järjekordne ettepanek seoses foorumiga

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » L Nov 21, 2009 4:40 pm

Bullet kirjutas:Pigem ei ole see eetiline nõuda, et kuule nüüd pead oma telefoni nri avalikuks profiilis tegema.... müügikuulutuses on asi juba natuke teine.


Pooldan sama arvamust, inimese mobiiltelefon on siiski inimese isiklik ja eraasi. Ise olen näiteks juba selle peale maruvihane, et jäi kunagi elisas linnuke lisamata, et number salastatud oleks. Igasugu kuradi poliitilist jama saadeti üksvahe jube tihti.

Mis puudutab muidugi müügikuulutisi, on teine asi, aga nagu siin ka juba mainitud, siis müügikuulutuste koostamisel on se juba niigi reeglitega ette nähtud. Seega probleeme ei tohiks sellest olla.

+ KUI kellelgi on otseselt põhjust oma andmeid varjata, siis ei ole ka välistatud, et sinna sunniviisilisse lahtrisse pannakse mingi suvaline telefoni number ja asukoht ... seega ... las jääda nii kui on.

Terv!
Sigma 3.0 V6 24V @ 151kw

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » L Nov 21, 2009 6:28 pm

pooldan et kõigil liikmetel oleks profiil korralikult täidetud.
tel.nr seal ei nõuta ja arvan et see ei peaks ka kohustuslik olema
küll aga asukoht peaks kindasti kirjas olema
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

PostitusPostitas jyrgen72 » T Dets 01, 2009 10:46 pm

no aga ongi et miks inimest sundida?
palun väga,näiteks liikmete arutelus on teema KES ON KES?,nõutud pole sel ju et pead kõik avalikustama,aga inimesed on nii laste arvu kui ka isegi perekonna seisu välja toond ja telefoninumbreid jookseb seal jadamisi lausa. ja olen ka täheldanud seda,et need liikmed kes on ennast seal tutvustanud, on ka aktiivsemad foorumi kasutajad ja kasutavad foorumit ikka suurema tõsidusega ja on huvitatud sellest.
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » T Dets 01, 2009 11:15 pm

edaspidiste uuenduste käigus oleks hea kui saaks foorumile sellise lisa nagu "otsi siit teemast".
Kes kasutab ntx hinnavaatluse foorumit siis teab täpselt mida ma mõtlen.
St kui ma loen mingit teemat siis teema juures on olemas pisike otsimisaken ilma ühegi valikuvõimaluseta ja see otsib siis ainult aktiivsest teemast mingit vajalikku asja.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

PostitusPostitas margusvk » K Dets 02, 2009 8:55 am

Ma seisukohal, et teatud isiklikud andmed ei ole kuidagi kohustuslikud avaldamiseks. Kui inimene ei taha oma telefoni numbrit näiteks avaldada, siis mina ei jonni selles suhtes. Ega ma ise ka näiteks oma telefoni numbrit ei jaga igale poole, ega ma prostituut ei ole!
Nii et... suhtume mõistlikult. Seni foorumis kehtiv kord klubiliste andmete suhtes on täiesti vastuvõetavad. Olemas on PS ju! Sellega saab ju kontakti küll. Mina vähemalt olen siiani saanud.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Dets 02, 2009 10:22 am

Zafari kirjutas:edaspidiste uuenduste käigus oleks hea kui saaks foorumile sellise lisa nagu "otsi siit teemast".
Kes kasutab ntx hinnavaatluse foorumit siis teab täpselt mida ma mõtlen.
St kui ma loen mingit teemat siis teema juures on olemas pisike otsimisaken ilma ühegi valikuvõimaluseta ja see otsib siis ainult aktiivsest teemast mingit vajalikku asja.

ootame ära foorumi update siis paistab mis uut juurde tuleb.
Tihtipeale liiga kriitiline !

klv
liige
Postitusi: 79
Liitunud: T Nov 06, 2007 7:21 pm
Asukoht: tartu

PostitusPostitas klv » N Dets 03, 2009 10:16 pm

Lugesin seda teemat ja...
Täitsa üllatav suhtumine-telefoni nr. kohustuslikuks... enne sisse ei saa... koodid nagu pangas... teed ennas kasutajaks ja kohe skeeme nägema jne... ?? Milleks teile mu telefoninumber? Kellel on miskit abi vaja-selleks ju PS ongi ja kui vaja saab ju siis ka numbri anda... Mõistlik on ju et valid ise kellele numbri annad mitte ei jaga suvaliselt-soovib keegi äkki mu krediitkaardi numbrit kah? Austatud klubilised-see ei ole maksuamet siin vaid on MTÜ!!! Ja veel mainitud skeemide ja jooniste teema-millele saab ligi ainult liikmeks tehes ja klubimaksu makstes. Toksige google otsingusse mitsubishi electrical ja saate üle kümne miljoni vastuse. Mõtetu koht ühe sellise teema jaoks äkki...? Paneks siis silla, mootori ja salongi teema ka sinna-las uued kasutajad maksaksid et neid ka näha... Sellise klubi, nagu meil, mõte oleks ju julgustada inimesi soetama endale mitsubishi`id mitte kehtestada aina rangeimaid piiranguid. Põhimõtteliselt on ju kõik skeemid ju netist ja teistest foorumitest siia lingitud-vabandan väga kui keegi tegi ennast kuskil inglise foorumis liikmeks ja maksis maksu et meile siia skeeme panna. Aga ei usu eriti...
Ühesõnaga: olge veidi sallivamad inimeste suhtes-see kui kaua keegi liige on olnud ei tohiks määrata tema "poliitilist" positsiooni siin... Kellel meelest ära läheb-vaadake mis teile lehekülje ülesse kirjutatud on-OLEME SIIA KOGUNENUD, ET ARUTLEDA MITSUBISHIDEST- mitte selleks, et raskendada huvilise teed hea jaapani autoni...
Selline siis minu arvamus eelnevast teemast, meeldib see teile või mette.
Edu.
galant 2,5 v6 :D

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » N Dets 03, 2009 10:38 pm

Sa pole vist siin teema sjutule pihta saand, see oli pakkumine kasutaja mitte juhtkonna poolt(nr). Rahune maha,öeldi et nr vabatahtlik, smaas kui mudagi ärinud oled siis nr enivei juba avalik :wink: Ja midagi võib ju olla ka klubi liikmetele , privileeg, et mix ola liige. pole ju suur summa maxta , kui asju vähe lihtsamax teed. Ja kui oskad googeldada neid siis väga hea, sul yx probleem jälle vähem. Mine kola mujal foorumites ja vaata , mis neis on eriõigusega kasutajatel näha mis tava kasutajatel.
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » R Dets 04, 2009 12:59 am

klv kirjutas:Lugesin seda teemat ja...
Täitsa üllatav suhtumine-telefoni nr. kohustuslikuks... enne sisse ei saa... koodid nagu pangas... teed ennas kasutajaks ja kohe skeeme nägema jne... ?? Milleks teile mu telefoninumber? Kellel on miskit abi vaja-selleks ju PS ongi ja kui vaja saab ju siis ka numbri anda... Mõistlik on ju et valid ise kellele numbri annad mitte ei jaga suvaliselt-soovib keegi äkki mu krediitkaardi numbrit kah? Austatud klubilised-see ei ole maksuamet siin vaid on MTÜ!!! Ja veel mainitud skeemide ja jooniste teema-millele saab ligi ainult liikmeks tehes ja klubimaksu makstes. Toksige google otsingusse mitsubishi electrical ja saate üle kümne miljoni vastuse. Mõtetu koht ühe sellise teema jaoks äkki...? Paneks siis silla, mootori ja salongi teema ka sinna-las uued kasutajad maksaksid et neid ka näha... Sellise klubi, nagu meil, mõte oleks ju julgustada inimesi soetama endale mitsubishi`id mitte kehtestada aina rangeimaid piiranguid. Põhimõtteliselt on ju kõik skeemid ju netist ja teistest foorumitest siia lingitud-vabandan väga kui keegi tegi ennast kuskil inglise foorumis liikmeks ja maksis maksu et meile siia skeeme panna. Aga ei usu eriti...
Ühesõnaga: olge veidi sallivamad inimeste suhtes-see kui kaua keegi liige on olnud ei tohiks määrata tema "poliitilist" positsiooni siin... Kellel meelest ära läheb-vaadake mis teile lehekülje ülesse kirjutatud on-OLEME SIIA KOGUNENUD, ET ARUTLEDA MITSUBISHIDEST- mitte selleks, et raskendada huvilise teed hea jaapani autoni...
Selline siis minu arvamus eelnevast teemast, meeldib see teile või mette.
Edu.


Ei saa sinu pahameelest aru
oled kuri selle tel. numbri ja 50 krooni pärast
mida nõutakse teemadele juurdepääsuks
see number jääb ainult administraatorile
raha on vajalik foorumi serveri rendiks
Tihtipeale liiga kriitiline !

klv
liige
Postitusi: 79
Liitunud: T Nov 06, 2007 7:21 pm
Asukoht: tartu

PostitusPostitas klv » R Dets 04, 2009 9:34 pm

Mul ei ole mitte midagi klubimaksu vastu-see on kõiki kulutusi arvestades väga mõistlik-enamustel klubidel on see veel rohkem hetkel. Ja asi polnud ka selles... Ma lihtsalt ei leia, et mitsu elektriskeemide nägemine kellestki eriprivileegidega liikme teeks. Ja mis nendes skeemides siis nii müstilist on, et teised mitsuhuvilised seda näha ei tohi... Tegemist ju ka auto tehnilise poolega mis võiks ju koos ülejäänutega samas kohas asuda. hoopis see teeks ju asja LIHTSAMAX. Kui mina ennast liikmeks tegin oli mul privileegiks pigem see, et saan ehk mõne oma oskuse või teadmisega kuidagi toeks olla.. Mis minuteada ongi ühe klubi mõte... Mis googeldamisse puutub, siis seda oskan ma ka tõesti ja kuna ma oskan veel hulgaliselt erinevaid asju siis on mul palju probleeme vähem :wink: Ja kui jänni jään siis saan ju siin küsimuse üles panna-ja lahked klubilised aitavad ju.
Numbiteema oli oma ARVAMUS ja jään selle juurde..
Edu.
galant 2,5 v6 :D

Kasutaja avatar
Nusta
Vana olija
Postitusi: 250
Liitunud: E Veebr 25, 2008 7:09 pm

PostitusPostitas Nusta » L Dets 05, 2009 5:29 pm

klv kirjutas: Ja asi polnud ka selles... Ma lihtsalt ei leia, et mitsu elektriskeemide nägemine kellestki eriprivileegidega liikme teeks. Ja mis nendes skeemides siis nii müstilist on, et teised mitsuhuvilised seda näha ei tohi... Tegemist ju ka auto tehnilise poolega mis võiks ju koos ülejäänutega samas kohas asuda. hoopis see teeks ju asja LIHTSAMAX.


Mina kunagi sellepärast just liikmeks ennast tegingi et näha skeeme!

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » L Dets 05, 2009 8:50 pm

nuu aga kui me kõik avalikuks teeme. siis tuleb nn tilganäppijaid järjest juurde.saavad oma diagrammi kerge käeliselt kätte.ja siis kaovad teadmatusse.

minu meelest see just õige ongi,et kui tahad teada oma mitsu kohta,siis tea juba sügavamat tausta ka.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zerowatt » L Dets 05, 2009 11:30 pm

Noh-Ma ei saa aru mis kuradi skeemide jne. mure teil on? Tundub,et lollid ootavad klubilt mingeid täpselt vastust.
Kui tähelepanelikult vaadata siis on nn skeemid just netist tõmmatud ja millest pooled ei toimi enam ju?
Palun mulle ehtne näide mis oleks tasuline???
Ärge uimerdage teel ees...

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Dets 07, 2009 4:14 pm

Vaata KLV ma soovitan sul klaas vett juua ja maha rahuneda ... Juhatuse ei käinud välja seda klauslit, et tel.nr. kohustuslikuks teha vaid mina isiklikult kirjutasin, et see on ebaeetiline sellist asja nõuda.
Seega ma soovian sulle, et vii ennast kõigepealt kurssi, kes on juhatuses ja kes mitte.
Mis puudutab jooniseid, siis kui jälle väheke süveneksid ja viitsiksid ennast foorumis toimuvaga kurssi viia, siis näeksid, et selline alateema nagu "skeemid" läheb järgmisest aastast avalikuks.

Seega kus on probleem??
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

ranel

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas ranel » L Jaan 02, 2010 6:09 pm

Tere, kas seda nõmedat Pilt logo ei viitsiks näiteks mitsubishi logoga ära asendada ntPilt
vajadusel kui know-how puudub, võiks aidata selle logo äravahetamist.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas taavik » L Jaan 02, 2010 6:54 pm

Logo vahetamisega ei ole probleeme. Hetkel on see lihtsalt teisejärguline. Kuna uus foorum on üleval alles eilsest, siis ei ole lihtsalt kõiki asju valmis saanud. Kannatust natuke.

Kasutaja avatar
Nusta
Vana olija
Postitusi: 250
Liitunud: E Veebr 25, 2008 7:09 pm

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Nusta » K Jaan 06, 2010 7:04 pm

Avastasin et nüüd uue foorumiga ei kustu enam uue teate märgid ära pärast järgnevat sisselogimist. Ehk siis on teemasid mida ma ei tarvitse mõnikord lugeda ja kui ma järgmine kord sisse login ei olnud nad enam uue postituse nimel. Ei tea kas on minu profiili seadistuses midagi(ei oskanud otsida) või on see liiga mõttetu seadistus aga sooviks lihtsalt natuke infot selle kohta?

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas morgan » K Jaan 06, 2010 7:57 pm

Nusta kirjutas:Avastasin et nüüd uue foorumiga ei kustu enam uue teate märgid ära pärast järgnevat sisselogimist. Ehk siis on teemasid mida ma ei tarvitse mõnikord lugeda ja kui ma järgmine kord sisse login ei olnud nad enam uue postituse nimel. Ei tea kas on minu profiili seadistuses midagi(ei oskanud otsida) või on see liiga mõttetu seadistus aga sooviks lihtsalt natuke infot selle kohta?

Minul toimib, vaata on "uued postitused" ja "lugemata postitused" kui olen ikka postituse avanud siis selle ees enam punast rubiini ei tiirle. Nad on niikaua uued kuni sa pole neid lugenud või tulevad uuemad peale
Tihtipeale liiga kriitiline !

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Sander147 » K Jaan 06, 2010 8:25 pm

noo aga äkki ma ei viitsigi kõiki lahti võtta ja läbi lugeda? eriti ku iteema keerleb ümber parktule pirni vahetuse.

enne oli parem ;)
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
Tõru
liige
Postitusi: 132
Liitunud: N Dets 27, 2007 11:23 pm
Asukoht: Tartu

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Tõru » K Jaan 06, 2010 8:28 pm

eelneva arvamusega ühel nõul


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist