Kliimaseadme valgustus

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

TigeMitsu

Kliimaseadme valgustus

PostitusPostitas TigeMitsu » E Jaan 22, 2007 2:15 pm

Kas keegi oskab öelda, kuidas saab kliimaseadme valgustust vahetada (Galatnt99)? Õigemini küsimus selles, et kuidas sellele ligi pääseda. Kas peab kogu armatuuri lahti võtma või saab kuidagi lihtsamalt?

Ühe poole nupud on kogu aeg pimedad ja hämaras sõites vajutan pidevalt vale nupu peale.

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » E Jaan 22, 2007 3:36 pm

Uuri service manualidest: http://forum.clubmitsubishi.org/viewtopic.php?t=2815&highlight=manual. Olen sealt nii mõnelegi installiküsimusele vastused saanud.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » E Jaan 22, 2007 6:47 pm

milline keskkonsool sul on?
kui selline
Pilt
siis tuleb see kliima juhtimine koos keskonsooli plastikuga küljest ära lihtsalt tõmmates,
Lihtsalt vaata kuidas on sul raadio kinnitatud, kas sahtel või korpus on kere külge kinnitatud.
aga põhimõtteliselt on alates ventilatsiooniavadest kuni tuhatoosini olev plastik vaid klambertüüblitega armatuuri külge lükatud, enne tõmba veel käigukangi ümbruse plastik ülespool ära sest see on tuhatoosi all oma nagadega keskkonsooli piludes kinni.

sai keeruline aga äkki on mõistetav :lol:
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

taliz
liige
Postitusi: 123
Liitunud: K Juun 01, 2005 1:59 pm
Asukoht: elva

PostitusPostitas taliz » K Jaan 24, 2007 1:31 pm

omal vahetasin seda valgustust, esiteks pead lahti tõmbama keskkonsooli terves tükis lahti. Kliima paneel on kruvidega seestpoolt keskkonsooli kyljes. keera need lahti. võta kliimapaneel küljest (kogu kupatus), see oli vist omakorda mingite kruvide ja nagadega koos. Ava ja ongi pirnid käes.
Galant 2.0 -97 Wagon (müüdud)
Galant 2.0 -91 luukpära (müüdud)

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 598
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

PostitusPostitas intu » L Veebr 09, 2008 6:21 pm

Kas pirnid on sama sugused nagu on kõrvalistuja laeka valgustus?

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » P Veebr 10, 2008 1:09 pm

intu kirjutas:Kas pirnid on sama sugused nagu on kõrvalistuja laeka valgustus?


Kui ma nüüd väga ei eksi, siis nuppude valgustus olid samad pirnid, aga kliima displei oli kaks suuremat pirni.
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Galancer
liige
Postitusi: 594
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:00 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Galancer » E Veebr 11, 2008 10:17 am

taliz kirjutas:omal vahetasin seda valgustust, esiteks pead lahti tõmbama keskkonsooli terves tükis lahti. Kliima paneel on kruvidega seestpoolt keskkonsooli kyljes. keera need lahti. võta kliimapaneel küljest (kogu kupatus), see oli vist omakorda mingite kruvide ja nagadega koos. Ava ja ongi pirnid käes.


Täpselt nii ongi, kuid soovitus veel-et lihtsamini kätte saada-võta ennem käigukasti (kui on AT) ümbrisvõru ära (ka 4x klamberkinnitus) lihtsam kätte saada minu arust

Ja VIPP-i arvamusega ühtin-kui mälu ka mind ei peta-s.t 2 suuremat pirni, mis väga tuhmilt põlevad:-)
Ei pretendeeri absoluutsele tõele!!!:-)

Nüüd peres ainus mitsu : Lancer `94 1,6 AT
Minevikust veel:Galant 2,5 Wagon `01 Tiptronic, Lancer 1,3 `98 manual, Galant 1.8 `88 manual,Lancer 1,5 `91 manual jmt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist