foorumi korrastamine

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » R Jaan 25, 2008 7:21 pm

Niigi kasutavad uued tulijad otsingut vähe a kui liigitada autode järgi fooorum siis asi päris hull. Nimelt paljud probl. ju yhised ja paljudel sama mootor. Kui inimene eclipse alt viga ei leia kohe teeb uue teema kuigi tglt sama mootoriga galandil sama viga galandi teemas old. krt segane jutt sai a e saate aru
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » L Jaan 26, 2008 12:19 am

cartman kirjutas:Niigi kasutavad uued tulijad otsingut vähe a kui liigitada autode järgi fooorum siis asi päris hull. Nimelt paljud probl. ju yhised ja paljudel sama mootor. Kui inimene eclipse alt viga ei leia kohe teeb uue teema kuigi tglt sama mootoriga galandil sama viga galandi teemas old. krt segane jutt sai a e saate aru


jah täiesti sinuga päri, ise endamisi arutan kui midagi eraldi panna ehk siis ainult diislid võibolla
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Okt 06, 2008 10:38 am

tere

tegin teem "Mis on auto tuuning?"

võibolla teema läks valese kohta oleks pidand välimuse alla tegema aga moded oleks võind liigutada siis teemat mitte kohe kustutada või siis pand teatesse kustutatud teema

otsingu mootor igatahes ei leidnud enam teemat

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Okt 06, 2008 12:05 pm

blue deamon kirjutas:tere

tegin teem "Mis on auto tuuning?"

võibolla teema läks valese kohta oleks pidand välimuse alla tegema aga moded oleks võind liigutada siis teemat mitte kohe kustutada või siis pand teatesse kustutatud teema

otsingu mootor igatahes ei leidnud enam teemat


nägin teemat, lugesin.
mina seda ei kustutatud kuid oleks kah teinud.

jah teema oli vägagi vales kohas kuid.

teema sisuline väärtus - ei olnud just kõige sisukam. tean kust vähemalt esimene pool sellest tekstist pärineb ja seal on ta õige asi omas kohas.
teiseks puudusid igasugused viited autorlusele - ka internetis kehtib selline hea tava, kui isegi on antud luba kasutada kellegi teost siis tuleb selle autorile ka viidata.
nagu öeldud - oli see tekst tehtud copy/paste ja pandud kokku erinevatest juttudest.
pildid sealjuures ei olnud samuti just pärlid - üks oli väga üle paisund roosa manna, teine oli tehniliselt vale - suures osas varjatud esituled
noh jah ainukesena kannatas vaadata seda Scaniat.

tahad teha õpetlikku teemat tuuningust - palun
1. viita autoritele
2. kirjelda head ja halba
3. too näiteid piltlikult - hea ja halb, ilus kole vms.

ei ole ju hullu - kogu see tekst on ju ikka veel internetis alles ja saad teha kõik sinna kuhu vaja ja paremini
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Okt 06, 2008 1:19 pm

Mina selle teema sealt eemaldasin ja sai ka vastava sisuline PS selle kohta saadetud.

Põhjenduse kirjeldas Pedaal ideaalselt ära.

Mis autori õigustesse puutub siis oleks viisakas kui sa ka nendele teistele teemadele viite autorist paneksid, kelle teksti ja pilte sa nimelt kasutasid, sest seal on ainult see kellade teema sinu enda oma.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Okt 06, 2008 1:49 pm

Saab tehtud pole probleemi

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

PostitusPostitas vanameister » P Mai 17, 2009 9:30 pm

tere! mina kui paadunud " traktor"i austaja olexin hää meelega näinud üht alaliiki ..a-la diisli fännid või midagi analoogset üsna paras punnimine on,et ülesse leida kõiki teri mis diisli omanike puudutavad, või...olen ma lihtsalt pime, et õiget rubriiki ei ole suutnud tuvastada...parimat soovides.
Vanameister.
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » T Mai 19, 2009 7:35 pm

vanameister kirjutas:tere! mina kui paadunud " traktor"i austaja olexin hää meelega näinud üht alaliiki ..a-la diisli fännid või midagi analoogset üsna paras punnimine on,et ülesse leida kõiki teri mis diisli omanike puudutavad, või...olen ma lihtsalt pime, et õiget rubriiki ei ole suutnud tuvastada...parimat soovides.
Vanameister.

ei ole märganud vajadust.
kui sellel ettepanekule leiame rohkem pooldajaid siis arutame seda.
Tihtipeale liiga kriitiline !

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

PostitusPostitas vanameister » T Mai 26, 2009 4:38 pm

morgan kirjutas:
vanameister kirjutas:tere! mina kui paadunud " traktor"i austaja olexin hää meelega näinud üht alaliiki ..a-la diisli fännid või midagi analoogset üsna paras punnimine on,et ülesse leida kõiki teri mis diisli omanike puudutavad, või...olen ma lihtsalt pime, et õiget rubriiki ei ole suutnud tuvastada...parimat soovides.
Vanameister.

ei ole märganud vajadust.
kui sellel ettepanekule leiame rohkem pooldajaid siis arutame seda.

Nuu,lootus kärvab viimasena!,loodame ,et üleüldise lama ajal dislad populaarsemaks muutumas ja huvilisigi enam tekkimas,kes viitsivad ja tahavad foorumi abiga oma näpud pisut õliseks teha! :)
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

bbad
Uus Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: T Sept 27, 2005 10:46 pm
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

PostitusPostitas bbad » R Juun 19, 2009 11:44 am

Minu ettepanek selline, et "Mitsubishide varuosad" võiks küll eraldi ära liigitada, et segadust vähem oleks - Galant, Lancer, Colt jne

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » R Juun 19, 2009 5:37 pm

Mismoodi see asi siis toimix? enamikel mitsudel on samad jupid ka teiste mitsudega. Kuidas myya mootorit ,mis asub mitmel eri mitsu margil(näide)
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

LuMiNa
huviline
Postitusi: 99
Liitunud: E Okt 01, 2007 7:45 pm
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitas LuMiNa » R Juun 19, 2009 5:43 pm

mootori koodiga näiteks
Lancer 92 1.6 ja Galant 98 2.0
83kW 100kW

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » R Juun 19, 2009 5:51 pm

bbad kirjutas:Minu ettepanek selline, et "Mitsubishide varuosad" võiks küll eraldi ära liigitada, et segadust vähem oleks - Galant, Lancer, Colt jne

minu poolt kindel ei
kindlasti ei muuda me foorumit "TURUKS-LAADAKS"
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » R Juun 19, 2009 8:51 pm

LuMiNa kirjutas:mootori koodiga näiteks


Ja kuhu selle koodi lahterdaksid?
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » L Juun 20, 2009 10:30 am

selline asi ei toimiks kohe kindlasti. liiga palju kattuvaid asju oleks ja lõpuks oleks lihtsalt suur hunnik alafoorumeid kus igayhes aint paar teemat. meil nii väike foorum et saame ühise turuga hakkama küll
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » L Juun 20, 2009 10:49 am

pole praegu häda midad kes otsib see leiab mis vaja ja kui tõesti ei suuda otsida paned oma O kuulutuse ja siis ikka keegi pakub aga mudugi ennem kui oma kuulutuse keegi paneb siis ikka reeglid reeglid ja veelkord reeglid ja kui need selged siis korralik kuulutus ja inimesed teavad mida sa vajad :)
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Kasutaja avatar
Q123
Uus Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: E Juul 13, 2009 4:14 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Q123 » R Juul 24, 2009 8:21 pm

Moger kirjutas:Pean tunnistama, et viimastel nädalatel ei ole tõesti olnud aega foorumisse sisse logida, aga muidu tegelen pea iga foorumi külastuse korral ka selle korrastamisega (lollide, sisutühjade ja/või ebasobivate kommentaaride kustutamine, valesti postitatud teemade liigutamine, samuti spämmilinkide jms kustutamine).

Postituse alguses viidatud teema liigutasin kohe ära kui seda nägin (kusjuures ma polnud siis käesolevat teemat veel märganud :) )

Foorumi korra eest vastutavad kolm isikut. Mina (Moger), Vipp ja Morgan, kes kõik tegelevad asjaga jõudumööda ja täis töökohtade kõrvalt. Seega palun mõistvat suhtumist.

Kui leidub keegi, kes leiab endal aega ja huvi pisut rohkemaks kui kritiseerimiseks, siis anname hea meelega administraatori õigused.


Olen siin foorumis küll uus nägu veel,kuid julgen pakkuda ennast appi foorumis korda pidama(mõtetuid poste kustutama ja teemasi vajadusel õigesse kohta liigutama jne),kuna oman eelnevaid kogemusi sellel teemal nt omegaclubi super moderaatorina.
http://www.profirent.ee - Haagiste, kaubikute, puhastustehnika ja autode lisavarustuse rent
Aitan ebay´st tellimisega - lisainfo PS!

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » L Juul 25, 2009 11:20 am

see hr Moger-i postitus on väga vanast ajast praeguseks on ilusasti olemas ports modesid kes peavad pingsalt foorumi üle korda.
Hetkel modesi juurde ei vaja.
Tänan pakkumast sellegi poolest
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » P Nov 15, 2009 1:24 pm

teen ettepaneku vähendust teha meie liikmete seas mitte et mul oleks selle vastu midagi et meil palju liikmeid on aga paljud teevad omale kasutaja selle pärast et loodava saada skeemidele liga võis siis et midagi maha müüa ja kui vaadata liikmete nimekirja siis seal näha et ainult mõni post tehtud ja see ka mitu aastat tagasi ja siis võik need kasutajad ära delida aga see on minu arvamus :D

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Martinez » P Nov 15, 2009 1:26 pm

Aasta algusest tulevad naguinii ju uued reeglid ning uuesti liitumine. Ma arvan et see korrastab nii mõndagi.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist