Mitsubishi lihvib Outlanderit

Paneme siia kõik uudised mitsubishidest mis hakkavad silma paberilt või neti avarustest

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
erkki40
Tösine huviline
Postitusi: 143
Liitunud: T Mär 26, 2013 4:05 pm
Asukoht: Harjumaa

Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas erkki40 » K Sept 24, 2014 6:05 pm


Kasutaja avatar
Jann1
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: N Mär 26, 2009 9:13 am
Asukoht: Jõhvi 5546713

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Jann1 » K Sept 24, 2014 6:40 pm

Seni kuni mitsu ei hakka tegema paksemast plekist ja vaiksemaid autosid siis väga nende müük paremaks ei lähe...
Hetke outländer mu meelest on küll paras rümakas!

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Sander147 » K Sept 24, 2014 6:59 pm

Asi ei ole paksemas plekis, vaid müraisolatsioonis.
Sakslastel on alati paksem müraisolatsioon olnud. Kuid hinda ka vaatad neil?? :mrgreen:
Uute saksaautode turuhind kukub protsentuaalselt kiiremini, kui japsidel.

Kahjuks ei pakuta EU turule korralikke mootoreid. :(
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
Jann1
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: N Mär 26, 2009 9:13 am
Asukoht: Jõhvi 5546713

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Jann1 » K Sept 24, 2014 7:21 pm

Kindlasti on ka asi isolatsioonis... Aga noo viimasel ajal tulevad juba autod plastik tiibatega siis mida veel tahta....

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Sander147 » K Sept 24, 2014 8:23 pm

Plastik tiib on ainult plussiks ning seda on kallimatel masinatel juba ikka aastakümneid tehtud.
Vähemalt 1 asi vähem, mis mitsu juures ära ei roosteta :P
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

erku
Vana olija
Postitusi: 355
Liitunud: E Jaan 04, 2010 1:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas erku » R Sept 26, 2014 8:03 am

Tõsise pilguga vaadates..
Kas peab siis tagutulede jaoks ise augud lõikama ja tuled panema; vää.. Pakun kogemusest, et enamus naissoost tarbijate jaoks on "vigane tagumik", vastuvõetamatu.
See tühine iluliist või aste või mis iganes, mis küljel tekitaks väiksemagi pöörise või õhuvoolu suunamuutuse, mis hoiaks ukse ülemise osa porist kasvõi väheke puhtamana, on puudu.
Mida see ülemine sirm seal tagaluugi servas teeb, aitab porituule vastu vää.. täitsa klounid; pori tuleb mujalt. Ja puudu on täiesti alumine sirm. Lisaks meil on põhjamaa, lumi, jää ja autopesulad.
Selline mulje, et automüüja oli matsu pannud ja esinina suur detail on küljes, kuid värvimata.
Jääb silma kohe esi-istmete ja keskkonsooli olematu vahe. Kindalaegas on kusagil all, kuidas kõrvalistuja ulatub sinna põhja.
Kuidas need vasakpoolsed tagaistujad ennas seal kinnitavad turvavöödega, nõuetekohaselt, on arusaamatu.

Mu meelest pole asi plekis, ega müraisolatsioonis, tegelt polegi olnud, vaid selle firma mõnede inimeste suhtumises. Ma mõtlen olukorda, kus juba 20a teatakse et mõni kindel koostuvorm on mäda; ja ei midagi.

Kasutaja avatar
Jann1
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: N Mär 26, 2009 9:13 am
Asukoht: Jõhvi 5546713

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Jann1 » R Sept 26, 2014 9:11 am

Erku, palju Sa viimasel ajal uute mitsutega kokku oled puutunud või ka vanematega?
Mitsu iseenesest on IDEAALNE auto, laguneb vähe, kuid elektroonika kallis...
Ning kõik autod peavadki olema erinevad, kuna turg on erinev...

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Sander147 » R Sept 26, 2014 10:28 pm

Erku kle, kukkusid vääää?? Ohmakas.
Mine osta omale mingi Dacia pask, kui Mitsu ei meeldi. Ei peagi meeldima, kuid lollust pole ka vaja kirjutada!
Oled oma pre 2000a mitsus nii pettunud, siis müü maha ja asi ants.

Kui nüüd tõsise pilguga vaadata, siis Mitsu on alati 1 sammu (vähemalt) teistest tootjatest ees olnud. Nii disaini, kui ka tehnika vallas.
Igal autotootjal on mingid lapsevead,nagu leetrid, millest lahti ei saa, aga krt, Mitsu kestab si'aks, kui just omanik roosteosa käest ei lase. Kõik autod roostetavad, muide.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Aap » L Sept 27, 2014 12:07 am

Ma ütleks, et uue(ma)d Mersud ja Volkarid on kordi hullemad roostetajad, kui Mitsud...

Kasutaja avatar
erkki40
Tösine huviline
Postitusi: 143
Liitunud: T Mär 26, 2013 4:05 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas erkki40 » L Sept 27, 2014 6:49 am

Tegelikult on päris kena, minu meelest.

erku
Vana olija
Postitusi: 355
Liitunud: E Jaan 04, 2010 1:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas erku » P Sept 28, 2014 2:08 am

Jann1 kirjutas:Erku, palju Sa viimasel ajal uute mitsutega kokku oled puutunud või ka vanematega?...

Vanematega eriti mitte, aga uuematega mõneti küll.
Teemasse.. Õnnestus sellel suvel enesel sõita Outlander GT V6-ga ringi.
Muljed (IMHO):
Meeldis "targa võtme" süsteemi idee, elektriline tagaluuk, rohke sõidureziimide valik, automaatne tagakaamera.
See pisikese lüliti süsteem seal ukselingi küljes; idee on hea, autos on muidugi mugav, ei pea midagi kuhugi näitama/toppima. Aga selline ukselüliti põhjamaa kliimasse..
Tagakaamera on samuti asine, mõttes et lülitub automaatselt tagumise käigu sisselülimisega ning pilt on automaatselt ekraanil ees; aga et too on tagaluugi välimisel küljel, nii et vihm või pori või lumi ja asi on mängust väljas; miks ei võiks ta olla salongi pool tagaklaasi, on arusaamatu.
Auto on elektroonikat silmini täis, ekraanid, kliima, tark võti jne ja.. siis on kaks lülitit, need on istmesoojenduse lülitid... Mõnel autol käib ka see kliima juurde ja on automaatne oma omadustelt.
SD kaardipesad ja samas ei saa ma aru, miks peab ka musa oma olema paneeli taga peidus või miks nad üldse peavad peidus olema.
Kliimal on kaks temperatuurinäitu.. aga ma ei saanud sotti, kogu aeg tõusid-langesid mõlemad korraga.
Sellel mudelil on pehme polster armatuuril, ustel, istmed on hea nahaga ning samas on sisemised ukseääred/aknaraamid "värvitud plekist" ning ei plastikut, nahka ega muud katet; selle raha eest võiks ju midagi olla.
Kui ca 1,9m sohver ette istus ja istme "parajaks" tegi, olid minul juhi taga põlved istmes.
Kaks lisaistet, mis pagasniku põrandast välja käivad.. nendele on päriselus raske otstarvet leida. Lasteistmed või mitte, aga ma ei mõtle välja skeemi, kuidas laps saab taha nii et jalgadega midagi ära ei määri.
Katuseaken on elektriline, aga sisemise luugikatte peab millegipärast käsitsi lahti kangutama.
Kiirendab ja kiirust võtab hästi.. aga samas püsikas uimerdab ja küljekalle kurvides on minu arust tõesti pisut palju.
Ja mulle ei meeldi mõned koostud, mida ma kapoti all nägin (aga vist on asi kinni minu peas :) )
..
Nüüd minnes teema algusse, ei saa ma mõhkugi aru, et mida nimelt siis lihvitakse...

Kasutaja avatar
Jann1
Tösine huviline
Postitusi: 199
Liitunud: N Mär 26, 2009 9:13 am
Asukoht: Jõhvi 5546713

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Jann1 » P Sept 28, 2014 7:15 am

Erku, kui palju oled Sa teiste tootjate uuemate masinatega kokku puutunud? Ise olen väga väga paljude erinevatega cruiisinud ja proovinud jne... Paremaks osutuvad väga väga vähesed, kuid samaklassi/hinna eest teist sellist autot ei leia!

Ning kõigil autodel on kaamera taga numbri juures! Ja sellel on oma üks kindel põhjus!

Aga Sul on ju alati võimlaus osta uus MB GL ja siis selles pettuda, et sellise suure raha eest tegelikult ei saagi midagi...

Mitsu igas vanuses on HEA AUTO!

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Sander147 » P Sept 28, 2014 9:54 am

erku kirjutas:
Jann1 kirjutas:Erku, palju Sa viimasel ajal uute mitsutega kokku oled puutunud või ka vanematega?...

Vanematega eriti mitte, aga uuematega mõneti küll.
Teemasse.. Õnnestus sellel suvel enesel sõita Outlander GT V6-ga ringi.
Muljed (IMHO):
Meeldis "targa võtme" süsteemi idee, elektriline tagaluuk, rohke sõidureziimide valik, automaatne tagakaamera.
See pisikese lüliti süsteem seal ukselingi küljes; idee on hea, autos on muidugi mugav, ei pea midagi kuhugi näitama/toppima. Aga selline ukselüliti põhjamaa kliimasse..
Tagakaamera on samuti asine, mõttes et lülitub automaatselt tagumise käigu sisselülimisega ning pilt on automaatselt ekraanil ees; aga et too on tagaluugi välimisel küljel, nii et vihm või pori või lumi ja asi on mängust väljas; miks ei võiks ta olla salongi pool tagaklaasi, on arusaamatu.
Auto on elektroonikat silmini täis, ekraanid, kliima, tark võti jne ja.. siis on kaks lülitit, need on istmesoojenduse lülitid... Mõnel autol käib ka see kliima juurde ja on automaatne oma omadustelt.
SD kaardipesad ja samas ei saa ma aru, miks peab ka musa oma olema paneeli taga peidus või miks nad üldse peavad peidus olema.
Kliimal on kaks temperatuurinäitu.. aga ma ei saanud sotti, kogu aeg tõusid-langesid mõlemad korraga.
Sellel mudelil on pehme polster armatuuril, ustel, istmed on hea nahaga ning samas on sisemised ukseääred/aknaraamid "värvitud plekist" ning ei plastikut, nahka ega muud katet; selle raha eest võiks ju midagi olla.
Kui ca 1,9m sohver ette istus ja istme "parajaks" tegi, olid minul juhi taga põlved istmes.
Kaks lisaistet, mis pagasniku põrandast välja käivad.. nendele on päriselus raske otstarvet leida. Lasteistmed või mitte, aga ma ei mõtle välja skeemi, kuidas laps saab taha nii et jalgadega midagi ära ei määri.
Katuseaken on elektriline, aga sisemise luugikatte peab millegipärast käsitsi lahti kangutama.
Kiirendab ja kiirust võtab hästi.. aga samas püsikas uimerdab ja küljekalle kurvides on minu arust tõesti pisut palju.
Ja mulle ei meeldi mõned koostud, mida ma kapoti all nägin (aga vist on asi kinni minu peas :) )
..
Nüüd minnes teema algusse, ei saa ma mõhkugi aru, et mida nimelt siis lihvitakse...



See on ikkagi siis ainuke "uus" auto, millega sa kokku puutunud oled. Mine proovi Land Cruiseti näiteks, siis tekib sul veel miljon küsimust, miks ja miks. Kõige suurem vast oleks -miks see masin ikka 3x rohkem maksab ja saab sama palju?
GT V6 oli siis face-lift Outlanderil (Evo ninaga).
Lasteistmed- täiesti otstarbekad ning leiavad koguaeg kasutust, üle ei tasu ka nüüd pingutada- võib-olla peaks õppima istmeid kasutama (keskmist rida) ja ka esimesi, kuna kui ka esimesed ilusti sobivaks reguleerida, siis saab kõikidel istmetel viisakalt istuda.
Kurvis kangemat masinat tahad, siis selleks on EVO.
Kliimanupud- DUAL (kahe tsooniline) on selle nimi, ning kui juhipoolt temperatuuri muuta, siis dual asendis muutuvad mõlemad. (kasutajaraamataitab). Kaasreisija saab ise muuta enda poole temperatuuri. Kallimatel masinatel on ka tagaistujatel 2 tsooniline kliima lisaks.

Mida lihvitakse? Kas sa pilte väljast vaatasid?
Hakka 2003a alates Outlanderi arengut vaatama, siis esitama see sama küsimus.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

erku
Vana olija
Postitusi: 355
Liitunud: E Jaan 04, 2010 1:22 am
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas erku » E Sept 29, 2014 7:36 am

Sander147 kirjutas: See on ikkagi siis ainuke "uus" auto, millega sa kokku puutunud oled. Mine proovi Land Cruiseti..

Jeerum küll,.. tänavapoisi maneer, ära tee häbi ja mine õppima, tõsiselt.
Ise hoidsin kahte pisikest vedrujuppi käes, need läksid uuema Cruiseri (mitte Cruiseti) pihusti sisse ja mitu vedru on mõne uuema Outlanderi kütusepihusti sees, ma tõesti ei tea, hetkel ei tundu ka oluline.
Teema on Outlanderist ja sellest et seda "noorendatakse", ehk midagi muudetakse, ka nähtava poole pealt. Ja siin on tehniline foorum härrased.

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas Sander147 » E Sept 29, 2014 10:32 am

erku kirjutas:
Sander147 kirjutas: See on ikkagi siis ainuke "uus" auto, millega sa kokku puutunud oled. Mine proovi Land Cruiseti..

Jeerum küll,.. tänavapoisi maneer, ära tee häbi ja mine õppima, tõsiselt.
Ise hoidsin kahte pisikest vedrujuppi käes, need läksid uuema Cruiseri (mitte Cruiseti) pihusti sisse ja mitu vedru on mõne uuema Outlanderi kütusepihusti sees, ma tõesti ei tea, hetkel ei tundu ka oluline.
Teema on Outlanderist ja sellest et seda "noorendatakse", ehk midagi muudetakse, ka nähtava poole pealt. Ja siin on tehniline foorum härrased.



Sa tahad tehniliseks minna?? :mrgreen: Sa ei tea tehnilisest ju midagi. Suur teoreetiline mula, mis sa kirjutada suudad, sinu nn tehnilised arkiklid ei puuduta suuresti üldse Mitsubishitki ning kodus tegijale ei ole need kuidagi kasulikud.

Vabandan väga trükivea pärast. Selle pärast ei pea iga koer kohe õue peal haukuma hakkama :wink:

Kui teema on Outlanderist, mis sa siis tood teisi marke kõrvutamiseks??? Kõrvuta Outlanderit omavahel, erinevaid versioone.

Palju on Mitsud mingeid lolle elektri vigu, mis on tehniliselt valesti toodetud ja purunevad enne 5a vanuseks saamist? Hmm, ei olegi. See samune ukse lüliti kestab seal vabalt 10-15a nii et ei pea seda vahetama. Juba 20a vanade mitsude ukselülitid olid veel robustsemad ning vajasid ainult puhastamist. Rääkimata kõikidest pistikutest, anduritest, releedest.
Mitsu on ikka väga pommikindel selles vallas ning konkurentidele ainult pinnuks silmas.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
MeelisV
Tegija
Postitusi: 1983
Liitunud: L Juul 08, 2006 10:06 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas MeelisV » K Juun 10, 2015 8:57 pm

hetkel outlanderi turg huvitav
meil on müügis uuena kahte nägu Outlander kui välja arvata phev
aga samas toodetakse juba ka kolmandat
põhimõtteliselt on tegu ühe ja sama mudeliga aga lihtsalt nägu on erinev

täna on valida kas võtta Silberist vana ninaga või AGR-st uus nina
ok jah lisaks veel nipet näpet erinevused ka salongi poolelt aga üldises plaanis vaid nina.
a ja koopa servades on nn. tiivalaiendid või siis kaitse liistud või ...

kui silberis veel vanu autosid jätkub saab sügisel korraga kolme mudelit osta :mrgreen:

muidugi jah silberis on saadaval ka nn. disain mudel millel küljes taga spoiler luugil ja küljekarpide laiendid.

vana nina

Pilt

uuem nina

Pilt

ja nüüd siis veel uuem

Pilt
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2004
Mitsubishi Outlander 2.0 CVT. 2015 - müüdud
Mitsubishi Grandis - 2,4 automaat, 2006. - müüdud
Mitsubishi Legnum VR4 - TwinTurbo 206 kw, 4WD, 1997. RHD to LHD - müüdud

Kasutaja avatar
erkki40
Tösine huviline
Postitusi: 143
Liitunud: T Mär 26, 2013 4:05 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas erkki40 » K Juun 10, 2015 9:26 pm

Mulle meeldib kõige uuem nina.

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas SiimS » K Juun 10, 2015 9:37 pm

Parem, palju parem! Ei ole tagaotsas ka enam carbon imitatsiooni vaid tuled. Vaadake youtubes videod olemas.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

Re: Mitsubishi lihvib Outlanderit

PostitusPostitas taavik » K Juun 10, 2015 10:25 pm

See viimane hakkab kuidagi Lexust meenutama.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist