probleem foorumiga (veateade)

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Tanel_P » K Apr 07, 2010 9:08 am

Vabandust, aga kas te teete nalja või??? Ma ei pidanud oma auto korrashoiust, töödest ja ideedest täpset ülevaadet selleks, et pidevalt raha juurde maksta. 2009. aasta suvel sellist juttu ei olnud, et ma pean varsti 250 maksma. Siis varsti jälle 250 ja niiviisi jumal teab kui kaua. :|

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Sander147 » K Apr 07, 2010 9:24 am

Kui aus olla,siis see klubi aastamaksu teema on siin kauem arutluses olnud kui suvi 2009 alates.
Teema: viewtopic.php?f=1&t=9946
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas djweix » K Apr 07, 2010 9:25 am

Tanel_P kirjutas:Vabandust, aga kas te teete nalja või??? Ma ei pidanud oma auto korrashoiust, töödest ja ideedest täpset ülevaadet selleks, et pidevalt raha juurde maksta. 2009. aasta suvel sellist juttu ei olnud, et ma pean varsti 250 maksma. Siis varsti jälle 250 ja niiviisi jumal teab kui kaua. :|


keegi ei hoia relva sinu pea koha, et maksa ära :) see on ikka vabatahtlik asi, et kui tahad olla klubi täisliige siis maksad 8) kuna see on paratamatus, et klubil on väljaminekuid mida ei pea maksma siis ainult asutajad 8)
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Tanel_P » K Apr 07, 2010 9:37 am

Jah, aga ma olen püüdlikult investeerinud oma aega sellesse Lugejate Autode all olemavasse minu auto teemasse. Nüüd ma ei pääse sinna enam ligigi. Pidasin seda enda jaoks nagu remondipäevikut.

See 50 krooni maksin ma ligipääsu eest ainult! Mul ei ole olnud soovi ega huvi liituda Mitsubishi klubiga. Võib-olla sain ma sellest valesti aru toona ja nüüd olen ränga vea teinud, et üldse hakkasin siin foorumis ülevaadet oma auto käekäigust pidama.

Tunnistan, et olen äärmiselt pettunud praeguses olukorras ja kui ma teie jutust õigesti aru saan, siis paberimäärimise ja raha maksmiseta pole mul lootustki enam oma postitustele ligi pääseda.

Kahju, kuid niiviisi jääte te ühest tublist remondipäeviku pidajast Lugejate Autode all ilma. :|

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas morgan » K Apr 07, 2010 1:23 pm

Klubi liikmete alla oli foorum "Üldine arutelu liikmetele"
Selle alla teema "Muudatused aastal 2010" Milles esimene postitus on September 2008. Antud
alateemas on kokku 83 postitust. Kellel huvi oli sai seal ka muudatuste suhtes söna vötta.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas intu » K Apr 07, 2010 3:51 pm

Kas on võimalik tekitada mingi ajaline auk et kes pole liikmed saavad enda autoteemast info kätte kuna mõnel seal enda jaoks mõni oluline asi.Näiteks eraldi soovi avaldades tehakse kasutajale võimalikuks üks päev piiratud foorumit vaadata ja siis lukku kui pole maksnud.
Loodan et polnud väga segane jutt.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas morgan » K Apr 07, 2010 4:08 pm

intu kirjutas:Kas on võimalik tekitada mingi ajaline auk et kes pole liikmed saavad enda autoteemast info kätte kuna mõnel seal enda jaoks mõni oluline asi.Näiteks eraldi soovi avaldades tehakse kasutajale võimalikuks üks päev piiratud foorumit vaadata ja siis lukku kui pole maksnud.
Loodan et polnud väga segane jutt.

see info ammu üleval ajaline auk oli ju täitsa olemas.
Aga arutame juhatusega, proovime leida mingi mõistliku kompromissi
Tihtipeale liiga kriitiline !

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Tanel_P » K Apr 07, 2010 4:58 pm

Ma kopeeriksin enda senised kirjutised endale Wordi ja koliksin kuskile teise autofoorumisse siis.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas morgan » K Apr 07, 2010 6:35 pm

Tihtipeale liiga kriitiline !

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas aLLaN » K Apr 07, 2010 8:11 pm

Mul selline küsimus, et miks "Lugejate autod" vaatama minnes ütleb: Sul pole õigusi teemade lugemiseks selles foorumis. Kas see probleem esineb ainult minul või see asi alles väljatöötamisel ja sellepärast ei näita miskit?!
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!

Kasutaja avatar
Tõru
liige
Postitusi: 132
Liitunud: N Dets 27, 2007 11:23 pm
Asukoht: Tartu

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Tõru » K Apr 07, 2010 11:26 pm

Tanel P-ga nõus. Hüvasti Eesti Mitsubishi Klubi! Ma siiski oleks eeldanud, et need kes juba liikmed on, need jäävad vanadel tingimustel, uutele uued tingimused....no mis seal ikka! Edu Teile!

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas morgan » N Apr 08, 2010 7:50 am

aLLaN kirjutas:Mul selline küsimus, et miks "Lugejate autod" vaatama minnes ütleb: Sul pole õigusi teemade lugemiseks selles foorumis. Kas see probleem esineb ainult minul või see asi alles väljatöötamisel ja sellepärast ei näita miskit?!


minu viga , nüüd peaks korras olema
kui jutt käis sellest teemast
viewforum.php?f=40
Tihtipeale liiga kriitiline !

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas morgan » N Apr 08, 2010 7:59 am

Tõru kirjutas:Tanel P-ga nõus. Hüvasti Eesti Mitsubishi Klubi! Ma siiski oleks eeldanud, et need kes juba liikmed on, need jäävad vanadel tingimustel, uutele uued tingimused....no mis seal ikka! Edu Teile!


enne kui otsustad palun loe seda postitust siin
viewtopic.php?f=40&t=10580
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas MeelisV » N Apr 08, 2010 1:23 pm

Tõru kirjutas:Tanel P-ga nõus. Hüvasti Eesti Mitsubishi Klubi! Ma siiski oleks eeldanud, et need kes juba liikmed on, need jäävad vanadel tingimustel, uutele uued tingimused....no mis seal ikka! Edu Teile!


jälle meenutaks, et kogu selle muudatuse arutelu hakkas pihta liikmete teemas juba 30 sept. 2008 aastal ja igaüks sai teha ettepanekuid ja võtta sõna seal. :!: :?:
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Tanel_P » N Apr 08, 2010 1:48 pm

Saage lihtsalt aru, et teil on foorumis hulk liikmeid, kes ei külasta KÕIKI teemasid, vaid ainult üksikuid neile huvipakkuvaid. Aga praegu on kirik keset küla lahendust leitud ja sõjakirves maha maetud.

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas intu » N Apr 08, 2010 3:13 pm

Minu arust see lahendus suht mõistlik.

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Martinez » N Apr 08, 2010 3:25 pm

Ma ei saa teist aru kes te siin virisete. Klubil, foorumil ja kodulehel on kulud ja need kulud tuleb ju tasuda. Miks peaks ainult klubi moderaatorid asja eest tasuma, kui teie olete need, kes teemasid siin loevad. Tegelikult peaks müügikuulutused ka täis liikmete jaoks muutma, või vähemalt teatud osa, kus liigub vajalikumat kraami. Edu organiseerimistel !

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Zafari » N Apr 08, 2010 3:40 pm

Mis naiste hala see nüüd pihta hakkas jälle. Keegi ei aja kedagi ju ära siit, lihtsalt teatud võimalused on tasulised (väga vähesed ju tegelikult).
Foorum kui selline on ju ikka tasuta :) Tahaks ainult näha seda listi kust klubi liikmed soodustusi saama hakkavad.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas Martinez » N Apr 08, 2010 4:42 pm

Zafari kirjutas:Mis naiste hala see nüüd pihta hakkas jälle. Keegi ei aja kedagi ju ära siit, lihtsalt teatud võimalused on tasulised (väga vähesed ju tegelikult).
Foorum kui selline on ju ikka tasuta :) Tahaks ainult näha seda listi kust klubi liikmed soodustusi saama hakkavad.


seda küll :D

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

Re: probleem foorumiga (veateade)

PostitusPostitas djweix » N Apr 08, 2010 4:48 pm

Zafari kirjutas:Mis naiste hala see nüüd pihta hakkas jälle. Keegi ei aja kedagi ju ära siit, lihtsalt teatud võimalused on tasulised (väga vähesed ju tegelikult).
Foorum kui selline on ju ikka tasuta :) Tahaks ainult näha seda listi kust klubi liikmed soodustusi saama hakkavad.

viewtopic.php?f=39&t=10240
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron