järjekordne ettepanek seoses foorumiga

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
jkpoig
Uus Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: N Veebr 12, 2009 11:09 am
Asukoht: Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas jkpoig » R Mär 20, 2009 10:39 am

See oli rohkem ettepanek kui küsimus, sellest sain juba aru, et seoses igasuguste suurte muudatustega on asi ajutiselt seisma pandud.
rõõm kuulda, et kõigele juba mõeldud

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas intu » P Mär 22, 2009 8:05 pm

Lugesin siin kuskilt teemast et rajapäevadel on vähe rahvast.Teeks kaks ettepanekut äkki on neist veidi kasu et saada paar korraliku üritust( kui neid on võimalik ültse teostada).

Millised on meie klubi suhted Silberautoga?Kui on mingisugune koostöö siis võiks nelt uurida kas naada saavad meie korraldatud üritusele tuua oma uusi mudeleid näitamiseks ja proovimiseks.Kuna kõigil pole äkki aega käia salongis erinevaod autosid näppimas küsimas ja proovimas.

Teine idee.Luua kontakt mõne ralli tiimiga kes sõidavad mitsudega (näiteks Murakad).Kutsuda nemad meile rajapäevale tegema demosõitu.Võimalusel ka näiteks kaardilugejana kaasa teha paar ringi mingi summa eest.Mina oleks nõus maksma et teha mõned ringid kaasa.

Ärge näkku lööge lihtsalt ideed sellised ja ei tea kas on võimalik asju teostada.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » P Mär 22, 2009 9:14 pm

intu kirjutas:Lugesin siin kuskilt teemast et rajapäevadel on vähe rahvast.Teeks kaks ettepanekut äkki on neist veidi kasu et saada paar korraliku üritust( kui neid on võimalik ültse teostada).

Millised on meie klubi suhted Silberautoga?Kui on mingisugune koostöö siis võiks nelt uurida kas naada saavad meie korraldatud üritusele tuua oma uusi mudeleid näitamiseks ja proovimiseks.Kuna kõigil pole äkki aega käia salongis erinevaod autosid näppimas küsimas ja proovimas.

Teine idee.Luua kontakt mõne ralli tiimiga kes sõidavad mitsudega (näiteks Murakad).Kutsuda nemad meile rajapäevale tegema demosõitu.Võimalusel ka näiteks kaardilugejana kaasa teha paar ringi mingi summa eest.Mina oleks nõus maksma et teha mõned ringid kaasa.

Ärge näkku lööge lihtsalt ideed sellised ja ei tea kas on võimalik asju teostada.


k6iki neid asju on juba räägitud/aetud väga kaua aega tagasi ... siiani ongi probleem see, et ei ole lihtsalt asjal otstarbekust tänu liialt tagasihoidlikule osav6tule.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Mär 23, 2009 8:41 am

selleks me üritamegi siin ka teiste üritustega luua sellist klubilist/sõpruskonda. nt. bowling vms.
kuid kahjuks peame tõdema, et ka seal käib üks ja sama seltskond mõne üksiku erandiga olenevalt ürituse asukohast.
proovime veel teha midagi erinevat ja vaatame kuidas läheb.

nt. ei ole Silberauto huvi kindlasti sõita kohale mingi 3....10 autoga või suure treileriga kui kohal on vaid 10....15 inimest.
aga jah seda on juba mitu üritust tagasi meil arutatud - kõik on jäänud siiski vähese osavõtu taha.

selle nn. demosõiduga jälle samuti: tasuta ei tule keegi aga kui kohale tuleb 10...15 inimest ei ole sealt mingit tasu selleks loota.
kuigi on ka seda tehtud nt. Raplas käis Helmet Palm oma EVO´ga sõitu näitamas. ja noh riisikate rajapäeval oli päris mitu EVO kohal.

selle jutu lõpetuseks siis ootaks edaspidi ürituste osavõtu suurenemist - mitte ainult rajapäevad vaid ka muud sõbralikud ettevõtmised.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Mär 23, 2009 8:54 am

... :wink:
Viimati muutis blue deamon, E Mär 23, 2009 8:46 pm, muudetud 1 kord kokku.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » E Mär 23, 2009 5:03 pm

blue deamon kirjutas:Viimased üritused mis toimund paneb paika ürituse hind .
Praegusel ajal on üldiselt raske midagi teha ja korraldada selleks tuleb midagi kavalat ja tõmbavat tuua näidata anda proovida :wink:

Niäde:

Olen korraldand juba mingi 5 üritust ise kui teed 25.- nägu ei ole sull kunagim probleemi et sõitjatest puudu ei jää aga vaat et oma eelarvega välja tuled :roll:

Teed 150.-.- ürituse on autosi poole vähem ja tuled otsotsaga kokku.

Kus juures mõlemas varjandis kasutan ka ajavõttu vilesi tulesi :wink:


Need lihtsad näited mis mina olen kogend raja päevadest.
Seega teen ka nüüd koostõõd huvitavade klubidega, et oleks rahval mida vaadta ja kogeda ning ka proovida :wink:


Ja asja point oli nüüd siis mis???
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
blue deamon
liige
Postitusi: 1015
Liitunud: N Aug 10, 2006 10:28 pm
Asukoht: RAPLA
Kontakt:

PostitusPostitas blue deamon » E Mär 23, 2009 5:29 pm

vabandan et sõna võttsin :wink:
mis mina tean ....

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » T Mär 24, 2009 6:07 am

ju mees tahtis õelda - osavõtutasu üritustel on liiga suur.
Väites et saab ka 25 krooniga ürituse tehtud.
Lihtne mate näitab, et 25 krooni puhul vajame 60 osavõtjat kogumaks eelarveks 1500 krooni. Millise ürituse saaks korraldada kui eelarve on 1500 ? Spekuleeriks siin palju tuleks üldse üritusele osalejaid, võtame näiteks rajapäeva, kui see oleks päris tasuta.
Kas asi seisab ikka ainult osalustasu taga, see oleks minu küsimus.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas intu » T Mär 24, 2009 3:30 pm

Mina oleks kohal kui hind ei ületaks 150 eeki. 8)

Lisaks eelnevale juttule siin oleks mina nõus maksma suht korraliku summa selleks et istuda kaardilugeja kohal korralikus ralliautos :twisted:

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » K Mär 25, 2009 11:37 am

intu kirjutas:Mina oleks kohal kui hind ei ületaks 150 eeki. 8)

Lisaks eelnevale juttule siin oleks mina nõus maksma suht korraliku summa selleks et istuda kaardilugeja kohal korralikus ralliautos :twisted:


ka mina oleksin väha õnnelik kui see hind sinna kanti jäeks, aga kahjuks selle summa eest ei tule kuidagi välja ja peale maksmine on garanteeritud.
Ma tuletan meede, et me oleme siiski MTÜ (Mitte Tulundus Ühing) ehk siis meie üritused ei tooda meie klubile kasumit rajapäevadel küsitud summa on täpselt see, mis katab meie kulud.

Mis puudutab nüüd rall värki, siis meil on enamus üritustel alati kohal olnud Hr. Helmet Palm, kes on ka päris kiire käega härra ja Rapla kardiraja rekordi omanik (ei ole seda isegi Murakas üle löönud). Ja Helmet on alati väääga hea meelega juhendanud inimesi kõrval istudes ja ise roolis olles ... seega alternatiiv on ju meil olemas olnud.

Ma mõistan teid kõiki ja jagan ka teiega arvamust ... kui siin on võlusõna siiski osavõtt ... kui tuleb kohale tõesti palju sõitjaid ja inimesi, siis saab ka asju natuke julgemalt aetud.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » K Mär 25, 2009 11:50 am

klubi vaim peab olema :) mina olen reeglina kohal nii või naa. rajapäevadel püüan raja ääres ikka olla (hetkel autoga rajale tula ei riski) ja muudel üritustel ka kampa lüüa.

selleks, et inimsed kokku tuleks ei pea olema mitte ainult kõiki huvitav üritus vaid ka tahe seda klubilist tegevust arendada. kui seda ei ole, siis ei ole midagi teha ja ei aita ka null kroonised osalustasud. Valdav enamus inimesi siin lööb käega kui mingi klubi üritus kodust kaugemal kui 30km toimub ju. Seda suhtumist aga parandada on raskem juba
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

PostitusPostitas taavik » K Mär 25, 2009 12:15 pm

Rapla rajast ja rallisõitjast rääkides. Sõitsin ja sõitsin seal, kuid iga rajapäevaga paranes aeg sekund või kaks, siiski ringi aega alla 1 minuti ei saanud. Kurtsin oma muret herr Palmile ning ta ronis kohe kõrvalistmele. Areng oli päris suur. Pärast seda polnu alla minuti ringi sõitmine enam probleem. Kuid oli ka üks teine muutus tänu sellele - Rapla rada jäi kuidagi nõrgaks - tahaks suuremat ja kiiremat.

Loo moraal on selles, et kolmest rajapäevast kahel on olnud võimalus rallisõitja kõrval sõita, või siis rallisõitja enda kõrvale juhendama saada. Mingit raha keegi selle eest küsinud ei ole - ise pead oskama küsida lihtsalt. Kuna viimasel rajapäeval mökutasin liiga kaua, muidu oleks saanud ka EVO X reisijana mõne tiiru rajal teha.

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas intu » K Mär 25, 2009 4:04 pm

bullet kirjutas:
intu kirjutas:Mina oleks kohal kui hind ei ületaks 150 eeki. 8)

Lisaks eelnevale juttule siin oleks mina nõus maksma suht korraliku summa selleks et istuda kaardilugeja kohal korralikus ralliautos :twisted:


ka mina oleksin väha õnnelik kui see hind sinna kanti jäeks, aga kahjuks selle summa eest ei tule kuidagi välja ja peale maksmine on garanteeritud.
Ma tuletan meede, et me oleme siiski MTÜ (Mitte Tulundus Ühing) ehk siis meie üritused ei tooda meie klubile kasumit rajapäevadel küsitud summa on täpselt see, mis katab meie kulud.

Mis puudutab nüüd rall värki, siis meil on enamus üritustel alati kohal olnud Hr. Helmet Palm, kes on ka päris kiire käega härra ja Rapla kardiraja rekordi omanik (ei ole seda isegi Murakas üle löönud). Ja Helmet on alati väääga hea meelega juhendanud inimesi kõrval istudes ja ise roolis olles ... seega alternatiiv on ju meil olemas olnud.

Ma mõistan teid kõiki ja jagan ka teiega arvamust ... kui siin on võlusõna siiski osavõtt ... kui tuleb kohale tõesti palju sõitjaid ja inimesi, siis saab ka asju natuke julgemalt aetud.


avaldasin lihtsalt oma mõtteid kui mingeid mõtteid tuleb siis panen aga siia kirja et kuidas ja mis mood rahvast juurde saaks üritusele.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » L Nov 21, 2009 12:45 am

tuli selline mõte tingituna mõndadest probleemidest kasutajatega.

kindlasti on paljudel tulnud ette,et ostu või müügi kuulutuses ei ole autori kontakt andmeid.eelkõige telefoni numbrit. selle pärast jäävad nii mõnedki tehingud katki. mis sest, et ost või müük on mõlemal osapoolel kindel tahtmine.

teeks ettepaneku. kõik, kes soovivad registreeruda,peavad lisama oma kontakt numbri juba profiili lehele. enne ei saa edasisi toiminguid teha. ning need kellel profiilis pole numbrit. neile läheb teade postkasti. ning tekib mingine postitamise nn tõrge. enne ei saa jätkata kui on olemas kontakt number. nagu pankade kodulehtedel püsiparooli vahetus.

loodan et see idee ja selle imevidina paigaldamine ei ole suur palve.

tänan.

Sander
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
-TaRtS-
Uus Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: L Juul 14, 2007 7:21 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas -TaRtS- » L Nov 21, 2009 12:53 am

Olen kah selle poolt,100% Kontakt nr peaks kõigil olema,,et vajadusel inimene kätte saada....ja asukoht võiks kah märgitud olla muidugi veel....! muidu ei tea mis kandi mehega tegugi on..... :roll:

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » L Nov 21, 2009 1:22 am

jh olen täiseti päri et kes tahab saada liikmeks tuleb panna tugevamad normid ja teine tuleb kirjutada et KAUTAJA EI NÄE SKEEME suurelt ülesse et sellest ei piisa et kui teed ennast kasutajaks ja kohe privaatseid asju nägema

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » L Nov 21, 2009 12:22 pm

mis müügi teemasid puudutab, siis ega reeglites ongi ju kirjas, et kontakt andmete kirjutamine on kohustuslik. ise asi on see, et kui karmi poliitikat me selle jaoks rakendanud oleme. Eks iga päevaga me oleme samm - sammult karmistanud neid kuulutuse kustutamisi.
Aga päris profiili telefoni lisamine on siiski vabatahtlik.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » L Nov 21, 2009 2:44 pm

Teex, et asukoht olex kohustuslik
Päris palju asi olex lihtsam
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Martinez » L Nov 21, 2009 2:54 pm

Kuna ma hostin ise ka paari foorumit siis ma tean et neid asju ei saa panna kohustuslikuks. Neid saab ainult öelda et peab panema. Aga programmis ise nii teha ei saa.

Bullet
Tegija
Postitusi: 1657
Liitunud: R Juul 30, 2004 7:53 am
Asukoht: Märjamaa ja muud euroopa riigid :)
Kontakt:

PostitusPostitas Bullet » L Nov 21, 2009 4:08 pm

Martinez kirjutas:Kuna ma hostin ise ka paari foorumit siis ma tean et neid asju ei saa panna kohustuslikuks. Neid saab ainult öelda et peab panema. Aga programmis ise nii teha ei saa.


Pigem ei ole see eetiline nõuda, et kuule nüüd pead oma telefoni nri avalikuks profiilis tegema.... müügikuulutuses on asi juba natuke teine.
Mitsubishist parem on ainult .... kiire Mitsubishi.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist