Mitsubishi klubi nimi.

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Mitsubishi klubi nimi.

PostitusPostitas Vipp » E Apr 26, 2004 3:32 pm

Nimelt pakkus üks kodanik, keda foorumites tuntakse nime alla parm välja tasuta serveriruumi. Probleem nimelt seisned nimes. Tasuta oleks .ee ja miski 200-300 eeq aastas oleks .org
Aga mis sinna .ee või .org`i ette panna ?
Kas mitsuklubi.ee/org, mis kõlab kuidagi imelikult.
Või mitsubishi-klubi.ee/org, mis on jälle kole pikk. :(
Kui näiteks autokleepse hakata tegema, siis mitsubishi-klubi.ee/org peaks terve külje suurune olema :D
Ootan kõikide ettepanekuid ja mõtteid nime suhtes. Kuigi kellegil tuleb mõni hea idee, siis pange aga kirja või andke teada ja lisan siia:

1) mitsuklubi.ee/org
2) mitsubishi-klubi.ee/org

EDIT: See siis tähendab ka seda, et peaks hakkama intensiivsemalt reklaami tegema meie loodavale klubile. A la streetrace`i ja tqhq foorumis teada andma, et selline asi on loomisel jne.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

joosep666
liige
Postitusi: 93
Liitunud: R Apr 23, 2004 4:43 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas joosep666 » E Apr 26, 2004 4:47 pm

Minu arust oleks see teine varjant parem.

nrvous

PostitusPostitas nrvous » E Apr 26, 2004 5:25 pm

Pakuks omaltpoolt ka mõned variandid:

1. www.mitsubishi-club.ee
2. www.mitsuclub.ee
3. www.mbclub.ee

fo003a

PostitusPostitas fo003a » E Apr 26, 2004 5:58 pm

mitsuclub.ee oleks nagu ideaalne variant minuarust.

Kamikaze

PostitusPostitas Kamikaze » E Apr 26, 2004 9:55 pm

mbclub tooks esimesena pähe mersu klubi :? Imo peaks auto klubil olema ikka vastava auto mark korralikult välja kirjutatud.

M-Sigma
liige
Postitusi: 139
Liitunud: P Apr 25, 2004 10:53 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas M-Sigma » E Apr 26, 2004 11:14 pm

oleks ka mitsuclub.ee poolt....ma arvan,et see on kõigile arusaadav ja norm suurusega nimi.Muidugi kui kleepse teha siis võib ju ka logo panna ja peale logo lihtsalt club.ee kirjutada.

M-Sigma
liige
Postitusi: 139
Liitunud: P Apr 25, 2004 10:53 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas M-Sigma » E Apr 26, 2004 11:27 pm

Et seda levitada pole ju eriti raske,näit streetrace.org-is ju lihtne,kõigil kel mitsu lugejate autode all on tuleb lihtsalt öelda ja soovitada.Raudselt levib see ka sealt omakorda edasi jne.Aga ennam oleks kidlast soovitav ka lk avada,kus peale foorumi ka midagi muud,nagu teil juba plaanid on.Igastahes Vipp müts maha su ettevõtmise eest,loodan et sul ikka jaksu jätkub ka see lõpuni viia.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Apr 27, 2004 12:09 am

Ma loodan ka, et jaksu jätkub, aga ilma teie toetuseta ma seda niikuinii teha ei suudaks. :)
Ise muidu pooldan ka seda mitsuclub.ee varianti ja kui kellegil mõnd väga põhjapanevat argumenti pole selle vastu või mõne teise nime kasuks, siis äkki jätamegi selle ?
Weebi koha pealt pean ma tõdema, et mina sellega hakkama ei saaks, kuna minu weebiteadmised piirduvad kesise dreamweaver`i kasutamisega. :(
Väga heaks eeskujuks on CCE leht, mis on väga meeldiva kujundusega ja samas ka väga informatiivne ja asjalik.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » K Apr 28, 2004 12:50 pm

mitsuclub.ee it is :roll:
Täisnimi oleks muidugi korrektsem, aga üks paras keeleväänaja see meie lemmik juba kord on :)

fo003a

PostitusPostitas fo003a » K Mai 05, 2004 3:48 pm

,,,ja miks see teema on seisma nüüd jäänud?

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » K Mai 05, 2004 5:33 pm

Teema on jäänud seisme seetõttu, et *.ee domeeni registreerimiseks on vaja otsida miski firma vms, millel oleks äriregistris sissekanne.
Ideaalselt sobiks selleks ntx MTÜ Mitsuclub. Kuid mtü loomiseks on samuti kapitali vaja ja kuna meid on suht. vähe siin veel, siis ma kardan, et ei ole kõik nõus välja käima miskit summat. :(
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
parm
huviline
Postitusi: 74
Liitunud: K Mai 05, 2004 8:54 pm
Kontakt:

PostitusPostitas parm » K Mai 05, 2004 9:19 pm

mitsuclub.org või mitsubishi-klubi.org

need oleks minuarust päevakorras , selle 200 kroonise aastamaksu võin ma endakanda võtta , mind see vaesemaks ei tee.

.ee registreermine jääb tulevikupeale kui mingi katuseorganisatsioon kunagi peaks tekkima (mtü vms)

niisiis kui enamus nõus on emma kumma variandiga siis ma regaks ära ja vaataks mis edasi saab (tõstaks foorumi näiteks ümber ja asjad)
(Varuosad & Tuuning) CARSHOP.EE - tel 6701222
www.carshop.ee 24H | päringud ja hinnasoovid info@carshop.ee

M-Sigma
liige
Postitusi: 139
Liitunud: P Apr 25, 2004 10:53 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas M-Sigma » K Mai 05, 2004 9:29 pm

parm kirjutas:mitsuclub.org või mitsubishi-klubi.org

need oleks minuarust päevakorras , selle 200 kroonise aastamaksu võin ma endakanda võtta , mind see vaesemaks ei tee.

.ee registreermine jääb tulevikupeale kui mingi katuseorganisatsioon kunagi peaks tekkima (mtü vms)

niisiis kui enamus nõus on emma kumma variandiga siis ma regaks ära ja vaataks mis edasi saab (tõstaks foorumi näiteks ümber ja asjad)



No mis siin ikka venitada,ja ma usun et kõik on selle poolt,nii et ega siis midagi kui regama ja ma arvan samuti et selle registreerimisega pole veel vaja väga kiirustada.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » K Mai 05, 2004 11:07 pm

mitsuclub.org siis jääb. Ja lubame kõik ilusti aktiivsed olla ning kuidagi ikka seda asja toetada, sest klubi aluseks peaks nagu mingisugune ühine mõte ja eesmärk olema. Oma vaimusilmas loodan ma tulevikus näha sellist klubi, kus oleks igal suuremal üritusel ikka 5-10 autot esindatud, mis ilusat mitsuclub.org kirja kannavad ja ka midagi näidata on. Minu auto hakkab esinduslikumaks muutuma ilmselt Juuni-Juuli kuu jooksul. :)

Teine probleem on veel klubi logo, aga selle jaoks teen uue teema.
Tänud kõikidele aktiivsetele inimestele, ning väga suur tänu kogu meie foorumi poolt hr parmule. :)
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » N Mai 13, 2004 5:39 pm

kuna siis neid kulbi kleepse hakatakse tegema ja palju see maksab muidu mitsuclub.org päris hea!:D

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » N Mai 13, 2004 8:26 pm

Kusjuures ma just hakkasin mõtlema, et äkki tähendab mitsubishi midagi?! St paljud auto tootjate nimed on tuletatud millestki. Nagu BMW - Bayerische Motorenwerke; VW - Volkswagen (nö rahva auto); Mercedes-Benz - need ju asutajate vms nimed (kahjuks tulid ainult saksa tootjate näited meelde)!
Kui me selle Mitsubishi ära nudime, siis võib juhtuda, et jääme tulevikus piinlikku olukorda seetõttu.
Selles suhtes oleks MitsubishiClub.org korrektsem.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » N Mai 13, 2004 8:57 pm

see oleks jah natuke parem! a kuna see mitsuClub.org funkama hakkab? :lol:

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » N Mai 13, 2004 9:01 pm

õigemini MitsubishiClub.org -tegelt see natuke pikk

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » R Mai 14, 2004 12:19 am

To Moger: Mitsubishi on jaapani keeles kolma teemanti, sellest ka mitsubishi logo :-)

Mitsuclub - kolmeklubi :D
Bishiclub - teemantiklubi :D

To drxl: kordamine ei ole siin foorumis tarkuse ema ja üritame ikka ühe ja sama sisuga teha ühe posti ja õpime kasutama ka muuda optsiooni. St, kui keegi pole veel sinu postile vastanud, siis võiksid ju muuta eelmist posti ja ka tulevase posti info sinna panna. Ei ole nii keeruline ja hoiab foorumit puhtamana. :)

Aga selle *club.org`i kohta ei oska praegu veel miskit kosta. Elame-näeme ja ega ta tulemata ei jää. :wink:
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Mai 25, 2004 11:05 pm

Nonii, sai siis veel siin mõeldud ja tehtud ja ilmselt vist jääb MitsubishiClub.org, kuna mitsu kõlab kuidagi selliselt kahtlaselt. Mitsubishiclub on küll kohmakas, kuid vähemalt kõlab õieti ja nii teemantid kui kolm on nimes olemas. :D

Selle nädala sees üritan käia reklaamifirmas uurimas, palju lähevad maksma sellised ca 10X40cm kleepsud, mis saaks näiteks esiklaasile või küljespoilale vms kohta kleepida. :)
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron