Salong ja spidoka valgustus

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
-V-
liige
Postitusi: 309
Liitunud: R Veebr 02, 2007 9:49 pm
Asukoht: Kuressaare 5268900

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas -V- » R Nov 12, 2010 7:31 pm

Raghza kirjutas:Seega kuhu oleks kõige lihtsam juhtmed ühendada ning kas voolujuhtmed tuleks kindlasti akule vedada, või saab pisut voolu kuskilt mujalt elektrisüsteemist näpata?
Sealhulgas päris tervet salongi laiali ei sooviks lammutada :D

Soovitan teha nii, et paned relee vahele, nii, et relee lülitab tööle see, millega koos tahad, et valgustus tööle hakkab ja Toite saab see uus valgustus (läbi Relee) salongi tuleva Kaitsmebloki sisendist.. see piisavalt suure ristlõikega juhe.. pane kasvõi veekeetja järgi :D
Search Is Your Friend !

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas SiimS » L Juun 18, 2011 5:59 pm

Raghza kirjutas:Ohoh, päris vägev kaup. Pole kahjuks endal krediitkaardi võimalust ja ega tahakski sellise väikese tellimuse jaoks seda tegema hakata. Ehk suudaks keegi need mulle ära tellida? Loomulikult siis pisut rohkem, nt. 20 tükki ja maksan loomulikult vahendustasu ka.

EDIT: Kas NEED on samad asjad ja sobivad? Kuidas neil valgus on, kas annab seda hajutada ka? Selline ebaühtlane valgus näidikute taga ka nagu ei meeldi..



Sai proovitud neid lede ja need ei valgusta ära kogu kelladeplokki, jäävad sisse valguse tühimikud. Ümber ei viitsi ehitada uurin ehk on veel lihtsadi võimalusi. Kui kellelgi pakkuda valgeid lede rohkemate kividega oleksin huviline.

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas Aap » P Juun 19, 2011 9:20 pm

originaalkohtadesse pirne asendades ei saagi mu teada ühtlast tulemust.

Kasutaja avatar
-V-
liige
Postitusi: 309
Liitunud: R Veebr 02, 2007 9:49 pm
Asukoht: Kuressaare 5268900

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas -V- » K Juun 22, 2011 10:22 am

carismaomanik kirjutas:originaalkohtadesse pirne asendades ei saagi mu teada ühtlast tulemust.

mina panin iga originaalkoha peale 3 x 1W power-LED'i ja tulemus jäi täitsa hea ja ühtlane..
kuskil Lugejate autode all Minu teemas on paar pilti ka
Search Is Your Friend !

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas SiimS » K Juun 22, 2011 10:40 am

-V- kirjutas:
carismaomanik kirjutas:originaalkohtadesse pirne asendades ei saagi mu teada ühtlast tulemust.

mina panin iga originaalkoha peale 3 x 1W power-LED'i ja tulemus jäi täitsa hea ja ühtlane..
kuskil Lugejate autode all Minu teemas on paar pilti ka


Vaatasin et saab ilusti sellele 8-gen galandi kelladeplokile led ribad alla liimida (mitte vastu plaate vaid ploki põhja), ehk saan oodatud tulemuse. Loomupoolest annab galandi 8-gen kelladeplokk sinise tulemuse isegi kui kasutad valgeid lede.

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas Aap » P Juun 26, 2011 12:03 am

seltsimehed leidurid, andke idee, kuidas teha 88 aasta Galandi spidoplokk vastavalt pööretele värvimuutvaks :D

porku
liige
Postitusi: 257
Liitunud: E Juun 23, 2008 9:22 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas porku » K Aug 24, 2011 5:28 pm

carismaomanik kirjutas:seltsimehed leidurid, andke idee, kuidas teha 88 aasta Galandi spidoplokk vastavalt pööretele värvimuutvaks :D

Vana asi, aga usun, et ilma kontrolleri ja progemis kogemusteta seda nii naljalt ei teegi. :)
Veojõu,-stabiilsus,- pidurduskontroll ning roolivõim asuvad rooli ja tooli vahel. ;)

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas Aap » K Aug 24, 2011 5:36 pm

Praegu polegi enam seda ideed väga peas :D Endal käis korra mõte. et Toyotadel on selline asi nagu economy tuluke, mida juhib kolme klemmiga andur ja teha nagu selle järgi
aga maru palju hakkaks nii vist vilgutama.

Kasutaja avatar
-V-
liige
Postitusi: 309
Liitunud: R Veebr 02, 2007 9:49 pm
Asukoht: Kuressaare 5268900

Re: Salong ja spidoka valgustus

PostitusPostitas -V- » L Sept 10, 2011 2:10 pm

värvi muutmiseks tuli esimese asjana pähe LM3915 kivi, millega tegin sõbrale segukella.. see annab vastavalt sisendpingest 10'sse erinevasse väljundisse signaali..
Kuna tahokasse tuleb sagedus, siis peaks kasutama ka LM2917 kivi, mis teeb sagedusest pinge.
selle signaali saaks otse tahoka küljest võtta ja 3 väljundi külge transistorid panna, veidi katsetamist ja teoreetiliselt saaks RGB LED'idega terve vikerkaare kätte.
Samat kombinatsiooni olen kasutatanud Shift Light ehitamiseks.. mis olekski tegelikult teine mõte.. kui ei viitsi ise skeeme ehitada, siis osta Shift Light ja ühenda selle külge enda bloki valgustus LEDid
Search Is Your Friend !


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron