Väike ettepanek!

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

svex
liige
Postitusi: 15
Liitunud: R Nov 11, 2005 7:56 pm
Asukoht: tallinn

Väike ettepanek!

PostitusPostitas svex » R Jaan 13, 2006 8:19 pm

Kas oleks kuidagi võimalik ära sortida eraldi
ost-müük-vahetus? leiaks õige kuulutuse poole kiiremini.

Kasutaja avatar
Salvador
liige
Postitusi: 217
Liitunud: P Mai 16, 2004 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Salvador » L Jaan 14, 2006 2:43 am

O - ostan
M - müün
V - vahetan

Pole ju raske?! :roll:
Elu on liiga lühike selleks, et raisata seda VAG toodangu peale!

svex
liige
Postitusi: 15
Liitunud: R Nov 11, 2005 7:56 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas svex » T Jaan 17, 2006 12:04 am

mõte oli selline et need oleks eraldi teemadena mitte ühe pika
reana järjest.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Jaan 17, 2006 1:57 am

Niiviis läheb kole kirjuks ma kardan. Meil see äritegevus siin selline suht. tagasihoidlik ka. Ma arvan, et meil kindlasti selleks vajadust ei ole.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
ylts
huviline
Postitusi: 87
Liitunud: T Sept 26, 2006 8:09 pm
Asukoht: tallinn:nõmme

PostitusPostitas ylts » P Okt 15, 2006 8:51 pm

kusjuures. omast kogemusest:
ostu ja müügikuulutuste eraldamine ikkagi pigem korrastab üldpilti. kuigi alguses tundub, et alafoorumeid on liiga palju, ei loe nende arv, vaid et kui lihtne on inimesel informatsiooni leida...
näiteks praegu on TURUL valikuks helitehnika ja muud . varuosad . mitsubishid...
esiteks tekitavad need kirjeldused suure tükimiku... kui ma tahaksin osta näiteks ukselinki, kas see oleks siis varuosa või muu? ükskõik kumb, tõesti. tegelt ma ei viitsi näidetest pikemalt rääkida ja teen hoopis oma ettepaneku: foorumisse TURG teha järgnevad alafoorumid : 1) OST 2) MÜÜK 3) a'la PLATS

ehk siis: kui ma tahan endale eelpoolmainitud kselinki osta, teen ma postituse alafoorumisse OST, olles eelnevalt visanud kiire pilgu peale alafoorumisse MÜÜK ja leidnud et ise keegi seal miskit mulle vajalikku ei paku.
2) kui ma tahaksin müüa näiteks rooliratast, teeksin ma postituse alafoorumisse MÜÜK, olles eelnevalt kiiganud OSTusoove (muuseas, kui olen leidnud et minu müüdavale vidinale oleks juba ostja olemas, teen parem vastavasse teemasse vastuse et hei-hei, mul on see vidin olemas mida sa osta tahad).
3) platsi peal oleksid siis terved ja sõitvad autod. Põhirõhk müügil aga kuna ostusooviga pöördutakse enamasti ikka kõigepealt auto24.ee või mõne muu sarnase lehekülje peale, siis autoostusoovidele ilmelt küll pole vaja eraldi alafoorumit teha....

niih. tänan tähelepanu eest ja vabandan segase jutu pärast. (ootaks vastukaja ideele).
95' lancer 1.6 83kw

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » E Okt 16, 2006 6:25 pm

hea mõte täica
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » T Okt 17, 2006 9:50 pm

mina arvan nii . Tegu pole ju mitte mingi ostumüügi foorumiga et, peaks sellele nii suurt tähelepanu osutama. Kui soovid osta ukselinki kirjuta turg otsingusse ukselink.
Tihtipeale liiga kriitiline !


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron