K: Mix aknad udused on!?!?

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
jax
huviline
Postitusi: 61
Liitunud: T Juul 27, 2004 2:37 pm
Asukoht: Rapla
Kontakt:

PostitusPostitas jax » R Jaan 26, 2007 1:47 pm

Ma panin tagaistme juurde ja aknad pole veel kordagi jäässe läinud, samuti panin mattide alla ajalehed. Imeb see jah niiskuse enda sisse ja vesi tilgub sinna karpi. See muutub ise mingi paari kuu pärast pulbriks, tuppa kohe kindlasti seda kuivama ei pea viima. Vannitoas samamoodi katsetatud, ise laguneb see kott ära mingi paari kuu pärast...

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » L Jaan 27, 2007 11:09 am

Zafari kirjutas:
nuclear2 kirjutas:ja ei läinud palju aega mööda kui ehituse abc-st sai kilone toode 99 eegu eest ära ostetud ja vaatab kas kasu ka tuleb või ei.


anna ka siis teada kuidas esmamulje on ;)


esmamulje on kehvapoolne. KÜLMA ilmaga ikka aknad jääs seestpoolt. 10pallisüsteemis annaksin hindeks 5 piiiika miinusega.
võib-olla et mitsus toimib paremini, võta sa kinni :wink:
silmad kardavad, käed teevad

Kasutaja avatar
nublu
liige
Postitusi: 32
Liitunud: P Okt 01, 2006 6:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nublu » L Jaan 27, 2007 1:57 pm

Võib-olla võtab väheke aega ennem kui korralikult toimima hakkab.
colt on mõnus

Kasutaja avatar
cartman
Tegija
Postitusi: 2017
Liitunud: E Jaan 23, 2006 8:47 pm
Asukoht: viljandi, Eagle Talon tsi awd, Mitsubishi Eclipse gsx

PostitusPostitas cartman » L Jaan 27, 2007 3:15 pm

ma ka arvan et päex äkki mingi 5-7 päeva autos olenma enne kui 100prossu tulemus näha on. egas niiskus kohe paugust ä ei kao, vaibad ja kõik muu selline vett ja nioiskust täis-
Mitsubishi eclipse GSX 1992a
Ford F-250 6.0 TDi (450hp, ca 1000Nm) 2005a.
Skoda superb TSi 2012a.

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » L Jaan 27, 2007 4:04 pm

Ma usun, et te peaks otsima oma autodel vigu mujalt kui sissetassitud lumi jms. Mul on omal autol "pisike deffekt" nimelt satub osa vihma veest salongi ja põrandal ikka "lainetab" mõnel päeval ehk vaip on märg mitte niiske - no ja mul ei ole aknad udused ja ega ka jääs seestpoolt.

minu panus läheb vigasele salongi ventilatsioonile - umbes filter, kinnised klapid, puulehtedega ummistunud ventilaator vms. - äkki leiate sealt süüdlase

ps. ma ei kasuta seda soudalit, tolmuimeja ja ajalehed teevad selle töö kah ära. :lol:
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

alar
huviline
Postitusi: 78
Liitunud: T Juun 06, 2006 4:18 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas alar » P Jaan 28, 2007 5:49 pm

Pedaal kirjutas:minu panus läheb vigasele salongi ventilatsioonile - umbes filter, kinnised klapid, puulehtedega ummistunud ventilaator vms. - äkki leiate sealt süüdlase


vent on autol korras. kas coldil on üldse salongi filter? kui on, siis vahetaks hea meelega selle ära.
tel: 50 71 082

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas MeelisV » P Jaan 28, 2007 9:26 pm

vent on autol korras. kas coldil on üldse salongi filter? kui on, siis vahetaks hea meelega selle ära.


Hea kogemus omast käest, kuna Galandil on õhufilter peale ventikat, siis satub kogu praht kõigepealt ventikasse.
Kuna oma auto seisis õues puu all sügisel (no jah oli maas ka plastik kate esiklaasi ja kapoti vahel) siis ventilaator undas mis kole kuid õhku ei grammigi - põhjuseks puulehed ventikas.
Isegi kui ei ole sellist õnnetut juhust, et see plastik oleks eest ära võib ja satub kindlasti läbi õhuavade sinna väiksemaid osasid - lehetükid, õied, urvad, kärbsed jms. jama.

Ei teeks paha paari aasta tagant puhastada süsteemi kuni filtrini, kui see on olemas, ilma filtrita süsteemil tuleb kindlasti kasuks radika puhastamine.
Õhuresti taguses kanalis, klaasi ja kapoti vahel, kus tavaliselt peituvad ka kojmeeste hoovastik, on lisaks veel ka vee äravoolu avad, mis võivad sammuti sellest sodist ummistuda ehk siis see puhastamine ka seal kasulik.

Kahjuks ei tea Coldi filtri olemasolust midagi :roll:
Aga enamasti on nad autodes siis kas kapoti alt ligipääsuga just selle populaarse klaasi ja kapotivahelise plastiku taga või siis salongis kaardilugeja jalgade juures armatuuri all. (Galandil alates `96 on filter kindalaeka taga näiteks)

Põhiliselt oli jutu mõte selles, et ventilaatori hääl ei tähenda veel õhu liikumist.
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist