Galant 00a 2.4 GDi AT

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Kasutaja avatar
tyler
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: K Juun 07, 2017 1:31 am
Asukoht: Nõmme

Galant 00a 2.4 GDi AT

PostitusPostitas tyler » L Juul 01, 2017 12:45 pm

Tere kõik teised Galandi omanikud ja Mitsubishi Klubi ja selle foorumi liikmed,

Autoks on 08/2000a Galant, millel on 2.4 GDi 110kw (või 106kw?) mootor, mis peale 50km probleemseks on juba jõudnud osutuda. AT-kastiga, muidugi.
Auto pn kirsipunast värvi, väliselt tavaline 00a Galant. Oleks pigem Avance'i tahtnud, kuna mulle meeldib väga need 4 tuld esistanges ja lisaks stange ise on ka väga ilus, aga kuna sisu on autol samas nii meeldiv, siis ausalt öeldes on suht ükskõik sellest, kuna ma ju olen sõites autos sees ikkagi. Must nahksisu, 2x el.istmed-soojendused, kliimaseade, cruise control ja katuseluuk ka kõigele lisaks, mis on harva esinev lisa kuna kõik Galandid on kliimaga varustatud ja seega telliti katuseluuke minimaalselt omale. Minu arust meeldiv lisa, sest annab valgust juurde autosse. Kevadel-suvel on vahepeal tore lahtise luugiga ka sõita :) Sisu on heas korras, aga hooldatud ofc ei ole nagu regular eesti omanikule kohane ja juhi iste ja ukse poolne istmeäär on muidugi natukene kahjustada saanud ja on lisaks kõvasti kulumist näha võrreldes kogu ülejäänud istmega, rääkimata teistest istmetest, mis on kõik juba praegu väga heas seisus ja peale põhjalikku hooldust on kindlasti eriti kena vaadata ja pehme istuda. rool on samuti veel täiesti värske ja 190.000km läbisõidule vastav. Auto on 2004a Saksamaalt Eestisse toodud.

Viimase lisana on autol veel peal Webasto, mis on juba tehasest peale pandud. Paraku ei ole aga selle pulti ja seega on võimalik lihtsalt autost ta 3 erineval ajal käivituma/eelsoojenema panna. Kas keegi oskab midagi sellest tehasest kaasa tulnud või tol ajal Galantidele pakutud Webastost midagi, eriti seda et kas sellele pulti leida oleks kusagilt ehk võimalik? Ma ei ole ühelgi Galandil varem mootorisoojendust kohanud ja seega ei usu, et paljudel sellega kogemust on, aga see on üks põhilisi asju, mis huvi pakub, sest on näha, et on olemas valmidus selleks, aga lihtsalt pulti ennast pole st on teekonna jooksul ära kadunud kellegil või unustatud kaasa anda.

Elektriline antenn loomulikult ei tööta, nagu 99% autodel mis 17a või 7a vanad on. Kas kuidagi oleks võimalik see antenn nii palju tööle saada, et ta ennast sisse ära keriks ja sinna pessa siis ka jääks (et saaks automaatpesulas käia, lisaks lihtsale esteetikale)? Ma ei usu et R2 kuulamine TLN sõites sellest märgatavalt halveneb, Toyota Corollal millel on katusel eemaldatav kummist antenn, sellel ei kasuta ma seda üldse ja isegi 88.8 (Radio Mania) saab kuulata edukalt Laagris jne ehkki see ei ole muidu hästi leviv jaam. Kui keegi teab miskit tarka öelda selle el.antenni situatsiooni kohta (ei liigu mm'itki)

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis tyler, N Jaan 04, 2018 12:57 pm, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
SiimS
klubi liige
Postitusi: 666
Liitunud: N Mai 27, 2010 8:38 pm

Re: Galant 00a 2.4 AT

PostitusPostitas SiimS » L Juul 01, 2017 5:29 pm

Tere tere. Töökorras el antenn pakkuda kui huvi. Ksf RDL masinal ei ole all Avance veljed vaid AEZ. Avance omad http://www.auto24.ee/products/veljed/bo ... i/1149950/

Kasutaja avatar
tyler
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: K Juun 07, 2017 1:31 am
Asukoht: Nõmme

Re: Galant 00a 2.4 GDi AT

PostitusPostitas tyler » P Jaan 07, 2018 7:25 am

kas keegi on Webastoga Galandi puhul kokku puutunud, mis on tehases paigaldatud?
või siis Webastoga mis hiljem külge on pandud?
soovin teada, kas mul on võimalik endale pult/puldid osta selle jaoks. autoga kaasa need ei tulnud, olevat kadunud ammu.

katuseluuk töötab vääga aeglaselt ja tilt funktsioon ei tööta enam üldse. kas mootor on väsinud ja kui raske on leida vajalikke varuosi ja luuk korda teha? mitme tunni töö see ca olla võiks?

kas kellegil on nahksisuga 97-02 Galandi varuosadeks müüa ning on kõrgsageduskõlarid (tweetrid=tviitrid) alles?
mul on üks neist saba andnud ja momendil oleks lihtsaim kasutatud uus osta.
mul on DLS Iridium 8.2 kompod olemas, kuid nende paigaldamisega võib oodata ja see maksaks 700-1000e kindlasti töörahas, kõik vajalikud juhtmed (korralikud) et kaks võimendit paigaldada, komponendid ühele taha ja basskõlar teisele. (kõlarikast on ehitatud Nissan Maxima A32 3.0V6 pagasiruumi jaoks. loodan et see kast töötab rahuldavalt ka Galandis. suusaluuki pole ainult kahjuks. kas keegi on enda tagumissse istmereasse käetoe juurde augu teinud, et suppar panna salongi mängima? (SQ helisüsteem, mitte SPL.)

Soovin osta autole 15" ja 17" OEM Galant velgi. Sport, Avance, kõik sobivad. Lamellrehvidega koos oleks sjuper!:D. Ostan hea meelega ka ilma rehvideta või suve/naastrehvidega (15" naast/lamell, 17" lamell/suverehvid).

Soovitage Tallinnas (soovitavalt Lõunas) st Mustamäe-Nõmme piirkonnas mõnda toonkile paigaldajat, kus hind on mõistlik ja toonkilede seas on ka peegel-effektiga kile, mitte vaid "limo tint" (musta värvi kile).

Aitäh Teile info ja pakkumiste eest! Head uut aastat Teile ja Teie Mitsudele! ;)

Marekviljat
Uus Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: K Nov 18, 2015 12:51 pm

Re: Galant 00a 2.4 GDi AT

PostitusPostitas Marekviljat » P Jaan 07, 2018 11:46 pm

Tore lugeda, et keegi endale veel 2.4 GDI mootori julgenud valida kuna selle lugudega tundub, et hirmutatakse kõik inimesed ära :D Mul oli viimased kolm aastat sama mootoriga Galant ja ei saaks öelda, et suuri probleeme oli :) vaatamata sellele ei jõudnud kulunud saale probleemile õigel ajal jälile, väntvõll sai kahjustada ja siis tuli mõte juba mootoris kõik välja vahetada. Peale mida läks kast (5 ja tagumine käik) ja nüüd alates selle aasta algusest ta seisma jäigi :) ootab paremaid aegu kui saab seda kui projektikat edasi aretada :) igatahes, kui huvitab, mis mootoriga tegime, siis Facebookis on väike album piltidega https://m.facebook.com/Marek.viljat/albums/1605451799494184/ :) mingite mootori, veermike jms küsimustega võid ka otse fbkis kirjutada kui huvi on.. Ainus millega nõu anda eriti ei oska, on elektroonika aga kui veermike/mootori lammutamiseks läheb ja nõu või abi vaja on, siis võid julgelt teada anda :D

Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
tyler
Uus Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: K Juun 07, 2017 1:31 am
Asukoht: Nõmme

Re: Galant 00a 2.4 GDi AT

PostitusPostitas tyler » R Veebr 02, 2018 12:23 pm

kuna ma ise ei jaga autotehnikat mitte kõige vähematki, siis ei paku mulle sellised pildid mitte midagi, kuna ma ei tea mida ma vaatan või vaatama peaksin ;) ma olen seda autot algusest peale Mitsuhooldus.ee's hooldada lasknud, siiani on kõik okidoki täiesti. GDi mootori ostsin ainult seetõttu, et auto oli väga heade lisadega ja kindla läbisõiduga, muidu poleks ELU SEES seda diislimootori tiksumist valinud omale üle 2.5 V6, püha jeesus ...
ehituselt see mootor ongi põhimõtteliselt diisel, nagu sa arvatavasti ise ka tead st. kui Mitsubishi kunagi GDi tehnoloogiaga turule tuli siis see bensu mootor oli rohkem diiselmootori moodi, kui bensuka oma.. maitea, mingi värdjas see on. samas kW vahe on 10 ja neid pole nagunii autol enam olemas, eriti kuhugi ta ei liigu aga ma sõidan 99% linnas seega möödasõidud saab tehtud :) maanteel saab kuni 160-170km/h cruisega sõita mugavalt, edasi on juba natuke ebamugav imo.

ega sul nahksisu sellel autol polnud? kui jah, siis sul peaks ka olema ees nii kõrgsagedus kui kesksageduskõlarid. kas sa oma tviitreid mulle maha ei taha müüa? mul üks ei tööta ja seega eaks mõlemad ära vahetama nigu. kui sa tahad endale hoida et kunagi tulevikus ehitada siis on ka okei, mul on tegelt DLS Nobelium 8" midbass ja Nobelium 2" tviitrid olemas aga pole kindel et see on see auto kuhu ma selle heli tahan panna sest mai usu et ma selle autoga järgmised 3a+ sõidan, paigaldus ise läheks selle auto väärtuse 2x'selt maksma, kui midbassidele kastid lasta ehitada, terve auto pigimatitada jne ja seda lasta oma ala proffil teha, kes on eesti SQ võistusel oma autoga (ka 97-02 Galant) mitu aastat järjest #1 saanud ühel hetkel läinud aastatel.

ma olen seisukohal, et ma ei ole nii rikas et osta odavaid asju ja ma lasen igal sepal oma liistude juurde jääda. mitsuhooldus.ee hooldab autot, keegi teine ülikompetentne isik installib audio (sest SQ audio on minu jaoks väga meeldiv ja tähtis feature auto puhul), ma valan aknapesuvedelikku ja koristan salongi vahest ja käin pesulas. see ongi normaalne auto omamine ju?
kui ma 18-21 oleks/mul nö igav oleks siis ma ostaks Saksa auto (BMW obv), et saaks kuus paar korda autot remonti viia ja tagasi tolkneda ja siis järele minna ja siis sama asja korrata jälle paari nädala pärast :D
õnneks mulle meeldib ainult MB S-klass ja W140/C140 kere, mis on pommikindla tehnikaga va. mootorijuhtmestik ja mõned nõrgad kohad, aga kui need korda teha, siis on pikaks ajaks megamugav kruiisimasin.
sedaani (w140) ma ei tahakski omale, ainult kupeed (c140) ja 5.0 v8, 6.0 v12 on liiga mõttetu ja 4.2 v8, no see oleks ka samasugune variant nagu GDi Galant, et peab kohutavalt hea pakkumine olema, et 4.2 V8 osta, kui samas peaks nagu 5.0 V8 olema ikkagi S500 coupe'l/CL500'l. pole 4 uksega midagi peale hakata enamus osa ajast ning kupee on 9x ilusam ka.
Pilt

ühtlasi sooviks omale osta Mitsubishi Galant 17" orig. velgi. pakkuda võib kõikvõimalikke disaine ja variante, peaasi et tegu OEM kaubaga oleks. eriti kena oleks Sport editioni 17" veljed paljude kodaratega. peal võiks ideaalis olla suve-või lamellrehvid. kõik pakkumised palun tehke siia teemasse, postkasti või emailile, mis on signatuuris, Aitäh! ;)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist

cron