Tere klubi kaaslased

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

tsikike

Tervitus teile,kes sellest teemast huvitatud on...

PostitusPostitas tsikike » P Okt 24, 2004 3:17 am

LandLord läx tõepoolest Tallinna eeluurimisvanglasse esialgu.....seal teda siis hoitaxe arvatavasti nii kaua,kuni tuleb Tallinna rink.kohus...seni võidaxe teda päris pikalt seal hoida,kuna järjekorrad on pikad ja arvan,et 3 kuud ta istub kindlasti eeluurimises ära... siinsed (ment) tropid vähemasti mainisid,et ikka 6kuud-aasta istub seal ja siis teise asja eest veel 5a. Kuigi ma arvan,et see 5a.on sokk,sest 2a ja 11kuud sai ta selle auto lykkamise eest ja istumise aja nad PEAVAD maha arvestama...
Nyyd ei tea,mis ja ,kuidas seal rinkonnakohtus arenema asjad hakkavad,kui on hea advok.siis arvan,et pääseb,aga kui asi kehvemax kisub siis pannaxe kõik need jamad kokku ja 4a.saab kindlasti... :(
Loodan,et asi nii hullux ei kisu,aga kui kisub siis..... :evil: kättemax on magus
Kõige valusam hetk oli eile see,kui ta minema viidi,kuidas mendid öösel kella 1paiku tuigerdades oma autodega(ma jälitasin neid) kuhugi place sõitsid(sinna kanti,kes LandLordi kinni lasi panna)..... :( ja tähistasid LandLordi kinni mineku yle...
Kõige vihasemax ajab mind veel see,et ERGO kindl.vaatles ja ytles,et meie MITSUBISHI-le on kindlalt mendid sisse sõitnud.....ja nyyd tuli vastus Tallinnast,et meie oleme syydi...ja mina pean maxma mendibussi stange eest 10000...,kuigi tegelikult oli nii,et mendid tagurdasid meie autole MEELEGA sisse.Nagu öeldaxe:"Mendid on kõige nunnumad ja toredamad"... zitapead
Igaljuhul.....kleepsudega tegelen nyyd mina nii,et selles probleemi pole.... 8) LandLord........ :oops: õpetas mu välja...icc

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » P Okt 24, 2004 7:12 pm

väga kurb on kuulda, aga loodan, et nii hulluks see asi küll ei lähe. Kas me saame ka kuidagi aidata või kasulikud olla ?

P.S. Mõnus stange 10 000.- :lol: äkki mingi custom made oli ? :lol:

tsikike

;)

PostitusPostitas tsikike » E Okt 25, 2004 3:50 am

:D Ei tea jah,mis tsange neil seal kyljes rippus,aga norm.see kyll pole... :(
Abi on alati tere tulnud...kõige parem olex,kui nyyd sellest ehmatusest kõik yle saaxid,et LandLordi enam hetkel pole ..siis tema soov olex,et mina tema asjadega ning tööga edaspidi tegelex,ei ole oluline,kas ma olen naine või mees...asi töötab endistviisi.. :D Kahju on ainult sellest,et nyyd ma ei tea,kuhu järg tal jäi...??? Siin olid keegi,kes midagi tahtsid kleepsudest....hea olex,kui nad nyyd yhendust võtax ja uuesti räägix ,mida ja kuidas...
Kuulsin ka täna seda,et ta polegi veel Haapsalust minema viidud,võimalik,et siis teisipäeval,aga kuhu....seda ei tea... :? Igaljuhul olge mõnusad!!!

Moss
liige
Postitusi: 252
Liitunud: N Aug 19, 2004 2:31 am
Asukoht: Soome
Kontakt:

PostitusPostitas Moss » E Okt 25, 2004 11:31 pm

Njah, see Postimehe artikkel on ikka päris kirju. Sellise asja suhtes ei oskagi nagu lõplikku seisukohta aga jah - kus suitsu, seal tuld.
Viimati muutis Moss, R Nov 12, 2004 8:59 am, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » L Okt 30, 2004 6:48 am

mis sai ? kaugel asi on ?

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

Tere!

PostitusPostitas LandLord » L Nov 06, 2004 5:31 am

Sai see,et Pärnus on ja tuleb rinkonnakohus selle kuu lõpu poole ja siis vaatab,mis edasi saab.. :D

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » K Jaan 26, 2005 12:05 am

kuidas asjad edasi arenesid ?

Kasutaja avatar
Rumse
liige
Postitusi: 37
Liitunud: K Dets 08, 2004 4:33 am
Asukoht: Tallinnn - Haapsalu
Kontakt:

PostitusPostitas Rumse » L Mär 26, 2005 10:16 am

LandLordi saatusest ka värskemaid uudiseid.

http://www.le.ee/?a=uudised&b=3710
Hetkel Nissan, aga uue Mitsu otsingud käivad.

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » L Apr 16, 2005 8:55 pm

Tohoh... muud ei oskagi öelda.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron