Tere klubi kaaslased

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

Tere klubi kaaslased

PostitusPostitas LandLord » P Okt 17, 2004 5:32 am

mul selline mure nagu te olete lugenud ja näinu meedia vahendusel.........ma ei õigusta enda tegevust ja olen äärmiselt pettunud....Elu ei ole see mida lavalt ka näed....mina kui selline olen tavaline inimene ja käitun vastavalt ka sellele......aga see jutt mida minust seal räägitakse pole päris tõena võetav....Kindlasti on inimesi,keda on puudutab taoline käitumine igast aspektist....saage ka minust aru olen juba mitmed aastad politsei terrori objektiks olnud ja nende käitumine on suunitletud minu vastu väga jõhkral viisil...mina ei õigusta kunagi purjus inimesi,
kes tegutsevad mõtlematult ja ohustavad tava inimesi...mind lihtsalt ärritab mõtlemine ,et kui mina pole kedagi kunagi elus ähvaradanud ja enda tegevusega kunagi kegagi ohtu seadnud...,et lihtsalt mind tembeldatakse miskiks ohtlikuks inimeseks....Samuti võib ka iga teine olla ohtlik....Loeti ka ette sellised faktid ,et ma olen hirmsal moel purjus peaga kedagi ohustanud....kuigi pole seda kunagi juhtunud isegi mitte sellel ajal mis minuga toimunud on....olen ma endas kindel ja arvan ,et siin on inimesi,kes eelarvamustega kõiki mõrvariteks tembeldavad.....kõikidest minu juhtumistest saab välja lugeda ,et pole ma kunagi kedagi surnuks sõitnud ega ka sellega ohustanud...loodan ,et seda ka arvestatakse ja minust ka aru saadakse....eestis on rohkem kui 100 inimest, kes sama asja on juba mitmeid kordi üle elanud ja teavad mis sellega kaasneb....Olen mõttes teiega Lugupidamisega Landlord.....
Viimati muutis LandLord, E Okt 18, 2004 3:49 pm, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » P Okt 17, 2004 6:21 am

oot oot klubikaaslane, räägi välja mis juhtus ?

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » P Okt 17, 2004 6:34 am


Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » P Okt 17, 2004 6:13 pm

krdi värdjad need ajakirjanikud, ise hetkel õpin meediat ülikoolis ja tean kuidas need asjad käivad.

aga EP võiks ikka vangi panna vargaid ja mõrvareid.

Kasutaja avatar
Salvador
liige
Postitusi: 217
Liitunud: P Mai 16, 2004 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Salvador » P Okt 17, 2004 10:08 pm

olen ka ise ajakirjanik olnd:P
Ei oska midagi tarka selle juhtumi kohta kosta. Isegi see STOPi saatejuht võttis sel teemal täna sõna ja no tatti ainult lendas....Samas võttis ka Võsa Lihula teemal sõna ja vennal pidi kuulu järgi siiani trahve jms. kaela määritama.
Elu on liiga lühike selleks, et raisata seda VAG toodangu peale!

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » P Okt 17, 2004 11:02 pm

aga loodame, et kõik piirdub ainult trahviga ja loade äravõtmisega

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » P Okt 17, 2004 11:49 pm

võtab mõtlema eks ta jah jama lugu ole :( loodame et ikka laheneb !

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » E Okt 18, 2004 12:58 am

Õnneks või kahjuks õnnestus mul õhtulehele üks korralik kommentaar anda nii ,et sealt koorub välja ka tõde kogu selle jama kohta....

Kasutaja avatar
elmetos
liige
Postitusi: 152
Liitunud: T Mai 18, 2004 9:32 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas elmetos » E Okt 18, 2004 2:37 am

Üldiselt suhtun ise roolijoodikutesse päris karmilt! Minupoolest pistku köik kinni, oleks endalgi ohutum liigelda! Kui sa purjakil ei olnud, siis see sinu kohta ei käi :)
Aga ise oled sa sellise suhtumis politsei poolt ka ära teenind, ma arvan.
Aga, noh..... naine ja laps peal ja niimoodi kihutada :?
galant 94

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » E Okt 18, 2004 4:29 am

Mina arvan, et eks me kõik oleme omajagu lollusi teind ja nii mõnelgi meist on neid veel ees.
Üldiselt on see järjekordne kõmuuudis, mis vähe aja pärast lihtsalt maha vaibub.

Ise hoian klubikaaslasele pöialt ja loodan, et kõik lõppeb veel nii hästi kui võimalik.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » T Okt 19, 2004 1:38 am

Seda minagi kõik teevad elus lollusi lihtsalt osadel läheb kehvemini ja jäävad tihedamini vahele..Mul on näiteks küll selline tunne ,et mind jälitab halb karma või midagi sellist.....Sattusin kogemata murdosa sekundi jooksul sinna rooli ja selle ajaga suutis samas kohas olla see masin n.n. eramasin....kus siis on see vedamine krt võtaks.....lihtsalt ei vea hetkel elus...no 4 x elus vahele jäänud purjus peaga nendel ju 0,5 kuni raske joove on nendele sama asi igati kõva tulemus....krt kui olen mõned õlled joonud ,tee neile seda selgeks..trahvid ja muu ikka sama puuga seljas....kui ma nii hirmus joodik olen kus siis need avariid ja muud õnnetused mis tavaliselt sellele järgnevad...tegelt mõtetu teema tunnen terve eesti peale inimesi kes vahetpidamata sõidavad täis peaga aga nendel lihtsalt veab...ja isegi 5 inimest kes aastaringselt täis ja pole 30 a jooksul kunagi vahele ei ole jäänud norm. ju....

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » T Okt 19, 2004 1:41 am

aga räägi kui kaugel sul see asi on, mis nüüd saab ?

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » T Okt 19, 2004 2:03 am

ja see ole see vedamine mingi küla vana tuleb üle päeva autoga uute õllede järelt aga ei vana pole ikka veel vahele jäänd !kuid sõidab ka siis naq tigu :shock:

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » T Okt 19, 2004 2:10 am

asi nii ,et homme tuleb kanal 2 ja teeb minust filmi siis reedel tuleb kohus ja otsustavad kas panevad mu kinnimaija kuigi ma ei saa aru milleks eeluurimisse saata kui kõik asjad omaks võtsin ??? endale jääb ka kahtlaseks...öeldi u. nii ,et me ei saa midagi teha meil käed seotud asi meedias ja me peame su kini toppima...aga ma loodan ,et kui see saade raport ka seda asja ei paranda siis ma ei ea mis minust saab jne.

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » T Okt 19, 2004 2:16 am

aga äkki meil, klubiliikmetel on võimalus allkirju koguda, või kirju saata kohtusse või veelgi parem meediasse? Umbes sellises rütmis, et kus teil mõistus on pange kurjategijad kinni, inimene võttis süü omaks, milleks riigiraha kulutada jne.

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » T Okt 19, 2004 3:13 am

Eks paistab aga tänud neile kes toetavad mind...

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » T Okt 19, 2004 6:32 am

PAAR HUVITAVAT KOMMENTAARI MIS MUUDAVAD ASJA PILDI.

kuna ma olen pealtnägija siis tagurdas pol.buss meelega minu autole sisse,et kraavi lykata ning kuidas laps taga oma pea vastu klaasi paugu sai.......................imestada pole siin miskit,kuna see nn.Jundas peab viha Kallaste vastu... Peax veel ära mainima,et ei olnud see härra Jundas,kes kedagi kätte sai.... Auto jäi ise ammu seisma ja olex jõudnud veel kohvigi juua,kui Pärnu masin auto juurde esimesena jõudis.........Nii oli asi tegelikult...


Sõitja ei ramminud politseid vaid politsei auto rammis sõitjat nii, et lendas põllule. täna õnne, et põld oli, olek mets olnud või suur kivi siis oleks see niinimetadud laiba meri, mille oleks põhjustand politsei oma autoga. Artikel on pea aegu 100% politsei sõnade järgi kirjutatud ja andmed on moonutatud ja valed. Enne kui kommenteerite olge kindlad, et kirjutis vastab tõele, et hakkata inimest mustama.


Ma ei tea,kes siin seda politsei möla pidevalt ajab,kas nemad ise või keegi teine,aga Pärnaka mendid ei puutu üldse asjasse...esiteks mees ei teadnudki,et need on mendid,kes taga ajavad,teiseks Haapsalu politseis on kaks KLOUNI,kes tahavad igal võimalusel meest kinni panna,sest muidu oleks nende töökohad ohustatud.See ei ole küll normaalne,et politsei hakkab inimest peksma,kuna mees ei nõustu paberile alla kirjutama.Selle eest oli vaja neid kaevata kaitsepolitseisse......ning sellest see viha nende KLOUNIDE poolt mehe vastu saigi......aga see pole veel lõppenud............................


Tunnen seda inimest kes oli auto roolis see, et ta pidas mingit autot pätite omaks, aga miks mitte kui juba korra on juhtunud selline asi.
Tegevus toimus keset linna ja politsei kes muidu on alati kohal polnud kuskil. Ja samal ööl pandi ka auto põlema siis pole ime, et mees peab igat tagaajajat pätiks.

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » T Okt 19, 2004 10:27 pm

Sa ikka anna teada millal saab sind telekast vaadata ?

Kasutaja avatar
elmetos
liige
Postitusi: 152
Liitunud: T Mai 18, 2004 9:32 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas elmetos » T Okt 19, 2004 10:47 pm

Kui sul kohaliku politseiga selline jama on, aitab äkki elukoha vahetus :?
Siis on väiksem võimalus nendega kokku põrgata.
galant 94

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » T Okt 19, 2004 10:57 pm

jah ja autovahetus jne. homme raportis peaks seda kõike nägema..


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist