kas siin on nii,et sinu teema sobib ja tema oma mitte

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

airwolf
liige
Postitusi: 66
Liitunud: L Dets 16, 2006 9:09 pm

kas siin on nii,et sinu teema sobib ja tema oma mitte

PostitusPostitas airwolf » E Jaan 21, 2008 12:03 am

tervitus.paistab siis nii,et siin käib selline asi,sinu teema sobib ja sinu oma mitte.või teevad moded noole mängu kelle teema kustutada ja kelle oma mitte.kuna minu teemasi on juba mitu ära kustutatud siis võiks ju terve foorumi prügimäele saata.aga jah eks moded on ju nii targad,et maksaks ju kohe nende poole pöörduda milleks siin oma postitustega foorumit risustada.mina olen aru saanud foorumi põhimõttest,et kui mul on autoga mure või probleem siis saan ma siit abi.kuid siit paistab küll abi saamisest asi kaugel.kustutame tema teema ruttu ära äkki saabki targemaks.parem võiks ju mingit teemat venitad siis saavad kõik rääkida.raffas kui teil on suhtlemis vaegus minge jutukatesse.mul suva kui seegi lendab prügikasti.see näitab lihtsalt modede puberteedi iga.kasvage sellest välja.ja te võiks kustutada kõik need teemad mis midagi ei anna.saab ruumi juurde. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: kas siin on nii,et sinu teema sobib ja tema oma mitte

PostitusPostitas morgan » E Jaan 21, 2008 8:33 am

airwolf kirjutas:tervitus.paistab siis nii,et siin käib selline asi,sinu teema sobib ja sinu oma mitte.või teevad moded noole mängu kelle teema kustutada ja kelle oma mitte.kuna minu teemasi on juba mitu ära kustutatud siis võiks ju terve foorumi prügimäele saata.aga jah eks moded on ju nii targad,et maksaks ju kohe nende poole pöörduda milleks siin oma postitustega foorumit risustada.mina olen aru saanud foorumi põhimõttest,et kui mul on autoga mure või probleem siis saan ma siit abi.kuid siit paistab küll abi saamisest asi kaugel.kustutame tema teema ruttu ära äkki saabki targemaks.parem võiks ju mingit teemat venitad siis saavad kõik rääkida.raffas kui teil on suhtlemis vaegus minge jutukatesse.mul suva kui seegi lendab prügikasti.see näitab lihtsalt modede puberteedi iga.kasvage sellest välja.ja te võiks kustutada kõik need teemad mis midagi ei anna.saab ruumi juurde. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


:shock: :shock: :shock:
millest jutt ? Palun konkreetsemalt, selline ülbus modede aadressil ei vii kusagile või kui siis lunastad ainult panni
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Jaan 21, 2008 8:41 am

kogu selle kisa taustal võiks nagu asjast rääkida.

ehk - mis teema see siis nüüd "kadunud" on ja millal.
kui "morgan" ja mina midagi ei tea siis jääb meid juba vähem järgi kes võivad "süüdi" olla.
otsime teema üles - anna ainult infot
Viimati muutis MeelisV, E Jaan 21, 2008 10:04 am, muudetud 1 kord kokku.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Jaan 21, 2008 9:24 am

ei ole mina ka mingit sinu postitust ära kustutanud, ja kui sul on mingi probleem siis ei ole mõttet kõvat meest mängida ja avalikult plõksida ja sõimata inimesi "puberteetideks" keda sa isegi isiklikult ei tunne!
alati on KÕIGIL võimalus pöörduda PS-iga mode poole ja küsida põhjuseid miks minu teema lukustati või ära kustutati.

nii palju võin öelda, et ära kustutamiseid on siin foorumis ette tulnud ikka väga vähe ja reeglina rakendatakse seda ikka väga viimasel juhul, kui korduvad korrale kutsumised ei ole aidanud.
ma siiski soovitaksin alustada ise enese analüüsimisest ja alles siis teha oma suu lahti kui midagi jääb arusaamatuks!
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » E Jaan 21, 2008 11:45 am

Pean ka tunnistama, et ei ole ühtegi teemat kustutanud. Mõned postid küll, kuid seda kah eelmise aasta sees. Lukku pannud ja liigutanud küll, kuid kasutaja airwolf'i teemasid pole küll näppinud.
Teema algataja võiks tõesti olla konkreetne ning viidata teemale, millest jutt käib.
Ise arvan, et sellest teemast käib jutt.
Hetkel on see teema vähemalt minu jaoks mõttetu lahmimine.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Jaan 21, 2008 12:14 pm

taavik kirjutas:Teema algataja võiks tõesti olla konkreetne ning viidata teemale, millest jutt käib.
Ise arvan, et sellest teemast käib jutt.
Hetkel on see teema vähemalt minu jaoks mõttetu lahmimine.


kui antud teema ongi see mis kirgesid kütab siis ... pole ime, et selline jama kustutatakse sest kogu kahe lehe peale on 3-4 temasse posti ja ülejäänud on a´la "mehed saunas õlled käes" jahumine mida kül keegi targaks ei tee.
ja pealegi see teema ei ole ju kustutatud, vaid figureerib ilusti seal kus on kogu aeg olnud??!
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » E Jaan 21, 2008 4:08 pm

ah selge, antud teemale jah mõneks ajaks ma juurdepääsu sulgesin kuna modisin seda veidi ja kustutasin sealt möned postid ja kohe selline nutt ja hala lahti :?
ja härra airwolf võiks ikka esimese asjana oma probleemidest teavitada PS-iga mõnda modet, mitta aga lahmida kohe siin.
Tihtipeale liiga kriitiline !

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » E Jaan 21, 2008 8:10 pm

To: airwolf. Sa hunt tee üks foorum kus käivad, infot valdavad inimesed ja mitte rullnokad sõimamas.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist