Kliimapaneeli valgustus

Istmetel plekid ? Kirjuta aga siia.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

rait
Uus Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: K Nov 03, 2010 9:30 pm

Kliimapaneeli valgustus

PostitusPostitas rait » R Nov 18, 2011 5:27 pm

Tere!
Küsimus 99 aasta galandi kliimapaneeli nuppude valgustuse kohta. Nimelt on seal kaks väikest pirni, mis ei põle. kontrollisin, pirnid terved. Mõõtsin ära ka sissetuleva voolu ja see oli imelikult väike, veidi üle 1 voldi. Oskab keegi seda seletada?

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Kliimapaneeli valgustus

PostitusPostitas Aap » L Nov 19, 2011 1:07 am

Äkki viitsid veits kirjutada, kuidas kliimaplokk sellel loomal maha käib, mul üks pirn ilmselt läbi ja pistik tahab üle vaatamist.


Muidu vaata rajad üle, vaata, et pistik oksüdeerunud poleks. Mul on näiteks ka vahepeal, et ei võta taustavalgust sappa ekraanile ja kui korra kopsata ploki kohale, on pilt ees ja asi toimib. Muidu kõik funktsioonid olemas?

Kasutaja avatar
SvenR
Tösine huviline
Postitusi: 114
Liitunud: T Okt 25, 2011 6:13 am
Asukoht: Saku vald, Juuliku
Kontakt:

Re: Kliimapaneeli valgustus

PostitusPostitas SvenR » L Nov 19, 2011 7:47 am

Kui pinget mõõtsid plokki tulevast pistikust siis on osüdatsioon välistatud. Kas oskad öelda et mis asjad veel sama kaitsme all on? Olen näinud juhtumit kui kaitse ei olnud enam 100% toimiv ja ka siis ei tulnud õige pinge peale aga kui ülejäänud asjad sama kaitsme all töötavad korralikult siis see võimalus välistatud.
Hobiautodeks on Mazdad aga pereautoks sobib meile enim Sigma.
http://www.db-hp.ee car sound and tuning
Autodele LED lahendused ja xenon kittide paigaldamine, custom klaasplast detailid sisse ja välja ning plastiku rem.

rait
Uus Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: K Nov 03, 2010 9:30 pm

Re: Kliimapaneeli valgustus

PostitusPostitas rait » R Dets 09, 2011 5:53 pm

Kliimaploki kättesaamiseks tuleb makk välja võtta, ei mäleta täpselt kas see puitdekoor ka ära võtta, vist küll. ja siistuleb ta sealt tagant lükatesvälja. Ma ei oska öelda mis sama kaitse all on, kuid kõik muu toimib ilusti. Ei mõõtnud pistikust vaid kontaktidelt mis pirni lähevad, loogiline vast oleks et kui pistikust piisavalt pinget ei tule, ei töötaks ka terve plokk. radadel ka justkui miskit häda pole.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron