ei pahandagi, et sa meid ülbikuteks pead ... äkki see arvamine muudab sinu päeva paremaks :lol: Nagu Pedaal ütles, et keegi ju ei ole sunnitud siin käima ... aga millegi pärast sa käid ikka siin rõvedas "surnud" foorumis :lol:


ok sry ma siis ei väljenda ennast hästi reegilid on enamvähem ok

siis lihtsalt tõin välja võimaliku probleemi antud reegilga

ja ülbust mõtlen mitte reeglite kaudu vaid otseseid modede, adminite väljaütlemised, eriti kui on teravad teemad(ma ilmselt vihjan liiga palju, pean otse hakkama välja ütlema)

kui vajad tõestust võtan väikese aja ja neid fraase tuleb lehekülgede kaupa

et miks ma siin üldse kir et kui te oleksite normaalsete väljaütlemistega siis on teoreetiliselt selle klubi tõsisemalt mitsubishi kui autotootjaga siduda jne


ja see ettevõtte omanikud vms
no see pole mingi näitaja, mingi apsull loll võib ka vedamise pärast kuhugi saada(see polnud üldse mingi vihje)
viimane mõte polnud kadeduse vms pärast, ise ka lootust osa firmast endale saada


Palun alusta iseendast - vähemalt ürita oma õigekirja natuke jälgida, jube tüütu on sinu postituste sõnade lõppe välja mõelda.

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas intu » P Nov 09, 2008 8:08 pm

Pedaal kirjutas:miks ajada pilli lõhki :roll:

sa saad ju aru, et NEID asju on ju nii vähe.

Reegleid tehes püüame arvestada iga erineva juhtumiga - kuid seal on ka piir, kus iga asjaga ei saa arvestada kui nende osatähtsus on märkamatu või puudub üldse.

kui kellegil on asi kus ei ole seerianubrit paneb sellest asjast ülesse pildi
ja siis on see ka pildil näha.

Lihtne - kas pole ?

kokkuvõtteks - see on kõik selleks, et omal pisikesel moel piirata varastatud kauba turustamist.
ja anda võimalikule ostjale kindlus ja südamerahu, et tal on ikka õige asi.


Varaste kohalt vaevalt see kedagi piirab.Kui lüüakse aken sisse ja viiakse makk minema siis vaevalt sa selle maki seerja nr tead.Kui pole just poest ostetud tutikas masin mille puhul on võimalik veel kuidagi tuvastatda mingi tetaili või seadme nr.
Räägin omast kogemusest paar kuud tagasi käisid autos "külalised" viisid maki.Ainus viis kuidas seda makki tuvastada on võibolla mõnel fotol või seda käes hoides.Ainult mingi nr järgi ei tuvasta keegi seda makki.Point selles et kasutatud autos ei tea enamus asjade nr enne kui see kadunud või katki siis hakatakse mõtlema mis see nr võis olla.
Lihtsalt mõtte ja mitte näkku lüüa selle eest.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » P Nov 09, 2008 9:01 pm

intu kirjutas:Varaste kohalt vaevalt see kedagi piirab.Kui lüüakse aken sisse ja viiakse makk minema siis vaevalt sa selle maki seerja nr tead.Kui pole just poest ostetud tutikas masin mille puhul on võimalik veel kuidagi tuvastatda mingi tetaili või seadme nr.
Räägin omast kogemusest paar kuud tagasi käisid autos "külalised" viisid maki.Ainus viis kuidas seda makki tuvastada on võibolla mõnel fotol või seda käes hoides.Ainult mingi nr järgi ei tuvasta keegi seda makki.Point selles et kasutatud autos ei tea enamus asjade nr enne kui see kadunud või katki siis hakatakse mõtlema mis see nr võis olla.
Lihtsalt mõtte ja mitte näkku lüüa selle eest.

me ei pea ju ometi hakkama selle reegli tasuvuseks-põhjenduseks turu uuringut tellima. Kas on siis tõesti mingi väga üle mõistuse käiv reegel, kas on tõesti raske need nr kirja panna?
Ah jaa sina jah ei tea oma stereo nr aga varas ju seda ei tea,et sina ei tea. Tegu ikkagi siis riskiga ja on lootus et veidi aramad müüad ei julge avalikult nr välja reklaamida.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Nov 10, 2008 12:21 pm

Poolitsain selle teema vaidluse osa siia, mis 5.nov.2008 sai alguse teemas audio, video, navigatsiooni ost ja müük alafoorumis.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » K Nov 12, 2008 9:46 pm

intu kirjutas:
Pedaal kirjutas:miks ajada pilli lõhki :roll:

sa saad ju aru, et NEID asju on ju nii vähe.

Reegleid tehes püüame arvestada iga erineva juhtumiga - kuid seal on ka piir, kus iga asjaga ei saa arvestada kui nende osatähtsus on märkamatu või puudub üldse.

kui kellegil on asi kus ei ole seerianubrit paneb sellest asjast ülesse pildi
ja siis on see ka pildil näha.

Lihtne - kas pole ?

kokkuvõtteks - see on kõik selleks, et omal pisikesel moel piirata varastatud kauba turustamist.
ja anda võimalikule ostjale kindlus ja südamerahu, et tal on ikka õige asi.


Varaste kohalt vaevalt see kedagi piirab.Kui lüüakse aken sisse ja viiakse makk minema siis vaevalt sa selle maki seerja nr tead.Kui pole just poest ostetud tutikas masin mille puhul on võimalik veel kuidagi tuvastatda mingi tetaili või seadme nr.
Räägin omast kogemusest paar kuud tagasi käisid autos "külalised" viisid maki.Ainus viis kuidas seda makki tuvastada on võibolla mõnel fotol või seda käes hoides.Ainult mingi nr järgi ei tuvasta keegi seda makki.Point selles et kasutatud autos ei tea enamus asjade nr enne kui see kadunud või katki siis hakatakse mõtlema mis see nr võis olla.
Lihtsalt mõtte ja mitte näkku lüüa selle eest.


Varaste kohalt vaevalt see kedagi piirab.Kui lüüakse aken sisse ja viiakse makk minema siis vaevalt sa selle maki seerja nr tead.

Vot kui oma maki seerja nr.-i ei mäleta siis vaatad siit foorumist järgi kellelt ja mis nr.-iga maki kunagi ostsid, kuna siit läbi käinud asjadest jäävad edaspidi nö. jäljed maha :idea:
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

jyrps
liige
Postitusi: 105
Liitunud: K Okt 05, 2005 6:49 am
Kontakt:

PostitusPostitas jyrps » N Nov 13, 2008 10:24 am

Tegelikult eks ta õige ole ,et varastatud asjade müümisele siin kaasa ei aidata ,kuid näiteks mis kehtib siin osade vanade foorumi liikmete kohta keda ise ka reaalselt tean ja olen suhelnud siis näiteks mõne puhul ma ei hakkaks iialgi mõtlemagi ,et temakaudu võib mingit varastatud kaupa tulla .Ja selline näide ,et ma andsin siinsele kasutajale harletile supaka jbl mis mul vedeles ja kusjuures ilma naljata otsides selle elemendi otsast lõpuni läbi ei leia sealt pealt mitte ühtegi kirja pealt :D kusjuures ausalt täiesti null ,ja samas ma ise tean ,et see tuli selle ostis sõber mul otse poest ,kuid on ise nüüd norras ja mul polegi võimalik seda numbrit saada kudagi :roll: ;et mitte pahapärast aga selline elav näide teile.(Kuid samas ta mul tõesti vedeles kuid niisama ja miks mitte kellegile imeodavalt head teha ja ära anda).
täiest kõik reklaamidest minult,,,,Küsi julgelt !Pioneeri tooted Pärnus/Soojad söögid otse kontorisse pärnus!

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » N Nov 13, 2008 2:32 pm

Aga tglt ple ju raske vaadata seeria nr ja kirjutada see kuulutusse, ja kui ple siis seda mainida(pilt vms tõestusex). Usun et lambist kui ä seletad ei kustutata kuulutust(keelata). A yldjuhul hoiab see ikka eemal sellised myyad kes yritavad varastatud kaupa myya(kui ikka nrt vaja siis ei riskita myymisega siin, on ka palju muid foorumeid). Kui tänu sellel reeglile jääb kas v yx varastatud asi siin myymata on asi juba 100prossu ok ju.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

jyrps
liige
Postitusi: 105
Liitunud: K Okt 05, 2005 6:49 am
Kontakt:

PostitusPostitas jyrps » N Nov 13, 2008 3:35 pm

Mudugi olen ma täiesti poolt varastatud asjade mitte müümisel ja ei taha ka ise ,et mu autost tehnikat varastatakse.
täiest kõik reklaamidest minult,,,,Küsi julgelt !Pioneeri tooted Pärnus/Soojad söögid otse kontorisse pärnus!

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » N Nov 13, 2008 3:44 pm

jyrps kirjutas:Tegelikult eks ta õige ole ,et varastatud asjade müümisele siin kaasa ei aidata ,kuid näiteks mis kehtib siin osade vanade foorumi liikmete kohta keda ise ka reaalselt tean ja olen suhelnud siis näiteks mõne puhul ma ei hakkaks iialgi mõtlemagi ,et temakaudu võib mingit varastatud kaupa tulla .Ja selline näide ,et ma andsin siinsele kasutajale harletile supaka jbl mis mul vedeles ja kusjuures ilma naljata otsides selle elemendi otsast lõpuni läbi ei leia sealt pealt mitte ühtegi kirja pealt :D kusjuures ausalt täiesti null ,ja samas ma ise tean ,et see tuli selle ostis sõber mul otse poest ,kuid on ise nüüd norras ja mul polegi võimalik seda numbrit saada kudagi :roll: ;et mitte pahapärast aga selline elav näide teile.(Kuid samas ta mul tõesti vedeles kuid niisama ja miks mitte kellegile imeodavalt head teha ja ära anda).


see teema peaks olema piisavalt ammendunud kuid siiski

jah ei ole igal vidinal oma serial numbrit.
kuid siiski on seda kõigil raadiotel/makkidel vms.-l
ja see on siiski põhiline kaup mida autodest ära tassitakse

palju on juhtumeid kus mingi suur supaka kast ära viiakse või kõlarid uste seest ?

jah juhtumeid on igasuguseid kuid see reegel on ja jääb ja siiski mõeldud mainitud raadiote/makkide/playerite kohta.

ja nagu öeldud - kui puudub, siis ütle ja pane pilt.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
harlet
liige
Postitusi: 127
Liitunud: T Apr 25, 2006 6:59 pm
Asukoht: Paide
Kontakt:

PostitusPostitas harlet » R Nov 14, 2008 11:25 pm

Pedaal kirjutas:
palju on juhtumeid kus mingi suur supaka kast ära viiakse või kõlarid uste seest ?


Ise tean vähemalt ühte konkreetset juhtumit kus tuldi ja viidigi ainult supakas ja plaadid minema,ilma naljata
TEL:55680411


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist