Econo?

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
jyrgen61
Uus Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: P Okt 16, 2005 4:36 pm
Asukoht: Tartu

Econo?

PostitusPostitas jyrgen61 » E Nov 28, 2005 10:20 pm

Selline küsimus siis, et mis nupp seal ventilaatori nuppu juures teeb. Nuppu kohal on kirja OFF (noh seda tean isegi, mis teeb) ECONO ja A/C
Mis selle otstarve on? Samas küsik ka ära, et kuidas selle puhurinuppude konsooli lahti saab? Kuidas ta kinni on? Autoks Space Wagon
"Kes teisele auku kaevab - selle käes on labidas"

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

PostitusPostitas Moger » E Nov 28, 2005 10:45 pm

Pilt

See nupp on konditsioneeri lülitamiseks. Kui autol konti pole, siis on seal lihtsalt mingi punn ees.

Kakkusin kah oma Lanceril kunagi seda konsooli lahti, kuna taustavalgustuse pirn oli läbi. Pidin ennast halliks nuputama, aga lahendus oli muidugi liiga lihtne, et selle peale kohe tulla. Võibolla on sul sarnane minu omaga (90 alguses oli neil vist suht sarnased need enivei). Igatahes, keera nupud ühte serva, null asendisse ja tõmba otsast ära. Ole ettevaatlik, sooja/külma nupu seest jooksis välja mingi kuulike, mis oli sinna vedruga surutud ja mis teeb seda krõpskrõps :D häält keeramisel, seda ei tasu ära kaotada. Kui nupud eest, siis lükka nuga või kruvikeeraja ettevaatlikult kopsiku ja selle musta katte (katab kopsiku välimist pinda ja on salongist nähtav) vahele ja näed, et see on sellise liimja möksiga sinna külge pandud. Tõmbad katte lahti, teed mis vaja ja kleebid tagasi, ongi olemas.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

usku
liige
Postitusi: 250
Liitunud: E Sept 19, 2005 12:10 am
Asukoht: tallinn

Re: Econo?

PostitusPostitas usku » E Nov 28, 2005 11:26 pm

jyrgen61 kirjutas:Selline küsimus siis, et mis nupp seal ventilaatori nuppu juures teeb. Nuppu kohal on kirja OFF (noh seda tean isegi, mis teeb) ECONO ja A/C
Mis selle otstarve on? Samas küsik ka ära, et kuidas selle puhurinuppude konsooli lahti saab? Kuidas ta kinni on? Autoks Space Wagon


pmst on ju teada, et konditsioneer suurendab auto kütusekulu.

siit kustutasin juttu ära, sest polnud enam nii kindel endas :)
ja järgmises postituses on asi sama põhimõttega, kuid lihtsamalt ära seletatud... et tegelt see vist ikkagi nii on ...

aga kindlasti võib mitsul (vanematel eriti) olla ses suhtes erisusi. minu empiirilised teadmised tulevad aasta vanuse mazda näppimisest.
Viimati muutis usku, T Nov 29, 2005 5:49 pm, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
Moger
klubi liige
Postitusi: 530
Liitunud: R Apr 23, 2004 1:48 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Econo?

PostitusPostitas Moger » T Nov 29, 2005 5:09 pm

usku kirjutas:aga kindlasti võib mitsul (vanematel eriti) olla ses suhtes erisusi. minu empiirilised teadmised tulevad aasta vanuse mazda näppimisest.


Apropo empiirilised teadmised, minul on mulje jäänud, et see süsteem toimib nii: OFF - väljas; ECONO - lülitab konti mingi lambisagedusega sisse - välja, olenemata sooja/külma nupu asendist; A/C - kont pidevalt järel, samuti olenemata sooja/külma nupu asendist.
Kliima seade on ikka midagi muud.
Ei, nohh, teoorias olen ma tugev :P

Kasutaja avatar
kert74
huviline
Postitusi: 87
Liitunud: P Sept 11, 2005 8:50 pm

heh

PostitusPostitas kert74 » N Dets 01, 2005 1:27 am

on olemas konditsioneer*, poolautomaatnekliima A/C, ja automaatne kliima millel on elektrooniline näidik. Poolautomaatsed kliimas on kõikidel uutel mitsu coltidel peal, hoiavad temperatuuri ilusti! :D
mitsu on hea


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist