Carismal ECO nupp??

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

altf4
Uus Kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: E Mär 12, 2012 1:12 am

Carismal ECO nupp??

PostitusPostitas altf4 » E Mär 12, 2012 1:30 am

Tere, küsimus lihtne. Mida teeb nupp ECO armatuuris? vasakul pool on kirjas ECO ja paremal pool selle sama nupu peal on ¤ , ehk siis konditsioneer, kuid kui korra vajutan nuppu, hakkab põlema lihtsalt ECO ja kui teist korda vajutan kustub see ära ja hakkab põlema konditsioneeri märk, samuti hakkab külma tulema. Mida siis nagu se ECO teeb? Tänud ette..
(autoks on Mitsubishi 97a luukpära, 1.8 GDI)

Kasutaja avatar
Janx
huviline
Postitusi: 58
Liitunud: K Mai 14, 2008 7:50 am
Asukoht: Tartu/Puurmani

Re: Carismal ECO nupp??

PostitusPostitas Janx » E Mär 12, 2012 8:36 am

altf4 kirjutas:Tere, küsimus lihtne. Mida teeb nupp ECO armatuuris? vasakul pool on kirjas ECO ja paremal pool selle sama nupu peal on ¤ , ehk siis konditsioneer, kuid kui korra vajutan nuppu, hakkab põlema lihtsalt ECO ja kui teist korda vajutan kustub see ära ja hakkab põlema konditsioneeri märk, samuti hakkab külma tulema. Mida siis nagu se ECO teeb? Tänud ette..
(autoks on Mitsubishi 97a luukpära, 1.8 GDI)


ma pole päris kindel aga mul galandil oli see nii nagu et kui kondi nupp peal siis tuleb ainult külma täie laksuga aga kui eco peal siis peaks masin hoidma sellist temperatuuri nagu sa tabloo peale kruttinud oled.eco vähe ökonoomsem ka mulle tundus

Kasutaja avatar
jyrgen72
klubi liige
Postitusi: 1211
Liitunud: K Juul 15, 2009 1:25 am
Asukoht: Heinola / Soome

Re: Carismal ECO nupp??

PostitusPostitas jyrgen72 » E Mär 12, 2012 3:13 pm

Janx kirjutas:
altf4 kirjutas:Tere, küsimus lihtne. Mida teeb nupp ECO armatuuris? vasakul pool on kirjas ECO ja paremal pool selle sama nupu peal on ¤ , ehk siis konditsioneer, kuid kui korra vajutan nuppu, hakkab põlema lihtsalt ECO ja kui teist korda vajutan kustub see ära ja hakkab põlema konditsioneeri märk, samuti hakkab külma tulema. Mida siis nagu se ECO teeb? Tänud ette..
(autoks on Mitsubishi 97a luukpära, 1.8 GDI)


ma pole päris kindel aga mul galandil oli see nii nagu et kui kondi nupp peal siis tuleb ainult külma täie laksuga aga kui eco peal siis peaks masin hoidma sellist temperatuuri nagu sa tabloo peale kruttinud oled.eco vähe ökonoomsem ka mulle tundus


Õige tähelepanek ja selgitus asjale :D
Enne oli mul aega ja raha,
nüüd on mul ainult-
90 a. Pajero 2,5 tdi 70 kw

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Carismal ECO nupp??

PostitusPostitas SiimS » E Mär 12, 2012 7:29 pm

Janx kirjutas:
altf4 kirjutas:Tere, küsimus lihtne. Mida teeb nupp ECO armatuuris? vasakul pool on kirjas ECO ja paremal pool selle sama nupu peal on ¤ , ehk siis konditsioneer, kuid kui korra vajutan nuppu, hakkab põlema lihtsalt ECO ja kui teist korda vajutan kustub see ära ja hakkab põlema konditsioneeri märk, samuti hakkab külma tulema. Mida siis nagu se ECO teeb? Tänud ette..
(autoks on Mitsubishi 97a luukpära, 1.8 GDI)


ma pole päris kindel aga mul galandil oli see nii nagu et kui kondi nupp peal siis tuleb ainult külma täie laksuga aga kui eco peal siis peaks masin hoidma sellist temperatuuri nagu sa tabloo peale kruttinud oled.eco vähe ökonoomsem ka mulle tundus


See on kliima "AUTO" asend kus ta hoiab sinu sätitud temperatuuri lastes puhuri pöörded maha kui on saavutatud nt 23 kraadi. Kõige mõistlikum ongi hoida kliimat AUTO režiimis. ECO režiim ei lase jahutusradika vendil huugata koguaeg (suvel), vaid teeb seda intervallidega, eks see hoiab pisut kütet kokku. Režiimis AUTO rakendub üldjuhul ka ECO kui ei ole vaja drastiliselt kiiresti salongi jahutada. Pisut segane jutt, kuid soovitan hoida kliimat AUTO režiimi peal ja sa ei pea nuppe rohkem ise krudima kui just ei taha temperatuuri muuta.

altf4
Uus Kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: E Mär 12, 2012 1:12 am

Re: Carismal ECO nupp??

PostitusPostitas altf4 » T Mär 13, 2012 12:28 am

Suured tänud vastajatele, sain palju targemaks :wink:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron