Pagass lukus.

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
PriitMC
Tösine huviline
Postitusi: 105
Liitunud: E Aug 14, 2006 11:04 pm
Asukoht: Tallinn

Pagass lukus.

PostitusPostitas PriitMC » E Okt 23, 2006 8:38 am

Mure siis selline, et avastasin, et kangist ei tõmma enam pagassi lukust lahti. Ei taha nagu uskuda, et traat lahti kuskilt tuli. Võtemast ka mul avada ei anna. 97a sedaan galant siis autoks. Äkki kellegil on olnud sama mure ja sellest ka jagu saanud?

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Zafari » E Okt 23, 2006 9:13 am

hehe mul sama jama 2 korda olnud. esimene kord ei saanud ise ka aru mis juhtus aga teisel korral juba oma lollusest.
Pagasiruumi luugi luku küljes peaks olema sul väike hoob ja selle juures kiri free-lock. see teeb niimoodi, et kui on lock asendis siis tuleb aint võtmega keerates lahti. Aga minul samuti võtmega lahti ei tule. ja see mul juba teine galant millel sama jama :roll: ühesõnaga sinu kõige lihtsam variant seda asja likvideerida nyyd on selline.
Ma oletan et sul on tagaistme käetugi ja selle taga luuk mille kaudu pagasnikusse pääseb.(või on iste alla klapitav) Peaasi et käe sealt luugist sisse saad ja siis ehk ulatad käega lukuni ning selle hoova teise asendisse lükata (pisike plastjublakas).
Kui aga seda luuki seal pole ja istet alla klappida ei saa (nagu minul) siis võtmed kätte ja iste seest välja, peale seda võid juba istmete taga olevast august kasvõi ise pgasnikusse ronida ja selle hoova ära lükata...... kahjuks pole mul hetkel mõistlikku telefoni muidu oleks võinud auto juures yhe pildi ka teha sellest asjast aga usun et said aru küll ;) ja kui ei saanud siis ma seletan veel :P

Ahjaa ... minu teine kord sellise jamaga oligi nii et ...... Aga mida see lock-free kangd teeb???? panin lock ja lõin pagasniku kinni .... ja jäigi kinni :P

tõenäoliselt oled sa kuskil kuidagi selle kangi pihta läinud ja sellest piisas, loll süsteem igatahes ja sellest ma ka aru ei saa miks mitsude tagaluugid võtmega lahti ei tule :(
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
PriitMC
Tösine huviline
Postitusi: 105
Liitunud: E Aug 14, 2006 11:04 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas PriitMC » E Okt 23, 2006 9:26 am

Ops, hoob free asendisse ja nyyd jälle kõik töötab. Tänud 8)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist