automaki raam

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

automaki raam

PostitusPostitas tom52 » E Mai 17, 2004 3:40 pm

kunagi varastati galandil v.a 1991 automakk. teatavasti on aga automakk raami sees, mis on armatuuris lahtiselt ning makk kadus koos raamiga. kas kellelgi seda raami ei ole üle? (all sahtli koht)

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » E Mai 17, 2004 3:45 pm

Kas sa mõtled seda plekist raami, mis tihedalt ümber maki on või on galandil mingi eriline hoidja seal?
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » E Mai 17, 2004 6:23 pm

arvatavasti mõeldakse seda kohta kus käib makk aga see plastkorpus sisaldab veel ka mingit sahtlit või laegast makist allpool. kõik see peax olema yx jupp ja samuti on see vidin puudu minu autust - õnnex mul makki polnud võeti lihtsalt see plastkonsool kaasa :? :x
silmad kardavad, käed teevad

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » E Mai 17, 2004 6:56 pm

see on plastmassist raam kahe auguga (vähemalt mul oli). ülesse käib makk ja all käib sahtel (või vastupidi).

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » K Mai 19, 2004 2:26 pm

Ei usu, et selline vidin kellegil üle on ... lammutused abiks.
Siin selline soovitus, et kohe kohale minna ja küsida, kas on ja näidata mida vaja ... kui helistad, siis sellise väikese jupi pärast ei viitsita tihti ennast liigutam hakata ja öeldakse automaatselt et ei ole. :evil:
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » N Mai 20, 2004 5:01 pm

sul on täiesti õigus omalgi sarnaseid kogemusi
silmad kardavad, käed teevad

lesku

PostitusPostitas lesku » P Juun 13, 2004 11:20 pm

oli omal sama jama galandil oli ostes suur tühi auk maki asemel,lõikasin plastist sobiva suurusega plaadi tegin maki augu sisse ja kõik korras.nati nikerdamist u-30 min

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » P Juun 13, 2004 11:56 pm

jeee nyydsex ka mul see probleem lahendatud. nimelt harku lammutuses kaks galanti seal yhes oli see vidin olemas. krt tahtsid selle jublaka eest saada 150-. :evil: nyyd aga nagu uus kohe salong ja makk ka olemas. :D aga maki installatsiooni käigus selgus selline asi et ees kõlareid netu - tyhjad augud aint. ega kellelgi pole galani originaal esimesi kõlle yle. lammaris tahavad kindlasti hinge hinda jälle. :twisted:
silmad kardavad, käed teevad

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » E Juun 14, 2004 7:40 am

nuclear2 kirjutas:ega kellelgi pole galani originaal esimesi kõlle yle. lammaris tahavad kindlasti hinge hinda jälle. :twisted:


Ma just kinkisin Lanceri originaalkõllid ära ... täiesti mõttetud vidinad olid. Vaata kui suur auk seal on ja osta midagi muud, saad ikka parema kui need originaalid.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » E Juun 14, 2004 4:12 pm

ma ise mõtsin ka raami ise valmis nikerdada aga pole viicinud vee. mis plastist sa tegid?

lesku

PostitusPostitas lesku » K Juun 30, 2004 9:54 pm

tom52 kirjutas:ma ise mõtsin ka raami ise valmis nikerdada aga pole viicinud vee. mis plastist sa tegid?


sain tuttava käest reklaamiplakati plasti paksust tal pool senti ,materjal ise aga hästi töödeldav ja kleeps jääb hästi peale

Päss1

PostitusPostitas Päss1 » P Aug 22, 2004 7:12 pm

to nuclear2, mul peaks ees olema originaalid, kas sa m6tled need pisikised k6larid mis on suunatud ülesse, endal on soov need natuke paremate vastu vahetada, kipuvad liiga ruttu üle mängima, samas ei tahaks uskuda ka et k6lar läbi?

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » E Aug 23, 2004 4:26 am

to Päss: kle ei aitähh enam ei taha neid sain originaalid võisaia hinna eest ja ausaltöeldes ei kõlba need k...p....e kaaa. ette esialgu ei plaani muid ka panna tagumistest täitsa piisab. kui aga keegi arvab et tahab galandi originaalesimesi kõlle võin saiaraha eest ära anda :D
silmad kardavad, käed teevad

nero

PostitusPostitas nero » K Mai 18, 2005 12:07 pm

Tere!
Mul oli endal sama jama. Ei leidnud kohe mitte kusagiltki seda juppi. Romulates ka ainult naerdi. Siis aga avastasin et lanceri makiymbrus istub peaaegu sama hästi. Seega sain selle yhest romulast ja nyyd on makk sees ning kôik näeb jälle hea välja.
Edu otsimisel!

zlin

PostitusPostitas zlin » N Mai 19, 2005 12:22 pm

Mul peaks endiselt üle olema üks galandi maki ümbert raam. :)

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » N Mai 19, 2005 2:26 pm

no aga kui tallinnas seikled, siis võiks ju kokku saada ja asja üle vaadata?
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 79 külalist