Mitsubishi Carisma GL 1.6 16v 66kw 95 Heiks25

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

heiks25
Uus Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: T Veebr 24, 2015 5:57 pm
Asukoht: Tartu

Mitsubishi Carisma GL 1.6 16v 66kw 95 Heiks25

PostitusPostitas heiks25 » T Veebr 24, 2015 6:35 pm

Tere. Saatuse tahtel sattus minu kätte siis pealkirjas mainitud isend. Auto sai ostetud 2014 aastal 15.Veebruaril ehk siis sõbrapäeval. Mina käisin tüdrukute vanematega kaasas miskisugusel x platsil seisis see Carisma. Olgu ära öeldud,et me ei läinud seda konkreetset autot ostma vaid hoopis omegat aga jah tagasi sai tuldud sellega. Tol ajal oli juba auto seisukord üpris nutune üks tagumine uks lahti ei käinud/käi siiani,käigud ei töötand normaalselt puksid olid/on siiani otsas, rebane näksis tagumisi tiivakaari ning värv on päikesepoolt kõvasti päevi näinud (loe auto polnud nii punane kui ta peaks olema). Lisaks muid vigu juhiiste oli/on räbal/katki keskmine turvavöö vastus on tõmmatud teibiga kinni, tagumine stange on roosa.. ning see hind millega nad selle ostsid no sellest ma parem ei räägi. Veidi aega tagasi siis juhtus nii,et oli valida kas see mitsu läheb ilma paberiteta kuhugi kihnu oma viimaseid tiire sõitma kellegi kalamehe käe alla või siis olen mina idioot ning üritan teha sellest autost selle milline ta võiks või olema peaks. Kuna ma siia kirjutan siis vastust võite aimata olen loll ja tegin viimast. :D Vigasid on vist juba niipalju,et mu klaviatuuril kuluvad tähed ära kui neid lugema üles hakkan aga hüva teeme algust :P
Mark: Mitsubishi
Mudel:Carisma
Aasta: 1995 09.10
Regamine eestis: jään vastuse võlgu pole pabereid käepärast
Spidonäit: ``270000``
Kereversioon: Luukpära
Mootor 1.6 16v 66kw 90hp
Käigukast: 5käiguline manuaal
Lisadest ABS that´s all :)

Nüüd siis see kõige hullem osa: Kuna juba 2014a platsilt ostes oli see auto miskisugune firmakasutuses olnud aparaat kasutajaid oli miljon seal passis.
Tüdruku isal oli samasugune komme pedaali pohhui kui jupid lendavad vana auto.
Mis teha oleks tarvis?
Õlivahetus hetkel sees mingi räme koogel moogel vahetatud ilmselt enne aastat 2014
Tosool selle värvus on mingi pruunilaadne peaks käima sisse andmete järgi roheline no seal on juba näha,et on sees punane, radikakorgi lahti tegin vahtis üldse miskine rebase karva ollus vastu seal õudne. ühesõnaga vahetada
Tagumise ukse võiks korda teha ei käi lahti
Juhiiste minna mõnest lammarist hankida ehk see on ka räbal ning ära istutud.
Spidoplokk välja kakkuda pirnid ära vahetada osad on läbi kindlalt
Tagumised amordid on otsas omadega. vedrud vist ka üks pool autost istub kõvasti rohkem allpool kui teine.
Esisillas ilmselt mõned asjad läbi ma ennustama ei hakka eks siis näeb kui kanali peale saab.
Igasugu filtrid vahetada õli,õhufilter,bensufilter jne
Väidetavalt pole ka tagumisi pidureid kässar paneb vigast
Käigukast sealt on miskit vahelt ära võetud ei käigud töötaks. Lambajalg ka ei lotenda nii palju kui see kang
lähituldega on mingi deela suht miskit ei näita kaugutuled selle eest on väga ok-d
Rohkem hetkel miskit mainida ei oska. Pluss poleerimine ning vahatamine ja seest vb kemm sest auto näeb ilge peldik välja seest kui väljast.
Pilte pole kahjuks pakkuda teile hetkel kui millagil vähe inimlikum on siis näitan. :)


Mõned küsimused teile: Kuna tegu on volvo v40-nega jagavat platvormi autoga kas sinna võiksid sobida volvo v40 esisistmed? ning kui tahta panna elektroonilist spidoplokki hetkel on tavaline rullikutega kas see plug and play või miskine suurem aretus tänud ette.

Parimat soovides Heiko

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Mitsubishi Carisma GL 1.6 16v 66kw 95 Heiks25

PostitusPostitas Aap » T Veebr 24, 2015 11:10 pm

Kas sul on poldiskeem 4x110 või 4x114,3? Ja taga on ketaspidurid? Sinna Volvo osad ei sobi. Kui saad ära vaadata, missugused on, sis ehk saan aidata. Istmete sobivuse kohta Volvo poolelt ei oska öelda, kuid minu teada on Lanceril samad istmed (Alvar111 vist kunagi aretas Carismasse).
Tagumine uks ei käi ei seest ega väljast lahti? Väljast mittelahtikäimisel on tüüpveaks murduv välimise lingi hoova kinnitus.
Tagumised amordid võivad mul olemas olla isegi.

Elektroonilist spidor Carismal ei ole. Spidomeeter on trossiga, kuid käigukasti poole peaks sobima Galandi elektrooniline andur.
Esisild on ehituselt väga lihtne, kolksumiseks palju variante pole.

Edu masinaga ja jääme pilte ootama!

heiks25
Uus Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: T Veebr 24, 2015 5:57 pm
Asukoht: Tartu

Re: Mitsubishi Carisma GL 1.6 16v 66kw 95 Heiks25

PostitusPostitas heiks25 » K Veebr 25, 2015 7:50 am

Ma eeldan,et taga on trummel pidurid ikka. Tööle lähen vaatan järgi. Kui on 4x100 poldivalemiga nii nagu mulle erinevad sobivustabelid väidavad peaks sinna minema alla siis ka suht kergelt tsentreerimisrõngastega vw veljed keskava on mitsul 56 volkaril on 57,1. Spidoploki all pidasin silmas seda digitaalselt läbisõitu näitavat plokki mida installiti vist GDI variandile,tollel oli spidoploki taga kaks nö pistikut. Eks ma vaikselt uurin ja puurin ehk ükspäev olen juba piisavalt tark. Ukselink seest käib lahti mingi nõksuga tõmmates aga väljast ei tee miskit ma ise kahtlustasin samuti,et miskine lingi teema seal on.

heiks25
Uus Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: T Veebr 24, 2015 5:57 pm
Asukoht: Tartu

Re: Mitsubishi Carisma GL 1.6 16v 66kw 95 Heiks25

PostitusPostitas heiks25 » K Mär 04, 2015 9:51 pm

Nii nüüd siis veidi aega sõidetud temaga käidud ka TÜV-el mingeid suuri vigu ei tuvastatud peale kõrge CO taseme. lubatust 4x korda kõrgem :D Loksutati raputati öeldi,et kõik on korras ometi kõrvaga kuulda et mingi kahin veider on kusagil..... Ära sai tellitud ka tagapidurid tutikad kettad +klotsid. vahetust on vajab ka mootoririhm millel on sees mikropraod. Esimese turvavöö vastuse kest lagunes ka laiali miskine hetk. Muidu tundub, et enam vähem sõidab ning toimetab. Japanpartsist käisin uurimas ka käiguhoovastiku puksi hinda oli miskine 28 euro tagarattalaager fixuses 118euri lett japanparts õeldi 35. Väga omapärane auto. :D

Kasutaja avatar
Aap
Tegija
Postitusi: 1500
Liitunud: R Nov 17, 2006 3:44 pm
Asukoht: Võru -09 Lancer, -00 Avance

Re: Mitsubishi Carisma GL 1.6 16v 66kw 95 Heiks25

PostitusPostitas Aap » K Mär 04, 2015 9:52 pm

Üks laager võis olla vaid laager, teine koos rummuga.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 136 külalist