Otsin inimest kes jagab mitsusid.

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

Otsin inimest kes jagab mitsusid.

PostitusPostitas Laurei » T Dets 13, 2005 1:40 pm

Nimelt siis probleem selles ,et auto ostes ei sõitnud esimesed el aknad. Mõlemil olid trossid katki. Sai vahetatud akna tõstukid HELKAM Autos mis nüüdseks pankrotis. Kõik ilus ja tore aknad sõitsid ja puha aga nüüd esineb selline jama ,et kui juhiakna alla lasen ja uuesti kinni siis ta läheb kinni ja laseb ennast kohe 10-15cm allapoole tagasi. Siis tuleb nõksutades aken üles lasta ja siis tõmbab ennast kinni. Ja kõrvalistuja aken on nii et kui lahti teed ja tagasi hakkad laskma siis ta laseb ennast 10-15cm ülesse ja kohe lupsti alla tagasi ,sellevastu aitab nii et lasen ta siis 10cm üles ja siis suts aitan käega korraks ja ülejäänd tee läheb ilusti kinni. Kuskile esindusse enam temaga minema ei kipuks vaid äkki leidub siit keegi kes oskab sellist teemat ja tahab raha teenida. :!:
Paadunud Mitsubishist
Tahan mitsut tagasi...

jaan mmc
klubi liige
Postitusi: 1157
Liitunud: N Mai 05, 2005 3:56 pm
Asukoht: pärnu

Re: Otsin inimest kes jagab mitsusid.

PostitusPostitas jaan mmc » R Dets 16, 2005 6:58 pm

Laurei kirjutas:Nimelt siis probleem selles ,et auto ostes ei sõitnud esimesed el aknad. Mõlemil olid trossid katki. Sai vahetatud akna tõstukid HELKAM Autos mis nüüdseks pankrotis. Kõik ilus ja tore aknad sõitsid ja puha aga nüüd esineb selline jama ,et kui juhiakna alla lasen ja uuesti kinni siis ta läheb kinni ja laseb ennast kohe 10-15cm allapoole tagasi. Siis tuleb nõksutades aken üles lasta ja siis tõmbab ennast kinni. Ja kõrvalistuja aken on nii et kui lahti teed ja tagasi hakkad laskma siis ta laseb ennast 10-15cm ülesse ja kohe lupsti alla tagasi ,sellevastu aitab nii et lasen ta siis 10cm üles ja siis suts aitan käega korraks ja ülejäänd tee läheb ilusti kinni. Kuskile esindusse enam temaga minema ei kipuks vaid äkki leidub siit keegi kes oskab sellist teemat ja tahab raha teenida. :!:

kui klaasid liiguvad raskelt(tihendid kuivad ja liivased) siis tõstuk võib seda käsitleda kui klaasi vahele jäänud last ja ohutusest lähtuvalt laseb klaasi osaliselt alla tagasi. nn ohutud klaasi tõstukid võivad vajada nn positsioneerimist st. peale klaasi vms. süsteemi osa vahetust võib olla vajalik (kahjuks mitsut ei tea aga honda puhul hoitakse nuppu peale klaasi üles jõudmist mõni sek. peal-sellega salvestatakse klaasi lõpp asend) nii et mingi sihuke teema võib seal olla. :roll:
Mitsubishide töökoda Pärnus 5178647

Kasutaja avatar
kert74
huviline
Postitusi: 87
Liitunud: P Sept 11, 2005 8:50 pm

Kulla mees, ära pruugi suud, kui ei tea asjast midagi!

PostitusPostitas kert74 » R Dets 16, 2005 8:34 pm

HELKAMA LIHTSALT LIKVIDEERITI, MITTE EI LÄIND PANKROTI!!!
mitsu on hea

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » R Dets 16, 2005 9:30 pm

Proovin seda akna jama et salvestada vms. Aga miks ta natukene üles laseb ja siis alla tagais ja kui käega suts aidat alaseb ennast üles sõdutada. Nii teevad siis kõrvalistuja ja 1 taga aken. EDIT: Suured tänud, jäta meelde et kui miski klubi kogunemine on siis ma sulle õlle välja teeks. Oligi nii nüüd aknad kõik funkavad peale kaasreisika oma ,seal vist jah miskit siinivahel vms eks valgepäevaga vaatan ja nuputan. Tänud! Kergendas kõvasti ma juba mõtlesin ,et jälle esindusse raha maha viskama.
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » L Dets 24, 2005 12:51 am

Niisiis viga leitud!! Aken vajub ära suts nimodi ,et 1 serv läheb liigapalju vastu siini ja siis ta arvab et miskit vahel ja laseb alla. Hoian käega siinist eemale laseb ilusti kinni vaatasin kõik üle poldid nii kinni kui annab olla. Minu pea ei võta mida enam teha. Tulin ideele et kas seda takistit vahelt ära ei saa võtta ei ta alla laseb kui miskit aknavahel? Et ta siis laseks jõuga ikka kinni akna.
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

nuclear2
liige
Postitusi: 389
Liitunud: K Apr 28, 2004 10:12 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas nuclear2 » L Dets 24, 2005 10:39 am

väiksed lapsed olla end niiviisi esimeste el. akende tulekuga yles poonud.
mängu ja ronimise hoos muidugi.
silmad kardavad, käed teevad

Kasutaja avatar
tom52
Tösine huviline
Postitusi: 209
Liitunud: P Mai 09, 2004 6:31 pm
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas tom52 » L Dets 24, 2005 3:05 pm

nii et Laurei- ära mängi akendega :D :D
Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience;To become old and wise you must first be young and stupid! Vaese mehe veojõukontroll on lahja mootor.

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » L Dets 24, 2005 4:34 pm

Hehe jamh eks ta ole. Aga töötaks siis see süsteem. Ideepoolest kas oleks ikkagi võimalik mingi see lüliti või andur lahti ühendada et ta lihtsalt jõuga kinni laseks kuna nagunii lapsi ei ole ega ka tule vähemalt mitte niipea:D
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

Vipp
klubi liige
Postitusi: 879
Liitunud: R Apr 23, 2004 12:28 pm
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

PostitusPostitas Vipp » P Dets 25, 2005 1:43 am

Laurei kirjutas:Hehe jamh eks ta ole. Aga töötaks siis see süsteem. Ideepoolest kas oleks ikkagi võimalik mingi see lüliti või andur lahti ühendada et ta lihtsalt jõuga kinni laseks kuna nagunii lapsi ei ole ega ka tule vähemalt mitte niipea:D

See küll hea mõte ei ole. Millagi ehk plaanid auto ära müüa või mõni sõber juhtub ilma sinu juuresolekuta autot näppime vms.

Pigem ürita klaasi kaldenurka muuta. Klaas peaks olema alt kinni kahe poldiga, millede vahe on ca. 10 - 15 cm ning nende poltidega saadki nurka natuke muuta (vähemalt minu omal on nii - vaevalt, et jaapanlased midagi uut on viitsind välja mõelda. :) )
Eritellimisel mööbel. Köögid, kontorid, eluruumid jms.
[url]http://www.marklai.ee[/url]

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » P Dets 25, 2005 9:16 pm

Ei anna seda kuidagi timmida:S Ise mõtlesin oleks miskine asi mis aknaga kaasa sõidaks siini sees ja teda õiges asendis hoiaks oleks mure murtud.
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » E Jaan 02, 2006 6:06 pm

Oeh jälle natukenaega rõõmu sai mööda ja jälle vanad trikid tagasi. Kas on võimalik ,et viga peitub juhi akna puldis sest need kõik aknad ju lähevad läbi juhi aknapuldi nagu mina aru sain. Leidsin et prillimäel on selline pult olemas ja maksab 600 ja sinna ja tagasi on omajagu maad ka et kas on mõtet seda varianti proovida?
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » E Jaan 02, 2006 8:48 pm

Laurei kirjutas:Oeh jälle natukenaega rõõmu sai mööda ja jälle vanad trikid tagasi. Kas on võimalik ,et viga peitub juhi akna puldis sest need kõik aknad ju lähevad läbi juhi aknapuldi nagu mina aru sain. Leidsin et prillimäel on selline pult olemas ja maksab 600 ja sinna ja tagasi on omajagu maad ka et kas on mõtet seda varianti proovida?


tule ja sõida nõmmele ma annan sulle selle puldi 300ga ja kui ei aita too tagasi ja saad raha ka tagasi :D aga mis autost on juttu :?: :?:
mul oleks anda see pult 89a. galandi oma

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » E Jaan 02, 2006 11:58 pm

97a lancer on jutuks. Imelik muidugi mina alati leid et neid keresid tehti 93-96a a mul 97 :roll: ma sain 94a lanceri puldi ka aga see ei sobind selle pistik on nagu puldi taha osas aga mul on pistik täpselt puldi all. kui sul ka selline siis võiks tulla ja vaadata asja küll:)
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » K Jaan 04, 2006 9:43 pm


Kasutaja avatar
kert74
huviline
Postitusi: 87
Liitunud: P Sept 11, 2005 8:50 pm

:D

PostitusPostitas kert74 » K Jaan 04, 2006 10:04 pm

SELLIST INIMEST SA VAST EI LEIA, KES NIISAM MITSUSI JAGAB :lol:
mitsu on hea

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » N Jaan 05, 2006 3:44 am

see pult sutsu vale:(
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » N Jaan 05, 2006 5:36 pm

mis siis ikka. no kui teada saad et viga ei ole puldis vaid hoopis milleski muus siis on mul veel pakkuda sulle midugi ainult Galandi ukse sisemisi detaile, mootorit, klaasi siine, kõikke mis on uste sees et kui sul tuleb tahtmine proovida siis võid mult küsida võid lükata need mootorid peale ja vaadata kas probleem kadus ära :D

Aga ma ei oska sulle seda öelda kas need Galant ja Lantser on identsed uste seest. :(

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » N Jaan 05, 2006 11:10 pm

Kardan ,et ei. Aga asi selles ongi et tõstukid on uued ja mootorid on korralikud aga ta nagu jookseb siinist mööda või arvab et midagi on aknavahel ja laseb alla tagasi:(
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...

kurbpoiss
Uus Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: L Aug 20, 2005 12:32 pm
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitas kurbpoiss » L Jaan 07, 2006 10:08 pm

kuule aga proovi nii et paned süüte sisse ja lased aknad alla siis lased aknad uuesti üles ja keerad süüte välja ja võtaga korra aku juhtme maha siis ootad natuke ja paned akujuhtme tagasi ja proovid siis aknaid??? äkki nii saab aru et aknad on kinni ja nullib koha ära. :D
proovida ju võib ka nii algused et akujuhet ei puudu kuna siis peaks ju ka vool välja minema sealt juht puldist aga ma päris täpselt ei tea kas siis nullib ära.

Anna teada kas toimis ka :D

Laurei
liige
Postitusi: 175
Liitunud: E Mär 07, 2005 2:52 am
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Laurei » P Jaan 08, 2006 1:17 am

EI toimind kahjuks. :(
Paadunud Mitsubishist

Tahan mitsut tagasi...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist