Kustutada!

Kirjuta oma Mitsubishist julgelt siin.

Moderaatorid: Zafari, sasszz

Sander147
Asjatundja
Postitusi: 3795
Liitunud: L Mai 10, 2008 1:45 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas Sander147 » P Jaan 01, 2012 10:17 pm

Eks ta nii olegi. Kahjuks otsivad paljud võimalikult soodsat hinda, ning ei arvesta sellega kaasnevat kehva kvaliteeti.
Samuti annavad pea kõik tootjad sharniiride elueaks 20 000km. Ehk siis 1 aasta.
Mul on need kestnud 2-2.5a. Samuti odavaotsa rooliotsad. Nüüd ostsin poole kallimad ning katsetan, kaua kestavad.
Minu sõidustiil ei ole mitte teps -otsin auku-.
Eclipse GSX 2.4 Turbo oli,Galant GSR 2.0 oli, Galant Avance 2.5 V6 02 oli, Eclipse Spyder GT 3.8 V6 oli, Grandis 2.0 `06 oli, Mitsubishi GTO MR oli, EVO 4 GSR oli

Kasutaja avatar
ökosohver
Tegija
Postitusi: 1037
Liitunud: K Dets 12, 2007 1:54 am
Asukoht: harjumaa

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas ökosohver » E Jaan 02, 2012 7:28 am

no kui jõuad sinna maani ostudega siis saad teada, tunda, myyjate lehed eriti mingid neti portaalid pakuvad jagaja kaant ja rootorit samuti mõlemile mootorile (doch ,soch) ometigi kasutatakse neid asju viimasel mootorivariandil...
patrioot!!!
sigma 3.0 atm 12v.130kw
sigma 3.0 mt 24v. 151kw
sigma 3.0 mt 12v. 125kw. wagon
sigma 3.0 atm 12v. 125kw. wagon

nrvous

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas nrvous » E Jaan 02, 2012 11:05 am

ökosohver kirjutas:et sa teaks sander siis 43 kopikatega on:) kas oli 42,3 v6i 43,2 kui täpne olla... on juba antud mitu korda kataloogi järgi neid, ja valesti, alati olen pidanud vana kaasa v6tma... taket 550 eeku ja uuest peast koos 66tsaga 2500 kopikatega


Tegelikult saab ka ilma õõtsata osta, tootekood AW345993, Silber pakub hinnaks 147,41 €

Kasutaja avatar
SvenR
Tösine huviline
Postitusi: 114
Liitunud: T Okt 25, 2011 6:13 am
Asukoht: Saku vald, Juuliku
Kontakt:

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas SvenR » N Jaan 19, 2012 8:20 pm

Täna siis lõpuks jõudsid varuosamüüja kätte kauaoodatud sadulate rem. komplektid :D Homme peaks jõudma ka šarniir, tellituks osutus originaal varuosatootja toode kuna 555 ei paku kataloogi järgi Sigmale seda jubinat. Pühapäev möödub siis taas garaažis töötäheall. Ning kui masin kokku saab siis bronnin VKM-i aja klaasivahetuseks, valituks osutus siiski Sant-gobain toode kui õieti mäletan. Hind tuli lihtsalt nii soodne et ei saanud kohe kuidagi loobuda kvaliteet tootja kauba kasuks otsustamata :wink:
Hobiautodeks on Mazdad aga pereautoks sobib meile enim Sigma.
http://www.db-hp.ee car sound and tuning
Autodele LED lahendused ja xenon kittide paigaldamine, custom klaasplast detailid sisse ja välja ning plastiku rem.

Kasutaja avatar
ökosohver
Tegija
Postitusi: 1037
Liitunud: K Dets 12, 2007 1:54 am
Asukoht: harjumaa

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas ökosohver » E Jaan 23, 2012 8:06 pm

ikka garaasis? tähe all?
patrioot!!!
sigma 3.0 atm 12v.130kw
sigma 3.0 mt 24v. 151kw
sigma 3.0 mt 12v. 125kw. wagon
sigma 3.0 atm 12v. 125kw. wagon

Kasutaja avatar
SvenR
Tösine huviline
Postitusi: 114
Liitunud: T Okt 25, 2011 6:13 am
Asukoht: Saku vald, Juuliku
Kontakt:

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas SvenR » N Apr 05, 2012 8:09 pm

Kuna garaaž kütteta siis vahepeal oli külmapüha ning hetkel pole kuidagi sinna muudel põhjustel jõudnud :oops: Esimesed sadulad ka juba mitu kuud katlamajas katla peal ootamas. Vaja vaid pisut veel puhastada ja kokku panna. Foorumisse müüki tulnud varuosaauto pealt loodan saada ka kaua otsitud käsipiduri süsteemi :roll: Kuna aga üsna pea võib tulla ette kolimine majja milles vaja palju tööd teha, siis võib mingiks ajaks taas ehitamine pooleli jääda :? Töö auto on seni välja aidanud :|
Hobiautodeks on Mazdad aga pereautoks sobib meile enim Sigma.
http://www.db-hp.ee car sound and tuning
Autodele LED lahendused ja xenon kittide paigaldamine, custom klaasplast detailid sisse ja välja ning plastiku rem.

virge

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas virge » K Mai 23, 2012 12:17 pm

Auto müügis,kel huvi siis minu käest saab infot.

Kasutaja avatar
ökosohver
Tegija
Postitusi: 1037
Liitunud: K Dets 12, 2007 1:54 am
Asukoht: harjumaa

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas ökosohver » K Mai 23, 2012 4:29 pm

miks ma ei imestanud....
patrioot!!!
sigma 3.0 atm 12v.130kw
sigma 3.0 mt 24v. 151kw
sigma 3.0 mt 12v. 125kw. wagon
sigma 3.0 atm 12v. 125kw. wagon

virge

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas virge » K Mai 23, 2012 8:48 pm

autot müün nüüd mina kuna mulle ei ole enam vaja nii suurt autot , seda mida tema siin lubanud ei tea , kuna pole viitsinud teemat läbi lugeda. Auto seisab garaašis siiani (terve talve). Nii et kellel vähegi huvi andke teada , niisama loba ei viitsi lugeda :wink: asjaga suht kiire ka.

Kasutaja avatar
SvenR
Tösine huviline
Postitusi: 114
Liitunud: T Okt 25, 2011 6:13 am
Asukoht: Saku vald, Juuliku
Kontakt:

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas SvenR » R Mai 25, 2012 5:50 am

ökosohver kirjutas:miks ma ei imestanud....


Kui sa müüki paneku põhjustest miskit ei tea siis hoia oma suumulk kinni :evil:
Hobiautodeks on Mazdad aga pereautoks sobib meile enim Sigma.
http://www.db-hp.ee car sound and tuning
Autodele LED lahendused ja xenon kittide paigaldamine, custom klaasplast detailid sisse ja välja ning plastiku rem.

Kasutaja avatar
SvenR
Tösine huviline
Postitusi: 114
Liitunud: T Okt 25, 2011 6:13 am
Asukoht: Saku vald, Juuliku
Kontakt:

Re: Sigma 3.0 12V Wagon "SvenR"

PostitusPostitas SvenR » P Juun 24, 2012 9:38 pm

Täna siis paistis taas päike selle auto elule. Külge sai pandud siis remonditud pidurisadulad koos uute klotsidega. Sai siis tehtud ka esimene proovisõit uute küünalde, juhtmete ja jagaja rootoriga. Vaja veel süüde paika keerata kuna ei tööta nagu korralikult ja kiirendus on ka kuidagi ebaühtlane. Esimene vedrustus on ka kuidagi kummaliselt pehme aga selle põhjus võib olla selles et senised sõiduautod on olnud kõik korralikult jäigad ning hetkel liilusvahendiks Toyota Hiace.

1 ketas sai ka vahetatud kuna šarniirini jõudmiseks pidasin vajalikuks mugavuse mõttes ka ketta eemaldada ning tulemuseks oli ketta lagunemine eemaldamiseks külge kruvitud poldi august. Ehk siis kettal on keermestatud augud et tihkelt peal olevat ketast poltide abil eemaldada, polti keerates tekkis mõra mis jooksis väljast sissepoole läbi selle augu. Kätte sain lõpuks ketta irdunud tükkide eemaldamise järel meisliga :? Hea et tuli, kunagi oma 626 kupeel sain ketta kätte tükkhaaval ja isegi relakat kasutades. Kusjuures arvan teadvat ka põhjust miks ketas ära ei tulnud, kahtlustan seda traadist vigurit mis on kolmandal ja neljandal pildil.

Šarniiri kohalt niipalju et see kuidagi jube imelikult seal ning kuna avastasin et varuosapakis puudus uuel šarniiril tolmukatte kumm. Lisaks jäi mulje et šarniir pole õieti paigaldatud ja on mingit moodi väheke ka keevitatud. Tõstukile jõudes saab täpsemalt üle vaadata, ehk ongi mingi soperdis kokku keeratud ja tuleb hakata uut õõtsa otsima.

Mõned pildid ka siis:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Hobiautodeks on Mazdad aga pereautoks sobib meile enim Sigma.
http://www.db-hp.ee car sound and tuning
Autodele LED lahendused ja xenon kittide paigaldamine, custom klaasplast detailid sisse ja välja ning plastiku rem.

attila333
Uus Kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: E Mär 12, 2012 1:40 pm

Re: Kustutada!

PostitusPostitas attila333 » K Nov 07, 2012 1:26 am

olen nyyd auto uus omanik.lähimal ajal panen kirja auto probleemid ja enda visioonid .lugesin käesoleva teema läbi ja olen nördinud,et vead mis olid autol aasta tagasi ,on ikka veel samad.autot on lihtsalt hooratud.
üritan leida vaba aega,et panna kirja kõik vead mis ma olen leidnud autol.
kuna mulle sigma wagon variant tõeliselt meeldib ,nii mugavuse kui ka sõiduomaduste poolest siis üritan selle isendi üles ehitada mitte ,et ta romuna edasi elaks

Kasutaja avatar
Zafari
Site Admin
Postitusi: 4591
Liitunud: E Dets 19, 2005 11:11 am
Asukoht: Pärnu

Re: Kustutada!

PostitusPostitas Zafari » K Nov 07, 2012 8:09 am

Kena. Panen selle teema lukku. Alusta siis isikliku uuega ;)
Focus CC & GLK280 & Sapporo III & Mitsubishi Kirigamine Zen
In memoriam:
Galant 5G 2.4 / Galant 7G 2.4 / Galant 6G 2.0 / Galant 7G V6 / Colt 2000 / Colt CZT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist

cron