Küsimus.

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Oliver777
Uus Kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: R Nov 28, 2014 1:04 pm

Küsimus.

PostitusPostitas Oliver777 » R Nov 28, 2014 1:12 pm

Tervitused kõigepealt kogu Mitsubishi rahvale , klubilistele ja foorumlastele !

Alustuseks nii palju, et kas see postitus mul praegu õigesse kohta sai, kui ei siis ehk moded liigutavad selle kusagile õigemasse kohta . :)

Ma nüüd ei tea kas ma päris õiges kohas olen aga asi nimelt siis selline, et kas oleks mõistlik Dodge Stelthi omades siin foorumis aktviiseks hakata ?
Küsin seepärast, et tegelikult ehitatud nad ju samas kohas ja ka Stealth koosneb Mitsubishi osadest , ainuke vahe on välises disainis.
Seega pika mõtlemise peale arvasin, et selle autoga oleks kõige mõistlikum siia registreeruda .

Ootan vastuseid siis nüüd samal teemal ja muidu ettepanekuid kui peaksin vales kohas olema ! :)

Aitäh ! :)

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Küsimus.

PostitusPostitas Zafari » R Nov 28, 2014 5:28 pm

Pädevamat kohta Eesti veebilehtedest sa kindlasti ei leia ka. Seega tere tulemast :)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Oliver777
Uus Kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: R Nov 28, 2014 1:04 pm

Re: Küsimus.

PostitusPostitas Oliver777 » L Nov 29, 2014 1:42 am

Aitäh tervituse eest !

Mõtlen, et ehk peaks autost ka teema siia foorumi/kasutajate autode teema alla tegema . ?
Aga on hea teada ,et saan selle isendiga siin foorumis teavet tehniliste küsimuste kohta . :)

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Küsimus.

PostitusPostitas Zafari » L Nov 29, 2014 8:33 pm

Lugejate autode alla tee oma teema jah, teistelgi huvitav lugeda. Stealth ei ole just kõikse levinum mudel ka.
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron