Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

Kui midagi ei meeldi, või lihtsalt huvitav ettepanek, pane julgelt kirja.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
raidolp
Uus Kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: T Dets 21, 2010 2:06 pm
Asukoht: Pärnu

Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas raidolp » R Jaan 28, 2011 11:36 am

Tervist,

teeks siis väikse uurimise, et kui paljud teist oleks huvitatud Mitsubishi klubi autokleebistest ja milline võiks olla kujundus?


Näidiseid tehtud töödest:

Pilt

Pilt

Pilt




Kleebise paigaldamine:

1) Esmalt pesed oma auto ilusti puhtaks

2) Vaatad oma autot kaugelt ja mõtled kuhu kleebis kõige paremini sobiks.

3) Paigaldad kleebise maalriteipi kasutades sobivale kohale

Pilt

4) Eemaldad kleebiselt tagumine kaitse pinna

Pilt

5) Silud kleebise ettevaatlikult pinnale kasutades sõrme või rätikut.

6) Eemaldad vaikselt tõmmates kaitse kile koos maalriteibiga.

Pilt

7) Veendud, et kleebisel ükski nurk lahti ei jäänud.

Pilt

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas sasszz » R Jaan 28, 2011 11:42 am

Kleepsu teema on päevakorral - on viimane postitus "Üldine arutelu liikmetele" alafoorumis.
Aga ma arvan, et kleepsudejagamine oleks just Klubi liikmetele või tõsistematele tegijatele/kauaolijatele, sest linnapeal poste rammides ja jalakäijaid maha ajades kleeps tagaklaasil ei oleks mainele eriti hea. :roll:
(ehk siis minu nägemus asjast - ei pea andma värskele registreeritunule kleepsu, kuna auto pärast müüakse kähku maha ja kleeps jääb ikka tagaaknale) noh ma arvan/loodan, et ülejäänud toetavad minu mõtet.

Kasutaja avatar
raidolp
Uus Kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: T Dets 21, 2010 2:06 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas raidolp » R Jaan 28, 2011 1:07 pm

Mina sinna ligi ei saa. Mõelge ja arutage omavahel. Minu poolt teostus, endal pole neid kuhugi kleepida.

Kasutaja avatar
raidolp
Uus Kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: T Dets 21, 2010 2:06 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas raidolp » R Jaan 28, 2011 3:27 pm

ja teeks et tellida saavad kasutajad kellel on klubiliikme staatus :wink:
Kleebised saadan lihtkirjana koju postkasti.

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas jyrgen72 » R Jaan 28, 2011 7:45 pm

Ja minu teada on nagu klubi logot üldse ilma klubi juhatuse loata keelatud kasutada mingi kleebise või lipukese tegemiseks ja kui vaadata siin mõnda Tallinna rahva kogunemise pilte, siis oli seal nagu lipukesi näha. Kui neil oli spets luba, siis andke andeks mulle see märkus nüüd, aga muidu ma pole nagu leidnud siit foorumist, et kusagil keegi sellist nänni jagaks.
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas Sander147 » R Jaan 28, 2011 8:00 pm

jyrgen72 kirjutas:Ja minu teada on nagu klubi logot üldse ilma klubi juhatuse loata keelatud kasutada mingi kleebise või lipukese tegemiseks ja kui vaadata siin mõnda Tallinna rahva kogunemise pilte, siis oli seal nagu lipukesi näha. Kui neil oli spets luba, siis andke andeks mulle see märkus nüüd, aga muidu ma pole nagu leidnud siit foorumist, et kusagil keegi sellist nänni jagaks.


Näita mulle ka, millisel pildil sa lippu näed?? Ning kas oled veendunud, et see EMK lipp oli??? EMK ei ole lippe, särke, kleepse ega muud sellist juba paar aastat müünud. Kodukal on küll suur kiri üleval, et ostke ja värki, kuid tervelt aasta ei ole sinna midagi ostmisväärset tekkinud. Teavitus ka veel, et tooted ilmuvad 2010 mai :mrgreen:

Kui juhatus on nõus logo laskme kellelgi kasutada, siis see on siiski antud isiku eraäri, millest EMK ei saa suht mingit tulu, peale selle, et mõni rull oma kleepsuga linna peal silma jäb :D
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas jyrgen72 » R Jaan 28, 2011 8:59 pm

Sander147 kirjutas:
jyrgen72 kirjutas:Ja minu teada on nagu klubi logot üldse ilma klubi juhatuse loata keelatud kasutada mingi kleebise või lipukese tegemiseks ja kui vaadata siin mõnda Tallinna rahva kogunemise pilte, siis oli seal nagu lipukesi näha. Kui neil oli spets luba, siis andke andeks mulle see märkus nüüd, aga muidu ma pole nagu leidnud siit foorumist, et kusagil keegi sellist nänni jagaks.


Näita mulle ka, millisel pildil sa lippu näed?? Ning kas oled veendunud, et see EMK lipp oli??? EMK ei ole lippe, särke, kleepse ega muud sellist juba paar aastat müünud. Kodukal on küll suur kiri üleval, et ostke ja värki, kuid tervelt aasta ei ole sinna midagi ostmisväärset tekkinud. Teavitus ka veel, et tooted ilmuvad 2010 mai :mrgreen:

Kui juhatus on nõus logo laskme kellelgi kasutada, siis see on siiski antud isiku eraäri, millest EMK ei saa suht mingit tulu, peale selle, et mõni rull oma kleepsuga linna peal silma jäb :D


http://nagi.ee/photos/mitsufan/13141257/

Palun, egas ma kade pole :D
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas Sander147 » R Jaan 28, 2011 9:28 pm

Kasutaja Zafari lipp, saadud a la 2007a :D .org lõpuga veel.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas Zafari » R Jaan 28, 2011 10:31 pm

Sander147 kirjutas:Kasutaja Zafari lipp, saadud a la 2007a :D .org lõpuga veel.


nii on
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas Martinez » R Jaan 28, 2011 10:53 pm

Kes tahab lippe siis mul on nii mõnigi pakkuda kuid mitte selle klubi oma :). Kel huvi võtke ühendust.

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas djweix » L Jaan 29, 2011 1:23 am

klubi kleebis on hea asi aga sellega peaks see asi ka olema et kui ta auto maha müüb ja ostja ei ole klubi liige siis peab enne müüki kleebise eemaldama
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

digimon
Uus Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: L Nov 27, 2010 7:02 pm
Asukoht: Tartu

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas digimon » L Jaan 29, 2011 6:28 am

minu arvamus on see et tegelt kui on kleebise kuju ju teada võib ju igaüks seda lassta ise teha ja tellida kui tahab firmasi küll kes niisuguste asjadega tegelevad ,et mis see klubi kleeps siis ikka tellida autole ei ole see minu arvamus muidugi

morgan
Site Admin
Postitusi: 1819
Liitunud: K Juun 23, 2004 6:37 pm
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas morgan » L Jaan 29, 2011 1:11 pm

Ise pooldaksin numbrialuseid
Tihtipeale liiga kriitiline !

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas jyrgen72 » P Jaan 30, 2011 9:25 pm

morgan kirjutas:Ise pooldaksin numbrialuseid


Egas jah, numbrialused pole ka paha mõte. See oleks nagu kõigil siis ühesugune tunnus, aga kui keegi ikkagi tahab oma autole ka mingit kleepsu taolist sõjamaalingut lisaks, siis arvan, et võiks mingid olla, aga ainult siis nii, et need kleepsud on tehtud ühel inimesel ja jagatud laiali kas juhtkonna või siis valmistaja poolt teatud tingimustel-teatud liikmetele siis. Seda, et igaüks ise kusagil neid klubikleepse tegema hakkaks, mina ei poolda, kuna erinevatel tegijatel ikka erinevad valmistooted ja siis läheks üldpilt jamaks, kui kleepsudega klubilised kusagil kogunevad.
See on muidugi minu isiklik arvamus ja pretentsioonide välja mõtlemisele ärge nähke vaeva :D
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

aLLaN
klubi liige
Postitusi: 792
Liitunud: P Aug 05, 2007 10:31 am
Asukoht: Pärnu

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas aLLaN » P Jaan 30, 2011 9:44 pm

jyrgen72 kirjutas:
morgan kirjutas:Ise pooldaksin numbrialuseid


Egas jah, numbrialused pole ka paha mõte. See oleks nagu kõigil siis ühesugune tunnus, aga kui keegi ikkagi tahab oma autole ka mingit kleepsu taolist sõjamaalingut lisaks, siis arvan, et võiks mingid olla, aga ainult siis nii, et need kleepsud on tehtud ühel inimesel ja jagatud laiali kas juhtkonna või siis valmistaja poolt teatud tingimustel-teatud liikmetele siis. Seda, et igaüks ise kusagil neid klubikleepse tegema hakkaks, mina ei poolda, kuna erinevatel tegijatel ikka erinevad valmistooted ja siis läheks üldpilt jamaks, kui kleepsudega klubilised kusagil kogunevad.
See on muidugi minu isiklik arvamus ja pretentsioonide välja mõtlemisele ärge nähke vaeva :D

Täiesti nõus, et klubi juhatuse eestvedamisel valitakse üks konkreetne firma välja, kes teeb kleepsu valmis ning seejärel jagatakse(siin ei pea silmas, et tasuta kui just see ei sisaldu klubi aastamaksus) ainult "klubi liige" staatust omavatele inimestele, äärmisel juhul ka "tõsine huviline" ja "vana olija".
1982 Opel Ascona C 1.6 55kw (müüdud)
1996 Mitsubishi Lancer 1.6 83kw (müüdud)
1999 Mitsubishi Galant 2.0 100kw (müüdud)
1998 Volvo S40 T4 1.9 147kw (hetkel)

Kes viimasena pidurdab on kauem kiire!

Pakiraam
Uus Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: R Jaan 07, 2011 2:59 pm

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas Pakiraam » E Jaan 31, 2011 3:25 am

Kas kleebiste ja numbrialuste lisamine klubi initsiaalidega ei ole mitte selleks, et reklaamida klubi ?
Milleks siis piirata kleebiste saadavust klubiliikme staatuseni ?
Mis sest, et ma auto maha müün, kleebis endiselt auto küljes. Auto sõidab edasi ja teeb klubile ka pisut reklaami.
Selle peale oleks ju absurdne välja minna, et kui näed mõnd Mitsut linnapeal vajutamas, klubikleebis küljes, et see viib klubil maine maha.

Kasutaja avatar
HateCore
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: P Veebr 13, 2011 3:08 pm

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas HateCore » N Veebr 24, 2011 4:49 pm

Duubeldan.
Mõte lasta ainult klubi liikmetel kleepsu kasutada on natuke jabur.
Loodan,et ei solvanud kedagi:)
"Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas taavik » R Veebr 25, 2011 10:48 am

Huvitav on, et klubi kleepsude igaühele jagamist nõuavad siin ainult kasutajad, kes on foorumisse reganud viimase paari kuu jooksul. Vanemad olijad on endiselt seisukohal, et neid ei peaks saama igaüks. Olen endiselt seisukohal, et need ei lähe igaühele jagamisele ja kindlasti ei saa nende tellimine toimuma otse tootjalt. Tegemist ei ole mingi äriühinguga, et seda igalpool ja igat autot kasutades reklaamima peaks. Kui tahate kindlasti mingit kleepsu auto peale, siis saate neid ju vabalt kuskilt poest osta.

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas Martinez » R Veebr 25, 2011 11:10 am

taavik kirjutas:Huvitav on, et klubi kleepsude igaühele jagamist nõuavad siin ainult kasutajad, kes on foorumisse reganud viimase paari kuu jooksul. Vanemad olijad on endiselt seisukohal, et neid ei peaks saama igaüks. Olen endiselt seisukohal, et need ei lähe igaühele jagamisele ja kindlasti ei saa nende tellimine toimuma otse tootjalt. Tegemist ei ole mingi äriühinguga, et seda igalpool ja igat autot kasutades reklaamima peaks. Kui tahate kindlasti mingit kleepsu auto peale, siis saate neid ju vabalt kuskilt poest osta.


Toetan seda otsust !

Kasutaja avatar
jackpuuk
Tegija
Postitusi: 581
Liitunud: T Sept 21, 2010 9:12 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Klubi kleebised clubmitsubishi.ee

PostitusPostitas jackpuuk » R Veebr 25, 2011 7:10 pm

Hondaklubis on kindel nõue, kui müüd auto klubist välja, siis eemaldad ka klubi sümboolika. Pooldan sellist süsteemi täiesti, selline juhus oli meil täiesti olemas, kus jäeti eemaldamata, juhtus (kui õieti mäletan) avarii, või pandi segast linnavahel ja klubi juhtkonnaga võeti ühendust. Klubiliige sai seekord küll ainult hoiatuse. Sellegipoolest võiks klubisümboolika jääda klubi liikmetele, klubist väljaspool olijad kleepigu autole külge mida iganes, kuid mitte klubi sümboolikat, sest klubi sümboolika näitab vastavat staatust ja ka vastavat vastutust. Margiklubidesse kuulumine pole tavaliselt eriti kallis ja see toob kaasa ka teatud soodustusi klubi üritusel ja ka mõningates esindustes- varuosa poodides. Küll aga ei pääse suvaline ludri klubidesse, sest nende vastuvõtmine arutatakse liikmete vahel läbi. Kõik klubi hea maine hoidmise nimel. Suht lihtne ju?
5000 pööret toob naeratuse näole, 7000 venitab selle kõrvuni :D.
Honda CRX II gen (pensionifond liikvel, talvel puhkab)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron