turvavööd väsinud

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

degija

turvavööd väsinud

PostitusPostitas degija » R Juun 06, 2008 4:55 pm

ei taha tagasi sisse joosta. ei tahaks tühja asja pärast remondi firmale raha anda aga ise nokitsedes peaksin vist enamus sisust lahti kookima. on kellelgil sama probleemi olnud või kuskil seda parandanud?

antsmantel
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 30, 2007 12:43 am

PostitusPostitas antsmantel » P Juun 08, 2008 10:22 pm

vöö saad posti küljest lihtsalt kätte, piisab plastiku eemaldamisest posti küljest. vööd ennast remoda väga ei õnnestu, kokkuehitatud pürotehnika (eelpinguti) välistab selle. mina ostsin lammutusest v heas töökorras uue musta, läks maksma 1800kr. halle vöösid leiab eesti lammutustest ka ca 800 kr eest ...

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » E Juun 09, 2008 8:36 am

Mina olen tähele pannud, et vöö justkui "kiilub kinni" ukseposti ülal oleva liigendi taha. Kui peale seda liigendit vöö lõdvaks lasta, siis tõmbab väga kõvasti tagasi. Samas olen ka kuulnud mingitest vahadest, millega turvavöösid töödeldakse, et nad läbi selle liigendi paremini liiguks - midagi konkreetset kahjuks öelda ei oska.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

antsmantel
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 30, 2007 12:43 am

PostitusPostitas antsmantel » E Juun 09, 2008 10:26 am

mina olen kuulnud, et pestakse sooja vee ja seebiga ka üle vöö. paraku oli minu vöö servast katki kulunud ja seda poleks pesuga ka välja saanud.

degija

PostitusPostitas degija » R Aug 22, 2008 1:57 pm

sattusin siis esimest korda oma auto tagaistmel ka sõitma ja igavusest vaatasin, mis nendel turvavöödel siis häda on. ja tuleb välja et nad lihtsalt kipuvad krussi minema. ei ole nad väsinud midagi, kui sirgelt sisse läheb, siis töötavad. mingit sorti suunaja parandab vea ilusti.

sicar
Uus Kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: T Sept 02, 2008 10:47 am
Asukoht: Tallinn,mustamäe
Kontakt:

PostitusPostitas sicar » E Okt 06, 2008 9:45 pm

mainin siis ka ära ,et enda 95 aasta galandil ka mõlemad esimesed ei jooksnud korralikult sisse võtsin lahti ja panin rihmad otse jooksma kenasti ja kokku tagasi ning enam probleemi pole!
Mitsubishi Galant 1,8 1995.a Luukpära.

Gerrit

PostitusPostitas Gerrit » T Okt 07, 2008 8:44 am

antsmantel kirjutas:vöö saad posti küljest lihtsalt kätte, piisab plastiku eemaldamisest posti küljest. vööd ennast remoda väga ei õnnestu, kokkuehitatud pürotehnika (eelpinguti) välistab selle. mina ostsin lammutusest v heas töökorras uue musta, läks maksma 1800kr. halle vöösid leiab eesti lammutustest ka ca 800 kr eest ...


kas uus turvavöö mitte 800 krooni ei maksa varuosade firmades? maksab küll.

Kasutaja avatar
RaBs
liige
Postitusi: 19
Liitunud: R Veebr 01, 2008 5:12 pm
Asukoht: Tallinna-Rapla vahel

PostitusPostitas RaBs » T Nov 04, 2008 1:43 pm

mu galandil olid vöödel keerud sees, keerasin need välja, kõik jumalast otse, aga vöö liigub sisse umbes 5 minutit :?
Galant Avance 2,5 V6

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sasszz » T Nov 04, 2008 3:04 pm

Vend eelmisel autol koges sama probleemi ning selle lahenduseks oli, et talle keegi andis täitsa tavalise silikon sprayd, lasi vöö üle ja töötas ilusti.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Nov 04, 2008 3:29 pm

sasszz kirjutas:Vend eelmisel autol koges sama probleemi ning selle lahenduseks oli, et talle keegi andis täitsa tavalise silikon sprayd, lasi vöö üle ja töötas ilusti.


Proovisin ise ka seda spetsiaalset kuivmääret turvavööde jaoks - märkimisväärset kasu kahjuks ei olnud. :(

Ei tea kui palju uued turvavööd AGR´ist või Silberist maksma läheks VIN´i järgi ?
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

PostitusPostitas jaan mmc » T Nov 04, 2008 8:27 pm

Vipp kirjutas:Mina olen tähele pannud, et vöö justkui "kiilub kinni" ukseposti ülal oleva liigendi taha. Kui peale seda liigendit vöö lõdvaks lasta, siis tõmbab väga kõvasti tagasi. Samas olen ka kuulnud mingitest vahadest, millega turvavöösid töödeldakse, et nad läbi selle liigendi paremini liiguks - midagi konkreetset kahjuks öelda ei oska.


Esimese asjana tuleks tõesti puhastada vöö üle jooksu aas ukse posti küljes.
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » N Nov 06, 2008 9:55 pm

Vipp kirjutas:
sasszz kirjutas:Vend eelmisel autol koges sama probleemi ning selle lahenduseks oli, et talle keegi andis täitsa tavalise silikon sprayd, lasi vöö üle ja töötas ilusti.


Proovisin ise ka seda spetsiaalset kuivmääret turvavööde jaoks - märkimisväärset kasu kahjuks ei olnud. :(

Ei tea kui palju uued turvavööd AGR´ist või Silberist maksma läheks VIN´i järgi ?

silicon 100, ehk kuivsilikon?
tihenditele see jube hea asi. ei määri

antsmantel
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 30, 2007 12:43 am

PostitusPostitas antsmantel » R Nov 07, 2008 12:46 am

Vipp kirjutas:Ei tea kui palju uued turvavööd AGR´ist või Silberist maksma läheks VIN´i järgi ?


AGR pakkus 4500kr eest uut vööd koos "poole salongiga" ehk siis B-piilari plastmass komplektis, ilma ei saa.

sasszz
klubi liige
Postitusi: 1216
Liitunud: R Veebr 22, 2008 11:46 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sasszz » R Nov 07, 2008 8:41 am

Vipp kirjutas:
sasszz kirjutas:Vend eelmisel autol koges sama probleemi ning selle lahenduseks oli, et talle keegi andis täitsa tavalise silikon sprayd, lasi vöö üle ja töötas ilusti.


Proovisin ise ka seda spetsiaalset kuivmääret turvavööde jaoks - märkimisväärset kasu kahjuks ei olnud. :(

Ei tea kui palju uued turvavööd AGR´ist või Silberist maksma läheks VIN´i järgi ?

Otsustasin eile siis teha ka enda vöö korda (ka ei sõitnud lõpus ilusti sisse) Läksin automaailma ja neil on müügil see tavaline silikonspray(hall, rohekas purk, firmat ei mäleta) 50 eeki. Ja tirisin terve vöö välja ja lasin terves ulatuses mõlemalt poolt(nii, et märg oleks) ja märgatavalt asi oli parem :) (loomulikult ei tasu oodata selle puhul, et hakkab libisema nagu uus, kuid alati võib panna mitu kihti)

MK`le vastuseks: Ei ole silicon 100 ega ka kuiv.

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » R Nov 07, 2008 9:26 am

sasszz kirjutas:
Vipp kirjutas:
sasszz kirjutas:Vend eelmisel autol koges sama probleemi ning selle lahenduseks oli, et talle keegi andis täitsa tavalise silikon sprayd, lasi vöö üle ja töötas ilusti.


Proovisin ise ka seda spetsiaalset kuivmääret turvavööde jaoks - märkimisväärset kasu kahjuks ei olnud. :(

Ei tea kui palju uued turvavööd AGR´ist või Silberist maksma läheks VIN´i järgi ?

Otsustasin eile siis teha ka enda vöö korda (ka ei sõitnud lõpus ilusti sisse) Läksin automaailma ja neil on müügil see tavaline silikonspray(hall, rohekas purk, firmat ei mäleta) 50 eeki. Ja tirisin terve vöö välja ja lasin terves ulatuses mõlemalt poolt(nii, et märg oleks) ja märgatavalt asi oli parem :) (loomulikult ei tasu oodata selle puhul, et hakkab libisema nagu uus, kuid alati võib panna mitu kihti)

MK`le vastuseks: Ei ole silicon 100 ega ka kuiv.

Silikcon 100 ongi kuivsilkon, ja see on parem selles suhtes et see ei määri ja ei võta tolmu kinni, seega ma uurisin kas vipp seda mõtles, ja igatahes soovitaks ennem kuivsiloconi kui tavalist. hind lihtsalt kallim.

Kasutaja avatar
MK
liige
Postitusi: 119
Liitunud: L Mär 01, 2008 4:51 pm
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitas MK » R Nov 07, 2008 9:26 am

sasszz kirjutas:
Vipp kirjutas:
sasszz kirjutas:Vend eelmisel autol koges sama probleemi ning selle lahenduseks oli, et talle keegi andis täitsa tavalise silikon sprayd, lasi vöö üle ja töötas ilusti.


Proovisin ise ka seda spetsiaalset kuivmääret turvavööde jaoks - märkimisväärset kasu kahjuks ei olnud. :(

Ei tea kui palju uued turvavööd AGR´ist või Silberist maksma läheks VIN´i järgi ?

Otsustasin eile siis teha ka enda vöö korda (ka ei sõitnud lõpus ilusti sisse) Läksin automaailma ja neil on müügil see tavaline silikonspray(hall, rohekas purk, firmat ei mäleta) 50 eeki. Ja tirisin terve vöö välja ja lasin terves ulatuses mõlemalt poolt(nii, et märg oleks) ja märgatavalt asi oli parem :) (loomulikult ei tasu oodata selle puhul, et hakkab libisema nagu uus, kuid alati võib panna mitu kihti)

MK`le vastuseks: Ei ole silicon 100 ega ka kuiv.

Silikcon 100 ongi kuivsilkon, ja see on parem selles suhtes et see ei määri ja ei võta tolmu kinni, seega ma uurisin kas vipp seda mõtles, ja igatahes soovitaks ennem kuivsiloconi kui tavalist. hind lihtsalt kallim.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist