järjekordne ettepanek seoses foorumiga

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas morgan » T Apr 26, 2011 12:25 pm

see on puhtalt minu tegemata töö, varem kärpisin turu alt kõik teemad kuhu pole viimase aasta jooksul postitatud.
oma mäletamist mööda sai ka selline nupuke sisse lülitatud et see automaatselt toimiks.
Uurin kas äkitsi seoses foorumi moto uuendamisega on see nupuke kaotsi läinud.
Aga selle üle võiks küll arutada et kui pikk see aeg peaks olema ? millal kuulutus automaatse kustutamise alla läheb
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Sigma » R Apr 29, 2011 9:53 pm

mul on ka müügiteema ja on olnud küll rohkem kui 2 kuud enne up -imist

et ma aegajalt ikka lükkan ettepoole , kui on midagi tarka öelda või niisama ja kui nüüd teema lukku läheb siis ma pean hakkama modesid tüütama või uue teema tegema
ja kui tehakse uus teema siis läbu tuleb juurde kui samasid teemasid on mitu tk, kus müüakse samu osi...

et minupoolt : olen täielikult vastu sellele

et las nad olla lahti, kedagi nad ei häiri






MeelisV kirjutas:teemaks oleks aegunud ostu/müügi kuulutused

vahest leidub jälle keegi kes kaevab ülesse juba aasta aega vait olnud kuulutuse ja kukub sinna midagi pakkuma (praegu on sellisesid 2 kuulutust autode ostu all - kuhu isegi 2 inimest korraga pakuvad)
teeks ettepaneku, et ost/müük teemad sulguvad automaatselt peale näiteks 2-te kuud viimasest postitusest ?
või mingid muud ettepanekud ?

miks? - asi tekitab segadust, mõnikord on seal ostu/müügi kuulutuses mingit lisajuttu ja siis tekib uus arutelu juba väga aegunud teemas, keegi küsib hoopis kust said selle stange jne. ja siis keegi pakub oma autot ostjale kes tegi teema 1...2 aastat tagasi. selleks ajaks aeguvad pahatihti ka pildilingid või kuulutused auto24, börs, soov jne.

eks see kõik ole inimeste pisike hoolimatus - teen teema, leian lahenduse aga sellest foorumisse ei teata - selle vastu aga ei saa. vahest juhtub kõigil, unustad normaalne aga nüüd oleks nn. automaatne mälu - unustatud teema lukustub ise.
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas morgan » L Apr 30, 2011 5:35 am

Sigma kirjutas:mul on ka müügiteema ja on olnud küll rohkem kui 2 kuud enne up -imist

et ma aegajalt ikka lükkan ettepoole , kui on midagi tarka öelda või niisama ja kui nüüd teema lukku läheb siis ma pean hakkama modesid tüütama või uue teema tegema
ja kui tehakse uus teema siis läbu tuleb juurde kui samasid teemasid on mitu tk, kus müüakse samu osi...

et minupoolt : olen täielikult vastu sellele

et las nad olla lahti, kedagi nad ei häiri



Hetkel toimub vanade müügiteemade kustutamine kuhu pole tehtud postitusi viimase aasta jooksul
sinu 2 kuud on ju vähem kui aasta ja sina ei pea muretsema
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas MeelisV » L Apr 30, 2011 8:54 am

Sigma kirjutas:mul on ka müügiteema ja on olnud küll rohkem kui 2 kuud enne up -imist

et ma aegajalt ikka lükkan ettepoole , kui on midagi tarka öelda või niisama ja kui nüüd teema lukku läheb siis ma pean hakkama modesid tüütama või uue teema tegema
ja kui tehakse uus teema siis läbu tuleb juurde kui samasid teemasid on mitu tk, kus müüakse samu osi...

et minupoolt : olen täielikult vastu sellele

et las nad olla lahti, kedagi nad ei häiri





MeelisV kirjutas:teemaks oleks aegunud ostu/müügi kuulutused

vahest leidub jälle keegi kes kaevab ülesse juba aasta aega vait olnud kuulutuse ja kukub sinna midagi pakkuma (praegu on sellisesid 2 kuulutust autode ostu all - kuhu isegi 2 inimest korraga pakuvad)
teeks ettepaneku, et ost/müük teemad sulguvad automaatselt peale näiteks 2-te kuud viimasest postitusest ?
või mingid muud ettepanekud ?

miks? - asi tekitab segadust, mõnikord on seal ostu/müügi kuulutuses mingit lisajuttu ja siis tekib uus arutelu juba väga aegunud teemas, keegi küsib hoopis kust said selle stange jne. ja siis keegi pakub oma autot ostjale kes tegi teema 1...2 aastat tagasi. selleks ajaks aeguvad pahatihti ka pildilingid või kuulutused auto24, börs, soov jne.

eks see kõik ole inimeste pisike hoolimatus - teen teema, leian lahenduse aga sellest foorumisse ei teata - selle vastu aga ei saa. vahest juhtub kõigil, unustad normaalne aga nüüd oleks nn. automaatne mälu - unustatud teema lukustub ise.


tänan arvamuse avaldamise eest
minu pooltpakutud 2 kuud olid eelsõnaga NÄITEKS ja sellele järgnes lause
"või mingid muud ettepanekud ?"

saime tagasisisdet, et 2 kuud on vähe, tänan.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Henry
Tösine huviline
Postitusi: 212
Liitunud: N Mai 05, 2005 10:36 am
Asukoht: Välismaa

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Henry » T Mai 03, 2011 9:02 pm

Jõudu!

Kustutamist võiksite rakendada pigem neile, kel on ainult üks-kaks postitust ja needki müügiteemas. Selge on see, et eduka müügi korral sealt teemasse vastust ei tule, kui siis ostjalt.

Võiksite hakata ka sellele rõhuma, et müügikuulutuste "up"-ijad oma eelmise postituse ära kustutaks. Sama ka siis, kui lisandub "uut ja üliolulist" informatsiooni, enda eelmist posti saab ju muuta, selle jaoks ei pea uut postitust tegema.

Jube tüütu on müügiteemadest kasulikku infot otsida, kui enamus postitusi sama mõttetu sisuga.


Aitäh
Henry
3000GT VR4, Honda, Mersu

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas cartman » R Sept 23, 2011 7:49 pm

Ettepanek: Teha kuskile foorumisse nurk kus oleks Soomes asuvate kasutajate andmed(asukohad, numbrid ja muu selline). Kuna minu auto jamade tagajärjel selgus, et foorumi kaudu oleks abi olnud väga lähedal. See võiks olla abiks ka neile, kes eestist -soome reisivad, öömaja ja muu selline
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas taavik » L Sept 24, 2011 7:00 am

Aga tee vaba teema alla uus teema ja pane sinna asjad kirja.

Kasutaja avatar
SvenR
Tösine huviline
Postitusi: 114
Liitunud: T Okt 25, 2011 6:13 am
Asukoht: Saku vald, Juuliku
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas SvenR » E Nov 14, 2011 8:20 pm

Olen selle foorumi nn. menüüga nüüd siis pisut tutvunud ja leidsin ka siin teemas idee erinevate mudelite jagamise kohta.

On mõningad ettepanekud ja küsimused.

Küsimused:

1. Palju on üldse siin foorumis erinevaid mudeleid esindatud?

2. Palju on foorumis autode ümberehitajaid?

Ettepanekud:

1. Tegelikult see erinevatele mudelitele oma alafoorumi tegemine on tegelikult üsna korrastav, aitab leida kiiremini konkreetse automudeli probleemi lahenduse ning ka osadel mudelitel on erineva probleemi puhul erinevad põhjused.

2. Foorumi ülesehitus pisut selgepiirilisemaks liigitada:
et näiteks ei avastaks teemat "Lugejate autod" sealt kus ta hetkel on ehk alafoorumist "Mitsubishidest". Lisaks on seal all ikka asju otsast otsa nagu kasvõi elektroonika ja erinevad mudelid ning mootorid ja uudised! Foorum peaks olema selgepiiriline ning kõik mis puudutam veermikku, mootorit, käigukasti, salong, välimus peaksid olema tehnilise all. Iga mudeli jaoks võiks olla eraldi osa mootorite/ülekannete, veermiku ja elektroonika osa(kui on mingeid masinaid vähe liikvel siis võib mõningad mudelid koondada ka 1 alafoorumi alla. Mudelipõhist pole mõtet teha välimuse, sisemuse ja audio kohta ning ka isetehtud osa.

Uudised peaksid käima ka koos, nii foorumi, klubi kui ka Mitsubishi omad. Samas osas võiksid olla ka teated ning reeglid.

Lisaks igasugused jututeemad jne. jaoks võiks olla nn. vaba teema.

3. Firmade teema on igati asjalik ettepanek(kogemused muudest foorumitest), selle võib teha kasvõi nii et saata teema algatamise soov modele ning tema on see kes saab teema algataja(kui keegi kardab läbu). Selline alafoorum on vajalik ning kindlasti eraldiseisvana, seal saab jagada nii häid kui ka halbu kogemusi firmade kohta millega kokku puututud. Sellised teemad on väga kasulikud kõigile foorumi kasutajatele et vähendada halva teenuse otsa komistamise ohtu ning leida soodsaid kohti kus osatakse Mitsubishidele korralikku teenust osutada.


Hetkel ei suuda lihtsalt silma jäänud asjadele korralikku analooglahendust välja pakkuda ning seega väldin põhjendamatut kritiseerimist.
Hobiautodeks on Mazdad aga pereautoks sobib meile enim Sigma.
http://www.db-hp.ee car sound and tuning
Autodele LED lahendused ja xenon kittide paigaldamine, custom klaasplast detailid sisse ja välja ning plastiku rem.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Zafari » E Nov 14, 2011 8:58 pm

no vaba teema jaoks on ainult üks topic tegelikult. Nimeks "jutuajamine" seal siis suvaline jutt mille kohta ei ole mingit teemat mõtet teha. Juhuslike mõtete avaldamise nurgake :)

Kuna meil siin tuuningut praktiliselt ei ole siis pole seda eraldi teemasse lahterdama mõtet hakata.

Mudelitega on üsna kesine lugu. Galant, Lancer, Carisma põhilised. Colti, Space seeriat, maastureid ja spordikaid üsna vähe. Kuna aga tehnika suht sarnane siis mina ei ole siiani näinud mõtet tehnilisi teemaseid margipõhiseks muuta. Tean, et paljud foorumid seda kasutavad kuid endale ei tundu see väga mugavana.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas morgan » E Nov 14, 2011 10:52 pm

Vastuseks
mis foorumi ülesehitusse puutub siis nii on see praktiliselt sünnist saadik olnud ja pole kedagi häirinud.
mis puutub teemasse igale margile oma foorum siis seda oleme ka kunagi varem arutanud ja pole leidnud mõjuvat põhjust neid marke lammutama hakata.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Martinez » N Aug 30, 2012 5:41 pm

Kuna just on kogemus käes ühe interneti petturiga, tegelasega kes tuli tegi mügi teema , kirjutas 3 postitust ja tõmbas koos rahaga uttu, siis ettepanek on järgmine. Pange mingi postituste arv mille peab ületama , enne kui saab siin kauplema hakata, näiteks 50 või 100 postitust ? Vähemalt varuosade /helitehnika ja autodega seonduva ala teema peale.

Närvi ajab mustaks küll !

Henry
Tösine huviline
Postitusi: 212
Liitunud: N Mai 05, 2005 10:36 am
Asukoht: Välismaa

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Henry » L Dets 15, 2012 12:31 am

Hei!

Teeks ka ühe ettepaneku - Võiks olla reegel, et oma müügiteema uppimisel tuleks enne uut upitavat postitust vana post ära kustutada.

Kui vaadata mõnda suvalist müügiteemat, kus näiteks on auto varuosadeks, siis tihti on mitu lehekülge UP-e ja kuskil vahepeal ka mõni postitus. Väga aeganõudev on nii leida nende UPide vahelt asjalikke postitusi.

Ise olen ilma käskimata niimoodi juba aastaid teinud, ei ole üldse raske, paar klikki hiirega.


Seda ka infoks müüjatele, et iga paari päeva tagant uppimine ei aita paremini müüa. Kel tõsiselt asja vaja, vaatab nagunii läbi mitu lk teemasid.
Kui on sinu arust väga minev kraam ja millegipärast ära ei osteta, siis mõtle selle peale, et äkki on asi milleski muus, mitte uppimises. Äkki hinnas!?
Mul on müügis Galandi käigukast. Ei osteta. Tõenäoliselt pole põhjus mitte väheses uppimises, vaid selles, et lihtsalt nii haruharva juhtub, et kellelgi oleks sellist kasti vaja :wink:
3000GT VR4, Honda, Mersu

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas jyrgen72 » L Dets 15, 2012 6:03 am

viewtopic.php?f=23&t=15470&start=15

Üks esimesi teemasi mis kohe meelde tuli seda posti lugedes :D
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas morgan » P Dets 16, 2012 8:20 pm

eks tasakesi jõudumööda püüame ikka võidelda nende foorumi rikkumistega, alati olen avatud selleteemalistele teadetele PS igasugustest rikkumistes mis foorumis aset leiavad.
Tihtipeale liiga kriitiline !

MikkM
huviline
Postitusi: 88
Liitunud: T Nov 06, 2012 5:58 pm

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas MikkM » N Jaan 24, 2013 5:54 pm

Pooldaks ka erinevatele mudelitele alafoorumite tegemist, oluliselt lihtsam oleks konkreetset infot leida ja navigeerida inimest huvitava mudeli teemades, praegu suhteliselt pudru ja kapsad need välimus/sisuveermik jne. alafoorumid.

Konkreetsete mudelite alafoorumisse saaks panna konkreetsed manuaalid, DIY ja muud teemad, kõigile oleks lihtsam ja foorum oleks palju kasutajasõbralikum.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Zafari » N Jaan 24, 2013 6:49 pm

Liiga paljutopelt informatsiooni tekiks.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

MikkM
huviline
Postitusi: 88
Liitunud: T Nov 06, 2012 5:58 pm

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas MikkM » N Jaan 24, 2013 7:55 pm

Zafari kirjutas:Liiga paljutopelt informatsiooni tekiks.

Ma ei mõelnud et midagi topelt jääks, kõik teemad organiseeriks vastavalt ümber ,saab mingisuguse korra vähemalt loodud.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Zafari » N Jaan 24, 2013 8:12 pm

Mitsudel on tehnilise poole peal väga palju erinevusi. Samad mootorid erinevatel mudelitel jne. Seepärast on siiani ka see lahterdamine pigem ära jäetud. Foorum pole väga suur ja otsingut kasutades saab enamasti vastuse ka.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Aap » E Nov 09, 2015 6:33 pm

Hei!

Vaadates järjest alafoorumit "TURG" tekib tihti tahtmine kedagi lüüa.... Nimelt suurelt on üleval küll alafoorumi REEGLID, aga näib, et kedagi eriti need ei koti :x Käin välja idee koostada lihtne test uutele foorumlastele, mis tuleb sooritada edukalt (eeldab reeglite läbi lugemist). Ehk kaovad ära lihtsalt lingid müügikuulutustest ja kuulutused stiilis: "Müüa käigukast, rohkem infot PSis".
LIhtsalt idee, ärge näkku lööge.... ega kuhugi mujale ka :D

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: järjekordne ettepanek seoses foorumiga

PostitusPostitas Zafari » E Nov 09, 2015 8:19 pm

Eks siin jõudumööda saab neid lingikuulutusi kustutatud ka. Autode all on jah lihtne nõuda, varuosade rubriigis aga mingit nõutavat blanketti tekitada veidi keerulisem. Õnneks ei ole meil seda tekkivat prügi siin väga palju.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist