sektsioon "klubi liikmetele"

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

sektsioon "klubi liikmetele"

PostitusPostitas tom52 » K Dets 07, 2005 12:36 pm

....mitte, et ma hullult sooviks üritustele tulla (kuigi miks ka mitte) või teiste autosid näha, ei saa ma siiski aru miks on antud sektsioon saladuselooriga kaetud. Minu arust võiksid ju mitteliikmed vähemasti näha milised üritused või tegemised on käsil (mõni mitteklubiliige kindlasti tuleks üritusele või ütleks sõna sekka)- või ongi tähtis, et näiteks peole tulevad need kes on liikmemaksu tasunud. Sellele ma ei vaidlegi vastu, et selline koht kus ainult klubilistele infot jagatakse peaks kindlasti olema.

võibolla on mu mõte väär aga kindlasti tasub arutamist.
lugupidmisega
lihtsalt foorumlane
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

usku
liige
Postitusi: 250
Liitunud: E Sept 19, 2005 12:10 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas usku » K Dets 07, 2005 1:46 pm

see peaks motiveerima teisi ka 50 eekilist liikmetasu maksma.
serverit vaja ju kuidagi ka elus hoida no ja 50 eek ei ole minu
meelest palju.

ma mõtlen sellest makstud 50 eekist kui klubi toetamisest ning
eesmärk ei olegi see, et ma saan nüüd teiste autosid kaeda :)

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » K Dets 07, 2005 2:14 pm

Selle lukus hoidmise üks põhjuseid on ka fakt, et paljud ei taha oma autot väga avalikult eksponeerida, juhuks kui mõni vargapoiss peaks vaatama ja lugema, mis tehnika, kuidas paigaldatud ja mismoodi kätte saab. :)

Ja eks oma osa on ka sellel liikmemaksul ning tõesti ei ole minu arvates samuti see 50 krooni kuigi suur raha.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Dets 07, 2005 2:24 pm

meil on ju küll lihtne maksad 50 ja korras. Oled sa siis kurikael või hea poiss igaljuhul saad juurdepääsu. Määravaks on ainult raha. Mis iseenesest võibolla pole ka päris öige.
on foorumeid kus peale kõige muu on veel vaja:
vähemalt ühte soovitajat, kellel juba on juurdepääs ja kelle nõusolekut soovitaja olla, näitab tema saadetud sooviavaldus.
Kõik juurdepääsu soovid tuleb saata juhatusele kas E-mail-le või Privaatteatena. Sooviavalduse juurdepääsude saamiseks peab saatma SOOVITAJA, mitte soovija ise !

nrvous

PostitusPostitas nrvous » K Dets 07, 2005 3:05 pm

morgan kirjutas:meil on ju küll lihtne maksad 50 ja korras. Oled sa siis kurikael või hea poiss igaljuhul saad juurdepääsu. Määravaks on ainult raha. Mis iseenesest võibolla pole ka päris öige.
on foorumeid kus peale kõige muu on veel vaja:
vähemalt ühte soovitajat, kellel juba on juurdepääs ja kelle nõusolekut soovitaja olla, näitab tema saadetud sooviavaldus.
Kõik juurdepääsu soovid tuleb saata juhatusele kas E-mail-le või Privaatteatena. Sooviavalduse juurdepääsude saamiseks peab saatma SOOVITAJA, mitte soovija ise !


Pole üldse paha mõte!

Kasutaja avatar
Sigma
liige
Postitusi: 1047
Liitunud: T Dets 21, 2004 6:40 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sigma » K Dets 07, 2005 3:22 pm

mina mitte liikmena, tahaks ka teada, et mis sündmused toimunud on, et siis saaks otsustada kas on mõtet liikmeks ennast teha või mitte :!:
Mitsubishi sigma 3.0 v6 24v 4ws 151kw (müüdud)
Mitsubishi Eclipse GTS 3g 3.0 v6 24v 160++kw ainuke M/T GTS Eestis (müüdud)
Mitsubishi Galant GTI RS 4wd, 4ws jne jne (müüdud)
Subaru Impreza
BMW 330CD manuaal 200kw

Kasutaja avatar
Salvador
liige
Postitusi: 217
Liitunud: P Mai 16, 2004 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Salvador » K Dets 07, 2005 6:22 pm

morgani idee on täitsa roogitav, iseasi kuidas seda täpsemalt rakendada 8)
Elu on liiga lühike selleks, et raisata seda VAG toodangu peale!

ergo
liige
Postitusi: 297
Liitunud: K Nov 24, 2004 6:59 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas ergo » K Dets 07, 2005 7:45 pm

Ma ei saa aru kas 50 on siis nii suur raha et seda raske maksta ve
selle eest ei saa enam 5 liitrit kütetki. Kui on uudishimu mis seal toimub siis võib ju maksta selle raha tegelikult mina maksingi ju osaliselt juba sellepärast et tahtsin ka teada mis seal toimub kui igale poole maksmata ligi pääseb siis lihtsalt enam keegi ei liitugi. ma arvan vähemalt nii :D

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Dets 07, 2005 8:06 pm

Salvador kirjutas:morgani idee on täitsa roogitav, iseasi kuidas seda täpsemalt rakendada 8)

täpsemalt ongi nii et, liikmeks saad ainult tutvuse kaudu.
Sest usun 50 krooni on ju naeruväärt hind müüa maha liikmete autode kohta käivat infot. Aga see on puhtalt minu arvamus.

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » K Dets 07, 2005 8:10 pm

Aga kui oled mitmes klubis/foorumis siis kokku tuleks kena kopikas juba. Keegi ei ole öelnudki, et 50.- eeku maksta ei jõuaks (5 pdl õlut :D) aga lihtsalt mõtlesin, et arutaks teemat. Kui midagi asjast välja ei tule, siis pole ka hullu ma arvan. Pealegi võivad osad inimesed ju rohkem maksta kui rahakott lubab- eks see rohkem südametunnistuse asi.
Ja avama ei pea ju klubiliste autosid, pigem võibolla üritused vms. mis minuarust küll salajane info ei ole.
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

ergo
liige
Postitusi: 297
Liitunud: K Nov 24, 2004 6:59 am
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas ergo » K Dets 07, 2005 8:18 pm

üritused võiks jah niisama olla tegelikult, sest kui kõik näeksid, siis võibolla tuleks rohkem inimesi kah!!!
tegelikult olen liige ja pole veel jõudnudki ühelegi kokkusaamilsele :oops:

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Dets 07, 2005 9:26 pm

ergo kirjutas:üritused võiks jah niisama olla tegelikult, sest kui kõik näeksid, siis võibolla tuleks rohkem inimesi kah!!!
tegelikult olen liige ja pole veel jõudnudki ühelegi kokkusaamilsele :oops:

ei poolda, tegemist on ju ikkagi klubi üritusega mitte aga suvalise lahtise üritusega kuhu kõiki peaks kaasama.
Mida pead silmas "rohkem inimesi" all ? Olen täiesti rahul meie suvise Hiiumaa üritusega, kokku ei tulnud just palju aga pöhi tuumik oli kohal.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » K Dets 07, 2005 9:31 pm

tom52 kirjutas:Aga kui oled mitmes klubis/foorumis siis kokku tuleks kena kopikas juba. Keegi ei ole öelnudki, et 50.- eeku maksta ei jõuaks (5 pdl õlut :D) aga lihtsalt mõtlesin, et arutaks teemat. Kui midagi asjast välja ei tule, siis pole ka hullu ma arvan. Pealegi võivad osad inimesed ju rohkem maksta kui rahakott lubab- eks see rohkem südametunnistuse asi.
Ja avama ei pea ju klubiliste autosid, pigem võibolla üritused vms. mis minuarust küll salajane info ei ole.


Jah võibolla tõesti see raha maksmine ei peaks olema liikmeks saamisel oluline. aga "sõbra soovitus" oleks ju veelgi keerulisem variant uutele tulijatele.

loco21
Vana olija
Postitusi: 269
Liitunud: P Aug 22, 2004 2:36 am
Asukoht: Sydney
Kontakt:

PostitusPostitas loco21 » K Dets 07, 2005 10:10 pm

eks ka see meie klubi on tasapisi kasvanud ja vaikselt võiks ka siin hakata nõudeid karmistama.
ega yritustest eriti palju rahvast osa ei võta, aga see eest on suht vahvad kogunemised olnud, ootan ka reedel lõbusat osalemist ;)

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » N Dets 08, 2005 10:35 am

Et kõik, kes vähemalt korra aastas üritustest osa ei võta, peavad 50.- aastamaksu maksma. 8)
Kapitalist, nagu ma olen. :P

Tegelikult sai see klubi liikmete teema lukku panna pika aretule tulemusena - isegi küsitlus oli, kui mu mälu ei peta. Uued tulijad ei tea sellest loomulikult midagi.

Samuti toonitan, et see 50.- liitumistasu on ju tegelikult kaduvväike summa, aga piisav, et foorum ja server püsti hoida kenasti ning ehk saab ka klubi lipu jms sümboolika selle eest (lähi)tulevikus.

Enamikel teistel klubidel on liitumistasu tunduvalt suurem ning lisaks ka aastamaks. Ja tõesti on klubi päris jõudsalt kasvanud. Foorumis käib tihe arutelu koguaeg, mis on igati superpositiivne.

Kui nüüd saaks liikmeid aktiivsemalt üritustest osa ka võtma, oleks veel parem. (Tõepoolest - eeskätt oleks kedagi vaja, kes midagi atraktiivset suudaks välja mõelda ja korraldada).
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » N Dets 08, 2005 11:47 am

vot ja nii olekski, et üritustel tehtaks aktiivset värbamispropagandat ja kergelt mõjutades koguda roosasse põrsasse natuke krabisevat...
tänu mõõdukale mõnekraadise joogile loomulikult.... :D :D
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

Kasutaja avatar
Lauks
liige
Postitusi: 126
Liitunud: N Mär 10, 2005 11:16 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lauks » N Dets 08, 2005 12:36 pm

Ei poolda sõbra soovituse nõuet mitte üks põrm.
Me pole korporatsioon, Rotary klubi või vennaskond, et saaks n-ö õigete inimeste tundmist või õigesse suhtlusringkonda kuulumist klubiga liitumise sisuliseks eeltingimuseks teha.
See mis mitsu klubi siduma peaks, on ikkagi sarnane hobi (või saatus), me ei saa eeldada, et me kõik peaks jagama mingeid sarnaseid maailmavaateid, põhimõtteid, aateid, nagu pool- ja päris kinniste organisatsioonide - korporatsioonid, vabamüürlus jne - puhul.
Turvalisus - oma autode üksikasjad on nähtavad vaid klubiliikmeile - on küll hea aspekt, kuid siiski on see suuresti näiline. Me tagame vaid selle, et andmed pole internetis päris vabalt, googeldades leitavad, ning et nendeni jõudmiseks tuleb pisut vaeva näha. Kuid kindlasti ei suuda me tagada turvalisust sihikindla pahalase ees - ei 50 eeguse maksuga, ei soovituse nõudega. Kõige kõvem turvagarantii on ikka igal autoomanikul kahe kõrva vahel, ise peab teadma mida rääkida ja millest parem vaikida. Praegu on see ka toiminud, pole vähemalt märganud, et rahvas oleks foorumis laiama kukkunud, kes kui kavala immobilaiseri või salaluku oma autole ehitas.
Hea, et vähemalt mõnel on kahe roolilatiga auto.

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas morgan » N Dets 08, 2005 5:28 pm

Lõppsõnaks: esialgu on ja jääb kõik nii nagu see on kirjas SIIN kui tekib vajadus muutusteks siis seda ka tehakse.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist