Tihendid

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

zlin

Tihendid

PostitusPostitas zlin » T Dets 14, 2004 3:49 am

Probleem on. Mingi 100 juures hakkab juhi ja kõrvalistuja klaaside vahel vilistama. Tihendid on ilmselt väsinud. Kas mingitmoodi oleks neid võimalik elustada? Mingi määre vms ?

Kasutaja avatar
galant_EXE
liige
Postitusi: 103
Liitunud: K Mai 19, 2004 8:24 pm
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas galant_EXE » T Dets 14, 2004 4:22 am

mul sama jama(91 a. galant), juhi ukse juures hakkab mõnusalt vilepilli puhuma kui tuul on teatud nurga all vastu ning kiirus on umbes 90-100 km/h.

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » T Dets 14, 2004 4:49 am

Ja sama probleem ka siin.

Kuskilt jäi kõrvu, et Salinas pakub mingeid ribasid vms, mis liimitakse tihendi sisse. Ei tea kas on õige jutt või kas nii annab seda probleemi lahendada. http://www.salinas.ee
EDIT: Oh mind lolli... Selgus, et tegemist hoopis tihendi katteteibiga, et tihend värvimise ajal ei määrduks. :oops:

Ise olen mõelnud, et äkki on mingit silikooni laadset ollust olemas, millega saaks tihendeid natuke turgutada ?
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

zlin

PostitusPostitas zlin » T Dets 14, 2004 4:57 am

No ma tean et on olemas silikoon vms, mis aitab talvel külma vastu ja ei lase tihenditel ära väsida. Peaks seda proovima ja vaatama mis efekt sel on.

Kasutaja avatar
jax
huviline
Postitusi: 61
Liitunud: T Juul 27, 2004 2:37 pm
Asukoht: Rapla
Kontakt:

tihendid

PostitusPostitas jax » K Mär 02, 2005 2:00 pm

ise just silikoonitasin oma ukse- ja pagassitihendid ära kuna pagassiomad eriti kippusid ära külmuma, ostsin mingi CRV?? aerosoolsilikooni, umbes 65 raha. külmaga on väga hea, kinni enam pagass ei külmu ja tihendid ise muutusid selliseks pehmeks ja veidi libedateks. see pidi tihendite elueale kõvasti juurde andma kuna külmaga ja kuumaga kipuvad tihenditesse praod tekkima.

Kasutaja avatar
Salvador
liige
Postitusi: 217
Liitunud: P Mai 16, 2004 11:11 pm
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Salvador » K Mär 02, 2005 3:29 pm

Hea oleks jah aastas kohustusliku programmina paar korda uste/luukide tihendid korralikult ära puhastada/kuivatada ja siis silikooniga kokku määrida.
Vähemalt saate talvel uksed lahti ja ka tihendid kestavad kauem!
Eelmisel masinal mökkisin isegi plaststanged (polnud kere värvi) jms. silikooniga kokku, pärast nägi auto jälle välja nagu uus :D Isegi kirsad said uhkemad peale silikoonimist :P
Kasutan Motipi silikoonaerosooli, siiani on minu arust parim ja purgiga on kaasas 2erinevat pihustamisotsikud.
Kunagi proovisin ka sommide Bostonit, läikis küll ilusti tihendite peal, kuid oli samas kleepuv nagu kärbsepaber :lol:
Elu on liiga lühike selleks, et raisata seda VAG toodangu peale!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist