kas keegi on endale ise istmekatteid peale õmmeld?

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Sigma3
liige
Postitusi: 15
Liitunud: E Juun 12, 2006 2:20 pm
Asukoht: Harjumaa,Keila

kas keegi on endale ise istmekatteid peale õmmeld?

PostitusPostitas Sigma3 » K Okt 18, 2006 9:42 pm

mul oleks tahtmine see trikk ära teha..panna punasest sametist riie istmetele peale,aga äkki saaksin natuke infot selle kohta...kuidas seda täpselt teha jne... :)
riskin,kuid šampust ei joo...

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » N Okt 19, 2006 9:27 am

Teooria (milles ma teatavasti hea olen :D ) on selline, et kakud vana katte pealt, harutad lahti, tükkide järgi teed lõiked või märgid kohe uue riide peale. Lõikad uuest riidest tükid välja ja õmbled analoogselt originaaliga kokku.
Ainult et õmblusmasin peab väga hea olema kuna istmekatet ju ei tee voodilinast vaid korralikust paksust riidest ja seda ei taha iga masin süüa. Hakkab niiti/nõela lõhkuma ja ei võta läbi ja lõpuks on sul närvid nii läbi ja tulemus ebaühtlane/kole.
Ma kunagi üritasin ühele lihtsamat sorti tugitoolile uut riiet panna :) Enam ei ürita ... ühesõnaga korralikku õmbluskogemust ja masinat on vaja!
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

harlesjah

PostitusPostitas harlesjah » N Okt 19, 2006 10:40 am

Kindlalt on vaja tööstulikku õmblusmasinat. Tõesti, suvaline singer keerab riide, tuju ja soovitud lõpptulemuse meeldivalt pekki. Riide ja niidi valikul tuleb samuti teada kindlalt mida ostad. Samamoodi nagu on toa- ja autokõlaritega, on ka istmetel kasutatavate materjalidega. Peab taluma külma, niiskust, päikest jne. Minu soovitus: võta ühendust nende meestega http://www.nahksisu.com/ Kes on enne teinud, oskab kindlasti nõu anda...iseasi, kas nad oma nippe ja trikke paljastavad. Ehk saad hoopis nii soodsalt kaubale, et ei pea ise oma närve ja näppe seksima akkama. :wink:

Kasutaja avatar
Sigma3
liige
Postitusi: 15
Liitunud: E Juun 12, 2006 2:20 pm
Asukoht: Harjumaa,Keila

PostitusPostitas Sigma3 » N Okt 19, 2006 4:39 pm

saatsin sinna hinnapäringu..eks siis mõne päeva jooksul näis mitme kohalise numbri nad mulle pakuvad :D aga ega ise vist pole kll mõtet jamama hakata..
riskin,kuid šampust ei joo...

harlesjah

PostitusPostitas harlesjah » N Okt 19, 2006 9:02 pm

Kui mingitmoodi soodsalt kokkuleppele nendega saad, siis anna mullegi teada! Plaanisin oma sininoolelgi uksepolstreid ning istmeid must/hall nahaga katta. Nagu tollel lehel tehtud töödest näha, on selline värvide kominatsioon silmale lausa soe vaadata.

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » R Okt 20, 2006 11:03 pm

kui keegi tahab galandi istmeid siis mul on ühed esi istmed täitsa üle ja on ees. annan need tasuta ära :D

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » L Okt 21, 2006 10:10 am

kurbpoiss kirjutas:kui keegi tahab galandi istmeid siis mul on ühed esi istmed täitsa üle ja on ees. annan need tasuta ära :D


mis aasta galandi omad ja mis korras?


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist