Rapla rada.

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Rapla rajale sõitma

Hääletus lõppes R Sept 03, 2004 6:10 pm

Jah kohe kindlalt
2
18%
Ei
9
82%
ei tea,tulen kohale ja otsustan seal
0
Pole hääli
 
Hääli kokku: 11

robi

Rapla rada.

PostitusPostitas robi » T Aug 24, 2004 6:10 pm

Tervitusi teile hondade poolt!Äkki on teil huvi meiege koos üks tõsine võiduajamine teha?
http://www.autosport.ee/index.php?node=25&lang=et
meil nimelt mure selles,et ei tule niipalju hondasid kui vaja oleks.kui pakub huvi siis:
http://forum.honda-club.ee/viewtopic.php?t=2290
Ootame :mrgreen:

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Aug 24, 2004 10:48 pm

Ma arvan, et eriti huvilisi siitkandist ei ole, kuna meil endli on veel üks korralik üritus pidamata ja ei tunne üksteistki õieti. :oops:

Ja mina isiklikult enda autoga rajale tulla kahjuks ei taha. :(
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
drxl
liige
Postitusi: 238
Liitunud: N Mai 13, 2004 5:25 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas drxl » K Aug 25, 2004 12:01 am

sama siin :lol:

raido23
huviline
Postitusi: 81
Liitunud: P Juul 04, 2004 12:58 pm
Asukoht: Türi-Alliku/Rakvere

PostitusPostitas raido23 » K Aug 25, 2004 8:49 pm

kahjuks minu auto ei ole kiirendusteks ja võidu ajamisteks.Mitsubishi ei ole võidusõidu masin vaid tõeline auto mida omades peab uhkust tundma .

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » K Aug 25, 2004 9:40 pm

läheks kui oleks millegiga minna :P aga mega kiire on ka nii, et aja pooolest ei oleks kyll võimalik rapla minna :( kuigi yritus võiks päris huvitav olal ;)

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » N Aug 26, 2004 1:57 am

Jutt läbi!!!!!!!
Viimati muutis LandLord, R Aug 27, 2004 3:02 am, muudetud 1 kord kokku.

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » N Aug 26, 2004 2:02 am

kui aus olla siis ma ei saanud mitte aru sellest viimasest poolest ;)
ega lollus ole häbi asi :wink:

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » N Aug 26, 2004 2:09 am

Jutt läbi!!!!!!!!
Viimati muutis LandLord, R Aug 27, 2004 3:03 am, muudetud 1 kord kokku.

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » N Aug 26, 2004 2:14 am

valikut ei ole veel teinud ;)
aga kui oleks tehtud, siis võiks selle nii sama proovile kyll panna ;)
siis kriisiolukordades teada, mida välja kannatab ja suudab

robi

Ei Saa teis aru.

PostitusPostitas robi » R Aug 27, 2004 12:50 am

Mis pikendusest sa LL räägid? :?: te ikka siin päris kahtlased pisi...... vennad koos.OK me saame ka ise hakkama.sai lolli peaga arvatud,et teil ka mingi "autoklubi"aga tundub et teil see ainult "foorumiklubi" :!:

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » R Aug 27, 2004 1:13 am

Mis muust siin ikka rääkida kui kõigil on muudki targemat teha kui 100 km maha vurada ,et siis oma masinat lõhkuma hakata või kuidas sa seda nimetad kiirendus, rally, vigursõit jne v.m.s. aru ma ei saa...miks ma peaks seda tavalise tänavasõidu masinaga tegema (viimane on meil kõigil või on vastuväiteid) need lagunevad isegi niisama katkistel eesti teedel na..ui mul veel vaja seda protsessi kiirendada .... Ostke masin tuunige rallikaks siis saan mõttest aru, et tahate võidu kimada või mida iganes....Vähemalt puuduvad siis kannatused nii ihu,hinge kui rahalises mõttes...Sedasi arvan mina sellest orgunnist.. :twisted: :twisted: :twisted:
Viimati muutis LandLord, R Aug 27, 2004 1:15 am, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » R Aug 27, 2004 1:15 am

LLi praalimist ei tasu isiklikult võtta, ta lihtsalt on selline.
Mis puutub klubisse kui sellisesse, siis on tõesti välja kujunenud foorumiklubiks, mille teema on Mitsubishi. Kas selle pärast turtsuma tasub hakata on muidugi ise asi, aga suurem probleem on see, nagu eelpool juba öeldi ... Mitsubishi ei ole rallimasin (kui välja arvata EVO või Eclipse, mida minu teada meie klubi liikmetel polegi) vaid mugav sõiduauto, mida nagu ei raatsigi joone taga, veelvähem kardirajal vägistada.

Kogu selle teema juures jääb segaseks, kas tegemist on reklaami, ettepaneku või turuuuringuga? Ma ei loe kuskilt konkreetset kuupäeva välja?!

Siit foorumist massilise toetuse saamisele eriti lootma ei tasu jääda, kui konkreetne kuupäev välja käidud, siis paar-kolm autot vast ikka kohale tuleks!
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » R Aug 27, 2004 1:38 am

Tegelikult mulle lihtsalt tundub ,et Mina olen näiteks põder .......lihtsalt põder :lol: :lol: :lol:
Viimati muutis LandLord, R Aug 27, 2004 3:04 am, muudetud 2 korda kokku.

robi

Rapla rada.

PostitusPostitas robi » R Aug 27, 2004 1:52 am

Teema siis järgmine.Honda klubist oleks tulemas u:5-10 autot.seega sai välja pakutud ka Teile.Mida rohkem on osavõtjaid seda odavam on/mida odavam seda rohkem osavõtjaid...Rapla rada sellepärast,et see on lihtsalt väga hea kattega.Honda päev toimus meil Tabasalu rajal ja see mis seal on,on sama jube kui linna tänavad.Ja kutsumine lihtsalt sellepärast,et klubid peaks rohkem oma-vahel läbikäima. :idea: Aga too LL-kui sul suguelundiga mingi probleem on,siis foorum on vast vale koht kus seda arutada.Pöördu mingite spetside poole.

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

Re: Rapla rada.

PostitusPostitas LandLord » R Aug 27, 2004 2:13 am

robi kirjutas:Aga too LL-kui sul suguelundiga mingi probleem on,siis foorum on vast vale koht kus seda arutada.Pöördu mingite spetside poole.


kle sul on suhtumisega väikesed probled ve, kes siin genitaalidest juttu tegi, see on rahva jutt krt võtax inimesi...ajudeta ikke küll kui oleks tahtnud seda öelda mida sina mõtlesid siis oleks seda otse teinud..aga vanasõna ,et loll ei ole mitte see kes ütleb vaid kes lollisti mõtleb peab paika....Sul on sellega tõsine probleem ja soovitan sul arstile minna... :lol: :lol: :lol: Mõtetu miis ikka

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » R Aug 27, 2004 2:22 am

AITAB !!! See vaidlus lõppes SIIN !

Teine inimene tegi lihtsa pakkumise, pole vaja kellegi kõri kallale minna.
Klubid võiks tõesti omavahel rohkem suhelda, selle vastu pole vist kellelgi midagi, aga ma kardan, et seekord ei tule kahjuks midagi välja.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

LandLord
banned
Postitusi: 372
Liitunud: L Juun 12, 2004 8:55 pm
Asukoht: Läänes
Kontakt:

PostitusPostitas LandLord » R Aug 27, 2004 2:51 am

OK....minugi poolest minul ei ole midag öelda rohkem...v.a. seda ,et Selleks ,et midagi korraldada peab asi olema konkreetne ja kindel...kõik peavad olema sellega nõus... Ma olen olnud MB clubi liige juba pikka aega kui mul veel paar mb oli...seal julgeb keegi alati asja vedamise enda peale võtta...,sest ilma läheb asi untsu kohe kindlasti....Järgmine kord võiks keegi kutsuda ühisele kokkutulekule näiteks ja selle raames seal midagi korraldada...siis saab kohe sotti kas on mõtet või mitte. Aga see oli nagu u. nii kl.22 oleme vabaka otsas foori taga ja hakkame kiirendama...Ei ühtegi korraldust ei ühtegi ajakava.Toitlustamisest või siis kämpimisest rääkimata...See lihtsalt teeb harja punaseks..Olen lihtsalt selline midagi pole teha....Minul ei olnud mitte plaanis kedagi solvata millegiga lihtsalt oli minu arvamus asjast....vat kõik

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Ei Saa teis aru.

PostitusPostitas morgan » R Aug 27, 2004 10:45 am

robi kirjutas:Mis pikendusest sa LL räägid? :?: te ikka siin päris kahtlased pisi...... vennad koos.OK me saame ka ise hakkama.sai lolli peaga arvatud,et teil ka mingi "autoklubi"aga tundub et teil see ainult "foorumiklubi" :!:

ohoo, loen et siin mõne postitusega on suhted päris tuliseks juba läinud.
Ja loen ka et teema on lõpetatud aga sellise kommetaari kohapealt ei saanud vait olla.
Esialgu tundub jah meil siin olevat küll ainult foorum kuna tegu on ikkagi noore klubiga kes alles tegutsemist alustas, pole jõudnud isegi veel omavahel kohtuda ja tegelikult ega see, et kohe ei tormata esimese kutsumise peale oma autoga kardirajale teistega möötu võtma ega see ei näita veel midagi aga selle keeldumise pärast meie klubi kohe "padjaklubiks" kutsuma hakata ?
Kui tekkis siin Landlordiga teil mingi "suhe" siis jäägu see ka teie omavaheliseks, ei märganud ka ma et LandLord oleks midagi õelnud hondaclubi või selle kõigi liikmete kohta kohta.
Isiklikult loen sinu "sõnavõtust" välja mitte ainult vastuse LandLordi kommetaarile vaid ka otsese solvangu kogu meie klubi ja selle liikmete suunas.
Tihtipeale liiga kriitiline !

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » R Aug 27, 2004 5:28 pm

Robi, sinu kirjastiil ja suhtumine ei ärata tõesti erilist usaldust ja sõimamisel pole ka mõtet. Koostöö ei tähenda mitte seda, et kui te ühe korra meid kuhugi kutsute ja me ei tule, siis on kohe sõda lahti. Mina isiklikult pean kardirada samuti auto lõhkumiseks.

Alles hiljuti vaatasin BMW-klubi kardiraja sõidu pilte ja lausa kahju hakkas, mis seal autodega tehti. Mina enda autoga ei teeks elusees sellist asja. Kui tuleb isu rallitada, ajan vanavanemate mokitsa välja ja lasen sellega põllul niipalju kui hing ihkab.

Kui hakata sügavamalt asjale lähenema, siis esialgu oli minul selle foorumi eesmärgiks koguda Mitsubishi omanikke natuke kokku, et kui kellegil on mõni probleem saab ta ehk siit abi ja näeb, mis teised on samalaadsete autodega teinud ning tekib ehk endalgi tahtmine midagi ehitama hakata.

See, et me ei käi oma autosid kardirajal lõhkumas ei tee meist veel "padjaklubi". Hoopis teine teema oleks, kui läheks kuhugi kardirajale KART`idega sõitma ja teeks väikse, SÕBRALIKU, mõõduvõtu seal. Kuid nagu juba öeldud, on meie klubi alles lapsekingades ja ei maksa nii kõvasti pommitama hakata.

OK, aitab sellest sõjast. Ma arvan, et kõik said oma hinge nüüd tühjaks räägitud ja panen teema lukku. Kui kellegil veel küsimusi/ütlemisi, siis PS ootab.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron