Teise vana vanameistri uus 98a galant2,0td.

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Teise vana vanameistri uus 98a galant2,0td.

PostitusPostitas vanameister » K Mär 21, 2012 12:58 am

Pilt
Sai hoovi lükatud taoline isend! Vanem vend sellele otsustas tagumise vedru püstaku salongi suruda ja ülevaatusel öeldi,et järgmine aasta me seda masinat enam näha ei taha.
Nii saigi omale lemmik moluga teiste vana mulle uus auto soetatud. Auto ajaloost ei tea muffigi! Kui kellegil seda on võib jagada!
Kas see ratsionaalne otsus oli näitab aeg. Peavalu on esinenud ütleme nii,et algusest peale. Esimese asjana kui endine omanik kadunud oli ja mina hakkasin kodu kimama siis kiirendamisel lõi kõik tuled armatuuris põlema...vaikselt kustusid siiski, ent enne 80km läbimist lõi kogu värvimuusika taas põlema, tuled tuhmusid ja raadio vaikis! Loksusin siiski lõpuni! :o
Järgmine päev otsustasin asjasse selgust tuua....uurimise käigus ilmnes,et generaatorilt kulgev+ juhe oli klemmi tagant maha murdunud,näha oli vaevu milli pikkune kinni hoidnud servake.Endine omanik vahetas just aku,kuna ei olevat laadinud ,sest aku vana,ma pakuks,et pigem ei mahtunud sellest millimeetrist kogu vool akusse. Kuna mul just vastav klemm ja klemmi press käepärast siis sedakorda sai korralik otsastus ja seoses sellega kadusid ka kõik anomaaliad ja tuledemäng armatuurist!
Teemat aga masinaga jätkuvalt,sai ka mootori osas nõu otsimas käidud aga ega tarkust eriti keegi osanud jagada...hetke seisuga sai ellimineeritud üks vaakum klapp (EGR) mootori soenedes see siis kippus kogu tahma uuesti läbi põletamisele suruma ja sellest siis meeletu tomu taga ja lonkas tühikäigul koledamal kombel. :? Pilt
Jama on veel tiiva äärtega taga ja rattakoopa alumised servad ka suisa auklikud,ootavad soemat ilma ja keevitust!
Möödaminnes sai ära lapitud juhipoolse ukse kõlari juhtmed ja keskluku anduri juhe. Müstilisel moel vaid need juhtmed puntras pooleks sirgelt,ülejäänud nagu oleks eile sinna pistetud! :roll:
Eile otsustas kliimaautomaatiku H tähega toru lekkima hakata...alumiiniumi joota pole eriti lihtne,aga võimalik! :evil:
Esialgu vaatamata esinevatele probleemodele sõiduomadustega rahul ,tõsi jäigem tunduvalt kui mu vana e34 kerega galant.
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Teise vana vanameistri uus 98a galant2,0td.

PostitusPostitas vanameister » K Mär 21, 2012 7:19 pm

Nii, puhkuse esimene päev sai veedetud auto all.Pilt
Selline näeb siis loom kõhust välja.... Kõrvalistujapoolse tagumise rattakoopa esimene ots...võiks öelda olematu...!Välja rookisin vast 5 kilo kenasti sõelutud liiva ja muda.
Pilt
Õhtu edenedes sai asja taoliselt välja nägema.
Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!

vanameister
Tösine huviline
Postitusi: 109
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:13 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Teise vana vanameistri uus 98a galant2,0td.

PostitusPostitas vanameister » K Juul 29, 2015 9:10 pm

Talvel karvane suvel sile! :-) Esineb kahte sorti arvamust...on minu arvamus ja valearvamus!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 162 külalist