Mitsubishi Outlander 2006 2,4 118kW Automaat - margusvk

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Mitsubishi Outlander 2006 2,4 118kW Automaat - margusvk

PostitusPostitas margusvk » P Juul 09, 2023 11:25 pm

Tere taas üle pika aja.

Üle pika aja sai minust jälle Mitsu omanik. No jäi jalgu noh... :) .See on siis minu jaoks neljas Mitsu. Muidu täitsa vunts auto. Eks kasutatud auto ostmisel on ikka kohe näppimist, uudistamist ja avastamist. Praegu on auto teist päeva käes ja muud tarka pealkirjale juurde lisada ei oska, kui et sisu on tumedda plüüs sisuga, väljast musta värvi, tumedate klaasidega, mulle iseloomulikult ikka automaatkastiga :). Sõita on selline hea tuttavlik Mitsu tunne. Loomult on ta selline rahulik kruiisimise masin. Olemasoleva Alfaga saan teda võrrelda ja no Alfa on ikka kõvasti teravam. Erilist maastikuvõimekust ma talt ka ei oota. Kuskil youtube videos öeldi, et vaatamata pidevale neliveole on tagaveo osa mingi 10%. Ei oska kommenteerida. Esialgu on minu jaoks uus ja huvitav :)
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mitsubishi Outlander 2006 2,4 118kW Automaat - margusvk

PostitusPostitas Zafari » K Juul 19, 2023 8:05 am

Vahi vahi :D Kindel, et tahad seda teemat siin salajases osakonnas hoida või tõstan lahtise lugejate autode kataloogi?
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT

Kasutaja avatar
margusvk
klubi liige
Postitusi: 719
Liitunud: E Juul 16, 2007 10:23 am
Asukoht: Järvamaa, Ambla
Kontakt:

Re: Mitsubishi Outlander 2006 2,4 118kW Automaat - margusvk

PostitusPostitas margusvk » P Juul 23, 2023 8:58 am

Zafari kirjutas:Vahi vahi :D Kindel, et tahad seda teemat siin salajases osakonnas hoida või tõstan lahtise lugejate autode kataloogi?

Minul ei ole midagi selle vastu, kui teema avalik on. Kuna Mitsubishi bränd on Eestis ja terves Euroopas hääbumas ja tagasi tõmbunud, siis kui mu teema tõstab kusagil ja kellegil vähekenegi potentsiaalset huvi Mitsu märgi vastu, siis palun väga :) . Eks ma jõudumööda püüan teemat arendada.
Never interrupt your enemy when he is making a mistake. It is impolite. (Napoleon Bonaparte)

Mitsubishi Outlander 2,4 Aut (2006)
Alfa Romeo 159 sedaan 2,2JTS Selespeed (2008)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 173 külalist

cron