Tere klubi kaaslased

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » T Okt 19, 2004 11:07 pm

aga mis kanal2 ka midagi selle kohta seletab et sinu juures käisid?

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » T Okt 19, 2004 11:30 pm

Arvan ,et need ei usu lihtsalt seda jama mis politsei seal lehtedes plätrab ja tahavad ise selles kindlad olla mis on tõsi...Loodan ,et nemad seda jama seal peapeale ei keera???Niipalju kui ma mõnele lehel midagi ütleisn nii minu juttu väänati seal nagu makarone ja kirjutati ikka seda mia parasjagu pähe tuli...ma homme tallinnasse ja advokaadi uue advokaadi juurde loodame ,et Jaan Tedder suudab midagi ära teha... :cry:

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » T Okt 19, 2004 11:34 pm

LandLord kirjutas:jah ja autovahetus jne. homme raportis peaks seda kõike nägema..


reporter siis ? sellist saadet nagu raport ma ei leidnud.

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » T Okt 19, 2004 11:41 pm

jah õige reporter

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » K Okt 20, 2004 5:20 pm

Igaljuhul tahetakse mind ära panna reedel nii ,et kui teil siin miskeid mõtteid on minu abistamiseks siis saate seda minu naisega siin edasi arutada tema jätkab minu rida niikaua kui asi lahenenud on...igaljuhul jõudu teile ja teie lähedastele...Ja veel ,et ei tasu kõikke uskuda mis ajakirjandus minust räägib..või veelvähem komentaarid mis lausa ajulagedad.....Tõsised fanaatikud seal kohal.Te nagu arvate ,et ma ise kõike seda heaks kiidan või kuidas..Mul endal on ka tänu liiklus õnnetustele sõpru läinud..Kui sõita ei oska ei anna seda ka pudelist juurde kallata..Ja ärge uskuge seda politsei poolt vürtsitatud ja lehe kaudu ärevaks tehtud lugu ...Minumeelest pole see 200 miski kiirus ,et sellest palju pasundada ja huvitav väide ,et hirmsat moodi olen täis peaga sõitnud ja vahele jäänud tervelt 4x elu jooksul 28a jooksul küll ikka palju küll seda...0,5 - 5,0 vist eesti seaduste kohaselt üks ja see sama asi...Imelik siis ,et ma pole ühtegi õnnetust teinud kedagi alla ajanud vms...sellest moraal ,et kui oled vahele jäänud mõne õlle joomise pärast kuskil pubis ega ma siis kohe kurikael pole..või teab mis potensiaalne. Lihtsalt seaduseed soosivad selliseid karme järeldusi tegema. Ja üldse tegeleks keegi ka enda kõrvalt vaatamisega ja mõtleks sügavalt järele mitu korda te ise olete mõne õllega rooli istunud?? Tundub ,et lihtsalt on vedanud ja pole veel vahele jäänud vms....Aga vahele jäädes pole vahet palju sa joonud oled ühtemoodi saad selle karistuse ikka..
Muidugi on see politsei poolt taga kiusamine hirmus asi...see algas sellest kui mendid üritasid mulle pähe määrida üht protokolli ja ma keeldusin alla kirjutamast..peale seda mulle lihtsalt vastu molli virutati..mina muidugi lendasin hommikul haiglasse ülevaatusele ja tegin avalduse nende vastu sisekaitsesse..sealt muidu sain need inimesed kõva peapesu ja töölt ära vallandamise ähvarduse jne. Peale seda on minu elu põrguks muutunud...ja nemad on seda ka tunnistanud pidevalt ,et kui ma poleks seda avaldust teinud siis me sinuga nii ei käituks...on ikka ülbus eks ole...muidugi see viimane jõhkrus nende poolt mille eest mulle ka karistus ilge peale panti on absurdne...lükkasin olles pohmas enda masinat käima u. 350m neist 30m maanteel ja selle ajaga nemad piilusid seal põõsas ja fikseerisid seda kuni ma lükkamise ajal autosse hüppasin rooli puutusin ja käivitaga üritasin seda muidugi kuni töökojani seda õieti käima ei saanudki istusin masinasse ja siis lendavad kohale nemad u. nii nägime kõike roolisid masinat pohmas peaga istud juhi kohal, selge nüüd oled vait ja pandi mind pussi puuri.Öeldi veel nii ,et kui teed kõik mis me soovime kirjutad alla kuhu soovime siis me sind kohe ära ei peida ja siis sinuga midagi ei juhtu saad ilusti koju (minuga on selline asi juhtunud ,et pandi kuuks ajaks eeluurimisse koos mõrvaritega kui ma millegiga nõus seal polnud...ja niikauaks kuni olin kõigega nõus mis mulle esitati aus ju eks ole) keda ma veel kartma ei peaks pätte kaabakaid ja veel politseid, sest nemad ongi need kõige suuremad pätid ja teevad mis tahavad meiega..edasi ..kuigi naine oli seal lubadega ja olles masina omanik siis teisaldati jonni pärast sealt töökoja hoovilt meie masin linna 9 km seal küsiti minu käest 2400.- täielik idiootsus...mina muidugi saatsin ned persse ja lõhkusin luku ära väraval ja võtsime enda masina sealt ära...selle eest 240.- lukulõhkumise eest sain juba 3 kuud muidugi kõik asjad maksin ma kohe kinni..Lõpuks saingi 300m masina lükkamise ja omavolilise sisenemise eest 2a 11k andke õgus süsteemile abi..tene mees ajab täis peaga siin 2 last alla üks saab surma tema saab miski 5 a vist kokku teretore asi küll ikka...veel üks mees ajas alla täispeaga lapsed surnuks kimas kohalt minema sai tingimisi nüüd jälle jäi vahele täis peaga pikendati tingimisi...Ja mina kes pole kärpselegi liiga teinud saan juba reaalset...arulage Mina ei tea tehke enda järeldused ise ja mõelge hästi järele kas parastate mind või tunnete kaasa..ja kui teil on hingepõhjas väike soov mind tõesti aidata siis mõelge midagi välja ,sest mind varsti pole kuna meedia pärast prokurör mind kinni tahabki panna. tema käed olevat seotud ja ma lobisevat liiast palju...äkki kahjustan veel tema mainet ka????? Olge siis tublid..

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » K Okt 20, 2004 6:26 pm

Tegelikult nüüd võib hakata kirju kirjutama sellele vennale politseist kes roolivõimus küsimustele vastab, tema otsustab nende trahvide üle. Kui massiliselt hakata neid saatma, peaks mõjuma, samas ka igalepoole ajakirjadesse, teleprogrammidesse jms.

Kes on käpa ?

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » K Okt 20, 2004 9:46 pm

minule tõesti selline asi ei meeldi kui mingi nii öelda POLITSEI tuleb ja nii vaatab et saaks käru keerata!mina olen poolt AMD'ga tõesti võiks midagi korraldada . selle masina teisaldamise asja ma küll aru ei saa miks oli neil siis vaja see teisaldada ja kas neil on üldse selleks õigust kui masina omanik on juures !

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » N Okt 21, 2004 1:13 am

krt ei jõutud montaazi valma homme hoopis reporteris...

Kasutaja avatar
Tsekkar
liige
Postitusi: 79
Liitunud: R Mai 14, 2004 9:18 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tsekkar » N Okt 21, 2004 3:23 am

Eh mis siin oskad arvata...jama ikka kaelas küll sul... Eks siin EV ongi nii, et nõrgematelt kellele hammas peale hakkab kooritakse seitse nahka..
Kohe tuleb meelde selline juhus Tallinnas...Äkki keegi mäletab toda taksojuhti, kes narkouimas koguaeg ringi kimas ja no mitte kellegi hammas ei hakanud peale....Sellised tuleks pokri pista....
Ja veel üks asi, minuteada LE järgi ei pea peatuma kui pollaril punast vilkurit pole ja ta su taga sinistega vingerdab :roll:

Sinu lugu juba meedias unustatud...pollaritel uus hobi naiste tisse uurida ja filmida :lol:
Happy with Mitsu

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » N Okt 21, 2004 3:42 am

Looda saa asi võtab alles hoogu sest asi koorub alles mentide vastu ja ex näis mul nüüd kaitsja ka parim Jaan Tedder nii et, hakkame alles rokkima ja sellst asjast peam asja saama....ok ma ei taha ennast ära sõnuda ennem kui asi käes....aga südant soojendav kui minust ka lugu peetakse või kasvõi keegi pöialt hoiab...

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » N Okt 21, 2004 5:32 am

jah, peaasi moraalselt olla tugev ja mitte murduda.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » N Okt 21, 2004 5:49 am

Ma ütleks, et kõik käigud ja mõtted peaks põhjani läbi mõtlema ja niisama umbropsu ei tohiks rapsida. Ei väida, et sa seda teinud oled, aga kõigepealt peaksid koos oma advokaadiga kogu selle loo algusest lõpuni läbi arutama, kirja panema ning kõikvõimalikesse ametlikesse kohtadesse need politsei väärteod sisse söötma. Meediasse mina seda asja enam nii väga tagasi ei ajaks, kuna suure rahvahulga jõud on suur ja rahvale meeldib vihata.

Aga palju jõudu ka minu poolt. :)
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » N Okt 21, 2004 5:06 pm

yldiselt kus suitsu seal tuld! ja niisama mendid su ajusi ka ei nussi seda ma ei usu, peab olema põhjus(peale selle avalduse).
Purjus juhtide kohta on mul selline arvamus: load elux ajax ära + mingi 5aastat reaalset. kui on purjus juht põhjustanud surmaga lõppeva õnnetuse : siis surmanuhtlus, kahjux EV eluaegne siis. mix? joove ei ole vabandus vaid joodikjuht on samasugune mõrvar kui noa või pyssiga tapja.
Sinu jutust selgub et yhtteist sa ikkagi korda oled saatnud ja nyyd siia foorumisse tulla kaastunnet nuruma-- see on nagu VÄGA hale minu meelest :!: :!: :!:

see minu arvamus ja kui kellelegi see ei meeldi siis...............................
silmad kardavad, käed teevad

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » N Okt 21, 2004 5:14 pm

to:nuclear2 arva mis tahad mul on sinust ka pohhui nagu laulusõnades kui ma ei meeldi sulle siis tea et saa ei meeldi mulle ka... :roll: Iga inimene võib avaldada oma arvamust enda aspektist...

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » N Okt 21, 2004 5:34 pm

nuclear2 kirjutas:Purjus juhtide kohta on mul selline arvamus: load elux ajax ära + mingi 5aastat reaalset. kui on purjus juht põhjustanud surmaga lõppeva õnnetuse : siis surmanuhtlus, kahjux EV eluaegne siis.


hhah, sellise eduga siis 1.3 millionist jääb järgi varsti 0.7 millis, ja pool eestit on surnuaedades. Samas kui sind selline asi puudutaks, ma ei arva et sa sama huraaga hõiskaks siin et eluajaks load ära, või tapke mind ära :twisted:

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » N Okt 21, 2004 6:42 pm

AMD kirjutas:
nuclear2 kirjutas:Purjus juhtide kohta on mul selline arvamus: load elux ajax ära + mingi 5aastat reaalset. kui on purjus juht põhjustanud surmaga lõppeva õnnetuse : siis surmanuhtlus, kahjux EV eluaegne siis.


hhah, sellise eduga siis 1.3 millionist jääb järgi varsti 0.7 millis, ja pool eestit on surnuaedades. Samas kui sind selline asi puudutaks, ma ei arva et sa sama huraaga hõiskaks siin et eluajaks load ära, või tapke mind ära :twisted:


Pead suuremat osa liiklejatest joodikutex? Näitad ise eeskuju? Igayx räägib ikka enda eest! Mind see asi ei saagi puudutama kuna põhimõtteliselt joobes olekus rooli ei istu. See peax nagu elementaarne olema kõigile mõtlemisvõimelistele homo sapiensitele.

LandLord kirjutas:to:nuclear2 arva mis tahad mul on sinust ka pohhui nagu laulusõnades kui ma ei meeldi sulle siis tea et saa ei meeldi mulle ka... :roll: Iga inimene võib avaldada oma arvamust enda aspektist...


mis muinasjuttu ja ilukirja ja sõnakõlkse sa loobid siin? mix mu juttu nii teravalt ja isiklikult võtsid? tundsid ennast puudutatuna? kui nii siis olgu peale ja ausalt öeldes sellist reaktsiooni ma ootasingi.


olen rääkind
silmad kardavad, käed teevad

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » N Okt 21, 2004 8:23 pm

nuclear2 kirjutas:Purjus juhtide kohta on mul selline arvamus: load elux ajax ära + mingi 5aastat reaalset. kui on purjus juht põhjustanud surmaga lõppeva õnnetuse : siis surmanuhtlus, kahjux EV eluaegne siis. mix? joove ei ole vabandus vaid joodikjuht on samasugune mõrvar kui noa või pyssiga tapja.


sellega olen nõus kui purjus juht põhjustas kellegi surma kes ei istunud ise selles autos siis jah. Karmim karistus.

5 aastat aga purjuspeaga sõitmise eest st. kas on 0,5 või 3,5 ikka 5 aastat. kas see päris õiglane on? siis peaks ju andma joodikule kellel käes puruks kukkunud pudelikael või mida iganes millega saab inimelu ohtu seada, ka kohe 5 ilma jututa. Temagi võib purjuspeaga kedagi tappa.

Ok on jah nii et kummalgi ei ole ju tegelikult tapmise kavatsust aga kogemata kipub see juhtuma rohkem ikkagi autoga ringi vuristades see on õigus. aga vindise peaga rooli istumise eest 5 aasta reaalset ???

NB:mõistan hukka purjutades roolimise, kihutamise kohtades kus see seab ohtu kaasliiklejad ning politsei peatumis-märguande eiramise.
LandLord kontrolli sõnavara
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
AMD
Vana olija
Postitusi: 263
Liitunud: T Juul 27, 2004 10:52 am
Asukoht: Viimsi-Tallinn

PostitusPostitas AMD » R Okt 22, 2004 12:46 am

Pead suuremat osa liiklejatest joodikutex? Näitad ise eeskuju? Igayx räägib ikka enda eest! Mind see asi ei saagi puudutama kuna põhimõtteliselt joobes olekus rooli ei istu. See peax nagu elementaarne olema kõigile mõtlemisvõimelistele homo sapiensitele.


Kust palun lugesid mu jutust välja, et näitan eeskuju. Rooli joobes ei istu, kasutan taxo teenust. Aga kas on mõistust karistada juhti 0.5 promilliga
samavõrdselt kui 3.5 promilliga. Panna inimest kinni mitmeks aastaks ja see eest peavad kodanikud maksma makse kinnipandud ülalpidamise eest. :roll: mulle jääb see arusaamatuks. Aga surmanuhtlus on liig mis liig.

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » R Okt 22, 2004 2:38 am

ma vaatan et kõik nagu ühte aukku...mendid pahad, ajakirjandus paha jne. a la kõik lollid,ise tark. vabanduse leiab ju alati miks kihutada või purjakil rooli istuda ja siis öelda, et kiirus 200 km/h on veel lahja ja promiil 0,5 on tühiasi. seadused kehtivad ju kõigile.
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » R Okt 22, 2004 2:41 am

huvitav, kes tahab, et tema naisest ja lapsest 200 -ga promillis vennike üle sõidab? paarinädalatagune näide ju olemas ...
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron