remonditöökojad

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Carisma35
Uus Kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: L Jaan 10, 2009 5:28 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Carisma35 » P Mär 01, 2009 8:22 pm

zerowatt kirjutas:No nii ,viisin auto nn.karantiiremonti treileriga,ennem helistasin ja rääkisin probleeemist-väitsid et läheb karantiise ja asi lahendatud.

Aga võta näpust hiljem helistades tuli välja et mingi rihm oli vana ,kuigi sai õeldud ,et vaja köik korda teha.....

Mis nüüd siis-3500-eek maksta või hakkan julmalt vastu sellisele teenidusele
Mind huvitab mis te teeksite..


Mina teeks kisa. See, et sa oled auto omanik ei pea kohe tähendama seda, et sa oled auto mehhaanik ja/või lukksepp - seda enam, et tegemist oli garantiiremondiga.
Carisma ´97
Military Green
http://festival.kinomaja.ee/

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zerowatt » P Mär 01, 2009 8:37 pm

Ei tegemist ei olnud hammasrihmaga vaid mingi muu rihmaga mis võeti nende sõnul doonor mootorist,kuna vana pidi hirmsasti kulunud olema.
Sellist juttu hakati peale maksmist rääkima.
Kusjuures ise imestasin ka miks kuradi pärast nad seda kohe ei vahetanud(oleks võinud ju helistada ja küsida jne)
Ok see selleks-küsisin siis,et kas kannatab 10 000 km sõita kuni õlivahetuseni ja selle rihma vahetuseni?Vastus oli loomulikult saad...

Aga persetki u.500km sain sõita kuni jäin tee äärde(10 km ennem pärnut)
Tagasi tallinna treilaga pole mitte odav lõbu tegelikult pluss hiljem uuesti veerenni tna.

Kurat samas ma saan aru ,et nad tahavad kuidagi oma lolluste pärast kasumit teenida.


OK tegelikult ennem mootori remonti käisin siduri remondis-kõik oli nagu väga tore odav ja kiire.Kuid tegelt 3 päeva peale selle läkski mul mootor kotti,sest õli polnud(kadus müstiliselt ära,kuigi ennem oli norm)

Nii Kallid klubikaaslased ja muidumehed kel vähegi asjast oma arvamus sellest jamast mis arvate`
Ärge uimerdage teel ees...

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » P Mär 01, 2009 8:52 pm

seda kas sul enne sinna minekut oli õli mootoris, on raske tõestada. ning neid selle kadumises süüdistada.
mootori remonte tuleb teha ikka korralikes töökodades nagu ntx OÜ Tõukur.

kui mootoririhmas asi ei olnud siis järelikult balansiirrihm. kui see katki läheb siis hakkab mootor ainult värisema-minu teadmiste põhjal.

ülejäänud rihmad veavad roolivõimu,genekat, kliimat ja muud.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » P Mär 01, 2009 9:26 pm

kuidagi kahtlane teema, kui sina lasid nende juures teha mootori remondi siis minu arusaamist mööda ei pea sa nende tehtud tööd iga 10 km tagant üle kontrollima. raudselt siiski nende bläkk
kui muu ei aita siis televisiooniga ähvardamine aitab tavaliselt ikka.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Carisma35
Uus Kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: L Jaan 10, 2009 5:28 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Carisma35 » P Mär 01, 2009 9:51 pm

Zafari kirjutas:kuidagi kahtlane teema, kui sina lasid nende juures teha mootori remondi siis minu arusaamist mööda ei pea sa nende tehtud tööd iga 10 km tagant üle kontrollima. raudselt siiski nende bläkk
kui muu ei aita siis televisiooniga ähvardamine aitab tavaliselt ikka.


Just-täpselt!
Mina, kes ma ei tea auto mootorist "i"-d ega "a"-d eeldan, et kui ma viin masina parandusse, siis on seal oma ala spetsialistid, kes teavad, mida teevad ja kui teevad, siis kvaliteetselt. See Sinu masina saaga on samasugune, kui kodutehnikal - ostad pesumasina - saad garantii, kodanik ütleb üles ja sa viid ta garantiiremonti - see tehakse - sa paned kodus REMONDITUD masina uuesti tööle ja see ajab vett välja. Arva ära, kelle vajakajäämisest see on tingitud. Sinu? Ei! Ikka spetsialistide. Selleks nad ju ongi, et kui Sinu mõistus peale ei hakka, on olemas inimesed, kelle igapäevane töö see on jne. jne. Igal kümnel juhul "piiksuksin" ma edasi. Ma ju usaldasin "Sind" kui tõin oma masina garantiisse (ja/võui remonti) sa oled ju pädev. Hambaarstina ei ravi sa ju patsienti poolikult, et ta igal tingimusel su juurde tagasi tuleks. Eesmärk on ikkagi abi anda ju.
Carisma ´97

Military Green

http://festival.kinomaja.ee/

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zerowatt » P Mär 01, 2009 10:26 pm

Tänud kes vastasid ja toetuse eest eks ma annan teada millega asi lõppeb
Asi peaks lahenema 2 päeva jooksul.Tänan
Ärge uimerdage teel ees...

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » E Mär 02, 2009 5:53 pm

Ma loodan et seda teemat loevad ka inimesed kes reeglina ostavad mitte kvaliteeti vaid hinda tehes siit omad järeldused. Siinkohal tõden uhkusega et meil kvaliteedis järeleandmisi ei tehta ja kui leidubki arvajaid et miski meil põhjendamatult kallis on, tuleb arvajal kunagi hiljem oma arvamus väga tõenäoliselt tagasi võtta, kui ta muidugi saab aru et nt. rehve vahetades ei pea seda tegema 2x -1. vahetad rehvid ja 2. vahetad veelkord ja nii et rehvid ka õhku peaksid. Mitte et me ka lausa eksimatud oleks kuid eksimuste puhul ka tunnistame ja korvame need.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

indumen
Uus Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: R Veebr 02, 2007 12:08 am

PostitusPostitas indumen » E Mär 02, 2009 11:34 pm

jaapani auto kohta ka värsked kogemused, mis jäävad suht neutraalseks hinnangu poolelt

nimelt auto läks poolest sõidust katki ja seda tallinnas siis ainuke loogiline mõte oli et jaapani auto tuleb viia jaapani autosse :D ise töötan kaks maja kõrvale sellest kohast, võimalik et sellest ka järeldus

vedasin auto sinna kohe võeti ette. peale veerand tundi ootamist öeldi et suurem jama, ja helistame teile, selge pilt jalutasin rõõmsalt minema, ja siis läks asi natuke kahtlaseks, ühtegi kõnet hindade või tegemiste kohta nende poolt ei tulnud, ise helistasin sinna umbes paar korda päevas, siis sain vähemalt vastuse, vahet ei olnud kas lubati kahe minuti jooksul tagasi helistada või järgmine päev,

enda teada ei olnud suurt silti kaelas et ma miljonär olen, et tehke korda ja pärast vaatame suhtumist üles oleks näidanud,

lõpptulemusega siiski rahul kuna lukksepad olid asjalikud ja diagnostika ka paremal tasemel kui silber autos,( silberi diagnoos tühikäigumootor pekkis, jaapani autost tuli info et hammasrihm valesti natuke)
lõpphinnast 3000.- sai küll kogematta 5000.- aga pole hullu kui asi kestab ja varsti õhku ei lenda siis pöördun sinna teistegi muredega

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zerowatt » T Mär 03, 2009 10:36 pm

No nii olukord on järgmine,käisin täna kohal(pidin auto kätte saama)
Omanikku polnud millegipärast kohal.Vaidlesin teiste tegelastega kuni selgus et remondimees ja omanik räägivad üksteisest täielikult mööda.(omanikuga suhtlesin tel. teel.)Saime lõpuks kompromissile maksmise suhtes.
Aga autot kätte ei saanud kuna õlipump ei toiminud asja uuritakse edasi.

Vihaseks ajab tegelikut selline jama,kurat.
Ärge uimerdage teel ees...

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » T Mär 03, 2009 10:45 pm

uuri ka täpne põhjus kätte et miks see õlipump ei tööta.

kuna omal ka pärast remonti pump ei tööta enam.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Sprinter21
liige
Postitusi: 37
Liitunud: T Dets 30, 2008 12:14 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Sprinter21 » K Mär 04, 2009 11:22 am

Lp. Mitsubishi klubi liikmed ja muidu toredad miksri omanikud.
Tean et crysleri klubil on kombeks korraldada remondip'evi. See tähendab et kogunetakse kokku ühte suurde garaazi kuhu siis ligi 9 masinat sisse aetakse ja kambakesti tehakse kas siis enda või aidatakse teiste autosid parandada. Pannakse pead kokku ühesõnaga. Kas mitsubishi klubi ei võiks sellist varianti kaaluda ja arutada? Minu meelest väga asjalik idee ju.

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » K Mär 04, 2009 11:43 am

Sprinter21 kirjutas:Lp. Mitsubishi klubi liikmed ja muidu toredad miksri omanikud.
Tean et crysleri klubil on kombeks korraldada remondip'evi. See tähendab et kogunetakse kokku ühte suurde garaazi kuhu siis ligi 9 masinat sisse aetakse ja kambakesti tehakse kas siis enda või aidatakse teiste autosid parandada. Pannakse pead kokku ühesõnaga. Kas mitsubishi klubi ei võiks sellist varianti kaaluda ja arutada? Minu meelest väga asjalik idee ju.


ideen on jh vägahea aga selle jäoks läheb ju sellist ruumi vaja
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Sprinter21
liige
Postitusi: 37
Liitunud: T Dets 30, 2008 12:14 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Sprinter21 » K Mär 04, 2009 12:36 pm

jap. seda nüüd küll. Kellelgi vast ikka on selline võimalus. panna sellekohane küsimus esilehele. siis saaks ikka kõik teada et selline idee on õhus

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » K Mär 04, 2009 1:11 pm

Ja siis peab kõigil midagi viga olema korraga :D seda me ju ei taha
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

PostitusPostitas djweix » K Mär 04, 2009 1:22 pm

cartman kirjutas:Ja siis peab kõigil midagi viga olema korraga :D seda me ju ei taha


seda me kindlasti ei taha et midagi viga oleks sest sellis asja ei soovi isegi oma vanlasele :lol: aga auto juures midagi ikka on nokitseda kas või küünalde vahetus on juba mitme tunnine remont
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » K Mär 04, 2009 1:45 pm

djweix kirjutas:
cartman kirjutas:Ja siis peab kõigil midagi viga olema korraga :D seda me ju ei taha


seda me kindlasti ei taha et midagi viga oleks sest sellis asja ei soovi isegi oma vanlasele :lol: aga auto juures midagi ikka on nokitseda kas või küünalde vahetus on juba mitme tunnine remont


kellel on, kellel mitte. ise pakuks koos õlle joomisega selle tegevuse kestvuseks 20 minutit
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Sprinter21
liige
Postitusi: 37
Liitunud: T Dets 30, 2008 12:14 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Sprinter21 » K Mär 04, 2009 1:52 pm

Zafari
kellel on, kellel mitte. ise pakuks koos õlle joomisega selle tegevuse kestvuseks 20 minutit


mees teab mis on hea:D:D

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » K Mär 04, 2009 3:55 pm

;) jajah.

aga lõpetame nüüd offtopicu ära siin. variant on sellest teemast lõige kuskile mujale teha ja edasi arutada seal.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Sprinter21
liige
Postitusi: 37
Liitunud: T Dets 30, 2008 12:14 pm
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Sprinter21 » K Mär 04, 2009 6:14 pm

Sorry aga minu mõttelend ei jõua hästi järele praegu.

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zerowatt » K Mär 04, 2009 10:33 pm

Kuradi kurat mul juba tõeline kopp ees sellest jamast.
Täna lõuna ajal siis helistati mulle sellise jutuga kas ma pole kuskile otsa sõitnud sest karteri põhi natuke lömmis ja (värsked) kriimud peal jne.
Eile polnud nagu seda märganud,kuna täna oli vaja õlipump välja vahetada.

Persse pole ma kuskile otsa sõitnud.

Kuna ise lähen 4 päeva pärast kuuks ajaks eestist ära ja mul pole enam aega vaielda ja sõdida nendega- sain kompromissile omanikuga.

Minu soovitus siis sellise kohaga(võtke tööde nimekiri mis tehakse ja kirjalik garantii-mitte suusõnaline.)

NB-Nemad ei tunnista oma viga minu meelest mitte kunagi vaid kehitavad õlgu ja ajavad süü kasvõi naabri koera kraesse niipalju jäi mul selline mulje.


Samas auto pidin reedel kätte saama-võibolla midagi jälle juhtub.......
Ärge uimerdage teel ees...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron