Mitsubishi Lancer GLi 1.5 66kW '92 - Tanel_P

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » L Dets 05, 2009 9:03 pm

Heli install pagasiruumis on väga kenasti teostatud. Aga kas selle plekise osaga on ka plaanis miskit? Kipub kindlasti kõva müra pagassist sisse?

Parimat!
Sigma 3.0 V6 24V @ 151kw

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sander147 » L Dets 05, 2009 9:07 pm

Martinez kirjutas:Sul on xenonid ?


vaevalt:D ära nüüd igal pool ka oma tulevasi xenoneid näe :)
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » L Dets 05, 2009 9:11 pm

Ei ole, kaamera pildistas niiviisi lihtsalt ;)

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » L Dets 05, 2009 9:12 pm

Janar kirjutas:Heli install pagasiruumis on väga kenasti teostatud. Aga kas selle plekise osaga on ka plaanis miskit? Kipub kindlasti kõva müra pagassist sisse?

Parimat!


Tuleb küll omajagu jah, kuid midagi praegu ette võtta plaanis siiski ei ole. Juba praegu maksab helitehnika kokku rohkem kui auto turuhind :)

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » L Dets 12, 2009 4:31 pm

Tere!

Mõtlesin, et küsin nõu kahe asja osas, mis on mind pisut häirima jäänud:

1) madalatel pööretel viskab tühikäigul vibra sisse - kas asi on vananenud mootoripatjades?

2) kui auto on mõnda aega seisnud ja käivitan, siis algul viskab pöörded üles, nagu peakski, aga esimesed 20 sekundit hakkavad pöörded kõikuma (nagu jätaks natuke vahele).

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zerowatt » L Dets 12, 2009 10:09 pm

Pole hullu midagi-pead harjuma sellega.Lihtsalt auto hakkab vaikselt pensionile minema.
Ärge uimerdage teel ees...

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » L Dets 12, 2009 10:16 pm

zerowatt kirjutas:Pole hullu midagi-pead harjuma sellega.Lihtsalt auto hakkab vaikselt pensionile minema.


See arvamus jääb ikka individuaalseks ma arvan. :)

Alati annab neid asju ikka vahetada, mis vigased on ja asi tuleb elule tagasi. Vibra puhul võib asi loomulikult patjades olla, seda pead visuaalselt kontrollima, mis olukorras nad sul on, samuti kontrolli siis juba üle ka korsten, et viimane ei oleks kuskilt vastu põhja. Mis pöörete lonkamisse puutub, siis võid alustada ka tavahooldusega, kui pole ammu tehtud. Ehk siis küünlad, filtrid. Kui need tehtud, siis võiks ilmselt hakata otsima viga miskitest õhu anduritest.

Parimat!
Sigma 3.0 V6 24V @ 151kw

Kasutaja avatar
zerowatt
liige
Postitusi: 168
Liitunud: R Okt 13, 2006 4:24 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas zerowatt » P Dets 13, 2009 12:55 am

Loomulikult kontrolli kõiki asju mis võivad sellised sümptoneid tekitada-lihtsalt jäta meelde,et su auto pole enam esimeses nooruses.Ja mida vanemaks jäävad seda rohkem probleeme võib juurde tulla ju?
Aga samas olen kokku puutunud veel vanemate autodega mis paremas korras kui-paari aastased autod....Aga igal juhul edu sulle autoga.
Ärge uimerdage teel ees...

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » P Dets 13, 2009 12:13 pm

Padjad on üsna läbi ja küünlad on ainuke asi, mis vahetamata jäi sügisel, kui sai täishooldus tehtud. Võtan plaani.

Kasutaja avatar
Martinez
Tegija
Postitusi: 2209
Liitunud: N Okt 15, 2009 1:19 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Martinez » P Dets 13, 2009 1:49 pm

Palju su täishooldus maksma läks ? Mis ära vahetati siis ?

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » P Dets 13, 2009 3:08 pm

Tanel_P kirjutas:Selle nädala jooksul sai enamik muresid auto juures lahendatud. Esmaspäeval sai tehtud:

* piduri- ja siduriõli vahetus
* tosoolivahetus
* mootoriõlivahetus koos õlifiltriga
* lekkiv klapikambrikaanetihend vahetatud
* õhufiltri vahetus
* roolivõimurihma vahetus - ähvardas kohe saba anda

Täna sai korda:

* genekarihma vahetus
* hammasrihma vahetus koos pingutiga
* mootori simmerlingide vahetus

Nüüd nagu polegi eriti, mille üle viriseda. Saab rahulikult sõita :)

Teada sain, et amordid kannatavad veel rahulikult sõita. Sumpa tagumine pütt tuleks välja vahetada, kuna sõelad on ära kärsanud. Veermik on väga heas seisukorras.

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » E Dets 21, 2009 9:24 pm

Reedel lasin autol termostaadi ära vahetada, sest masin ei läinud korralikult soojaks. Teine oli täitsa pooleks... Samuti sai Mitsu uued NGK küünlad. Esimest korda oma noore elu jooksul nägi auto ka diagnostikaseadet. :)

Mootoripatju vahetama ei hakanud, kuna tõenäoliselt pole viga nendes, vaid hoopiski sumpa keskjooksus. Sellega tegelen kevadel.

Täna sulatasin aknapesuvee- ja tuledepesuriteveepaake. Lolli peaga olin külmadeks ilmadeks talvise ja suvise segu jätnud. Nüüd on korras.

Ega keegi tea, kust saaks viisakaid veluurmatte just minu Mitsule? :roll:

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » K Dets 30, 2009 11:53 am

Võrumaal õnnestus mul 2 korda kinni jääda - Haanja ja Rõuge kandis. Ei ole ma selle esiveoga üldse rahul. Auto esiosa selle mikromootori tõttu üsna kerge ka. Tagaveolistega ma küll kunagi kinni jäänud ei ole. Sõidurõõmu ka nendega paksus lumes rohkem :)

Kasutaja avatar
Janar
Vana olija
Postitusi: 340
Liitunud: K Okt 17, 2007 5:36 pm
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Janar » K Dets 30, 2009 5:35 pm

Tanel_P kirjutas:Auto esiosa selle mikromootori tõttu üsna kerge ka. Tagaveolistega ma küll kunagi kinni jäänud ei ole. Sõidurõõmu ka nendega paksus lumes rohkem :)


Mis suur V8 sul tagaveolisel siis pagaasnikus oli, kui sellel taguots nii raske oli et kuhugile kinni ei jäänud? :)

Kinni jäädakse offroadi spetsiaal klassi masinatega ka, oleneb ikka kuhu ronida. Mingi veo süüks seda ajada ei tasuks. :)

Esiveolisega vähemalt minu kogemuses on ikka suht ulmetes lumedes ja maastikes suht muretult käidud. See hooaeg pole ka veel jalga autost välja pannud, et autot lükkama peaks.

Maitse asi :D
Sigma 3.0 V6 24V @ 151kw

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tanel_P » K Dets 30, 2009 5:39 pm

BMW 530 V8 oli ise juba nii raske kerega, et polnud pagasiruumi lisaraskusi vaja. Eelmise masinaga sai kõik need teed eelmine talv läbi sõidetud ja kuskile kinni ei jäänud. Ma ei ütle, et mu Mitsu halb auto on. Aga mina ei ole selle poole aastaga endiselt veel esiveoga ära harjunud. Maitse asi tõesti :)

Kasutaja avatar
ökosohver
Tegija
Postitusi: 1037
Liitunud: K Dets 12, 2007 1:54 am
Asukoht: harjumaa

PostitusPostitas ökosohver » K Dets 30, 2009 6:42 pm

ml on mu auto käes nyydseks kolmas talv ja c.a 2 aastat enne sigmat oli mul 3 bmw d , algul tundus jah et istub talvel kindlamini teel, olgugi et tegelikult ei olnud mingeid ekstreemseid kordasi... aga nyyd nagu enam se taga vedu suurt ei huvita kuna käes olev auto ei olegi myramiseks m6eldud... vaevalt su mikromootor kinnijäämist soodustama peaks... mul omal nende naeltevaba slikkidega astub ka igalt poolt välja,sai lohistatud sos korras oma naabrimehe bemarit paela otsas garaasi läbi lume mis põlvedeni oli...kordagi ei olnud muret et läbivus puuduks...
patrioot!!!
sigma 3.0 atm 12v.130kw
sigma 3.0 mt 24v. 151kw
sigma 3.0 mt 12v. 125kw. wagon
sigma 3.0 atm 12v. 125kw. wagon

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi Lancer GLi 1.5 66kW '92 - Tanel_P

PostitusPostitas Tanel_P » T Jaan 26, 2010 12:43 pm

Eile sai terve päeva autoga tegeletud. Korralikult sees ja väljast puhtaks. Samuti vahetasin välja kellade ja armatuuri pirnid, sest hakkasid need õige tuhmiks jääma ja mõned kustusid ka ära. Nüüd on hoopis teine pilt. Selleks pidi aga praktiliselt kogu konsooli ja rooliümbruse lahti lammutama. :) Nagu Legosid panin pärast kokku.

Tanel_P
liige
Postitusi: 148
Liitunud: T Aug 11, 2009 11:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mitsubishi Lancer GLi 1.5 66kW '92 - Tanel_P

PostitusPostitas Tanel_P » P Veebr 28, 2010 2:18 pm

Tere!

Kevad vaikselt koputab uksele ja varsti oleks vaja uusi suverehve. Üks variant on osta odavad 13'' rehvid ja panna need olemasolevatele plekkvelgedele ja ei juhtu ka midagi.

Teine variant oleks otsida vaikselt endale väike velg alla - silmale ilusam vaadata. Siinkohal aga mõned küsimused:
1) milliseid velgi saaksin endale üldse vaadata? mis auguvahe? mitu tolli? mis offset?
2) mis on maksimaalne rehvide kõrgus-laius? mis on optimaalne?

Loodan, et targemad pead oskavad mind selle teema juures aidata. Eriti teretulnud on näited minu kerest koos kenade velgedega. Kas originaalveljed on ka olemas?

Kasutaja avatar
djweix
Vana olija
Postitusi: 365
Liitunud: P Nov 30, 2008 9:58 am
Asukoht: Saaremaa/Välismaa

Re: Mitsubishi Lancer GLi 1.5 66kW '92 - Tanel_P

PostitusPostitas djweix » P Veebr 28, 2010 3:10 pm

http://spidoweeb.planet.ee/spido seal saad kontrollida et sinu valitud velg ja kumm oleks samas suuruses ja ei paneks sul spidokat valetama ja on ka olemas seal tabel kus olemas offset jne :)
Elu läheb edasi vaikselt kuni leian uue .:MITSUBISHI:.

Kasutaja avatar
taavik
klubi liige
Postitusi: 2023
Liitunud: K Mai 16, 2007 1:19 pm
Asukoht: Kesk-Eesti
Kontakt:

Re: Mitsubishi Lancer GLi 1.5 66kW '92 - Tanel_P

PostitusPostitas taavik » P Veebr 28, 2010 3:41 pm

Oled küll juba tükk aega foorumit kasutanud, kuid ikka ei oska otsingut kasutada ja ei tea kus asjad asuvad :shock:

viewtopic.php?f=3&t=3703 selles teemas peaks olema kõik asjakohased lingid olemas. Pead ainult teadma, mis auto sul on ning siis peaksid viimastele küsimustele vastused saama.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 164 külalist