Salva kindlustuse mured?

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

Salva kindlustuse mured?

PostitusPostitas Galancer » N Apr 07, 2005 5:58 pm

Tere!
Kirjutan sest tuli tegemist selle kindlustusega seoses sellega, et mõni mees ei viitsi peeglisse vaadata kui tagurdab-ja nüüd siis minu auto kannatanu, temal oli salva kindlustus.
Kahjustused õnneks suhteliselt väikesed-parem suunatuli, veidi tiib mölkis,kriimud pamperil, esivõre lahti.

Kuidas Teil kogemusi selle firma töö kvaliteedi ja kliendisõbralikkusega?

Leidsin sellise jutu selle kohta: http://streetrace.org/index.php
palun teie kogemusi
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » N Apr 07, 2005 8:49 pm

arvesta sellega et Salva ei remondi midagi sul. salva pakub välja firma, mis sul ära teeks töö. minu arvamus on asjast nii et firma soovitab mingid omad jorsid kes teevad töö odavalt firma seisukohast. võid ka ise valid remondikoha, aga see ei pruugi salvale eriti jälle meeldida. minu mondeo tehti ära portenson as'i poolt. neil värvimise kvaliteet on kyll hea. plekitööd tehti kah ära. enamvähem ok.

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » N Apr 07, 2005 8:57 pm

martinjev kirjutas:arvesta sellega et Salva ei remondi midagi sul. salva pakub välja firma, mis sul ära teeks töö. minu arvamus on asjast nii et firma soovitab mingid omad jorsid kes teevad töö odavalt firma seisukohast. võid ka ise valid remondikoha, aga see ei pruugi salvale eriti jälle meeldida. minu mondeo tehti ära portenson as'i poolt. neil värvimise kvaliteet on kyll hea. plekitööd tehti kah ära. enamvähem ok.


Ma tean, et Salva pakub vaid oma jorsse...ja et ma saan ise ka valida, pakkus automaaleri välja...ei tea lasin neil le vaadata, et tehku hinnapkkumine ära....eks näis arvatavasti järgmisel nädalal võetakse käsile...
Kellelgi kogemusi salva või automaaleriga?
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)



Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT

Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » N Apr 07, 2005 9:01 pm

automaaler on päris hea koht. neil oma värvilabor. ei uskunudki et ykski kindlustusfirma seda kohta välja pakkuda julgeb :P

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » N Apr 07, 2005 9:28 pm

martinjev kirjutas:automaaler on päris hea koht. neil oma värvilabor. ei uskunudki et ykski kindlustusfirma seda kohta välja pakkuda julgeb :P


Olen kunagi seal ise juppe ostmas käinud-suht ok hind tundus, eks annan teada mis tulemus on, teen paar pilti ka (before/after)ja üritan ülesse riputada...

Tänud info eest!
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)



Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT

Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

nrvous

PostitusPostitas nrvous » R Apr 08, 2005 10:11 am

Automaalerit küll ei soovita, vali ükskõik mis muu koht, aga mitte see.Liiga palju on nendega VÄGA halbu kogemusi olnud.Töö kvaliteet on alla igasusugust arvestust, ajalistest kokkulepetest kinni ei peeta ja hinnatase on sellise töö eest liiga kõrge.

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » R Apr 08, 2005 4:55 pm

nrvous kirjutas:Automaalerit küll ei soovita, vali ükskõik mis muu koht, aga mitte see.Liiga palju on nendega VÄGA halbu kogemusi olnud.Töö kvaliteet on alla igasusugust arvestust, ajalistest kokkulepetest kinni ei peeta ja hinnatase on sellise töö eest liiga kõrge.


Mida täpsemalt siis juhtunud on?
P.S mina ise ju ei maksa, seega hind pole oluline.
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)



Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT

Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

nrvous

PostitusPostitas nrvous » L Apr 09, 2005 11:49 am

Galancer kirjutas:
nrvous kirjutas:Automaalerit küll ei soovita, vali ükskõik mis muu koht, aga mitte see.Liiga palju on nendega VÄGA halbu kogemusi olnud.Töö kvaliteet on alla igasusugust arvestust, ajalistest kokkulepetest kinni ei peeta ja hinnatase on sellise töö eest liiga kõrge.


Mida täpsemalt siis juhtunud on?
P.S mina ise ju ei maksa, seega hind pole oluline.


Olen minevikus korduvalt nende teeneid kasutanud ja töö tulemust nähes iga korraga järjest rohkem pettunud kuni ühel hetkel mu mõõt täis sai ja otsustasin selle firma teenuseid edaspidi mitte kasutada.Tooksin välja mõned punktid mida olen nende töö juures täheldanud:

1. Tähtaegadest kinni ei peeta.
2. Värvimisega on neil suuri probleeme, sest iga kord on nad värvi/laki jooksma lasknud.
3. Roostes kohti ei puhastata vaid värvitakse otse rooste peale.
4. Pärast seest puhta auto neile viimist saad tagasi niisuguse tolmu- ja mustusekorra all auto nagu kõige jubedamas autopede õudusunenäos.
5. Plastikdetaile korralikult ei karestata või ei kasutata õigeid meetodeid nende värvimiseks, sest värv hakkab kooruma juba mõne kuuga.
6. Hinnatase on sellise töö eest meeletult kõrge(näiteks ühe valuvelje värvimise eest küsitakse ~1K, täiesti ajuvaba hind minu meelest).

Soovitan automaaler.ee kohta kommentaare ka streetrace.org foorumist lugeda:
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=13435

Kui tahad oma autole korraliku värvi selga saada siis soovitan sul hinnapakkumist Portenson OÜ'st küsida(Mustamäe tee 3, 10615 Tallinn, tel. 5161138), sellest firmast on mul palju meeldivamad mälestused jäänud.

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » N Apr 28, 2005 8:40 pm

nii..täna siis sain auto kätte(kolmapäev oli esialgne tähtaeg)...kui nii võib öelda...
Asi siis selles, et värvitööd tehtud, suht rahuldavalt esialgu, kuigi kapott on mingi jamaga koos-mingi valged täpid (pasta vmt) eks käib pesulas ära ja siis vaatab...
Esituli ja iluvõre pandi ikka samad vanad-asi selles, et avastati, et tellitud osad sellele ikka ei sobi- olevat nn. ülemineku mudel (98 lancer 1,3? :roll: ) ja vale tuli ja iluvõre said, tellisid siis Silberist ja kuna Soome laos polnud tuleb kuskilt Hollandist ja ca. 2 nädala pärast siis saab (loodetavasti) kätte...
Elame näeme...
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)



Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT

Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » N Apr 28, 2005 9:03 pm

kuskohas värvitööd tehti?
ma arvan ise et kui esimest korda kohe pärast värvimist pesta siis väga õrnalt pehme lapiga. värv saavutab oma lõpliku kõvaduse alles jupi aja pärast

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » L Apr 30, 2005 3:06 am

martinjev kirjutas:kuskohas värvitööd tehti?
ma arvan ise et kui esimest korda kohe pärast värvimist pesta siis väga õrnalt pehme lapiga. värv saavutab oma lõpliku kõvaduse alles jupi aja pärast



Värvitöö tehti ikka vist seal kohapela (automaaleris siis...)
Nad ise lasid ka seal kohapeal minu silme all auto mingi omatehtud nö. survestatud veega üle (mitte päris survepesu, pigem survega pesu) :wink:
Ja kuna kodus tulid need nö. täpid välja,siis järgmisel päeval pesin kapoti kodus sooja vee sampooni ja svammiga, sain puhtaks ja värv jäi ka esialgu veel peale... :wink:
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)



Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT

Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » K Mai 25, 2005 6:59 pm

Nii vaadake kuupäevi-täna sain siis uue tule ja iluvõre ka, kuid seegi ei möödunud muredeta-tuli sai A osa ja suund sai B osa-nende kinnitused aga ei ühti...sai seal jebitud veits ja siis puurkruviga suund paika, ei viitsinud enam oodata....
Kokku siis mitu head nädalat, kes viitsib, see arvutab :lol:
Positiivne on ainult suhtumine firma poolt, kuigi vahepeal ikkagi venitasid täiega (neil oli kiire :cry: ) kui seda siilipeaga poissi pole, ega siis midagi toimu kah, täna oli ja näe-juhtus :lol:
Iroonia selles, et täna oleks äärepealt sünnitushaigla juures üks must C3, heledapäine naisterahvas roolis, sujuvalt lihtsalt küljepealt sisse sõitnud :evil:
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)



Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT

Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist