Salongi valgustus viitega...

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

Salongi valgustus viitega...

PostitusPostitas Galancer » N Apr 28, 2005 8:29 pm

Nii, kuna otsisin nii ja naapidi, kuid edutult siit foorumitest sellist teemat siis püstitaks teema-kas keegi on ise pannud(jutt siis ikka salongi viitega valgustusest :lol: )?
Nimelt eile avastasin mustamäe teel olevast autokauplusest sellise jublaka (u. tikutopsi suurune ja maksis 110 raha), mis peaks tekitama viite, kellelgi kogemusi?
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » N Apr 28, 2005 9:00 pm

hmm, kus poes seda nägid? olen ise tah seda osta aga pole peale sattunud. tahtsin siis ise teha(jupidki ostetud) aga ei ole aega sellega mässata.
teine võimalus tuld lihtsalt kustutada sujuvalt on panna vahele suur kondekas

Dixi
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: E Mär 14, 2005 7:56 pm

PostitusPostitas Dixi » R Apr 29, 2005 10:07 am

Vaata Tevalo autofoorumisse. Seal on sellest juttu olnud minu meelest.

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » L Apr 30, 2005 3:16 am

Dixi kirjutas:Vaata Tevalo autofoorumisse. Seal on sellest juttu olnud minu meelest.


Seal oli vist jah-aga seal mingid skeemid ja vene keelsed saidid ma ei mõista neid skeeme nii hästi...et ise valmis teeks sellise..

hmm, kus poes seda nägid? olen ise tah seda osta aga pole peale sattunud. tahtsin siis ise teha(jupidki ostetud) aga ei ole aega sellega mässata.
teine võimalus tuld lihtsalt kustutada sujuvalt on panna vahele suur kondekas-

Pood on seee sama mis asub linnapoolt minnes peal Linnu tee risti foori 100m ja paremale (vist mingi nissani müügikoht ka seal kõrval kohe,kas äkki Autopartner vmt..) ühesõnaga nats enne Kadaka teed ja nats peale Linnu tee risti Mustamäe teel :lol:
löoodan, et liiiga keeruliseks ei läinud :lol:

P.S milliste parameetritega see kondekas olema peaks ja kuidas ühendad ja ka kuhu?
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)



Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT

Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt

Talon91TSiAWD
Uus Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: R Apr 23, 2004 5:25 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Talon91TSiAWD » E Mai 09, 2005 11:57 am

Eclipsidel sellised vidinad peal juhipoolse ukseposti küljes. Ehk on abiks otsingutel.
estDSMclub


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist