Galant 93 rooli turvapadja eemaldamine

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

Galant 93 rooli turvapadja eemaldamine

PostitusPostitas martinjev » E Mai 08, 2006 2:13 pm

proovisin nii ja naa aga mina seda patja sealt kätte ei saanud.
kas keegi teab mis nõks asja juures on?
nimelt püsikiirusehoidja ei tööta - tahaks seda lülitit kontrollida, äkki seal mingi viga...

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Galant 93 rooli turvapadja eemaldamine

PostitusPostitas jaan mmc » E Mai 08, 2006 8:49 pm

martinjev kirjutas:proovisin nii ja naa aga mina seda patja sealt kätte ei saanud.
kas keegi teab mis nõks asja juures on?
nimelt püsikiirusehoidja ei tööta - tahaks seda lülitit kontrollida, äkki seal mingi viga...
varjant et lähed lammutusse ja küsid mõnd säärast näha :roll:
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

beasty
huviline
Postitusi: 71
Liitunud: K Mär 22, 2006 11:29 pm

PostitusPostitas beasty » T Mai 09, 2006 10:05 pm

Peaks käima nelja poldiga tagant poolt rooli.Arvatavasti tähikud.

martinjev
liige
Postitusi: 285
Liitunud: L Jaan 08, 2005 2:13 am
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas martinjev » T Mai 09, 2006 10:45 pm

4 auku oli, aga poltide asemel oli minumeelest seal kyll midagi muud hoopis.... ma ei saanudki aru, minumeelest mingid nagu pulga otsad vms paistis sealt. :?:

beasty
huviline
Postitusi: 71
Liitunud: K Mär 22, 2006 11:29 pm

PostitusPostitas beasty » K Mai 10, 2006 9:02 am

Ma ei saa ka pildi pealt rohkem aru mis need on. nagu poldid jah ei oleks mingid mutrid pigem või klambrid.Juurde on kirjutatud igatahes et tagasi pannes tuleb pingutada 3 Nm jõuga.Ag kui rooli kätte saad vaata et sa seda lint kaablit ei liiguta muidu et saaks samasse asendisse tagasi nagu oli maha võtte.

Kasutaja avatar
kert74
huviline
Postitusi: 87
Liitunud: P Sept 11, 2005 8:50 pm

:D

PostitusPostitas kert74 » K Mai 10, 2006 6:12 pm

sõidad suurema hooga vasta puud ja küll siis padja lahti lööb :D
mitsu on hea

sebastjan

PostitusPostitas sebastjan » N Mai 11, 2006 8:46 am

Turvapadi on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, kui sa ta ka rooli seest kätte saad, siis tagasi vaevalt õnnestub sul seda panna (vaja tekitada alarõhk jms) nii et, ära parem ürita, seda patja võib äkki vaja minna (sülita 3x üle õla)

Kasutaja avatar
junx
liige
Postitusi: 67
Liitunud: T Aug 10, 2004 5:14 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas junx » N Mai 11, 2006 9:20 am

sebastjan kirjutas:Turvapadi on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, kui sa ta ka rooli seest kätte saad, siis tagasi vaevalt õnnestub sul seda panna (vaja tekitada alarõhk jms) nii et, ära parem ürita, seda patja võib äkki vaja minna (sülita 3x üle õla)


Olen neid võtnud kümneid maha ja peale pannud ja ei ole midagi juhtunud seda küll ainult audi ja volkkaril mitsust täpselt ei tea aga usun ,et süsteem on sama.
Ikka mitsu mis siis veel

beasty
huviline
Postitusi: 71
Liitunud: K Mär 22, 2006 11:29 pm

PostitusPostitas beasty » N Mai 11, 2006 10:41 am

Igal autol saab turvjapatja eemaldada ja tagasi panna. kui te ei tea mida te seletate siin foorumis siis ,et pole võimalik. Inimene küsis asjaliku nõu mitte ei taha kuulda mingit pläma nagu näiteks:
sõidad suurema hooga vasta puud ja küll siis padja lahti lööb.




Ainuke ettevaatus rooli tagasi panekul on spiraalkaabli õige asukoht.

tiitnato
Uus Kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: T Nov 08, 2005 8:03 pm
Asukoht: tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas tiitnato » N Mai 11, 2006 6:12 pm

peaks olema 30 torx võtmega keeratavad poldid (kui õieti mäletan)
tervislikum aku juhe ka maha võtta :D on olnud juhuseid kus lammutamise ajal on pauk käinud

beasty
huviline
Postitusi: 71
Liitunud: K Mär 22, 2006 11:29 pm

PostitusPostitas beasty » N Mai 11, 2006 7:27 pm

Ei taha küll vastu väiteid anda kuid padja eemaldamisel pauk käib on ime väike võimalus ja seda ei päästa aku juhtme maha võtmine. Kui see olukord tekkib siis selle põhjustas staatilineelekter. Et turvapadi avaneks peab olema üldjuhul kolm eeldust: kiirus üle 17km/h, süüde sees ja avarii olukord. On olnud juhtum kus BMWle paigaltati käigukangi lukku. Mees kärnis puurimiseks auku ja järsku oli ta tagaistme peal. Antud BMWl puudus kiirusega aktiveerimine. Aga süüde oli ilusti sees ja ja turvapadja aju asus ilusti keskkonsoolipeal.
Aku juhtme soovitan ikkagi eemaldada jube asiteks selleks et pärast armatuuris airbagi tuli ei põleks ja ohutuseks. Kõik servismanualid käsevad ka akuklemmi eemaldada.

sebastjan

PostitusPostitas sebastjan » R Mai 12, 2006 12:22 pm

junx kirjutas:
sebastjan kirjutas:Turvapadi on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, kui sa ta ka rooli seest kätte saad, siis tagasi vaevalt õnnestub sul seda panna (vaja tekitada alarõhk jms) nii et, ära parem ürita, seda patja võib äkki vaja minna (sülita 3x üle õla)


Olen neid võtnud kümneid maha ja peale pannud ja ei ole midagi juhtunud seda küll ainult audi ja volkkaril mitsust täpselt ei tea aga usun ,et süsteem on sama.


Kas mõni neist oma otstarbelist ülesannet ka pärast täitis?

Kasutaja avatar
junx
liige
Postitusi: 67
Liitunud: T Aug 10, 2004 5:14 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas junx » R Mai 12, 2006 8:46 pm

sebastjan kirjutas:
junx kirjutas:
sebastjan kirjutas:Turvapadi on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, kui sa ta ka rooli seest kätte saad, siis tagasi vaevalt õnnestub sul seda panna (vaja tekitada alarõhk jms) nii et, ära parem ürita, seda patja võib äkki vaja minna (sülita 3x üle õla)


Olen neid võtnud kümneid maha ja peale pannud ja ei ole midagi juhtunud seda küll ainult audi ja volkkaril mitsust täpselt ei tea aga usun ,et süsteem on sama.


Kas mõni neist oma otstarbelist ülesannet ka pärast täitis?


siia maani küll,ega se padi nüüd mingi ime asi ka ei ole
Ikka mitsu mis siis veel

Kasutaja avatar
paikas
liige
Postitusi: 342
Liitunud: N Mai 18, 2006 8:59 pm
Asukoht: tartuma

PostitusPostitas paikas » N Juun 01, 2006 7:28 pm

kõige kergem pane tohlakas esi stngetpidi ja käes pärast ostad uue padja või lased täita
Otsin tööd:(
Ma ena ei tee nalja. kui keegi tahab mõõtu võtta siis mina teen seda ametlikult!!!

yokohama

PostitusPostitas yokohama » E Juul 31, 2006 9:02 pm

Nii palju lolli möla polegi ammu lugenud!
Kõikide autode turvapatju saab maha võtta, arvatavasti rooli taga mõningad tähik poldid...aku loomulikult enne maha!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist