tõstetud müügiteemade lukustamine

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

tõstetud müügiteemade lukustamine

PostitusPostitas Zafari » N Jaan 03, 2008 11:42 am

vaatasin siin morgani tegevust teemade lukustamise juures ja tekkis väike küsimus.
kui kuulutus siiski vajub lehel allapoole ja uued tulevad peale, miks ma ei või oma teemat uuesti üles tõsta,et see oleks teistele paremini leitav ja müük oleks effektiivsem. loomulikult on siin ju mõistlikkuse piirid aga vähemalt kasutaja Kasp auto müümise teema puhul ma arvan, et on ikka tublisti liiga tehtud.

ootaks vastukaja aga ma arvan lihtsalt et ei tasu liiga veriseks ka minna. ... minumeelest toimib meie foorum niigi hästi ja kas seda on mõtet mingi hirmuvalitsuse alla panna, et kunagi ei tea millal su teema ära lukustatakse või ise foorumist bänni saad .... :roll:

Kena aasta algust
Eiki
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » N Jaan 03, 2008 12:43 pm

ma arvan, et selle ostu/müügi teema üldine ohjamine on ka eemärgiga mitte tekitada siia auto24 või KuldseBörsi "väikevenda"

aga see konkreetne juhus - ehk jälle minu arvamus on see, et sellel kuulutusel oleks olnud väga pikk tulevik ja sisuks oleks olnud "UP-UP" sellise hinnakujundusega.

ja ei ole ju mõistlik müüa asja turust näiteks. 20....100% kallima hinnaga ja taga viide "tingi" see "tingi" kaotab oma väärtuse siis ju.
ja müüa mingit asja selle asja huvitatute gruppis kallimalt kui turuhind .... julge mõte :roll:

minu mõte siis
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » N Jaan 03, 2008 12:57 pm

eks selles suhtes on sul õigus, kuid samas ei saa keegi keelata isikul enda kauba eest turuhinnast kõrgemat hinda küsida.
ok see selleks aga näiteks mina :D müün kahes eraldi kuulutuses kahte erinevat autot varuosadena. kui tihti ma oma teemasid uppida võin siis? suht kindel on see, et kui teema kukub juba esimese lehekülje alla serva siis on imeväike võimalus, et keegi seda enam vaatab. vanemate lehtede pealt veel väiksem võimalus. kui aga müüja tegeleb aktiivselt oma kauba müügiga siis peaks tal see tõstmise võimalus ju olema(võimalus et kliendid kontakteeruvad PS'i kaudu ja jälle jääb mulje lihtsalt teema upitamisest). selle poolt ma muidugi olen, et mingid igapäevased teemade upitamised sellise aktiivsusega foorumis nagu meil, on mõtttud ja ebapädevad, kuid mingi võimalus peaks ikka olema ju.
keegi ei luba mul ju oma teemat kleepsuks ka teha :D

põhimõtteliselt ma lihtsalt tahaks asjasse selgust tuua, mitte loopida kive morgani kapsaaeda. ise olen siiani jäänud ka erapooletuks, et lihtsalt välja selgitada siis see kuldne kesktee mida mööda talitades kõik õige on.
eelkõige ootan siin moderaatorite vastukajasid ja millisena nemad seda asja siiski ette kujutavad. tekib ka hiljem vähem pingeid :)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » N Jaan 03, 2008 1:05 pm

ma märkasin seda morgani lukkupanekut ka ja downin seda koe julmalt, nagu eelnevalt öeldud las müüa olla aktiivne, ja up ib, eks igaüks otsustau ise kas up ib või mitte

ega ja siin tuleks varsti äkki modesid vahetama hakata

ei ole küll müüa siin praegu aa kui mu müügi teema nii lukku pannakse siis oleksin närvis küll
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Tarff123
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: E Mai 21, 2007 10:08 pm
Asukoht: Saarel

PostitusPostitas Tarff123 » N Jaan 03, 2008 3:33 pm

minumeelest oleks normaalne umbes nädalase vahega uppida, igapäevane uppimine :roll: hakkab juba pinda käima.

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » N Jaan 03, 2008 6:20 pm

tglt pole ju midagi vinguda, reeglites ju selgelt see UPimine kirjas. Tsiteerin: NB! Kuulutus milles on kuulutaja korduvad postitused stiilis "UP UP UP" kustutatakse.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

rico
huviline
Postitusi: 73
Liitunud: L Sept 09, 2006 5:47 pm
Asukoht: Keila
Kontakt:

PostitusPostitas rico » N Jaan 03, 2008 7:52 pm

Kui on mingid imelikud reeglid siis tuleb reegleid muuta :?
õues on külm .-)

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » N Jaan 03, 2008 8:18 pm

rico kirjutas:Kui on mingid imelikud reeglid siis tuleb reegleid muuta :?


sinuga samal meelel


ja kõikkide teemade läbilugemine pole koHustuslik :!: :!:
Viimati muutis Sigma, N Jaan 03, 2008 8:24 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » N Jaan 03, 2008 8:22 pm

Zafari kirjutas:... aga näiteks mina :D müün kahes eraldi kuulutuses kahte erinevat autot varuosadena. kui tihti ma oma teemasid uppida võin siis? suht kindel on see, et kui teema kukub juba esimese lehekülje alla serva siis on imeväike võimalus, et keegi seda enam vaatab. vanemate lehtede pealt veel väiksem võimalus. kui aga müüja tegeleb aktiivselt oma kauba müügiga siis peaks tal see tõstmise võimalus ju olema(võimalus et kliendid kontakteeruvad PS'i kaudu ja jälle jääb mulje lihtsalt teema upitamisest). selle poolt ma muidugi olen, et mingid igapäevased teemade upitamised sellise aktiivsusega foorumis nagu meil, on mõtttud ja ebapädevad, kuid mingi võimalus peaks ikka olema ju.
keegi ei luba mul ju oma teemat kleepsuks ka teha :D

....


kas pikaajaline foorumlane ei ole unustanud funktsiooni "otsi" :roll:
selle loogika järgi peaks foorumis käima ulme tihe ja võidujänuline UPimine sest kõik tahaksid ju olla esilehe esikümnes :idea:

vaatame nii - kui ma tahan oma kaubast lahti saada ja olen selle kindlaks sihiks võtnud ja .... no siis ma vormistan kuulutuse atraktiivseks s.t. ka hind on selline et ma ei paa igapäevaselt UPima või :?:

vaatame teisiti - kui ma tahan osta näiteks autot siis mina (isiklikult)
1. kasutan otsingut
2. loen läbi kuulutused ka rohkem kui esilehel - miks? sest esilehe rohkete UPimistega autod on mulle (isiklikult) natuke rohkem kahtlust äratavamad kui näiteks vaiksete müüjate autod. loomulikult oleneb see ka pakkumisest aga ...

ja varuosade ost/müük eeldab "otsingut" veel rohkem kui on seda autode müük.

LOOMULIKULT vaadatakse esimese- teise- kolmanda jne. UPi vahet ajaliselt ja seda seostatkse kuulutuse sisuga.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » N Jaan 03, 2008 8:47 pm

http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=941
http://www.volvofotod.pri.ee/volvoclubf ... ic.php?t=2
www.tqhq.ee foorumis puudub võimalus turu teemas üldse kommenteerida.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=14897
http://www.toyotaclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=1558

.....

ei ütleks et Mitsubishi Klubi foorumi reeglid oleksid kõige karmimad :?:
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » R Jaan 04, 2008 9:08 am

Pedaal kirjutas:http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=941
http://www.volvofotod.pri.ee/volvoclubf ... ic.php?t=2
www.tqhq.ee foorumis puudub võimalus turu teemas üldse kommenteerida.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=14897
http://www.toyotaclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=1558

.....

ei ütleks et Mitsubishi Klubi foorumi reeglid oleksid kõige karmimad :?:


ma arvan et teeks nii, et müüa ise ütleb kas tema teemas kommenteeritakse midagi ja las ta ise otsustab kas up ib oma teemat või mitte

siin eespool oli kir et iga paari nädala tagant up aa on see siis ikka normaalne w :?:

ega ei pea kõik teemad läbi lugema kui ei ole soovi :!: , muule see kajulik ei ole ju või müüa saab poste juurde, nagu täitsa suva ju

tegelt akkan seda ametlikuks tegemise asja kartma juba, ei tea mida need valitud seltskonna liikmed parast seda ette võtavad, kui juba nii tüise asja pärast nagu up imine sulevad teema

ilmselt pole juba ime et ma saan ka varsti banni, et siin sellist teksti ajan, kuna mode mõtleb mingi regeli välja mille järi saaks mulle banni anda
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » R Jaan 04, 2008 9:16 am

selle upitamisega on selline lugu, et keegi ei ole seda keelanud teha, aga tähelepanu pöörati just sellisele tegevusele, et "kui olen 4 kohta allapoole kukunud esilehel siis kohe upitan" upitada võib aga mõistuse piirides!!!
kui tõesti oled juba esimeste lehtede pealt kadunud ja asja müümine on aktuaalne siis keegi seda UP-i sulle pahaks ei pane, aga ei ole vaja seda päevas 3 kord teha!

Pedaalil on väga õige jutt ... kui ikka keegi nii väga midagi osta tahab ja on vähemalt ühe päeva ükstaspuha millist foorumit kasutada siis oskab ta ka väga ideaalselt otsingut kasutada.

Ma arvan, et Morgani kapsaaeda ei sa isegi pidikest tolmutera antud momendil visata, sest mees mitte ei kustutanud kellegi postitust vaid kutsus korrale ... ja kui kellegi postitus on lukku pandud ja talle jääb mõistmatuks miks siis on alati olemas olnud PS kus saab küsida milles asi!


Kallis "Sigma" küsimus sulle. Mis mõttes peaks hakkama Moderaatoreid siin vahetama??? tahaks siis tõsiseid argumente kuulata mis mina, Pedaal, Taavik, Morgan ja Moger valesti oleme teinud??
see kui me korda ja korrektsust nõuame ning elementaarsele viisakusele vihjame siis ei tähenda kohe, et meid oleks vaja minema lüüa!!
see foorum ongi tänu Mogerile ja Morganile üldse püsinud niiiii pikki aastaid sellise asjalikuna just tänu nendele meestele.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » R Jaan 04, 2008 10:51 am

bullet kirjutas:selle upitamisega on selline lugu, et keegi ei ole seda keelanud teha, aga tähelepanu pöörati just sellisele tegevusele, et "kui olen 4 kohta allapoole kukunud esilehel siis kohe upitan" upitada võib aga mõistuse piirides!!!
kui tõesti oled juba esimeste lehtede pealt kadunud ja asja müümine on aktuaalne siis keegi seda UP-i sulle pahaks ei pane, aga ei ole vaja seda päevas 3 kord teha!



selleni ma jõuda tahtsingi. kui ma kahe nädala jooksul teemat uuendan siis peaks see täitsa normaalne olema
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » R Jaan 04, 2008 11:59 am

bullet kirjutas:
Kallis "Sigma" küsimus sulle. Mis mõttes peaks hakkama Moderaatoreid siin vahetama??? tahaks siis tõsiseid argumente kuulata mis mina, Pedaal, Taavik, Morgan ja Moger valesti oleme teinud??
see kui me korda ja korrektsust nõuame ning elementaarsele viisakusele vihjame siis ei tähenda kohe, et meid oleks vaja minema lüüa!!
see foorum ongi tänu Mogerile ja Morganile üldse püsinud niiiii pikki aastaid sellise asjalikuna just tänu nendele meestele.


minema ei taHa lüüa, kuid, kuna mind näiteks küll ei Häiri kui palju up e on, kiuigi oorumi OT seisukohalt point sees

ok kui iga 1 minni järel up i teHa siis kõik korras ei ole kuid oleks võinud teisiti käituda, ek upid ära kustutada(ja pm saata, ei ole kuursis kas saadeti ning lisaks teemasse anda link ja kir et nii tea ei tohi :) ja kui ta uuesti iga tunni tagant upi teeb, alles siis lukustada

muud midagi
muidu etteheiteid pole aa ettehoiatamata lukustamine
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » R Jaan 04, 2008 7:15 pm

või nimetame seda siis niimoodi, et tuleks natuke seda laialdast reeglit uppimise kohta kitsamaks teha. teine teema, mis lukku pandi oli kellegi uue kasutaja mingite velgede müügi oma ja selle lukustamisega olin täitsa päri. velgede müügi alt võivad kõik seda ise vaadata ja suht arusaadav kus müüja liiga intensiivseks muutus.

ehk siis võiks jääda n-ö hea maitse piiridesse :)


miks ma selle teema siin üldse üles võtsin, põhimõtteliselt selle pärast, et kui meie klubi tegevust nyyd kooridneeritakse ja täiustatakse, siis mõned reeglid võiks lisaks läbi vaadata ka liikmete arvamuste põhjal. ehk siis, kui vaidlused kohe ära pidada siis on asi kõigile selge ja vajadusel korrigeeritud.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » R Jaan 04, 2008 7:45 pm

Kes ei ole käinud siis minge ja lugege turboclub.ee foorumit. Seal on asjad ikka väga konkreetselt paigas ja ei ole mingit ohkimist. Yhesõnaga kui ei ole lubatud siis ei ole. Ja foorum on väga ok, puudub igasugune läbu. V tahate sellest foorumist järg streetrace foorumit teha? Mina olen poolt et reeglid olex karmid. Vb nats yle vaadata a mitte mingil juhul kaotada.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » R Jaan 04, 2008 7:52 pm

läbufoorumi tekitamise ja reeglite kaotamisele vihjanud ei olegi. siiani on meie foorum üllatavalt hästi toiminud ja hea on lugeda inimeste postitusi kus kiidetakse meie liikmete sõbralikkust.
loodan et see nii jääbki ja kõik asjad normaalselt paika loksuvad ;)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » L Jaan 05, 2008 12:20 am

reeglid on kirjutatud nende täitmiseks, müügimehe monoloogi ma ei salli
kui müüa teeb ise korduvaid postitusi, olgu need informatiivsed(kirjutad midagi müüdava kauba kohta juurde)
Aga stiilis "up, up, miks te ei osta, kas on kallis, viimane aeg"
selliseid ei taha näha.
ah jaa sigma - sinu märkus ettehoiatamata lukustamise kohta
reeglites on selgelt kirjas, et kõik määrustele mitte vastavad kuulutused kustutatakse hoiatamata. Neid kuulutusi ei kustutatud vaid lihtsalt lukustati, oma arust tulin müüjale isegi vastu.
Tihtipeale liiga kriitiline !

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » L Jaan 05, 2008 10:55 am

viskasin ka kiiruga siin pikale jutule pilgu peale ja mis MINA arvan:
1) up up up, ostke juba ära ja kallis väää - stiilis jutt on lubamatu (mis ei tähenda et ma ise poleks kunagi nii rääkinud, olen küll, aga püüan ennast iga päevaga parandada). teema kustutada ja asi mutt sellisel puhul.
2)võib-olla peaks kuidagi üle vaatama selle kuidas foorumisse registreeruda ja üldse mitte anda igasugustele imelikele kasutajanimedele pääsu foorumisse. ei poolda striitreissi laadset läbufoorumit.
3)ja viimaseks..... miks ma üldse siin sõna võtsin on kasutja Sigma kommentaarid, kui neid seal vahel poleks olnud siis oleks lihtsalt selle teema läbi lugenud ja mõelnud, et noh on jah ja eluga edasi läinud aga...........
ei ole sinuga absoluutselt nõus, kord peab olema, ei saa anda igale lollile otsustusõigust selle koha pealt mida suust välja ajab, lollile võid rääkida ja rääkida aga ta ei saa ikka aru ju.
õigekiri(enam-vähemgi, nii palju kui keegi oskab) oleks ilus, mitte jutukastiilis põhjendamatu, tühi lahmimine, kui sa sellest aru saad ja suudad natukenegi normaalse inimese kombel olla siis ei ole vaja sul karta ka et sind ühel päeval lihtsalt bannitakse.
silmad kardavad, käed teevad

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » K Jaan 09, 2008 11:35 am

ehk siis võiks jääda n-ö hea maitse piiridesse :)

sellega nõus, kuid nii palju kui on tavaliselt inimesi, siis samapalju on ka arvamusi heast maitsest-see oleneb isiku sotsiaalkultuurilisest haritusest ja veel paljudest asjadest, seega parem oleks kui oleks mingi mõislik piir-kas 1 või 2x nädalas kui väga kiire müügiga (üldiselt eeldab selline kuulutus ikkagi soodsat hinda jne)

Seega mida selgemad reeglid,s eda vähem jorisemist-kui liitud-siis nõustud ju ka reeglitega?
Ei ütle, et reegeleid ei saa/pea muutma-et ajaga kaasas käia tuleb muidugi muuta, seda aga vastavalt muutunud aegruumis olevale situatsioonile, mitte ühe teema põhiselt!
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist