Tere klubi kaaslased

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » R Okt 22, 2004 2:53 am

nõus. Aga milleks kinni panna ?

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » R Okt 22, 2004 3:01 am

Vat ma ei tea milleks kinni panna seda ei oska keegi öelda...lihtsalt olen neil jalus ja kõik mulle määratud karistustest on iga asja eest võimalik määrata rahaline karistus aga lihtsalt on sellel politseil ja prokuratuuril ühine suvila kus lõbusalt aega veeta jne. Kui peetakse viha siis ka väänatakse maksimumi see on alati nii ja jääbki nii....kui just ei tule suur mees ja nendel seitset nahka koorida ja mõistus tagasi peksta peest...loodan ,et mul sellest suurest tegijast on tolku ka...

Kasutaja avatar
elmetos
liige
Postitusi: 152
Liitunud: T Mai 18, 2004 9:32 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas elmetos » R Okt 22, 2004 3:20 am

Kahju, kahju.... öeldakse, et vigadest öpitakse! Mis kuradi pärast sa sinna rooli tagasi ronisid joogise peaga, kui sind juba eelneval selle eest karistatud!? Oli see siis üks ölle vöi pudel viina a seadus on seadus ja sellele tuleb alluda!
Sa veel teadsid, et sind üritatakse igatepidi vahele tömmata- sellisel juhul oleks pidanud eriti hoolikas olema!
Vaatasin ka seda reporterit ja midagi kasulikku seal sinule küll ei olnud. Puhas süü ülestunnistus nagu! Kaldun arvama, et sind tahetakse sinna trellide taha panna juba teistele eeskujuks!!!
Sul peab maru hea advokaat olema!
galant 94

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » R Okt 22, 2004 3:54 am

tom52 kirjutas:ma vaatan et kõik nagu ühte aukku...mendid pahad, ajakirjandus paha jne. a la kõik lollid,ise tark. vabanduse leiab ju alati miks kihutada või purjakil rooli istuda ja siis öelda, et kiirus 200 km/h on veel lahja ja promiil 0,5 on tühiasi. seadused kehtivad ju kõigile.


kes siin väidab et mendid pahad ja joobarid õiged mehed rooli istuma kes seda on väitnud ahhhh ????
Tihtipeale liiga kriitiline !

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » R Okt 22, 2004 4:51 am

Ma arvan, et aitab sellest omavahelisest vaidlusest.
Fakt on see, et seadused on seadused. Mõned rikuvad neid tihti ja kunagi vahele ei jää. Mõni rikub ühe korra ja sellest aitab, ei ole mõtet selle pärast üksteise kallal võtma hakata. Las see teema jääb selleks, et LandLord saaks ise rääkida, mis edaspidi juhtub.

Kõigil meil on põhimõtted ja arusaamad ja me enamus kõik oleme nendes kinni, ei maksa hakata üksteisega vaidlema.

Kui see vaidlus jätkub, panen teema lukku ja ei kuule meist keegi LandLordi enda käest, mis tegelikult toimus ja toimub edasi. PUNKT
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
Tsekkar
liige
Postitusi: 79
Liitunud: R Mai 14, 2004 9:18 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tsekkar » R Okt 22, 2004 4:56 am

Kinni tahetakse sellepärast panna, et muidu tekib inimestel karistamatuse tunne. Ma arvan, et on suht palju liiklejaid, kes kärutavad ilma lubadeta ringi...Jäävad uuesti vahele saavad ala oma 10k trahvi ja kõik...Mõnele see ju ainult päevaraha...Maksab ära ja vurab jälle...Miks muidu rahva suus kõlab lause: "ega load sõida" :?
Happy with Mitsu

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » R Okt 22, 2004 6:04 am

Ega see nii oligi ,et tunnistasin ennast süüdi ,et kogemata satusin sinna rooli taha...vaidlused on muus mida nad seal mulle peale panid...ei saa ju ütelda ,et ei sõitnud kui kõik seda nägid aga seda ,et mina seal midagi põhjustasin või siis ära lõhkusin on vale ja see tuleb ka varsti välja kui kindlustuse ekspertiis lõpetab asja uurimise vat siis saavad nad vastu näppe kõvasti ja 2 seaduserikkumist peavad nemad küll maha kustutama ja oma viga tunnistama...Ja kui arvate ,et mul on seda jama kerge taluda siis eksite hullem veel kui see vangla pärast....mina saan hakkama aga minu lähedased mitte...naine ja laps peavad üksi talus hakkama saama ja see pole mitte kerge tegevus...Ei õigusta ka enda tegusi nii ,et pole mõtet mulle moraali lugeda..Kuid selles olen kindel ,et on ikka suur vahe kas tapan kedagi või sõidan õllese peaga ja karistus tuleb sama..pole oluline mitu korda seda juhtunud on 2 või 3 lihtsalt pole vedanud.krt siin kohalikud mehed on aastaringselt täis ja lasevad traktoritega ringi ise tukuvad roolis kas siis sellised peaks kohe toolile panema ve...aru ma ei saa lihtsalt nendel veab muud miskit ...Sama võib öelda ka muu kohta kui teil täna avariid ei tomunud siis järelikult vedas ja kui toimus siis oligi see halb päev mis siis ,et ise süüdi pole või oli teeolud kehvad seda ei saa kunagi ette teada mis järgmisena juhtub...ok siis olge tugevad ja loodan teiega seda teemat edasi ka homme ajada....

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » R Okt 22, 2004 10:47 am

Tsekkar kirjutas:Kinni tahetakse sellepärast panna, et muidu tekib inimestel karistamatuse tunne. Ma arvan, et on suht palju liiklejaid, kes kärutavad ilma lubadeta ringi...Jäävad uuesti vahele saavad ala oma 10k trahvi ja kõik...Mõnele see ju ainult päevaraha...Maksab ära ja vurab jälle...Miks muidu rahva suus kõlab lause: "ega load sõida" :?


ok olen päri selle kinni panemisega kui see oleks juba traditsioon aga pole ju. panevad ühe kinni ja edasi, teised pääsevad ikka ju lihtsalt "ehmatusega" lohistagu siis juba kõik korduvate rikkumistega tegelased narile siis see mõjuks, ühe näitega kedagi veel ei hirmuta.

aga jah miks see asi nii kaugele on läinud ei tea arvan et juba esimesel korral peaks 15 päeva andma ja pea paljaks ehk see paneks ka veidi oma tegude üle mõtlema ning vähemalt 2 nädalat oleks teistel liiklejatel turvalisem tunne.

käis läbi ka vaidlus purjus juhtide koguse üle, kui piiluda pol.ee lehele siis saame sealt teada et ainuüksi 17- 21 oktoober seisuga on karistatud 156 juhti Liiklusseaduse § 7419 järgi mootorsõiduki joobes juhtimise eest. Kui 5 päevaga 156 juhti palju siis aastaga neid kogu teeb? mingi 11 tuhat asi on tõeliselt masendav.

Vipile: ventiil ei pidanud siis enam vastu kui mõni siin foorumis hakkab kohe kõiki ... mõrvariteks tembeldama ja ebareaalseid karistusi lahmima võibolla tasuks arutada hoopis teemal miks see liikluskultuur, pigem jah kultuuritus, on selliseks muutunud ja mida oleks võinud või võiks edaspidi teha, et selline suhtumine muutuks. Mida oled ise teinud ?

tavainimene siin palju ära teha ei saa kuid olla ise kainena roolis, kogu jõu ja nõuga hoida tagasi oma sõpru kes tahavad nokasena rooli istuda ja teatada kindlasti kõigist kahtlastest nokastanud juhtidest politseisse. Ka sellest oleks kindlasti palju abi.

Pole ka loomulikult ise mingi inglike ja maailma parandaja aga eelmine lõik on minu jaoks reegel millest pean kinni.

Ohutut liiklemist kõigile.
Tihtipeale liiga kriitiline !

marqs

PostitusPostitas marqs » R Okt 22, 2004 4:48 pm

Vipp kirjutas:Ma arvan, et aitab sellest omavahelisest vaidlusest.
Fakt on see, et seadused on seadused. Mõned rikuvad neid tihti ja kunagi vahele ei jää. Mõni rikub ühe korra ja sellest aitab, ei ole mõtet selle pärast üksteise kallal võtma hakata. Las see teema jääb selleks, et LandLord saaks ise rääkida, mis edaspidi juhtub.

Kõigil meil on põhimõtted ja arusaamad ja me enamus kõik oleme nendes kinni, ei maksa hakata üksteisega vaidlema.

Kui see vaidlus jätkub, panen teema lukku ja ei kuule meist keegi LandLordi enda käest, mis tegelikult toimus ja toimub edasi. PUNKT


Kulla Vipp, kas ei kao, pärast sellist avaldust, üldse mõte foorumil kui sellisel? Kui LandLordil on vaja kusagile oma hääletoru ja paika, kus oma kurba saatust kurta, siis krt. selleks on hulk servereid, kus on võimalik tasuta koduleht teha!!!
Milline on asja "point" kui istume siin foorumis ja loeme nagu juturaamatust nimetatud isiku pajatusi, kuidas ta korduvalt seadusi rikkudes JÄLLE vahele jäi ja nüüd selle eest karistatud saab ja MITTE oma arvamust selle kohapealt avaldada?
Kas karistused on liiga liberaalsed või mitte- sellest võib teha eraldi teema ja seda seal lahata. Oma arvamus on igaühel.
Aga taoline teema sulgemise idee, kuna suhtumine on negatiivne - sry üritaks ses banaaniriigis vähemalt foorumigi demokraatliku hoida.
Vaidluses tekkib tõde ja kel vähegi on oidu paneb üldise (üldsuse?) hoiaku endale kõrva taha. mine tea võibolla on asjal preventatiivne eesmärk või siis vähemalt on asjast niipalju kasu, et millegi sedavõrd debiilsega (korduvalt) hakkama saades, ei tulda foorumisse paid paluma või mis iganes muu alateadlik eesmärk taolisel avaldusel üldse oli.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » R Okt 22, 2004 5:22 pm

Eesmärk oli sellel avaldusel mitte mässu korraldada, sest sellised vaidlused lõppevad alatasa suure riiuga, mis kandub edasi igasse foorumi teemasse.

Ise ei ole ei kihutand ilma põhjuseta ega ka joogisena rooli istunud. Välja arvatud kord, kui maja eest auto hoovi garaaźi ajasin. Päris inglike loomulikult ka ei ole ja moraalijüngriks ka ennast ei pea. Liikluses liiklen nagu iga teinegi inimene, lähen vooluga kaasa ja kui teinekord on kiire, siis kulgen üldisest voolust natuke kiiremini.

Veel arvan ma, et LandLord`i on niigi palju igal pool manitsetud selle asja pärast. Võib-olla tõesti on ta väga ebaõnnelik inimene, seda ei oska me ilmselt keegi öelda.

Ok, ei oleks pidanud sellist sõnavõttu kohe tegema, aga ei osanud hetkel muud midagi teha, et seda vaidlust maha rahustada. Muidu hakatakse siin ka veel lubama üksteisele kurikatega uksetaha tulla ja ma ei tea mis kõik veel. Seda küll ju vaja ei ole. Võiks omad jutud saadud inimese kombel ja viisakalt, üksteist mitte solvamata räägitud.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » R Okt 22, 2004 5:26 pm

nõus.
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » R Okt 22, 2004 5:37 pm

oleme ju siia kogunenud naq suur pere ,kui landlord poleks seda teemat siin üles võtnud siis oleks see naq salatsemine .minu aravates on see hea et vähemalt ta ära rääkis mis jama praegu on !

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » R Okt 22, 2004 8:15 pm

eks siis täna peaks teda mis edasi saab ;)
loodetavast läks kõik hästi ;)

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » R Okt 22, 2004 11:51 pm

Oma kõige suurema patu jätsin rääkimata. Nimelt helistati mulle täna raamatukogust ja öeldi, et kui ma raamatuid ei tagasta, siis kantakse mind inkasso võlglaste nimekirja 48 eequga. :mrgreen:
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » L Okt 23, 2004 3:08 am

teil on jah pullid vennad raamatukogus :D
kohe inkasso peale :D
mu yhele sõbrale saatis ka rakvere raamatukogu inkasso mingi kirja :P
aga noh ikka juhutb :P

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » L Okt 23, 2004 6:05 am

Kus LandLord ON ?

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » L Okt 23, 2004 5:49 pm

Kas netist kuskilt ei saa informatsiooni kohutistungite ja nende tulemuste kohta ?
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » L Okt 23, 2004 7:00 pm

minu teada kyll nagu netist sellist võimalust kõigile ei ole

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » L Okt 23, 2004 10:46 pm

kinnitamata andmetel saan õelda et mees asub Tallinnas eeluurimisvanglas, kuni tal tuleb rinkonnakohus.
Tihtipeale liiga kriitiline !

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » P Okt 24, 2004 12:21 am

olen sama kuulnud :(


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist