Mitsubishi Outlanderi hübriid läbis Venemaal ekstreem testi

Paneme siia kõik uudised mitsubishidest mis hakkavad silma paberilt või neti avarustest

Moderaatorid: Zafari, sasszz

ImpZ
Uus Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: E Mai 12, 2014 8:08 am
Asukoht: Jõgeva

Mitsubishi Outlanderi hübriid läbis Venemaal ekstreem testi

PostitusPostitas ImpZ » N Mai 15, 2014 11:17 am

Kolm Mitsubishi Outlander pistikhübriidi läbisid Venemaa muutlikes oludes kokku 30 000 testkilomeetrit. Kahe testikuu jooksul puutusid autod kokku nii alla 30 miinuskraadi langenud temperatuuride, üleujutuste kui lihtsalt halbade teeoludega. Outlander PHEV-d olid kasutusel Jekaterinburgi, Moskva ja Togliatti piirkondades.

Testi tulemused olid positiivsed. PHEV sai Venemaa rasketes oludes vägagi hästi hakkama ning tehnilisi probleeme ei tuvastatud. Suur osa testsõitudest viidi seejuures läbi halvas seisus teedel ning muuhulgas läbiti ka kevadistest üleujutustest mõjutatud alasid. Nii veermikuosad, sisepõlemismootor kui elektri- ja laadimissüsteemid töötasid laitmatult igasugustes tingimustes.

Venemaa Mitsubishi Motorsi ametliku maaletooja MMC Rusi juhatuse esimehe Andrei Pankovi sõnul valis Mitsubishi Motors testiperioodiks kaks kuud, mille jooksul on ilmaolud kõige ettearvamatumad ja nõuavad autolt enim.

Väljatöötamise protsessi vältel testiti pistikhübriid Mitsubishi Outlander PHEV-d nii Ameerika Ühendriikide kuuma kliimaga osariikides kui eriti külmades oludes Kanadas. Pistikhübriidi turuletuleku eel strateegiliselt olulisel ja raskete teeolude poolest tuntud Venemaal otsustati aga sealsetes oludes läbi viia lisatestid.

Kui Venemaal saabub Mitsubishi Outlander PHEV müügile augusti lõpus, siis Eestis on auto juba praegu saadaval. Koos riigipoolse ostutoetusega algab hind 34 000 eurost. Silberauto Mitsubishi müügidirektori Üllar Borni sõnul on huvi Outlander PHEV vastu suur. Eelkõige kiidavad proovisõitjad tema sõnul auto vaiksust, kiirendust, ruumikust ning võimalust vajadusel sõidukit ka väljaspool teid kasutada. Pikemal kasutamisel on võimalik saavutada väga madalad ülalpidamiskulud.

Mitsubishi Outlander PHEV on esimene nelikveoline pistikhübriid, mis Eestis müügil. Auto on varustatud kahe elektrimootori ja sisepõlemismootoriga. Sõiduki nelikvedu on lukustatav suhtes 50:50. Auto laadimiseks on võimalik kasutada nii tavalaadijat (laadimisaeg ca 5 h) kui üle Eesti paiknevat laialdast kiirlaadijate võrku (laadimisaeg ca 20 min). Võimalik läbisõit autot laadimata ja tankimata ületab 800 kilomeetrit.

Kasutaja avatar
intu
liige
Postitusi: 593
Liitunud: N Mai 31, 2007 2:41 pm
Asukoht: viljandi

Re: Mitsubishi Outlanderi hübriid läbis Venemaal ekstreem testi

PostitusPostitas intu » L Veebr 17, 2018 12:55 pm

Sellisel isendil on mingi äpp loodaud millega saab ühendada telefoni ja auto.
Kas keegi on proovinud ühendada? Sõber proovis aga ei õnnestunud.
https://www.youtube.com/watch?v=0ZaAG8JJk5c


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline